Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Strašno! Q - CLUB postao narodnjački club

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.09.2006. 9:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la: ›
DonQuijote je napisao/la: ›
A po toj kvazidefiniciji, čim se nađe 5-6 kretena s traktorima još prekrivenima zemljom, koji odmah nakon oranja nalete do paba na pivo, pa to ponove još nekoliko puta, i to postaje dio urbanog stila života!


Ok, dosta! Ako se zene koje rade po pekarama na ovom forumu mogu sablažljavati nad činjenicom što se sviđaju nekome, ja bih se sada trebao grdno uvrijediti. Mislim, zar misliš da je svatko tko vozi traktor ili ore kreten? A zašto taj isti ne stao u pub na pivo ako mu je usput? Ili ekipa mora nositi potvrdu da HZZ-a da se ne bave poljoprivredom ili da nisu završili poljošicu? Mislim, niti sam traktoraš, nit' sam završio poljošicu... Ali da volim traktore - volim ih! Velike, one najjače, John Deer-a, Case-a, Deutz Fahr-a, one ogromne Lamborginije i Mercedese! Zapravo, maštam o tome da jednu subotu upogonim jedan Case STX (http://tinyurl.com/hkqxg), dođem s njime u tvrđu i počnem gaziti sve one mafijaške mečke i bembare... Ali, da, to ne bi bilo u redu, ipak je to urbana ekipa, jerbo seljak nikada ne bi vozio takav auto, zar ne?

Sad bih ti najrađe napisao nešto ad hominem, ali ću se suzdržati!

Blatnim traktorima ne bi smio izaći ni na glavnu cestu, a kamoli tako uparadirati u grad. I to ne zato što ih je gadno za vidjeti, nego zato što to ugrožava sigurnost prometa! Nisi ništa naučio u autoškoli?! Sad mi se opet skoro zaletio ad hominem.

Nije mi jasno koji dio nisi razumio u "traktorima još prekrivenima zemljom"?! I onda uz trunčicu inteligencije i logike to povežeš s postojećim zakonom...

A kad kupiš taj Case STX, pretpostavljam da ćeš ga prvo protjerati kroz Kopački rit (s obzirom da se ne baviš poljoprivredom), čisto da nabaciš malo štiha, pa onda do paba, jel?

S obzirom da se izgleda prepoznaješ u tih gorespomenutih 5-6 kretena (tu naglašavam: KRETENA; ne ostalih vrijednih ljudi koji se bave poljoprivredom), a i nije ti baš previše stalo do sigurnosti prometa, mislim da se već iz tvog primjera nazire ostvarenje moje proročanske vizije o novom urbanom trendu!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.09.2006. 9:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...hehehe...Tvrdja za nekoliko mjeseci: Trg prepun blatnjavih traktora, glavne face hodaju u gumenjacima, a kokicama više nije pojam BMW/Mercedes/whatever već - Case STX !!! a u glazbenoj pozadini trešte armonike...Smile...veselo i urbano kao i uvijek Smile...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.09.2006. 11:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la: ›
Blatnim traktorima ne bi smio izaći ni na glavnu cestu, a kamoli tako uparadirati u grad. I to ne zato što ih je gadno za vidjeti, nego zato što to ugrožava sigurnost prometa! Nisi ništa naučio u autoškoli?! Sad mi se opet skoro zaletio ad hominem.


Iskreno, sada sam te totalno izgubio... Moj prvi post bila je cijev sačmarice uperene u čmar urbanim fićfirićima koji buzzword urbano upotrebljavaju za ekipu koja je navodno okej, dakle gej_lezbo_socijalističko orijentirane pičkice koje ispijajući pivu razglabaju o tome kako je u gradu koma, kako oni nemaju gdje izaći, i kako uopće nema smisla više izlaziti. To naravno rade od četvrtka do subote, vikend za vikendom, ali i u pauzama na poslu koji je obično nešto vezano uz administraciju i/ili menadžment (to su urbani poslovi).
Dakle, krajnje nepristojan, sociopatan i čudljiv post, baš kao i ovaj...

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Hummin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 276
Lokacija: City 17
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.09.2006. 16:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la (Pogledaj post): ›
Iskreno, sada sam te totalno izgubio... Moj prvi post bila je cijev sačmarice uperene u čmar urbanim fićfirićima koji buzzword urbano upotrebljavaju za ekipu koja je navodno okej, dakle gej_lezbo_socijalističko orijentirane pičkice koje ispijajući pivu razglabaju o tome kako je u gradu koma, kako oni nemaju gdje izaći, i kako uopće nema smisla više izlaziti. To naravno rade od četvrtka do subote, vikend za vikendom, ali i u pauzama na poslu koji je obično nešto vezano uz administraciju i/ili menadžment (to su urbani poslovi).
Dakle, krajnje nepristojan, sociopatan i čudljiv post, baš kao i ovaj...


Pa slušaj u pravu si što se tiće upotrebe rijeći urbano, urbana...i sl .
Ljudi ju upotrebljavaju za sve i svašta. To ti je tako kada se sociologija ući iz medija. Gledaj i stari Rimljani i Grci bili su urbani u ono vrijeme naspram barbara koji su dojahali iz azijskih stepa, pa su ih pregazili....
Nego, ovako...ako će mo koristiti termin urbano za neki glazbeni smjer, onda su narodnjaci urbana glazba. Urbana glazba su zbog toga što se sluša u gradskim sredinama u Hrvatskoj.
E, sad odakle je došla ta glazba više uopće nije niti bitno...da se vratim na Barbare i Rimljene....Barbari su tijekom vremena isto postali urbani jer su počeli živjet u gradovima...
Više nitko ne pita jesu li Njemci urbani zato što su prije bili Barbari...pa mislim da više nitko nebi trebao vući tu paralelu sa narodnjacima, jer oni su se već odavno uvukli u gradske sredine širmo Hrvatske.


Zadnja promjena: Hummin; 01.10.2006. 21:11; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
terrorWrist
Offline
Ukupno postova: 85
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.09.2006. 11:43 
Naslov: Great ! Re: Strašno! Q - CLUB postao narodnjački club
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e Hummin ovo je bilo dubokoumno Bravo

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simbaleo
Offline
Ukupno postova: 11
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.09.2006. 15:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sto je u tome strasno,ako mi se to ne svidaj tamo niti ne idem,ali i ne serem po tome,KAKO MOGU VIDJETI ONO STO NE VOLIM AKO NE IDEM TAMO.
ZATO,NE NARODNJAKE I U OPERU ME NITKO NE MOZE NATJERATI,AKO ME NITKO TAMO NE MOZE NATJERATI ONDA NI NE ZNAM KAKO JE TAMO
MIR,MIR,MIR,PRICAJTE O LOKALU GDJE ZALAZITE PA SU VAS SAD ONI IZNEVEJRILI,A NE O TOME STO MRZITE,A TAMO NISTE NITI BILI

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
oftopik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 431
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.10.2006. 13:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

uglavnom, ono jučer (subota) u tvrđi je bilo strašno! stojiš na trgu i ne čuješ nikakvu drugu glazbu osim cajki što trešte iz q-a! pa jebemu! odvratno!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.10.2006. 14:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la (Pogledaj post): ›
mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): ›
Nemoj samo reći da si neki dan sjedio u jednom otmjenom kafiću i uz lagano citiranje Shakespearea te grickanje kolačića i pijuckanje čaja sječao se (ne sječam se čega) "Combray" Marcel Proust nakon toga iz bespuća povijesne zbiljnosti vratio u Osijek i: Zašankirao, maznio pivkana i snimio pičku da se usereš od straha! Wink


Ovako, nisam protiv narodnjaka govorio iz kuta pogleda jednog intelektualca jer to nisam, u srednjoj sam puno citao no sada nemam vremena, nego sam gledao iz kuta jednog glazbenika, u cijem uhu ipak postoji detektor za loše, nekvalitetno, glupavo i neslušljivo.
Oni glazbenici koji i sviraju narodnjake sviraju radi novaca.

Ja ti tvrdim da nema čovjeka koji ima sluha za glazbu i koji ju razumije, a da voli narodnjake, pri tome mislim na ovoj turbo folk, a ne na sevdah koji je ok, krajnja granica je da ju podnosi. Ja ne ulazim ni u tu granicu jer meni je to priglupa glazba i totalno neupotrebljiva u mom slučaju.

A što se tiće djevojaka, ne znam iz vlastitog gledišta, ali lega sa faksa je konobar u Cocktailu pa sam se naslusao svakakvih prica.


Dobro ajde djevojke ima ih svakakih kao i dečkiju!
Glede glazbenog ukusa: Ne misliš valjda da ljudi dolaze tamo zato da čuju lepu brenu?
dolaze zbog oskudno odjevenih mačaka! Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kobac
Offline
Ukupno postova: 106
Lokacija: Čepin
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.10.2006. 22:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

moram priznat vrlo dubokoumna razmisljanja.... nemam riječi!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.10.2006. 23:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): ›
Dobro ajde djevojke ima ih svakakih kao i dečkiju!
Glede glazbenog ukusa: Ne misliš valjda da ljudi dolaze tamo zato da čuju lepu brenu?
dolaze zbog oskudno odjevenih mačaka! Wink


a zasto dolaze te oskudno odjevene mačke, tj zasto se oskudno odijevaju samo na ta mjesta...

Da zatvorimo i taj krug Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.10.2006. 10:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la (Pogledaj post): ›
mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): ›
Dobro ajde djevojke ima ih svakakih kao i dečkiju!
Glede glazbenog ukusa: Ne misliš valjda da ljudi dolaze tamo zato da čuju lepu brenu?
dolaze zbog oskudno odjevenih mačaka! Wink


a zasto dolaze te oskudno odjevene mačke, tj zasto se oskudno odijevaju samo na ta mjesta...

Da zatvorimo i taj krug Wink

Ajde reci mi razliku između istine i zbilje!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
BEROs
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.10.2006. 14:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kisha je napisao/la (Pogledaj post): › Toliko smo se zgražali nad Brodom, Županjom, Zagrebom... kako se tamo svugdje puštaju odvratni narodnjaci... Kad malo pomalo... Trebala bi hrvatska glazbena unija uvesti neke posebne naknade za klubove i kafove koji se bace popularizacijom džigera. Na kraju krajeva, zarađuju dovoljno da bi mogli napuniti budžet male države, a istovremeno ubijaju domaću glazbenu produkciju (nije ni ona baš nešto, ali možda bi bila kvalitetnija da ju se više sluša vani).



" zgražali nad Brodom... " Daj molim te, Brod je naspram Osijeka metropola! Bar što se izlazaka tiče, jer ako negdje možeš birati gdje izaći to je zasigurno u Brodu !

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Hummin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 276
Lokacija: City 17
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.10.2006. 17:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ajde reci mi razliku između istine i zbilje!


Dobro pitanje Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.10.2006. 5:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i dok se nas Q iz jedinog nenarodnjackog cluba pretvorio u N-Club u Münchenu se otvorih jedan od pravih Q-Clubova na nekih 3500m2 na 2 Floora. uredjen naravno ko u bajci (o takvom clubu mi u hr mozemo samo sanjat!) glazba naravno house te s top lista najkvalitetnije plesne stvarcice (jer inace uz ime Q-Club franshize se i veza takva vrst glazbe) go go tetice kao da su iz kakvog playboya izasle (ove nase takozvane go go koje se pojavljuje po nekim osjeckim clubovima im nisu ni do stikle). a tijekom svog boravka na Münchenskoj inacica dana piva (kako su nam samo ukrali ideju za takvu festu) tzv. Oktoberfestu nadaleko najtabloidnija nam celebrity, Paris Hilton, se od svih tih silnih Müncehnskih klubova (inace ih tamo ima pa sigurno vise nego sto ih zajedno ima u nasoj lijepoj) odlucila za posjet bas njihovom Q-Clubu. e pa gospodo draga ako hocete da nam Paris nekad navrati (mozda na EP 2012?) vratite nam normalnu glazbu u Q-Club. za one koji bi htjeli malo pasti oci evo i link www.qmuenchen.de. ali ako hocete slikice gledat morate se logirat na qmmunity
Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.10.2006. 7:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cane je napisao/la: ›
a tijekom svog boravka na Münchenskoj inacica dana piva (kako su nam samo ukrali ideju za takvu festu) tzv. Oktoberfestu nadaleko najtabloidnija nam celebrity, Paris Hilton, se od svih tih silnih Müncehnskih klubova (inace ih tamo ima pa sigurno vise nego sto ih zajedno ima u nasoj lijepoj) odlucila za posjet bas njihovom Q-Clubu. e pa gospodo draga ako hocete da nam Paris nekad navrati (mozda na EP 2012?) vratite nam normalnu glazbu u Q-Club. za one koji bi htjeli malo pasti oci evo i link www.qmuenchen.de. ali ako hocete slikice gledat morate se logirat na qmmunity
Very Happy


Ne treba nam Paris, kada proizvode Hilton_Spears_Aguilera&Co. be_a_stupid_spoiled_whore kampanje viđamo i u našem Kju-klabu, Patici, OKS-u i drugim mjestima...

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: