Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Gradski vrt (NK Osijek) - novi izgled!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
pravi_frajer
Offline
Ukupno postova: 9
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.09.2006. 18:50 
Naslov:  Re: Gradski vrt (NK Osijek) - novi izgled!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › Samo 100 milijuna kuna... pih, pa to nije ni 10 osnovnih skola...

KLIK!Osijek - stadion - video (flash) - KLIK!

[edit: Leon]


slažem se! baš bi trebalo još 3 škole na sjenjaku uz ove dvije i još jedna na vijencu. u tim školama će biti razredi od 4 učenika, zaposlit ćemo još 2500 profesora koji ne koštaju ništa kao ni škole koje ne moramo održavati

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.09.2006. 19:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...pa, ti si pravi frajer stvarno!!!...zaista mislim da nam ne trebaju škole, vrtići, dapače, ustanove bilo kakvog obrazovnog tipa...osijek031.com smile...mislim - daleko od toga da nije super što se konačno i osijek probija u neke prve planove, bilo je i vrijeme...ali, s druge, zar se nije dosta novaca spiz..lo na klupe od afričke trešnje i slične obijesti...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pravi_frajer
Offline
Ukupno postova: 9
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.09.2006. 19:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la (Pogledaj post): › ...pa, ti si pravi frajer stvarno!!!...zaista mislim da nam ne trebaju škole, vrtići, dapače, ustanove bilo kakvog obrazovnog tipa...osijek031.com smile...mislim - daleko od toga da nije super što se konačno i osijek probija u neke prve planove, bilo je i vrijeme...ali, s druge, zar se nije dosta novaca spiz..lo na klupe od afričke trešnje i slične obijesti...


tko je rekao da nam ne treba? samo mislim da ih ima dovoljno. svaki kvart ima barem po jednu školu i vrtić. broj djece se smanjuje iz godine u godinu i ne treba novih vrtića/škola u gradu osijeku

a što se tiče stadiona, to je samo jedna od investicija koja bi mogla otvoriti mnogo novih radnih mjesta u gradu u kojem je stopa nezaposlenosti oko 20%. tu si računaj ceste, smještajne kapacitete i firme koje bi mogle to graditi a koje bi mogle zapošljavati domaće stanovništvo. naravno samo pod uvjetom da dobijemo domaćinstvo

a vidim da su svi jako osjetljivi na novac. toliko smo u zadnjih pet godina dali HNK-u. koliko god da je to zabava za one "uzvišenije", ono zjapi potpuno prazno i veliku većinu građana ne zanima

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.09.2006. 22:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I ovaj stadion je prazan, a još veći, ljepši.... skuplji za održavanje, samo zbog nekoliko utakmica?????????'''

TREBA GRADITI U OSIJEKU, ALI NE STADIONE!

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cohors
Offline
Ukupno postova: 205
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.09.2006. 9:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DanicaV je napisao/la (Pogledaj post): › I ovaj stadion je prazan, a još veći, ljepši.... skuplji za održavanje, samo zbog nekoliko utakmica?????????'''

TREBA GRADITI U OSIJEKU, ALI NE STADIONE!


slažem se, ne treba gradit stadione, dosta je sam da jedan sagrade!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.09.2006. 9:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...a možda i previshe...osijek031.com smile...gledam onu grdosiju u Zagrebu, kao nešto ga dovršavaju već godinama, ulupali su gomilu para, a prosjek posjetitelja po utakmici ne napuni niti jednu tribinu...jedino je bilo puno kad je su igrali Englezi i još možda utakmicu-dvije...no, ipak ovdje govorimo o Osijeku, a ne metropoli...pitanje je koliko se kratkoročno isplati dvije-tri utakmice u odnosu na nešto što bi možda dugotrajnije zaposlilo istu količinu ljudi...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Shorty
Offline
Ukupno postova: 81
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.10.2006. 20:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zapitajte se zašto se u OS ne igraju natjecateljske utakmice reprezentacije! Uz temeljitu obnovu stadiona bi i reprezentacija češće dolazila u naš grad,obnovile bi se prometnice,gradili bi se hoteli... Cijeli grad bi bio obnovljen! Svi bi bili najsretniji da se to sve napravi,samo bez stadiona,pa stadion je osnovna stvar koja će povući za sobom sve ostalo!
Netko reče da će zaraditi privatnici... Što mislite da ti nogometni turisti ne koriste vodu,struju,plin,ne jedu... Mislite da taj privatnik koji drži hotel, restoran, pekaru ne plača porez državi?
Uz pametno ulaganje,država može samo profitirati na organizaciji EP-a!

_________________
_________________________________

Uz Osijek do groba!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
allein
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1542
Lokacija: offline
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.10.2006. 9:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Shorty je napisao/la (Pogledaj post): › Zapitajte se zašto se u OS ne igraju natjecateljske utakmice reprezentacije! Uz temeljitu obnovu stadiona bi i reprezentacija češće dolazila u naš grad,obnovile bi se prometnice,gradili bi se hoteli... Cijeli grad bi bio obnovljen! Svi bi bili najsretniji da se to sve napravi,samo bez stadiona,pa stadion je osnovna stvar koja će povući za sobom sve ostalo!
Netko reče da će zaraditi privatnici... Što mislite da ti nogometni turisti ne koriste vodu,struju,plin,ne jedu... Mislite da taj privatnik koji drži hotel, restoran, pekaru ne plača porez državi?
Uz pametno ulaganje,država može samo profitirati na organizaciji EP-a!


Ajde, i ako si navijač, nisi valjda baš tolko glup?? Iako ne pratim naš nogomet skoro pa nimalo (bljak!), poznate su mi jadikovke kako reprezentacija nikada ne igra neku utakmicu izvan Zagreba. Osim nekih prijateljskih. To ustvari nema veze sa infrastrukturom nego s time da nam se sve u držva dešava u Zg, al to je drugi par opanaka...
Jednostavno ne mogu vjerovati da bi sve bilo tako lijepo kako si opisao, a sve zahvaljujući nogometu! Pa mislim, to bi bilo opće blagostanje, obnovljene prometnice, puni hoteli, otvorila bi se radna mjesta u vodovodu, pekarama, konobari bi došli na svoje. Prirodno, klaonice bi povećale proizvodnju (za restorane), mlinovi bi mljeli još više žita i kukuruza za pekare, Borovo bi proizvodilo patike za navijače, ma sve bi bilo divno i krasno u našoj državi. Sve poradi turista koji bi bilo kod nas par dana. A onda poslije tjedan dva euforije, ostat će nam grdosija čije održavanje će se plaćati iz kojekakvih kredita (ili će se pustiti da propada). Kredite za gradnju i obnavljanje tih stadiona ćemo otplaćivati mi (kao porezni obveznici) i naša djeca.
Ja bih taj euro stavio na referendum. Ako možemo referendumom rješavati da l će nedjelja biti radna, onda bi i ovo strašno bitno pitanje mogli tako riješiti. Uostalom, nadam se da će organizaciju dobiti Poljska i Ukrajina pa nek se oni onda gnjave s time...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.10.2006. 12:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@allein,
jesi se raspisao. svaka čast. samo si zaboravio javne kuće (vjerojatno bi imale najveću zaradu).

i sadašnji stadion je bio pun valjda kad je pjevala Lepa Brena i eventualno kad je igrala Crvena Zvezda.
koliko godina Osijek nije imao zatvoreni bazen, a sad nema love za održavanje. baš nam treba velelepni stadion koji će financirati porezni obveznici, firme na "dobrovoljnoj" bazi.......a on zjapiti prazan nakon "euforije" (?!?)

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Shorty
Offline
Ukupno postova: 81
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.10.2006. 18:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

allein je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ajde, i ako si navijač, nisi valjda baš tolko glup??


Čemu ovo?!? Šta ti to treba značit'? Ajde,dobro,ne da mi se kretat s tobom u rasprave koje ne bi trebao obuhvačati ovaj topic,ali te molim da kritike o navijačim zadržiš za sebe,ili ako ti se baš piše o tome,otvori drugi topic di ćeš ispisat svoje predrasude prihvaćene iz novina,pa ću ti tamo odgovarati!

Činjenica je da se sve što se događa u ovoj državi,događa se u ZG, ali da se srede četiri stadiona u HR ni gamad iz HNS-a neće imati opravdanje za konstantno igranje repke u ZG pa onda možemo svi drvlje i kamenje na njih,do tada nemamo to pravo(eventualno ST)! No ni to ne spada u ovaj topic jer je čista politika!

Jel se gradski vrt 70-ih gradio za to da služi 3-5 godina? NIJE,gradio se da služi na duže vrijeme. Iz istog razloga bi se gradio i sada. Kasnije kad nam bude trebao veći i opremljeniji stadion za europske nastupe NK Osijeka, svi će žalit što nismo organizirali EURO, pa za "besplatno" sagradili lijepi stadion koji zadovoljava sve uvijete! Ja ne tvrdim da Osijeku, za skoro vrijeme, treba stadion od 33 000 mjesta,osobno bih bio zadovoljan i sa suvremenim stadionom od 15-ak t. mjesta (tipa Ujpestov stadion u Budimpešti), ali ako je ovo prilika da napravimo i veći stadion,zašto ne!

Nažalost,čini se da ćete svi vi koji se pretivite organizaciji takvog natjecanja u HR doći na svoje jer je očigledno da je UEFA produživanjem roka odluke dala vremena žabarima da srede afere u svojoj ligi kako bi im mirne duše mogli dodijeliti domaćinstvo! OPET POLITIKA!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
allein
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1542
Lokacija: offline
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.10.2006. 20:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DanicaV je napisao/la (Pogledaj post): › @allein,
jesi se raspisao. svaka čast. samo si zaboravio javne kuće (vjerojatno bi imale najveću zaradu).

i sadašnji stadion je bio pun valjda kad je pjevala Lepa Brena i eventualno kad je igrala Crvena Zvezda.
koliko godina Osijek nije imao zatvoreni bazen, a sad nema love za održavanje. baš nam treba velelepni stadion koji će financirati porezni obveznici, firme na "dobrovoljnoj" bazi.......a on zjapiti prazan nakon "euforije" (?!?)


Kurve ćemo uvoziti onda iz Mađarske, Srbije i Bosne. Jer su naše ipak prefine.
Duži odgovor Shortyu ću ipak pisati sutra; za sada samo opaska da je istina da imam predrasude prema navijačima, hranjene onime što čitam u novinama, a s obzirom na to što tamo čitam, smatram ih sasvim opravdanim i nemam ih namjeru razbijati....Za razliku od drugih navijača koji si uzimaju to pravo to raditi navijačima drugih klubova. Bah.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.10.2006. 21:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

allein je napisao/la: ›
Duži odgovor Shortyu ću ipak pisati sutra; za sada samo opaska da je istina da imam predrasude prema navijačima, hranjene onime što čitam u novinama, a s obzirom na to što tamo čitam, smatram ih sasvim opravdanim i nemam ih namjeru razbijati....Za razliku od drugih navijača koji si uzimaju to pravo to raditi navijačima drugih klubova. Bah.

Ja se smatram navijačem Osijeka, i već vidim da mi se neće svidjeti to generaliziranje... Ali, pričekajmo...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.10.2006. 22:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dečki, generalno, stadioni su prazni... i nije neki razlog za prepiranje. nebitno pratite li nogomet ili ne, navijate ili ne, samo malo ratio...
bolje da se uloži u kino, kazalište, napravi ledena dvorana........ bilo što......... ali stadion?!? i ovo što ima je previše.

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alana Bates
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1359
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.10.2006. 22:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

allein je napisao/la: ›
Duži odgovor Shortyu ću ipak pisati sutra; za sada samo opaska da je istina da imam predrasude prema navijačima, hranjene onime što čitam u novinama, a s obzirom na to što tamo čitam, smatram ih sasvim opravdanim i nemam ih namjeru razbijati....Za razliku od drugih navijača koji si uzimaju to pravo to raditi navijačima drugih klubova. Bah.


Ja sam tako sretna: puki je konačno našao istomišljenika po pitanju navijača - ovo je točno rečenica kakvu bi on izrekao o navijačima...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
puki
Offline
Ukupno postova: 1114
Lokacija: Kokuće zasad
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.10.2006. 23:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hehehe...allein, imaš pivo kad se vidimo Smile

_________________
Ná glac pioc comhairle gan comhairle ban.

übergefickt osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: