Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Offtopic

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.06.2013. 20:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lehi je napisao/la (Pogledaj post): › Slavonija i grad Osijek posebno gospodarski su bili jaki poznati po gospodarstvu industriji na daleko . Naravno došli su vam politički šerifi koji su vam sve demontirali rasuli, sada još imate poslovne ..slobodne ..zone gdje nitko ne radi. Dan danas se klanjate vašim lokalnim političarima koji su vas doveli u ovakvo blagostanje. Dakle gospon stranka trebali bi konačno shvatiti da ste u Slavoniji opljačkani , još vam preostaje motika .Nije potrebno gledati ostale gradove imali i imate svoji lokalnu vlast i gospodarstvo koje je trebalo modernizirati i preseliti u te vaše slobodne prazne poslovne zone. Problem je u tome što niste imali mozgove da krenete naprijed. Danas se gušite u prljavoj politici gdje upravo ti nesposobnjakovići kojima se klanjate već 20-tak god. još uspijevaju zaraditi. Najprije morate pohvatati lopove koji vam šeću ispred nosa , naravno za to je potrebno imati malo zdravu sredinu što je kod vas daleko. Još nešto nije za vas politika nego motika, i na kopanje .


 @lehi, a da ti nama za promjenu ispričaš kako se lijepo živi tamo gdje si ti pobjegla od šahovnice?
Pa da pocrkamo od ljubomore...

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.06.2013. 21:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la: ›
 @lehi, a da ti nama za promjenu ispričaš kako se lijepo živi tamo gdje si ti pobjegla od šahovnice?
Pa da pocrkamo od ljubomore...

I mene to jaaaaako zanima... kako je divno "tamo negdje" odakle nam soli pamet. Confused

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lehi
Offline
Ukupno postova: 1463
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.06.2013. 8:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Žalosno je napustiti roditelje ..prijatelje svoj grad nije tako jednostavno otići . Poslije završenog fakulteta za nas većinu u gradu Osijeku nema rad. mijesta prinuđeni smo tražiti posao van domovine .Eto nađu se se pojedinci koji spominju šahovnicu zaista nizak stupanj intelegencije za ovakovu temu. Ima nas po prilici ovdje nismo imali obraz živjeti na teret roditelja koji i sami teško preživljavaju od svojih mirovina. Okrivljujemo političke gospodarstvenike vladajuće u gradu koji nisu imali mozgove da pokrenu gospodarstvo .

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.06.2013. 9:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lehi je napisao/la: ›
Žalosno je napustiti roditelje ..prijatelje svoj grad nije tako jednostavno otići . Poslije završenog fakulteta za nas većinu u gradu Osijeku nema rad. mijesta prinuđeni smo tražiti posao van domovine .Eto nađu se se pojedinci koji spominju šahovnicu zaista nizak stupanj intelegencije za ovakovu temu. Ima nas po prilici ovdje nismo imali obraz živjeti na teret roditelja koji i sami teško preživljavaju od svojih mirovina. Okrivljujemo političke gospodarstvenike vladajuće u gradu koji nisu imali mozgove da pokrenu gospodarstvo .

 Ako stupanj suvislosti rečenica ima ikakve veze sa stupnjem inteligencije, tad ti nemaš nikakvo pravo govoriti o inteligenciji. Osim toga, od kada si se pojavila na portalu samo širiš crnjake, pljuješ i kritiziraš sve živo. Usput nam objasni što/tko su to politički gospodarstvenici bez mozgova... Tupiš kao Švabo tra- la - la jedno te isto. Daj nam malo za promjenu nešto konstruktivno. Svi znamo i svjesni smo što smo imali u prošlosti, i ponavljanjem toga baš ništa se neće izmijeniti. Otišla si iz Hrvatske za boljim životom i to je tvoje pravo, sad kad već nemaš nikakvih konstruktivnih prijedloga što i kako dalje, bar prestani širiti crnjake i pusti nas koji smo se odlučili boriti za bolji život u svojoj domovini na miru. Mi se barem pokušavamo okrenuti boljoj budućnosti, i ma kako loše nam išlo, tu smo i ne treba nam netko tko je napustio domovinu da nam govori kako nam je i što trebamo činiti da bi nam bilo bolje. Tebi želim svu sreću tamo gdje si otišla.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 1  
lehi
Offline
Ukupno postova: 1463
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.06.2013. 15:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gospon stranka Simo pa nismo mi napustili naš voljeni grad, još ovu godinu i zaradili smo nešto i vraćamo se pa ćemo otvoriti neku djelatnost . Vjerujemo da ćemo otvoriti nekoliko rad. mijesta. Upravo smo radili kod tog Švabe tra.. i mogu ti reći da za rad za 3500 kn u gradui približno daleko više eurića nije isto jest da smo radili ali isplatilo se. Gospon Simo svoj grad svoja domovina se voli štuje .. domovina se ne pljačka. Svjestan si što si imao u prošlosti očito da si ti sav u prošlosti najprije moraš imati zdrave mehanizme zdravo društvo da bi normalno funkcionirao , a to je u gradu Osijeku još daleko . Da bi uložili svoj novac otvorili djelatnost pa to je kod vas u kaljuži čitava procedura upravo se radi na tome ništa se nije promjenilo još ste u glibu ustvari još smo .Dakle kako vidiš gospon stranka Simo snalazimo se mi i bez vladajućih gospodarstvenika u gradu Osijeku koji samo misle na svoj osobni interes . Žalosna je istina i to tužna istina poslije zvršenog faksa upljuvavati se sa koje kakvim političkim gospodarstvenicima koji su kupili svoje diplome vjerojatno nije bilo skupo , naravno sirotinja neka uči . Sa takvim diplomama znanjem ..strukom Osijek je postao siromašan grad. Gospon stranka Simo mi smo ljudi koji smo pošteno zaradili svoje diplome , kao i svoj novac želimo živjeti u svom gradu Osijeku naravno bez prljavštine želimo živjeti građanski ,a ne u plemenima kao danas kako se živi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.06.2013. 16:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lehi je napisao/la: ›
...pa nismo mi napustili naš voljeni grad, još ovu godinu i zaradili smo nešto i vraćamo se pa ćemo otvoriti neku djelatnost . Vjerujemo da ćemo otvoriti nekoliko rad. mijesta...

draga lehi, siguran sam da i sama znaš kakvo je ovdje stanje, da ni jednu dozvolu ne možeš dobiti ako nekoga ne poznaš ili masno podmažeš, žalosno, ali to je istina.

I zato topla preporuka, dođi u Hrvatsku samo na odmor koji tjedan, i uživaj u onome što nije uništeno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.06.2013. 17:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lehi je napisao/la: ›
      Gospon stranka Simo pa nismo mi napustili naš voljeni grad, još ovu godinu i zaradili smo nešto i vraćamo se pa ćemo otvoriti neku djelatnost . Vjerujemo da ćemo otvoriti nekoliko rad. mijesta. Upravo smo radili kod tog Švabe tra.. i mogu ti reći da za rad za 3500 kn u gradui približno daleko više eurića nije isto jest da smo radili ali isplatilo se. Gospon Simo svoj grad svoja domovina se voli štuje .. domovina se ne pljačka. Svjestan si što si imao u prošlosti očito da si ti sav u prošlosti najprije moraš imati zdrave mehanizme zdravo društvo da bi normalno funkcionirao , a to je u gradu Osijeku još daleko . Da bi uložili svoj novac otvorili djelatnost pa to je kod vas u kaljuži čitava procedura upravo se radi na tome ništa se nije promjenilo još ste u glibu ustvari još smo .Dakle kako vidiš gospon stranka Simo snalazimo se mi i bez vladajućih gospodarstvenika u gradu Osijeku koji samo misle na svoj osobni interes . Žalosna je istina i to tužna istina poslije zvršenog faksa upljuvavati se sa koje kakvim političkim gospodarstvenicima koji su kupili svoje diplome vjerojatno nije bilo skupo , naravno sirotinja neka uči . Sa takvim diplomama znanjem ..strukom Osijek je postao siromašan grad. Gospon stranka Simo mi smo ljudi koji smo pošteno zaradili svoje diplome , kao i svoj novac želimo živjeti u svom gradu Osijeku naravno bez prljavštine želimo živjeti građanski ,a ne u plemenima kao danas kako se živi.


Pokušaj biti duhovita a ne smiješna. "Gospon stranka Simo" kako me ti nazivaš radi kao strojarac od daleke 1990' i alat mu nisu računalo i olovka, a svojim poštenim radom uspješno servisira sve svoje financijske obveze i prehranjuje svoju obitelj. Posao mi nisu namjestili ni stranka ni partija. Nemaš nikakvo moralno niti bilo kakvo drugo pravo govoriti mi kako se štuje i poštuje domovina i grad u kojem živim, jer ja za razliku od tebe u svom gradu živim i radim, a uz redovan posao radim još dva posla da bih mogao svojoj obitelji i sebi mogao pružiti život dostojan čovjeka. Još žalosnije je to što trkeljaš a ne znaš, da je kočnica za bilo kakvo poduzetništvo državna uprava i loši zakoni, a ne lokalna samouprava. Vrati se, pokušaj otvoriti neku tvrtku kako si navela da želiš i pri tom uposliti nekoga, pa ćeš vidjeti tko je kočnica. Poduzmi nešto ovdje, pa onda prigovaraj, barem ćeš znati na koju adresu trebaju ići tvoji prigovori.
Dotle, lijepo te ko' konja molim, prestani širiti crnjake po ovom forumu.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.06.2013. 17:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Lega... Uzalud nam trud... nekome ne možeš ništa dokazati.
Ide naprijed kao tovar i tepe li tepe svoje - uvjerena da je u pravu.
Počet ću misliti da ju je neki "lokalac" zaveo pa ostavio i sad je kivna na cijeli Osijek i sve osječane Wink

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.06.2013. 18:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zaljubljena u Osijek je napisao/la: ›
Lega... Uzalud nam trud... nekome ne možeš ništa dokazati.
Ide naprijed kao tovar i tepe li tepe svoje - uvjerena da je u pravu.
Počet ću misliti da ju je neki "lokalac" zaveo pa ostavio i sad je kivna na cijeli Osijek i sve osječane Wink

 Nijedan trud nije uzaludan, a osim toga lijepa riječ sva vrta otvara. A doista sam ju lijepo zamolio...

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.06.2013. 18:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@tamna strano, izgleda da si dobio onu okladu od davno prije (lehi je ...?)....a sada lijepo vidimo da sve parole imaju smisla, jer jedino sto radis lehi, je kenjas po forumu iz svicarske i pricas kako te netko natjerao otici i pametujes svima koji se ovdje trude nesto raditi...no,ocekivala sam nesto tako licemjerno i zapravo, laknulo mi je sto si se sama takvom pokazala...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lehi
Offline
Ukupno postova: 1463
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.06.2013. 19:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sjedite odličan 5 .

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lehi
Offline
Ukupno postova: 1463
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.06.2013. 19:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Koliko vidimo i vi ste zasigurno sa nekakvog kamenjara ili iz Ćaprajzlija -city ili pak Drinovaca -city. Dakle kakav dijalog nikakav nego sjedite imate zaključeni 5 za ovu godinu , kada dođe 1 srpanj možda se nešto naučite u ovoj za vas mladoj demokraciji.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.06.2013. 20:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lehi je napisao/la: ›
Koliko vidimo i vi ste zasigurno sa nekakvog kamenjara ili iz Ćaprajzlija -city ili pak Drinovaca -city. Dakle kakav dijalog nikakav nego sjedite imate zaključeni 5 za ovu godinu , kada dođe 1 srpanj možda se nešto naučite u ovoj za vas mladoj demokraciji.

Offtopic:

Tovare jedan, tata ti u Ćaprazlijama kola vuko' a mama u Drinovcima drva nosila,
i uzevši to u obzir, odlične su ti i kompetencije i retorika.




     Ontopic: Gospodin Vrkić je osvojio vlast u Osijeku zbog pogrešaka bivše vlasti, i svoje propagande mašinerije.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.06.2013. 20:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bogme, Simo- iznenadjujes me sve vise i vise....pa cemu uzrujavanje, kako te takva osoba uopce moze spustiti na svoju nisku razinu?.. lijepi se vidi tko je, sto je i odakle - obicno zabadalo koje gura nos tamo da nema nista za nju i to je sve...ne znam zasto ovaj topik odjednim ima lehi kao temu a ne vrkica (jest da mi nista ne znace ni jedno ni drugo, al barem ubijam vrijeme truckajuci se vlakom sa zapada)...nego, kad smo vec kod toga, nadam se da ce ovaj gradonacelnik kao covjek od rijeci i cvrstih stavova izlobirati bar jos onaj medjunarodni vlak za madjarsku da mozemo brze pobjeci ako zagusti (kao lehi, npr.)

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.06.2013. 20:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la (Pogledaj post): › Bogme, Simo- iznenadjujes me sve vise i vise....pa cemu uzrujavanje, kako te takva osoba uopce moze spustiti na svoju nisku razinu?.. lijepi se vidi tko je, sto je i odakle - obicno zabadalo koje gura nos tamo da nema nista za nju i to je sve...ne znam zasto ovaj topik odjednim ima lehi kao temu a ne vrkica (jest da mi nista ne znace ni jedno ni drugo, al barem ubijam vrijeme truckajuci se vlakom sa zapada)...nego, kad smo vec kod toga, nadam se da ce ovaj gradonacelnik kao covjek od rijeci i cvrstih stavova izlobirati bar jos onaj medjunarodni vlak za madjarsku da mozemo brze pobjeci ako zagusti (kao lehi, npr.)


Eto i meni je digla živac, no ne toliko ona koliko admini koji joj dozvole da spama po forumu
sa desetak gramatički neispravnih, napamet naučenih rečenica...
I ja sam samo čovjek od sala i mesa...

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: