Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Monstrumi među nama

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Kakvu kaznu zaslužuju ovakvi manijaci

oko za oko, zub za zub
50%
 50%  [ 4 ]
zatvorsku
37%
 37%  [ 3 ]
sudiće mu Svevišnji
12%
 12%  [ 1 ]
Ukupno glasova : 8


Autor Poruka
RoadToNowhere
Offline
Avatar

Ukupno postova: 351
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.04.2013. 11:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld je napisao/la (Pogledaj post): › Životinje sigurno ne vole bezrezervno, ali nisam ni mislio da to znaš. Mačka te sigurno ne voli bezrezervno, nego voli to što ju hraniš i maziš kada ona to hoće itd.

Pas voli bezrezervno, a to ti i dokazuje da nakon zlostavljanja pas je i dalje uz svog vlasnika, i nek te ne zavarava da se tu radi o hrani, jer najčešće budhale hrane psa tek toliko da preživi. Pas će biti s tobom i gladan i žedan, samo da je s tobom...A niti jedan čovjek to nikad ne bi napravio osim onih najbližih a možda čak ni ti ljudi...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 12.04.2013. 11:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Imam psa tako da znam, ali da sve radi iz ljubavi sumnjam:)) ima on partikularne interese:)

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
RoadToNowhere
Offline
Avatar

Ukupno postova: 351
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.04.2013. 13:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld je napisao/la: ›
Imam psa tako da znam, ali da sve radi iz ljubavi sumnjam:)) ima on partikularne interese:)

Imam ga i ja, i to jedno razmaženo pseto, al opet vidim da nas voli bezrezervno. Naravno da ima interese,bio bi lud da nema interes jesti i piti i maziti se. Al gle to ovako, čak i da mu ne daš za ručak ništa, jer nemaš, on će ostati uz tebe i gladan i žedan. Koji će to čovjek napraviti, niti jedan. Ljudi su uz tebe kad ti je dobro, a kad dođe problem svi se nešto razlepršaju okolo. Čast izuzetcima.

_________________
Budi to što jesi i uvijek kaži ono što misliš, jer oni kojima to smeta nisu bitni, oni koji su bitni njima to ne smeta.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.04.2013. 11:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: