Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Offtopic

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
lehi
Offline
Ukupno postova: 1463
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.06.2013. 21:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E, svitu moj mili kad ne znadete divanit ko ljudi ne vridi sa vama puno razglabat niste vi odavde. Apa nas je učio čuvajte se dico pokvarenog svita . Ovi koji su podolazili sa koje kaki kamenjara nisu nikad ništa imali pa sad ne znaju kolko im treba. Puno je došlo svita ovi zadnji godina od koje kake zabiti pa brzo postali veliki ljudi. Prljav grad pa se kupilo škole i eto malo se pomolimo u crkvi i bog sve prašta . Lipo je biti čestit i valjan čovjek ljubiti svoju zemljicu svoj grad svoju domovinu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.06.2013. 21:39 
Naslov:  Re: Komentar: Kako je Ivica Vrkić osvojio Osijek
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Anonymous častim te avatarom.



_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.06.2013. 22:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la: ›
Anonymous častim te avatarom.




sladak jeeeeee, ali zašto me podsjetio na jednu personu sa ovog foruma Wink

(admine, sorry što spamam Embarassed

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.06.2013. 22:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lehi je napisao/la: ›
Lipo je biti čestit i valjan čovjek ljubiti svoju zemljicu svoj grad svoju domovinu.


... i otići u bili svit pa otale solit pamet Šokcima što ostaše na kućnome pragu Razz

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.06.2013. 22:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la: ›
anakonda je napisao/la (Pogledaj post): › Bogme, Simo- iznenadjujes me sve vise i vise....pa cemu uzrujavanje, kako te takva osoba uopce moze spustiti na svoju nisku razinu?.. lijepi se vidi tko je, sto je i odakle - obicno zabadalo koje gura nos tamo da nema nista za nju i to je sve...ne znam zasto ovaj topik odjednim ima lehi kao temu a ne vrkica (jest da mi nista ne znace ni jedno ni drugo, al barem ubijam vrijeme truckajuci se vlakom sa zapada)...nego, kad smo vec kod toga, nadam se da ce ovaj gradonacelnik kao covjek od rijeci i cvrstih stavova izlobirati bar jos onaj medjunarodni vlak za madjarsku da mozemo brze pobjeci ako zagusti (kao lehi, npr.)

Eto i meni je digla živac, no ne toliko ona koliko admini koji joj dozvole da spama po forumu
sa desetak gramatički neispravnih, napamet naučenih rečenica...
I ja sam samo čovjek od sala i mesa...


OBOJIMA kikići osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
(@ simi posebno za "salo" Wink jer me je od srca nasmijao

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.06.2013. 23:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zaljubljena u Osijek je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la: ›
anakonda je napisao/la (Pogledaj post): › Bogme, Simo- iznenadjujes me sve vise i vise....pa cemu uzrujavanje, kako te takva osoba uopce moze spustiti na svoju nisku razinu?.. lijepi se vidi tko je, sto je i odakle - obicno zabadalo koje gura nos tamo da nema nista za nju i to je sve...ne znam zasto ovaj topik odjednim ima lehi kao temu a ne vrkica (jest da mi nista ne znace ni jedno ni drugo, al barem ubijam vrijeme truckajuci se vlakom sa zapada)...nego, kad smo vec kod toga, nadam se da ce ovaj gradonacelnik kao covjek od rijeci i cvrstih stavova izlobirati bar jos onaj medjunarodni vlak za madjarsku da mozemo brze pobjeci ako zagusti (kao lehi, npr.)

Eto i meni je digla živac, no ne toliko ona koliko admini koji joj dozvole da spama po forumu
sa desetak gramatički neispravnih, napamet naučenih rečenica...
I ja sam samo čovjek od sala i mesa...


OBOJIMA kikići osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
(@ simi posebno za "salo" Wink jer me je od srca nasmijao

Usere se već od tolkog kikirikija...

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.06.2013. 23:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la: ›
I ja sam samo čovjek od sala i mesa...[/align]

OBOJIMA kikići osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
(@ simi posebno za "salo" Wink jer me je od srca nasmijao
simo031 je napisao/la: ›
Usere se već od tolkog kikirikija...

Ne vrijedi da ti šaljem orahe kad više ni oni nisu kakvi su nekad bili Wink osijek031.com smile

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: