Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Strašno! Q - CLUB postao narodnjački club

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
euchrid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 511
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.09.2006. 18:43 
Naslov:  Re: Strašno! Q - CLUB postao narodnjački club
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

osijek031.com smile osijek031.com smile

konkretan plan: ako svatko kad prođe pokraj q kluba pljune na njega s vremenom će biti toliko zapljuvan da neće nitko više dolaziti!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fićo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 20
Lokacija: sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.09.2006. 19:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

istina......žalosno.....iako ove cigane toleriram....ali turbo folk..odvratno

_________________
Exclamation Question ......EKIPA PSIHIJATRIJA...... Question Exclamation
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ilija
Offline
Avatar

Ukupno postova: 389
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.09.2006. 20:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

SmokeY je napisao/la: ›
Imam vijest! Ne znam za nezinu istinitost ali navodno iako prije nije bilo narodnjaka u Q-u a sada ima, isto tako nije vise isti vlasnik pa je mozda to razlog sto se Q ponarodnjacio. Isto tako novi vlasnik Q-a je i vlasnik vec odavno poznate nam "Patike".


Hm, a ja sam mislio da je ta klapa otpočetka u vlasničkoj strukturi Q-a ...

_________________
“as you get older, you lose interest in sex, your children want nothing to do with you and your friends drift away. There are other advantages, but these are the main ones.”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jooooooj
Offline
Avatar

Ukupno postova: 133
Lokacija: D.G.O.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.09.2006. 13:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa da su ljudi dolazili u Q u takvom broju, kako bude ispred i u Koktelu onda se ne bi takvo što događalo. A osim toga, masa ljudi koja je dolazila tamo ne bi ni naručila cugu pa bili tamo i cijelu večer. S druge strane ljudi koji dolaze u takve lokale naručuju cugu u respektabilnim količinama što zbog same prirode glazbe, atmosfere, cura, žena. Kad vidiš svu tu masu ljudi i usporediš s ostalima koji ne idu na narodnjake, onda se zapitaš tko je tu zapravo normalan, tko je manjina a tko većina, što je normalno a što nije...

_________________
...malo sam maka...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.09.2006. 14:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislim da se ovdje ne treba uzimati u obzir kategorija "normalnosti", jer je to skretanje rasprave u potpuno krive vode.

Sto se tice vecine i manjine, hebiga, prije rata u Osijeku nisu ni postojale cajke. Prema pricama starijih, na cajke se moglo samo u neka sela, ali ni po selima to nije bilo rasireno kao danas.

Nakon rata se cajke nisu slusale iz "politicko-domoljubnih" razloga. Nakon sto je sjecanje na rat izblijedilo - dosle su i cajke u grad.

Prvo poneka mjesta... OKS, Domin, Patika... pa Cocktail, a sada i Qu... neki pricaju da ce se isto dogoditi i Poshu.

Sad je vec nedvojbeno da cajke postaju dominantni nacin zabave mladih. Tamo gdje ima vise ljudi ima i vise popijene cuge (apsolutne vrijednosti).

Imam osjecaj da se tamo ljudi ponasaju slobodnije, nema toliko kocnica, a to onda privlaci i ostale na takvu vrstu zabave. Kako god, eventualne probleme i njihovo rjesenje uvijek treba traziti u glavama onih koji se koce, kontroliraju i negiraju vlastite zelje.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
koko
Offline
Avatar

Ukupno postova: 215
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.09.2006. 16:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nekako mi se oduvijek činilo da je to samo pitanje vremena kada će se početi puštat ta "vrsta" "muzike" u Q-u...

to mi je jedini komentar direktno vezano uz temu,
a o samim narodnjacima nemam snage više ni tipkat, ni pričat Sad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Hummin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 276
Lokacija: City 17
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.09.2006. 17:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

koko je napisao/la (Pogledaj post): › nekako mi se oduvijek činilo da je to samo pitanje vremena kada će se početi puštat ta "vrsta" "muzike" u Q-u...

to mi je jedini komentar direktno vezano uz temu,
a o samim narodnjacima nemam snage više ni tipkat, ni pričat Sad


Pa ni ne treba, ko im jebe mater nek vlasnici puštaju to u svoji kafićima, nek retardi idu i troše novac, nek plaćaju DJ-jeve koji na WinAmpu puštaju pjesme po naruđbi. Čuo sam da u jednom ot tih smetlišta ima i cijenik, ovisi koliko je pjesma popularna..sad neznam u kojem je to mjestu, mislim da je u Cocktelu...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
terrorWrist
Offline
Ukupno postova: 85
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.09.2006. 10:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hihihihi....ma cijeli Osijek je u *urcu (kao da ne psujem ovdje jer ste svi kulturni ovo-ono vamo-tamo) sto se tice mjesta za izlazak i glazbe.kad se napijem ni necujem sta svira, tak da mi je svejedno, dokle god ima nekog ritma ili samo žamora.ono svi pljujete te cajke u koktelu ili Q-u (nisam ni ja za njih u samom centru grada ili tvrde, ali ljudi zele pare i samo pare, a posto to donosi lovu....), a malo pored ide Thompson i Škoro pa onda Šorti yo yo yo i statijaznam Severina i štikle i minea i neka mjuza prije nove ere (ovi su mi prvi palo na pamet) i to sve U ISTOM KAFIĆU looooooool !!!!!!!!!!!!! izbor glazbe ---------> 5 za di đeja!!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.09.2006. 10:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

"hajde mala s nama se udruzi
nek nam glava kao ukras sluzi" by Dzej

Smile)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.09.2006. 13:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

toni je napisao/la: ›
"hajde mala s nama se udruzi
nek nam glava kao ukras sluzi" by Dzej

Smile)

I ko da ne odlepi na to?! Ja odma počeo cupkat!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.09.2006. 13:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vidimo se u Q za vikend. Jel bolje petkom il subotom u Q ? Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Hummin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 276
Lokacija: City 17
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.09.2006. 14:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Na flajeru koji sam danas vidio u Brooklynu piše da je četvrtkom Q za studente....(pivo 9 kn Very Happy ) Petkom Čoban party ili ti cajke, a za subotu piše samo jedan upitnik..Što će reći da puštaju mix, e sad čega to je manje bitno Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.09.2006. 14:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CAJKE CAJKE CAJKE !!! Definitivno petak ! Ionak se idem napit Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
trupac
Offline
Ukupno postova: 9
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.09.2006. 15:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › Imam osjecaj da se tamo ljudi ponasaju slobodnije, nema toliko kocnica, a to onda privlaci i ostale na takvu vrstu zabave. Kako god, eventualne probleme i njihovo rjesenje uvijek treba traziti u glavama onih koji se koce, kontroliraju i negiraju vlastite zelje.


Zanimljivo. Cijeli svijet je poludio za etno drkenjažom i Let 3 je na dobar način iskoristio i komercijalizirao to.

Sve je stvar ukusa. Neukus ne može i ne smije biti ničji ukus ma koliko bili demokratični, tolerantni i slično. Ukus je proizvod odgoja, obrazovanja.

Ne znam može li se i u ovom primjeru svijet podijeliti na prije rata - poslije rata, ali istina je da se prije rata znalo da narodnjake slušaju seljaci i livadari u čijim se glavama zubi i oči bore za brojevnu premoć. Danas "elita" (!), oni u čijim je rukama ogromna količina love akumulirana, uz to žene djecu, otvaraju poslovne prostore, ispraćaju pokojne...
Bio sam u Patiki, pored Gojka Šuška - Svetlana Ražnjatović. Neš ti.

Imam legu, tu i tamo pjevuši Bajagine pjesme, a sad kad ima koncert, onda on ne ide - jer neće plaćati kartu tom ... Valjda misli kad sluša u privatnom aranžmanu da mu onda ne koristi, ne protažira ga...

Danas kad nervozno pritiščući dugmiće na radiju naleti neka stara od Miroslava Ilića (npr.) ili neka srpska starogradska ili bosanska sevdalinka - ne prebacujem stanicu. Čak s guštom poslušam, ako je neka koja je svirala često dok sam bio dijete.

Ali Cece, Bece, Jece i ostalo... To ne mogu ni otrpiti. Da sam mrtav i da mi to puštaju, ustao bih i otišao u drugi grob.

Što god bilo o ovome rečeno, ja sam ipak manjina...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jooooooj
Offline
Avatar

Ukupno postova: 133
Lokacija: D.G.O.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.09.2006. 19:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

može bit da sam u krivu al koliko su meni pričale ove starije generacije, prije rata je bilo narodnjaka, ne turbo-dance-ultra-urban-popa-folka već narodnjaka i to dosta u baranji gdje su ljudi masom odlazili na večere, zabave,...

_________________
...malo sam maka...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: