Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



GOGO ili Nova Osječka Priča [Tko su ti ljudi? Poznaje li ih tko?]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 06.05.2013. 23:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Miroslave dobrodošli!

Osobno moj glas neće ići Vama, ali mi se činite kao normalan čovjek. Kod mene imate simpatije nakon pojavljivanja u Gč Retfala kada je klaun Bubi ispao uistinu klaun. Njegov izraz lica ostat će mi zauvijek u sjećanju. Iskreno Vam želim da uđete u GV i da ostanete što dalje od HDSSB-a!

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Carobnica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 599
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.05.2013. 23:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Slažem se, ono je bilo neponovljivo.

Što je s kaznenom prijavom protiv Vrbošića?

_________________
Ignorance is bliss!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
krvavi_perec
Offline
Avatar

Ukupno postova: 84
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.05.2013. 10:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld je napisao/la: ›
Miroslave dobrodošli!

Osobno moj glas neće ići Vama, ali mi se činite kao normalan čovjek. Kod mene imate simpatije nakon pojavljivanja u Gč Retfala kada je klaun Bubi ispao uistinu klaun. Njegov izraz lica ostat će mi zauvijek u sjećanju. Iskreno Vam želim da uđete u GV i da ostanete što dalje od HDSSB-a!


Ovo je definitivno trenutak koji će ostati zapamćen dokle god je grada Osijeka Very Happy

Gospodine Šimić, također imate moje simpatije i želim vam što bolji uspjeh i da uvijek ostanete vjerni sebi i onome u što vjerujete.

_________________
Pokvareni ljudi poštuju iz straha; dobri ljudi iz ljubavi. - Aristotel
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.05.2013. 11:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gospodinu Šimiću pohvale za ovaj vid komunikacije s biračima. Možda nisam primijetio druge, ali samo je još kandidat za župana Miroslav Varga odlučio prezentirati svoje stavove na ovaj način, i baš će te dvije opcije dobiti moj glas.

GOGO će izgleda dobiti moj glas, ali ne zbog medijskih predstava poput one u gradskoj četvrti Retfala. To je možda simpatično, ali je politički potpuno irelevantno. Na pljuvanju Hdssb-a, ili bilo koga drugoga, se ne gradi kvalitetna politička opcija.

GOGO je u prednosti nad ostalim listama iz samo dva razloga - prvo, nije stranka, i ne ovisi o stranačkim okovima i osobnim interesima i frustracijama stranačkih šefova, i drugo, sastoji se od mladih ljudi koji se nisu bavili politikom, a uspjeli su u privatnom biznisu osigurati egzistenciju.

Dakle, ako se GOGO ne zezne u predstojećim danima kampanje, pa ne izbaci nekakav "gospodarski program" poput Ivice Vrkića, koji unaprijed lažno obećaje uređivanje i građenje kao da smo Dubai, a ne Osijek, ili se ne zaleti u nekakve ideološke rasprave o '41, '71, i '91 i ostala sranja, glas je siguran.

GOGO se tu ne mora ništa više posebno truditi, jer ih nekvaliteta ostalih kandidata izdiže sama od sebe. Bilo bi dovoljno da GOGO u predstojećim danima pokuša prezentirati što većem broju građana činjenicu da postoji, jer, već je sto puta napisano, u Hrvatskoj ne odlučuju glasovi internetski pismenih birača.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 07.05.2013. 11:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E moj Felt...ode i ti...

Osijeku trebaju razvojni projekti, jer je grad mrtvilo. Nikakav Dubai se ne pokušava napraviti od Osijeka, samo jedan pristojan gradić od 100 000 st. I naravno, 4 godine je malo za to. U svakom slučaju, Šimiću uđite u GV i budite proaktivni.

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.05.2013. 11:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld je napisao/la: ›
E moj Felt...ode i ti...

Osijeku trebaju razvojni projekti, jer je grad mrtvilo. Nikakav Dubai se ne pokušava napraviti od Osijeka, samo jedan pristojan gradić od 100 000 st. I naravno, 4 godine je malo za to. U svakom slučaju, Šimiću uđite u GV i budite proaktivni.


Ode kuda?

Korektan realist, koji se načitao priča iz predizbornih kampanja, sigurno uočava jedno - kandidat koji ne poznaje financijsko stanje grada, pa lupeta o različitom uređivanju i građenju, loš je kandidat. To radi Vrkić. Pogledao sam nekoliko njegovih tribina na internet stranici. Ni budžet grada Zagreba ne bi podnio toliko uređivanja i građenja. No nije Vrkić blesav pa da zaista misli da će to realizirati, on zna da je to nemoguće, pa zato tvrdim da unaprijed lažno obećaje. To nisu razvojni projekti, to nisu ni projekti. Kako sam već negdje napisao, projekt sadrži i način financiranja, a Vrkićeve baljezgarije, tu možemo dodati i Đapića i Pecnika, to ne sadrže, jer je to nemoguće financirati.

Tako glavni Vrkićev kvazi-projekt, produljavanje promenade i gradnja još jedne dvorane i garaže, pretpostavlja financiranje, kako kaže Vrkić, od nekoga "iz Europske unije". Još se radi i o ukradenoj ideji, plagijatu, dakle, neki propali arhitekt iz Sdp-a, kandidat za zamjenika vrkiću, čak nije bio u stanju osmisliti nešto svoje. Nekoj babi to možda dobro zvuči, ali građani su zaslužili više. Tu sam posebno ogorčen na besmislenu kapmanju Ivice Vrkića i njegovog "tima", jer je to kandidat velikih stranaka Sdp-a i Hns-a koje su na vlasti u državi, koje su morale ponuditi ozbiljnu kandidaturu, ozbiljne ljude, ozbiljan program, a umjesto toga su izvukli iz mirovine čovjeka koji je obišao sve stranke u Hrvatskoj, i okupili tim ljudi bez ikakvog znanja i iskustva. I onda okolo paradiraju i pričaju bajke i basne, kome će nešto asfaltirati, koji park srediti, i tako dalje, dakle, ona najjadnija kampanja iz devedesetih, otkad ljudi više opravdano ne vjeruju političarima kada pričaju što će sve sagraditi. Radi se o kontinuiranoj političkoj blamaži najvećih stranaka u Osijeku, Hdz-a i Sdp-a. Zbog njihovog nerada u Osijeku, i sramotne politike, očajnog kadra, Hdssb pobijeđuje, i umjesto da vodstvo stranke napravi rez, i ukloni te Biljane Borzan, Tomislave Iviće, i slične, i lokalno vodstvo prepusti ozbiljnim ljudima, oni se sjete Ivice Vrkića, političara bez svjetonazora, koji vrluda okolo gdje god mu netko nešto ponudi. E pa neće moći tako. Rušiti Hdssb radi Vrkića jalov je posao.

Zato je GOGO daleko bolja opcija, ako ne krene istim putem, naravno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 1  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 07.05.2013. 11:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la (Pogledaj post): ›
Zato je GOGO daleko bolja opcija, ako ne krene istim putem, naravno.


ma koliko imao simpatija za nekoga 'novog' ... uglavnom to bude bacen glas.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.05.2013. 12:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la: ›
W.M. Felt je napisao/la (Pogledaj post): ›
Zato je GOGO daleko bolja opcija, ako ne krene istim putem, naravno.


ma koliko imao simpatija za nekoga 'novog' ... uglavnom to bude bacen glas.


 Osobito kad se kao novi u politici pokušava prikazati netko, tko je u svojoj političkoj karijeri prošao kroz tri stranke,
a pokušava nas uvjeriti da se politikom bavi samo iz hobija.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 07.05.2013. 12:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ingo je napisao/la: ›
W.M. Felt je napisao/la (Pogledaj post): ›
Zato je GOGO daleko bolja opcija, ako ne krene istim putem, naravno.


ma koliko imao simpatija za nekoga 'novog' ... uglavnom to bude bacen glas.


 Osobito kad se kao novi u politici pokušava prikazati netko, tko je u svojoj političkoj karijeri prošao kroz tri stranke,
a pokušava nas uvjeriti da se politikom bavi samo iz hobija.


ne cak ni to ... nego ja se uvijek sjetim borisa miksica ... koji je skoro postao predsjednik ...

zato me malo strah 'novih'

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.05.2013. 12:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ingo je napisao/la: ›
W.M. Felt je napisao/la (Pogledaj post): ›
Zato je GOGO daleko bolja opcija, ako ne krene istim putem, naravno.


ma koliko imao simpatija za nekoga 'novog' ... uglavnom to bude bacen glas.


 Osobito kad se kao novi u politici pokušava prikazati netko, tko je u svojoj političkoj karijeri prošao kroz tri stranke,
a pokušava nas uvjeriti da se politikom bavi samo iz hobija.


ne cak ni to ... nego ja se uvijek sjetim borisa miksica ... koji je skoro postao predsjednik ...

zato me malo strah 'novih'

Ono je po meni bio čisti marketing.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 07.05.2013. 12:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la (Pogledaj post): ›
audiworld je napisao/la: ›
E moj Felt...ode i ti...

Osijeku trebaju razvojni projekti, jer je grad mrtvilo. Nikakav Dubai se ne pokušava napraviti od Osijeka, samo jedan pristojan gradić od 100 000 st. I naravno, 4 godine je malo za to. U svakom slučaju, Šimiću uđite u GV i budite proaktivni.


Ode kuda?

Korektan realist, koji se načitao priča iz predizbornih kampanja, sigurno uočava jedno - kandidat koji ne poznaje financijsko stanje grada, pa lupeta o različitom uređivanju i građenju, loš je kandidat. To radi Vrkić. Pogledao sam nekoliko njegovih tribina na internet stranici. Ni budžet grada Zagreba ne bi podnio toliko uređivanja i građenja. No nije Vrkić blesav pa da zaista misli da će to realizirati, on zna da je to nemoguće, pa zato tvrdim da unaprijed lažno obećaje. To nisu razvojni projekti, to nisu ni projekti. Kako sam već negdje napisao, projekt sadrži i način financiranja, a Vrkićeve baljezgarije, tu možemo dodati i Đapića i Pecnika, to ne sadrže, jer je to nemoguće financirati.

Tako glavni Vrkićev kvazi-projekt, produljavanje promenade i gradnja još jedne dvorane i garaže, pretpostavlja financiranje, kako kaže Vrkić, od nekoga "iz Europske unije". Još se radi i o ukradenoj ideji, plagijatu, dakle, neki propali arhitekt iz Sdp-a, kandidat za zamjenika vrkiću, čak nije bio u stanju osmisliti nešto svoje. Nekoj babi to možda dobro zvuči, ali građani su zaslužili više. Tu sam posebno ogorčen na besmislenu kapmanju Ivice Vrkića i njegovog "tima", jer je to kandidat velikih stranaka Sdp-a i Hns-a koje su na vlasti u državi, koje su morale ponuditi ozbiljnu kandidaturu, ozbiljne ljude, ozbiljan program, a umjesto toga su izvukli iz mirovine čovjeka koji je obišao sve stranke u Hrvatskoj, i okupili tim ljudi bez ikakvog znanja i iskustva. I onda okolo paradiraju i pričaju bajke i basne, kome će nešto asfaltirati, koji park srediti, i tako dalje, dakle, ona najjadnija kampanja iz devedesetih, otkad ljudi više opravdano ne vjeruju političarima kada pričaju što će sve sagraditi. Radi se o kontinuiranoj političkoj blamaži najvećih stranaka u Osijeku, Hdz-a i Sdp-a. Zbog njihovog nerada u Osijeku, i sramotne politike, očajnog kadra, Hdssb pobijeđuje, i umjesto da vodstvo stranke napravi rez, i ukloni te Biljane Borzan, Tomislave Iviće, i slične, i lokalno vodstvo prepusti ozbiljnim ljudima, oni se sjete Ivice Vrkića, političara bez svjetonazora, koji vrluda okolo gdje god mu netko nešto ponudi. E pa neće moći tako. Rušiti Hdssb radi Vrkića jalov je posao.

Zato je GOGO daleko bolja opcija, ako ne krene istim putem, naravno.


E zadnjom rečenicom si sve rekao... Toliko si se mučio da sve to napišeš i onda na kraju blam blam. Nadam se da sebe ne ubrajaš u te " korektne realiste" . Da je Šimić "novi" nije! Ima čovjek politički put, kao i svi ostali kandidati.

P.s. Manje slušati Danijelu Lovoković... Ipak je sada hdzssb pa ni insinuacije nisu strane! Imala je gospođa vremena da se nešto pokrene. Dobro je Đapić rekao, Bubalo nije bio sposoban godinama izvlastiti jednog stanara iz zgrade Arhiva, oni su za Arheološki riješili 6 mislim... Ako je Ambruš propali arhitekt što reći za one koji imaju titulu a to nisu? Faca si kada imaš svoj žig, kada si ovlašteni, kada smiješ potpisati projekt...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Baudolino
Offline
Ukupno postova: 300
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.05.2013. 13:36 
Naslov:  Re: GOGO ili Nova Osječka Priča [Tko su ti ljudi? Poznaje li ih tko?]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ova tema zorno pokazuje da podržavatelji Vrkića, kao isturene figure dokazanih nesposobnjakovića iz HNS-a i SDP-a, ne prežu od istih podmetanja kakvima se služi i hdSSb.

Konstanto ponavljaju da je Miroslav Šimić promijenio tri stranke. Nadajući se da sto puta ponovljena laž postaje javna istina. A činjenice su sljedeće – Šimić je istupio iz HDZ-a, te bio osnivač DC-a, dakle stranke načelno potpuno istog, demokršćanskog profila. Nadao se, i prevario, da je u RH moguće imati poštenu, funkcionalnu stranku demokršćanske orijentacije. GOGO, dakako, nije stranka, nego skup poštenih i mahom uspješnih ljudi, rođenih u sedamdesetima.

Posebno je zanimljivo da vrkićevci sada napadaju Šimića zbog nedosljednosti, iako je sam Ivica Vrkić molio Šimića da mu budu zamjenik. Šimić je to odbio jerbo je Vrkić napomenuo da bi se Šimić morao učlaniti u HNS. Toliko o nedosljednosti.

Da zaključim, nisam član GOGO, ali ću im dati glas. Znam, ako ništa drugo, da im nitko ne financira kampanju, a to znači da nikome ne duguju uslugu. Vrkić, pak, ima milijun kuna na raspolaganju za kampanju, a na pitanje otkud mu, doslovce kaže: ne znam i ne želim da znam. Ignorance is a bliss. U drugom krugu ću, po svoj prilici, biti prisiljen dati glas istom tom Vrkiću jer bolje je dugovati milijun kuna neimenovanim donatorima, nego hdSSb-ovim jatacima i Sauronu osobno. No to je tek biranje manjeg zla i nemojmo se praviti da nije.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 07.05.2013. 13:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gospodine Šimić koga mislite podržati u drugom krugu izbora za gradonačelnika Osijeka? Znači vjerujem da Bubalo ulazi u drugi krug, planirate li podržati njega ili protukandidata? Vrkić,Pecnik,Vidović,Đapić nije bitno...

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.05.2013. 13:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

GOGO i Vrkic se ne mogu staviti u isti kos, jer GOGO pretendira na jedno, ili mozda najvise dva, mjesta u Gradskom vijecu, a Vrkic je kandidat za gradonacelnika. Dva razlicita glaascka listica.

Dakle, onaj tko glasa za GOGO za GV i Vrkica za gradonacelnika u prvom ili drugom krugu nije ni u kakvom sukobu sa samim sobom, ili bilo kime.

Iako je Vrkic daleko od idealnog kandidata, on je najmanje zlo, odnosno najblizi je tom idealnom kandidatu.

A GOGO je idealna platforma za GV, doista bih volio vidjeti kad bi u GV-u imali 2-3 zastupnika. Neka porade malo na marketingu ova dva tjedna, nemaju se cega stiditi.

A onda, za 4 godine, tko zna...

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 07.05.2013. 13:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › GOGO i Vrkic se ne mogu staviti u isti kos, jer GOGO pretendira na jedno, ili mozda najvise dva, mjesta u Gradskom vijecu, a Vrkic je kandidat za gradonacelnika. Dva razlicita glaascka listica.


ahaaaaaa Smile ... pa onda svakako dobijaju moj glas za gv Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: