Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



"Crno na bijelo" - kronologija propasti osječkog i slavonskog gospodarstva [PDF]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
valent
Offline
Ukupno postova: 172
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.05.2013. 16:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gladnikruha je napisao/la (Pogledaj post): ›

Netočno !

Glupo je graditi trgove i biste dok su ljudi gladni.Da su biste od biskvita,pa da se jedu,ok...al ovako....


A kako drugačije izvačiti gradski novac ako se ne gradi nešto skupo te firme koje dobiju posao ne naplate duplo kako bi dio novca zavšio privatno u đepovima a drugi dio za političke kampanje?

Ja ne znam drugi način, ako netko zna neka me prosvijetli Wink

http://pirati.hr/join

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.05.2013. 18:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U ovih 20 i kusur godina bilo je svakakovih načina za to. Političari su vrlo kreativni po tom pitanju. Wink

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
!Klick
Offline
Ukupno postova: 269
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.05.2013. 22:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni je super kako se častite ocjenama postova!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
crna ruka
Offline
Ukupno postova: 168
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 30.05.2013. 22:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

10 000 letaka koje je Floki tiskao košta oko 15 000 kuna. Ko je sve to platio. Ko je odradio distribuciju?? I to bi bilo pošteno saznati. S kojim Novcem i iz kojeg izvora. Ne vjerujem da je Floki izvadio iz svog džepa

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 1  
Zorro Os
Offline
Ukupno postova: 10
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.05.2013. 23:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

crna ruka je napisao/la: ›
10 000 letaka koje je Floki tiskao košta oko 15 000 kuna. Ko je sve to platio. Ko je odradio distribuciju?? I to bi bilo pošteno saznati. S kojim Novcem i iz kojeg izvora. Ne vjerujem da je Floki izvadio iz svog džepa


Nije 10 000 nego 40 000 komada
Distribuciju je radila HP ili ti pošta.

10 000 letaka ne dođe 15 000 kn.

A tko je platio pošalji mail Flauderu pa će ti odgovoriti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
padobranac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1155
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.05.2013. 8:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Purger031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
A to se sve saznalo prekjučer. Nisu bili na vlasti 20 godina, nitko ništa nije znao, poduzimao, sve je bilo ok, sada odjednom svi sve znaju i zgražaju se. To je "malo" licemjerno.


Koliko ja znam na vlasti u tih 20 godina uglavnom je bio HDZ cija je HDSSB kcerka firma..a ruka ruku mije..
Neki ljudi se cijelo vrijeme zgrazaju, mozda to samo vise dodje do izrazaja prije izbora..
Inace post ti je nerazumljiv.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.05.2013. 8:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

padobranac je napisao/la (Pogledaj post): ›
Purger031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
A to se sve saznalo prekjučer. Nisu bili na vlasti 20 godina, nitko ništa nije znao, poduzimao, sve je bilo ok, sada odjednom svi sve znaju i zgražaju se. To je "malo" licemjerno.


Koliko ja znam na vlasti u tih 20 godina uglavnom je bio HDZ cija je HDSSB kcerka firma..a ruka ruku mije..
Neki ljudi se cijelo vrijeme zgrazaju, mozda to samo vise dodje do izrazaja prije izbora..
Inace post ti je nerazumljiv.


...slažem se s Purgerom, Crno na bijelo nije ništa drugo nego politički predizborni pamflet i samo u tu svrhu služi (osim već spomenute osobne frustracije autora).....i navodnici na malom licemjerju niti ne trebaju postojati......
...jednaku svrhu i jednak učinak ima i Bubijev pamflet koji je stigao kao odgovor drugi dan nakon Flauderovog.....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 1  
crna ruka
Offline
Ukupno postova: 168
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 31.05.2013. 9:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zorro Os je napisao/la: ›
crna ruka je napisao/la: ›
10 000 letaka koje je Floki tiskao košta oko 15 000 kuna. Ko je sve to platio. Ko je odradio distribuciju?? I to bi bilo pošteno saznati. S kojim Novcem i iz kojeg izvora. Ne vjerujem da je Floki izvadio iz svog džepa


Nije 10 000 nego 40 000 komada
Distribuciju je radila HP ili ti pošta.

10 000 letaka ne dođe 15 000 kn.

A tko je platio pošalji mail Flauderu pa će ti odgovoriti.

Zorrro OS, vidim upućeni ste u količinu letaka. mislio sam da je manje. I cijenu. Znači lova je još puno veća. koliko znam u zadnjoj kampanji (parlamentarnoj) HDSSB je dijelio letke preko HP po Osijeku i to ih je koštalo oko 25 000 kuna što se moglo vidjeti po njihovim financijskim izvješćima. ODAKLE FLOKIJU LOVA ZA TO I KO TO SVE PLAĆA. Da ne bude zabune isto tako zanima me ko je platio Bubalove samohvale na njegovom letku - novinama.
P.S. prepucavamo se ovdje a znamo da su to sve platili poreski obveznici ovog grada. na ovaj ili onaj način.... Živio rođo!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.05.2013. 22:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vidim da svi spominjete izgubljena radna mjesta i, naravno, za sve vam je kriv HDSSB. Hmmmm... da ipak niste malo pretjerali?? "Tko nema grijeha - neka prvi baci kamen". E... nema kamenja, nema. Svi političari imaju itekako putra na glavi.
Današnji odlazak u trgovinu me potakao da napišem nekoliko riječi o "jako uspješnoj" Vrkićevoj privatizaciji "Belja".

E sad...Ne računajući koliko je radnika Belja otpušteno odmah nakon "uspješne prodaje", moram vam reći da me šokiralo kad sam na deklaraciji (napisanoj najsitnijim mogućim slovima) na BUCO listićima od sira pročitala da se za Belje d.o.o. proizvode i pakiraju u NJEMAČKOJ. Ne u nekoj Tunguziji gdje radnici rade za mizeriju, nego u Njemačkoj.
I još kažu da ne mogu platiti radniku čak ni minimalac, jer u Hrvatskoj je radna snaga preskupa i da moraju davati otkaze i još više im smanjivati prava.

E sad lijepo odite u Konzum, pročitajte reklamu "KUPUJTE HRVATSKO" pa krenite po Buco listiće sira i ine proizvode koje su vaši roditelji ili njihovi vršnjaci nedavno proizvodili, a sad su na birou ili čekaju da ih zbog dugova isele iz kuća Sad
... i ne krivite za sve samo jedne...

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mlpokn
Offline
Ukupno postova: 98
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.05.2013. 22:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tvornice prije rata proizvodile u komunizmu i slagale dugove. Proizvodile za tržište od 20-30 milijuna ljudi pa pale na proizvodnju za 3-4 milijuna ljudi. Rat uništio postrojenja i hale.

Al za sve je krvi Glavaš; i za ogromnu nezaposlenost mladih u Španjolskoj i Portugalu, i za zauženost Grčke, za isisavanje love iz proračuna za brodogradilišta na moru. Kriv je Glavaš i za propast banaka na Islandu, za kišu u svibnju, za masovno upisivanje ekonomije i prava...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.05.2013. 22:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mlpokn je napisao/la: ›
Tvornice prije rata proizvodile u komunizmu i slagale dugove. Proizvodile za tržište od 20-30 milijuna ljudi pa pale na proizvodnju za 3-4 milijuna ljudi. Rat uništio postrojenja i hale.

Al za sve je krvi Glavaš; i za ogromnu nezaposlenost mladih u Španjolskoj i Portugalu, i za zauženost Grčke, za isisavanje love iz proračuna za brodogradilišta na moru. Kriv je Glavaš i za propast banaka na Islandu, za kišu u svibnju, za masovno upisivanje ekonomije i prava...

Neka visi Pedro Idea Rolling Eyes

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.05.2013. 23:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mlpokn je napisao/la: ›
Tvornice prije rata proizvodile u komunizmu i slagale dugove. Proizvodile za tržište od 20-30 milijuna ljudi pa pale na proizvodnju za 3-4 milijuna ljudi. Rat uništio postrojenja i hale.

Al za sve je krvi Glavaš; i za ogromnu nezaposlenost mladih u Španjolskoj i Portugalu, i za zauženost Grčke, za isisavanje love iz proračuna za brodogradilišta na moru. Kriv je Glavaš i za propast banaka na Islandu, za kišu u svibnju, za masovno upisivanje ekonomije i prava...

A zato što su dinosaurusi izumrli?

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.05.2013. 23:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la: ›
mlpokn je napisao/la: ›
Tvornice prije rata proizvodile u komunizmu i slagale dugove. Proizvodile za tržište od 20-30 milijuna ljudi pa pale na proizvodnju za 3-4 milijuna ljudi. Rat uništio postrojenja i hale.

Al za sve je krvi Glavaš; i za ogromnu nezaposlenost mladih u Španjolskoj i Portugalu, i za zauženost Grčke, za isisavanje love iz proračuna za brodogradilišta na moru. Kriv je Glavaš i za propast banaka na Islandu, za kišu u svibnju, za masovno upisivanje ekonomije i prava...

A zato što su dinosaurusi izumrli?

E, za to posebno Rolling Eyes

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.05.2013. 23:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zaljubljena u Osijek je napisao/la: ›
Vidim da svi spominjete izgubljena radna mjesta i, naravno, za sve vam je kriv HDSSB. Hmmmm... da ipak niste malo pretjerali?? "Tko nema grijeha - neka prvi baci kamen". E... nema kamenja, nema. Svi političari imaju itekako putra na glavi.
Današnji odlazak u trgovinu me potakao da napišem nekoliko riječi o "jako uspješnoj" Vrkićevoj privatizaciji "Belja".

E sad...Ne računajući koliko je radnika Belja otpušteno odmah nakon "uspješne prodaje", moram vam reći da me šokiralo kad sam na deklaraciji (napisanoj najsitnijim mogućim slovima) na BUCO listićima od sira pročitala da se za Belje d.o.o. proizvode i pakiraju u NJEMAČKOJ. Ne u nekoj Tunguziji gdje radnici rade za mizeriju, nego u Njemačkoj.

I još kažu da ne mogu platiti radniku čak ni minimalac, jer u Hrvatskoj je radna snaga preskupa i da moraju davati otkaze i još više im smanjivati prava.

E sad lijepo odite u Konzum, pročitajte reklamu "KUPUJTE HRVATSKO" pa krenite po Buco listiće sira i ine proizvode koje su vaši roditelji ili njihovi vršnjaci nedavno proizvodili, a sad su na birou ili čekaju da ih zbog dugova isele iz kuća Sad
... i ne krivite za sve samo jedne...

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.06.2013. 15:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: