Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



"Crno na bijelo" - kronologija propasti osječkog i slavonskog gospodarstva [PDF]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
mapatil
Offline
Ukupno postova: 254
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 30.05.2013. 9:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dino_bno je napisao/la (Pogledaj post): ›
zaljubljena u Osijek je napisao/la (Pogledaj post): › Ne tako davno pljuvali ste ovdje kako je Trg Slobode u očajnom stanju... sad kad je obnovljen - odoste pljuvati u drugom smjeru. Surprised
Kad se dijele grah, čobanac ili fiš - opet povika. Kad Rijeka ljubavi pomaže siromašnima - vi se smijete gđi Štefici.
OMG .... Još se nije rodio - tko je narodu ugodio. Sad


Sjedi, čitaj komentare i smij se Smile nema druge za ovakve Laughing


Dva glavasevca udruzila se u obrani neobranjivog. Da vas pitam ovako - ako nitko be bi trebao slusati/pratiti/citati Flaudeta jer je fiksiran na Glavasa, zasto nam onda vi gurate da slusamo/pratimo/citamo Drmica koji je dokazani kriminalac i to nam ga jos gurate u Sabor gdje bi trebali sjediti oni koji koliko toliko zele dobro narodu, a ne kriminalu?

Nihe Flauder ovaj letak izmislio, nego samo poslozio odigrane događaje. Pametni ce shvatiti da je Glavas smrt Osijeka i Slavonije, tupavi ce vikat Inati se...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
mariox
Offline
Avatar

Ukupno postova: 685
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.05.2013. 10:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Glas za Bubala je glas za Glavaša.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
silence
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1135
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.05.2013. 10:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

esseker81 je napisao/la: ›
a zanima me sto je sa ljudima koje je glavas stavio na celo tih propalih firmi...gdje su oni,i kako danas zive????


Žive jako dobro. Za jednog znam sigurno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lehi
Offline
Ukupno postova: 1463
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.05.2013. 10:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poznato je da se u gradu Osijeku već duže vrijeme živi u plemenima upravo zbog gospodarskog kriminala. Dakako da taj kriminal još uvijek traje građanski život je još daleko u ovome prljavom gradu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hihmih
Offline
Ukupno postova: 225
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 30.05.2013. 10:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Za razliku od vas (glavaseve dice) Flauder i Hedl svoje misli i stavove iznose pod svojim imenom i prezimenom i sto je najbitnije ne lazu niti uljepsavaju
Svidjalo vam se to ili ne zivimo u demokraciji a ne hvala Bogu (iako bi vi to htjeli) u diktaturi!
Samim tim sto se je potpisao izazvao vas je i ako mislite da laze slobodno ga tuzite pa bumo vidjeli tko je u pravu

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
PreacheR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1076
Lokacija: Osijek, JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.05.2013. 10:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bubalo i Šišljagić te njihovi sjevernokorejski mediji mudro šute o ovome letku. Bilo kakvo spominjanje letka bi samo zaintrigiralo ljude da ga potraže i pročitaju. Jedino je onaj bivši svećenik Šola nakratko spomenuo letak u jučerašnjoj kolumni u kojoj je btw opet prao Vrkića. Drugi puta u mjesec dana.
Nakon izbora možemo očekivati pravu hajku na Flaudera, Vrkića, HDZ, SDP, HNS, antikriste i masone, komuniste ove, one...

_________________
Prijete mi noću, u moju sobu krišom uđu. Nađu me budnog gdje slušam otkucaje sata. Priđu mi tiho dok imam kamen 'mjesto srca i lagano sklope prste oko moga vrata.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
padobranac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1155
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.05.2013. 11:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zna se tko je vladao gradom tih godina i zna se i cija je odgovornost. Kako je navedeno u letku i sam sud je imao upetljane prste..kako je onda DORH mogao ista raditi..a kamoli svoj posao..
Nadam se da ce jednog dana nadlezna drzavna tijela staviti to na dnevni red pa procesuirati krivce.
HDSSBovi glasaci koji i pored ovog zaokruze tu ekipicu na listicu, nisu nista drugo do sukrivci..
Isto kao kad bi netko sad glasao za Sanadera, to ne moze biti nista drugo u pitanju do li zahvalnost iliti vjernost zbog zajednicke koristi..

_________________
Ovakav, nemam nista protiv sebe. Ovakav, prasina uzvitlana.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
lepota_poroka
Offline
Ukupno postova: 26
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.05.2013. 12:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svaka čast novinaru, netko je napokon sabrao istinu.... s tom bagrom koja je sve to učinila treba napuniti zatvore, iako sam ja za još rigoroznije metode...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Purger031
Offline
Ukupno postova: 5
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.05.2013. 12:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

padobranac je napisao/la: ›
Zna se tko je vladao gradom tih godina i zna se i cija je odgovornost. Kako je navedeno u letku i sam sud je imao upetljane prste..kako je onda DORH mogao ista raditi..a kamoli svoj posao..
Nadam se da ce jednog dana nadlezna drzavna tijela staviti to na dnevni red pa procesuirati krivce.
HDSSBovi glasaci koji i pored ovog zaokruze tu ekipicu na listicu, nisu nista drugo do sukrivci..
Isto kao kad bi netko sad glasao za Sanadera, to ne moze biti nista drugo u pitanju do li zahvalnost iliti vjernost zbog zajednicke koristi..

A to se sve saznalo prekjučer. Nisu bili na vlasti 20 godina, nitko ništa nije znao, poduzimao, sve je bilo ok, sada odjednom svi sve znaju i zgražaju se. To je "malo" licemjerno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gladnikruha
Offline
Avatar

Ukupno postova: 213
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 30.05.2013. 12:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lepota_poroka je napisao/la: ›
Svaka čast novinaru, netko je napokon sabrao istinu.... s tom bagrom koja je sve to učinila treba napuniti zatvore, iako sam ja za još rigoroznije metode...


Slažem se ! ja bih to kao u Kini !
Odveo na trg i kamenovanje ili nešto drugo,pa da vidimo hoće li nekome pasti na pamet da ukrade lipu više !
Mi smo takav narod.Tko nas kamenjem,mi njima glasove.....Ali valjda će se i to promijeniti.
Odgovarat će pred pravdom lažni Mostarski generali,koji su sa HDZ-om,koji će koalirati sa njima(nakon što su obljepili plakate "Gradonačelniče,od mišljenja vas dijeli 380 kn,tako nekako,zar ne???") opljačkali ovaj narod i uništili ovaj grad koji je bio centar industrije srednjeg Balkana,a sada je čmar Evrope !!!!!

A večeras lagano na otvaranje Tuđmanove biste,pa u nedljelju da zaokružimo ponovno lopove ???
E moji Osječani.....Sram vas može biti !!!!


Zadnja promjena: gladnikruha; 30.05.2013. 14:58; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.05.2013. 12:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mapatil je napisao/la (Pogledaj post): ›
dino_bno je napisao/la (Pogledaj post): ›
zaljubljena u Osijek je napisao/la (Pogledaj post): › Ne tako davno pljuvali ste ovdje kako je Trg Slobode u očajnom stanju... sad kad je obnovljen - odoste pljuvati u drugom smjeru. Surprised
Kad se dijele grah, čobanac ili fiš - opet povika. Kad Rijeka ljubavi pomaže siromašnima - vi se smijete gđi Štefici.
OMG .... Još se nije rodio - tko je narodu ugodio. Sad


Sjedi, čitaj komentare i smij se Smile nema druge za ovakve Laughing


Dva glavasevca udruzila se u obrani neobranjivog. Da vas pitam ovako - ako nitko be bi trebao slusati/pratiti/citati Flaudeta jer je fiksiran na Glavasa, zasto nam onda vi gurate da slusamo/pratimo/citamo Drmica koji je dokazani kriminalac i to nam ga jos gurate u Sabor gdje bi trebali sjediti oni koji koliko toliko zele dobro narodu, a ne kriminalu?

Nihe Flauder ovaj letak izmislio, nego samo poslozio odigrane događaje. Pametni ce shvatiti da je Glavas smrt Osijeka i Slavonije, tupavi ce vikat Inati se...


Ako smo protiv Vrkica ne znaci da smo za Glavaša, nemoj sam zaključivati jer ti ne ide Smile

Meni je samo smiješno što se jedino HDSSB prikazuje kao kirminalna stranka, a što je s ostalima? Svi čisti?
Vrkić isto ima puuuno putra na glavi pa nitko ništa protiv njega neće reći jer se to na ovom portalu ne smije Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 3  
roki5432
Offline
Avatar

Ukupno postova: 23
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.05.2013. 13:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Početkom 90.-ih su mi na vrata pozvonila dva uniformirana lika i tražila da pokažem papire o vlasništvu stana ..... nakon prijetnjer da ću pozvati policiju ... otišli su. Poslije sam saznao šablonu po kojoj se dolazilo do stanova ... zgadili su mi se takozvani nacionalisti (kriminalci) i zato ću na ovim izborima dati glas za župana gospodinu Goranu Ivanoviću-Lacu (poštujem gospodina Šišljagića...ali mislim da je on zalutao u HDSSB, ne treba njemu ta skupina) i dajem glas gospodinu Vrkiću. Usput... svi koji misle da Flauder laže, nisu u pravu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
lehi
Offline
Ukupno postova: 1463
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.05.2013. 13:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poznato je svima građanima u Osijeku kako i na kakav kriminalan način je nestalo gospodarstvo grada . Bilo bi veoma lijepo kada bi tisak-- Glas Slavonije-- objavio nešto o toj temi zanimljivo je da nikada nismo pročitali ništa u tom kako kažu -uglednom- tisku . Svaka vijest naravno istinita za građanstvo hvale je vrijedna. Dakle informativni list Glas Slavonije sve više liči na stranački list.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
weki
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.05.2013. 16:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Brošura je super .

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
inspektormaska
Offline
Ukupno postova: 343
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.05.2013. 16:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Brošura je istinita možda mlađim gneracijama koji su bili popišanci to nije jasno i čini im se neshvatljivo, ali to je većinom istina, nažalost.
Ove teme se preljevaju iz šupljeg u prazno već jedno 20 godina, niko nije niti će odgovarati za to, bolje neće biti, biti će samo gore. Svi vi skupa samonom koji ste ovdje ste bedaci i trošite uludo vrijeme, začas ćete imati 60 godina i pitat se koji klinac sam ovdje ostao.
Slavonci i Osječani su mulasti, skloni manipulaciji i najgore od svega neradnici i vrlo slabo obrazovani, vrlo loših životnih vrijednosti i navika.
Da mi je ovo neko rekao prije jedno 10 godina rekao bi mu da je budala i vjerovatno ne bi nikad više riječ progovorili, no danas sa ovim godinama i iskustvom na leđima gledam stvari drukčije.
Nažalost danas svaka protuha i gad može biti na izbornoj listi, mjenjanju stranke ko čarape i pune hlapljivo đepove godinama , a ljudi šute i plaćaju danak.
Sretno i uživajte.
Nije mi namjera nekoga uvrijediti, nego samo iznjeti svoje mišljenje, ako se neko smatra uvrijeđenim ja mu se evo unaprijed ispričavam, forum polemike me ne interesiraju.
Živili.


Zadnja promjena: inspektormaska; 30.05.2013. 17:43; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
 



 Skoči u forum: