Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Vox populi: Oproštajno pismo gradu na Dravi

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Ivan Vrkić
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.05.2013. 10:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svaka je rastava tužna i ne želim se s tobom opraštati. Učinit ću sve budem li gradonačelnik da takve osobe kao što ste vi, ne samo da dobiju šansu za posao nego da ga vode. Osijek bez takvih osoba nema svoje budućnosti.

Ivan Vrkić


Zadnja promjena: Ivan Vrkić; 14.05.2013. 10:56; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.05.2013. 10:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ivan Vrkić je napisao/la (Pogledaj post): › Svaka je rastava tužna i ne želim se s tobom opraštati učinit ću sve budem li gradonačelnik da takve osobe kao što ste vi ne samo da dobiju šansu za posao nego da ga vode jer Osijek je bez takvih osoba nema svoje budućnosti.

Ivan Vrkić



Shocked Shocked Shocked
...radije ću ovaj nick smatrati trolčinom, nego vjerovati u to da mi je potencijalni gradonačelnik nepismen, odnosno da piše ovakve postove bez ijednog interpunkcijskog znaka......

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
Ivan Vrkić
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.05.2013. 10:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: ›
Ivan Vrkić je napisao/la (Pogledaj post): › Svaka je rastava tužna i ne želim se s tobom opraštati učinit ću sve budem li gradonačelnik da takve osobe kao što ste vi ne samo da dobiju šansu za posao nego da ga vode jer Osijek je bez takvih osoba nema svoje budućnosti.

Ivan Vrkić



Shocked Shocked Shocked
...radije ću ovaj nick smatrati trolčinom, nego vjerovati u to da mi je potencijalni gradonačelnik nepismen, odnosno da piše ovakve postove bez ijednog interpunkcijskog znaka......
Draga Anakonda,

ako je u ovom postu bitna interpunkcija jako mi je žao. Emotivno sam reagirao. Ispravio sam tekst, nadam se da si zadovoljna.

Ivan

_________________
Ivan Vrkić
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.05.2013. 11:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...g. Vrkiću, pismenost je važna i to ne samo u ovom postu, nego svuda, i bez obzira koliko emotivni bili.....kao što rekoh, slika koju ste mi pružili je nepismeni gradonačelnik......sumnjam da ste sami htjeli takvo što....
...no, kako god - dobro došli na Osijek031...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 1  
Ivan Vrkić
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.05.2013. 16:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: › ...g. Vrkiću, pismenost je važna i to ne samo u ovom postu, nego svuda, i bez obzira koliko emotivni bili.....kao što rekoh, slika koju ste mi pružili je nepismeni gradonačelnik......sumnjam da ste sami htjeli takvo što....
...no, kako god - dobro došli na Osijek031...
Hvala ti Anakonda na dobrodošlici.

_________________
Ivan Vrkić
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
RoadToNowhere
Offline
Avatar

Ukupno postova: 351
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.05.2013. 16:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gospodine Vrkiću, interesantno je kako ste postali "emotivni" tik prije izbora. Ovakvih postova kao i sto sličnih ovome na ovom forumu postoje od pamtivjeka, ali vi ste se sjetili baš prije izbora biti emotivni.

_________________
Budi to što jesi i uvijek kaži ono što misliš, jer oni kojima to smeta nisu bitni, oni koji su bitni njima to ne smeta.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.05.2013. 20:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

RoadToNowhere je napisao/la: ›
Gospodine Vrkiću, interesantno je kako ste postali "emotivni" tik prije izbora. Ovakvih postova kao i sto sličnih ovome na ovom forumu postoje od pamtivjeka, ali vi ste se sjetili baš prije izbora biti emotivni.


nije to ništa...ovaj zadnji tjedan pred izbore svi ce postati emotivci...te nuditi ako treba i 7 litara vlastite krvi...nebili se ušupkavali svakom u nadi da ce im to donjeti glas na izborima.....

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.05.2013. 21:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

molim moderatore foruma da potvrde autentičnost nicka "Ivan Vrkić" ako mogu..Hvala!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.05.2013. 14:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la: ›
molim moderatore foruma da potvrde autentičnost nicka "Ivan Vrkić" ako mogu..Hvala!


Teško da se ovdje radi o Ivici Vrkiću, pa sve ove postove ne bih uzimao za ozbiljno. Čovjek je nekakav književnik, pjesnik, a ovdje piše osoba koja nije vična pisanju, možemo svašta reći o Ivici Vrkiću, ali u svakom slučaju nije nepismen.

Osim toga, ni sadržaj ovih postova ne ukazuje na Ivicu Vrkića, nego prije na nekakvu spačku koju sprema forumaš pod tim nadimkom.

Ako je ipak riječ o Ivici, ili Ivanu, Vrkiću, spašavaj nas Bože.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
silence
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1135
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.06.2013. 14:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Profesor filozofije i sociologije i diplomirani pravnik.
Pisac, političar i gospodarstvenik. Hrvat, Slavonac i Osječanin
Pridružen: 13. 05. 2013. (28 dan/a)
Zadnja posjeta: 16.05.2013.

Prema podacima iz profila bi trebao biti, jer da nije već bi g.Vrkić ili netko iz njegovog tima demantirao,
Nadam se da ove 4 poruke nisu bile samo u svrhu promidžbe.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.06.2013. 14:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

silence je napisao/la (Pogledaj post): › Profesor filozofije i sociologije i diplomirani pravnik.
Pisac, političar i gospodarstvenik. Hrvat, Slavonac i Osječanin
Pridružen: 13. 05. 2013. (28 dan/a)
Zadnja posjeta: 16.05.2013.

Prema podacima iz profila bi trebao biti, jer da nije već bi g.Vrkić ili netko iz njegovog tima demantirao,
Nadam se da ove 4 poruke nisu bile samo u svrhu promidžbe.


...ma kakvi, pa zar ne vidiš da nam novi gradonačelnik gotovo pa visi na forumu i komentira svaku našu napisanu riječ......

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: