Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Strašno! Q - CLUB postao narodnjački club

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
fallen-angel
Offline
Avatar

Ukupno postova: 225
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 27.09.2006. 20:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

svirati ce da dok im netko ne baci bombicu pred vrata kao sto je zadesilo patiku...
...mamu im jebem narodnjačku sve ih treba fino poredati i šibati dok im ona lampica iznad glave ne zasvijetli Smile

_________________
We shall never surrender !!!! W.C.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ilija
Offline
Avatar

Ukupno postova: 389
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.09.2006. 21:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

xe xe Smile
Upalim gugl i idem vidit ima li šta na ovu temu vezano uz posh jer sam načuo da će i tamo biti narodnjaci, daklem "club posh osijek" - zadnji link u gogletu:
http://tinyurl.com/omr24
citat:"Lesbian girls in Osijek go to a bar Coctail or in the cafe bar Posh in Tvrđa (famous fortress in Osijek). Those two are known as places where hip lesbians go."
Daklem ona teorija da se tamo ide naći pijane radodajke pada u vodu.
Smile Smile

p.s.
A evo šta kaze za valentino:
"Near Cadillac there is one more cafe bar called Valentino. Although small, it has it's own terrace. The owners sometimes let you bring your own drinks from the store next to a bar."
Mogli su odma stavit ime trgovine: OWL Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.09.2006. 21:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la (Pogledaj post): › nema ih baš puno što sluša, znam ja od mojih sa faksa koji tamo dolaze zato što su : "pi**e do jaja", i zato što ima pun qrac glupih i lakih...

Meni tako nešto ne treba...Da hocu nesto priglupo a kolko-tolko zgodno zbario bih malu iz pekare Smile

Evo čitam po djelovima cjelokupnu temu i ne mogu vjerovati:
Volim kada čujem ovo UKUS,isto tako URBANA MJESTAi ono TATINI SINOVI
O ukusu nećemo toga generalno u tvrđi nema(krečem od sebe)
druga stvar URBANA MJESTA kaj ti briješ???
treća TATINI SINOVI ja mogu reći da nemam para, ali ne spominjem tatine sinove (vjerojatno nisam toliko ljubomoran na njih) ,
Pored Shakire i one stvari Whenever (pročitaj tekst pjesme prevedeni)
Indira Radić - Bio si mi drag (to isto pročitaj tekst pa usporedi)
Ništa nije ljepše nego kad na kraju večeri odeš do koktela i osvježiš pogled!
PICE i u ostalim kafićima također nose dronjke (ove se barem ne stide reći da vole poslušati muzike)
I ne možeš reći glupe ako nisi bio tamo i popričao s njima !
Nemoj samo reći da si neki dan sjedio u jednom otmjenom kafiću i uz lagano citiranje Shakespearea te grickanje kolačića i pijuckanje čaja sječao se (ne sječam se čega) "Combray" Marcel Proust nakon toga iz bespuća povijesne zbiljnosti vratio u Osijek i: Zašankirao, maznio pivkana i snimio pičku da se usereš od straha! Wink

Ispričavam se na vokabularu!, ovaj , riječniku! Wink
Odmah da kažem kako ta mjesta posjetim jako rijetko!
Ali eto ne smetaju mi !

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chobanka
Offline
Avatar

Ukupno postova: 38
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.09.2006. 1:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hummin je napisao/la: ›
Eto došlo vrijeme da i u Q zasviraju cajke i zaplešu čobani......

ejbre! nemoj da me vređaš Wink
negooo..a štaš..ja bi najrađe da neko više otvori taj r'n'b lokal i da narodnjakuše vide da se drmat guzica i sise mogu i na drugi način al jebiga niko da se sjeti...al pod tim ne mislim neki hip hop i yo yo ovo ono,nego brate šta se na mtv pušta to to! znate ono laganica beyonce,pa...a šta ja znam!valjd se neko kuži u to. Uglavnom kontam da to mogu svi poslušati! nekako mi zvuči najneutralnije.... Very Happy il se to samo meni čini...?? Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Hummin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 276
Lokacija: City 17
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.09.2006. 2:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PA u Poshu se puštao RnB...
btw kako to da čobanka sluša rrnb ??? Mr. Green

_________________
osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fallen-angel
Offline
Avatar

Ukupno postova: 225
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 28.09.2006. 9:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hummin je napisao/la (Pogledaj post): › PA u Poshu se puštao RnB...
btw kako to da čobanka sluša rrnb ??? Mr. Green


pobunile se ovce i izglasale svoje, ona je tamo u stadu manjina pa mora slušati ovcarsku vecinu Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonya
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2171
Lokacija: Nedođija
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.09.2006. 9:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

R'n'b i narodnjaci imaju mnogo toga zajedničkog - pogledajte samo spotove. Širok osmeh i zlatan zub mogu se naći u oba đira, pa debeli zlatni lanci, pa tužaljke - oh, baby i kuče moje malo; pa sisate dame vrlih oblina cupkaju oko glavnog ševca... Ijuuu!

_________________
Space: The final frontier
These are the voyages of the Starship, Enterprise
Its 5 year mission
To explore strange new worlds
To seek out new life and new civilizations
To boldly go where no man has gone before
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
terrorWrist
Offline
Ukupno postova: 85
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.09.2006. 10:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

chobanka je napisao/la: ›
Hummin je napisao/la: ›
Eto došlo vrijeme da i u Q zasviraju cajke i zaplešu čobani......

ejbre! nemoj da me vređaš Wink
negooo..a štaš..ja bi najrađe da neko više otvori taj r'n'b lokal i da narodnjakuše vide da se drmat guzica i sise mogu i na drugi način al jebiga niko da se sjeti...al pod tim ne mislim neki hip hop i yo yo ovo ono,nego brate šta se na mtv pušta to to! znate ono laganica beyonce,pa...a šta ja znam!valjd se neko kuži u to. Uglavnom kontam da to mogu svi poslušati! nekako mi zvuči najneutralnije.... Very Happy il se to samo meni čini...?? Very Happy
Hummin je napisao/la: ›
PA u Poshu se puštao RnB...
btw kako to da čobanka sluša rrnb ??? Mr. Green
hmmm....pa u poshu se pustao R'N'B, ali brate iz tjedan u tjedan ista glazba i to cak ISTIM REDOSLJEDOM?!?!?! mislim WTF!?!? ko da je bitno jel s mtv-a ili ne, imas tak dobre R'N'B mjuze koja bi se mogla pustat i uz koju bi ljudi mogli plesati, a ne bi se ponavljala svake subote.POSTOJE RAZNI PROGRAMI ZA SKIDANJE MJUZE I BEZBROJ REMIX-A TAKVIH PJESAMA pa samozvani DI ĐEJI iz Posha izvolite malo na net i trazite pa cete onda biti to kako se nazivate.zelim reci BITAN JE DI ĐEJ i da se mjuza ne ponavlja

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chobanka
Offline
Avatar

Ukupno postova: 38
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.09.2006. 12:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

je jebate ali najveći problem što je sve puno dječurlije! a oni kad nahrupe ne moš ruku dić a ne isfurat neki pokret koji sam učila preko tjedna uz kasete em di doga i pripremala se za r'n'b party kako bi se što bolje istaknLa uahahah
a ti spotakli anđele ja sam ti u stadu glavna!! Razz

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.09.2006. 12:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): ›
Nemoj samo reći da si neki dan sjedio u jednom otmjenom kafiću i uz lagano citiranje Shakespearea te grickanje kolačića i pijuckanje čaja sječao se (ne sječam se čega) "Combray" Marcel Proust nakon toga iz bespuća povijesne zbiljnosti vratio u Osijek i: Zašankirao, maznio pivkana i snimio pičku da se usereš od straha! Wink


Ovako, nisam protiv narodnjaka govorio iz kuta pogleda jednog intelektualca jer to nisam, u srednjoj sam puno citao no sada nemam vremena, nego sam gledao iz kuta jednog glazbenika, u cijem uhu ipak postoji detektor za loše, nekvalitetno, glupavo i neslušljivo.
Oni glazbenici koji i sviraju narodnjake sviraju radi novaca.

Ja ti tvrdim da nema čovjeka koji ima sluha za glazbu i koji ju razumije, a da voli narodnjake, pri tome mislim na ovoj turbo folk, a ne na sevdah koji je ok, krajnja granica je da ju podnosi. Ja ne ulazim ni u tu granicu jer meni je to priglupa glazba i totalno neupotrebljiva u mom slučaju.

A što se tiće djevojaka, ne znam iz vlastitog gledišta, ali lega sa faksa je konobar u Cocktailu pa sam se naslusao svakakvih prica.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Hummin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 276
Lokacija: City 17
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.09.2006. 16:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

chobanka je napisao/la (Pogledaj post): › j
a ti spotakli anđele ja sam ti u stadu glavna!! Razz


osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.09.2006. 16:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

chobanka je napisao/la: ›
a ti spotakli anđele ja sam ti u stadu glavna!! Razz

najveća ovca! Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chobanka
Offline
Avatar

Ukupno postova: 38
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.09.2006. 17:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la: ›
chobanka je napisao/la: ›
a ti spotakli anđele ja sam ti u stadu glavna!! Razz

najveća ovca! Very Happy

brate nije bitno jel sam najveća bitno je da sam glavna Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.09.2006. 7:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la: ›
A po toj kvazidefiniciji, čim se nađe 5-6 kretena s traktorima još prekrivenima zemljom, koji odmah nakon oranja nalete do paba na pivo, pa to ponove još nekoliko puta, i to postaje dio urbanog stila života!


Ok, dosta! Ako se zene koje rade po pekarama na ovom forumu mogu sablažljavati nad činjenicom što se sviđaju nekome, ja bih se sada trebao grdno uvrijediti. Mislim, zar misliš da je svatko tko vozi traktor ili ore kreten? A zašto taj isti ne stao u pub na pivo ako mu je usput? Ili ekipa mora nositi potvrdu da HZZ-a da se ne bave poljoprivredom ili da nisu završili poljošicu? Mislim, niti sam traktoraš, nit' sam završio poljošicu... Ali da volim traktore - volim ih! Velike, one najjače, John Deer-a, Case-a, Deutz Fahr-a, one ogromne Lamborginije i Mercedese! Zapravo, maštam o tome da jednu subotu upogonim jedan Case STX (http://tinyurl.com/hkqxg), dođem s njime u tvrđu i počnem gaziti sve one mafijaške mečke i bembare... Ali, da, to ne bi bilo u redu, ipak je to urbana ekipa, jerbo seljak nikada ne bi vozio takav auto, zar ne?

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonya
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2171
Lokacija: Nedođija
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.09.2006. 8:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

John Deere rulez. Yeah, man Twisted Evil

_________________
Space: The final frontier
These are the voyages of the Starship, Enterprise
Its 5 year mission
To explore strange new worlds
To seek out new life and new civilizations
To boldly go where no man has gone before
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: