Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Muško-ženska prijateljstva: igranje s vatrom?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Coca Cola
Offline
Avatar

Ukupno postova: 394
Lokacija: n'djamena
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 20.03.2013. 11:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CAROLINE je napisao/la: ›
Pa ovo je divno - ti poznajes mog prijatelja bolje nego ja i znas da je on zenskaros. Nije ni blizu zenskarosu, niti sam ja blizu drolji.

I ne znam odakle si iscitao da smo se mazili, lijepo sam rekla da nikad nista sexualne prirode nije bilo izmedju nas. A u istom krevetu smo spavali silom prilike jer jedno vrijeme nisam imala gdje biti nego u njegovoj studentskoj sobi koja, eto, ima samo jedan poveci krevet. I kao I svatko normalan, jedva smo docekali da to guranje u toj sobici zavrsi jer svakog gosta tri dana dosta.

bas si lijepo izgeneralizirao a da pojma. Ni o cemu nemas.

Ja imam poznanice i nemam najbolju prijateljicu jer mi ne treba imam muske prijatelje i to je logicno.. opet cu se ponavljati da postoje zenskarosi koji se bolje osjecaju u zenskom drustvu nego u muskom isto vrijedi i za zenske.. btw. takvi najbolji prijatelji inace znaju predstavljati problem i pomutnju u vezama..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Pamela Anderson
Offline
Ukupno postova: 7
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.03.2013. 13:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Slažem se sa Caroline i svima sličnog razmišljanja...moguće je imati muškog prijatelja a da nema nikakve sexualne privlačnosti među njima. I ja imam najboljeg prijatelja a ne prijateljicu, tako da smatram da oni koji misle suprotno, nisu u pravu...i da se nadovežem da je muško prijateljstvo mnogo iskrenije od ženskog...potvrđeno

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Coca Cola
Offline
Avatar

Ukupno postova: 394
Lokacija: n'djamena
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 20.03.2013. 13:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pamela Anderson je napisao/la: ›
Slažem se sa Caroline i svima sličnog razmišljanja...moguće je imati muškog prijatelja a da nema nikakve sexualne privlačnosti među njima. I ja imam najboljeg prijatelja a ne prijateljicu, tako da smatram da oni koji misle suprotno, nisu u pravu...i da se nadovežem da je muško prijateljstvo mnogo iskrenije od ženskog...potvrđeno

Jel imas decka ili muza i jel tvoj taj prijatelj ima curu ili zenu?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.03.2013. 13:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Coca Cola je napisao/la (Pogledaj post): ›
Pamela Anderson je napisao/la: ›
Slažem se sa Caroline i svima sličnog razmišljanja...moguće je imati muškog prijatelja a da nema nikakve sexualne privlačnosti među njima. I ja imam najboljeg prijatelja a ne prijateljicu, tako da smatram da oni koji misle suprotno, nisu u pravu...i da se nadovežem da je muško prijateljstvo mnogo iskrenije od ženskog...potvrđeno

Jel imas decka ili muza i jel tvoj taj prijatelj ima curu ili zenu?


...tvoje pitanje otvara sasma drugu kategoriju - povjerenje između partnera....mislim da se ovdje ne radi o tome....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Coca Cola
Offline
Avatar

Ukupno postova: 394
Lokacija: n'djamena
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 20.03.2013. 14:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: ›
Coca Cola je napisao/la (Pogledaj post): ›
Pamela Anderson je napisao/la: ›
Slažem se sa Caroline i svima sličnog razmišljanja...moguće je imati muškog prijatelja a da nema nikakve sexualne privlačnosti među njima. I ja imam najboljeg prijatelja a ne prijateljicu, tako da smatram da oni koji misle suprotno, nisu u pravu...i da se nadovežem da je muško prijateljstvo mnogo iskrenije od ženskog...potvrđeno

Jel imas decka ili muza i jel tvoj taj prijatelj ima curu ili zenu?


...tvoje pitanje otvara sasma drugu kategoriju - povjerenje između partnera....mislim da se ovdje ne radi o tome....

To ti je ako povezano mnoga su se ta prijateljstva prekinula radi partnera i obrnuto.. ja osobno znam tri para kojima je pukla veza zbog toga, rjetko ce ti muskarac moci podnjeti da njegova zenska odlazi na kave sa nekim jako dobrim prijateljem i da mu se povjerava i takve stvari. Vjerujem da i ove doticne zenske sto su se javile na ovu temu nebi htjele imati frajera koji bi lijegao u krevet sa frendicama i svako malo odlazio na kave..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CAROLINE
Offline
Avatar

Ukupno postova: 139
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.03.2013. 20:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne vjerujem koliko se toga napisalo u manje od jednog dana sto me nije bilo.

vidim da nema smisla dalje nastaviti objasnjavati.

samo cu reci da sam i sama na pocetku rekla da nije bilo nikakve privlacnosti ni s jedne strane. jer da je iste bilo, najvjerojatnije ne bi bilo ni prijateljstva zbog ocekivanja te strane i moguceg razocaranja. da, najvjerojatnije sam mu odbojna fizicki. i to mi je super. nema pritiska, nema nikakve nelagode. samo nas dvoje, kao osobe. a ne nuzno kao bića odredjena svojim spolom i nagonima.

mislim da je anakonda divno srocila stvar - skrenuli ste s teme. povjerenje medju partnerima je apsolutno druga stvar. onaj tko vjeruje svom partneru, nece imati nista protiv njegovog prijatelja suprotnog spola.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Pamela Anderson
Offline
Ukupno postova: 7
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.03.2013. 11:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sretno sam udana već 10 godina, moj najbolji prijatelj ima curu 2 godine...dolazi kod mene kući zajedno s njom, muž i j idemo k njemu isto zajedno. Prije nego li sam se udala znao je za prijatelja i nikada mu nije smetalo. Dok se niosam udala putovali smo zajedno svuda, bili 24 sata nerazdvojni i ja stavarno nikada ali nikad nisam osjetila da on prema meni osim prijateljstva gaji neke druge osjećaje kao niti ja prema njemu. Izlazio je s drugim curama, s nekima je imao i duze veze, ja sam imala dečke, ali kad god mi je zatrebao u bilo kojem smislu bio je tu. Tako je i sada....nema ljubomre ili ne znam čega ni sa strane moga muža ni od strane njegove cure, tako da ja zaista mislim da je moguće muško-žensko prijateljstvo bez nekih sexualnih konotacija

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
stranac_86
Offline
Ukupno postova: 6
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.03.2013. 12:22 
Naslov:  Re: Muško-ženska prijateljstva: igranje s vatrom?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovdje, kako vidim, svi već znaju što je to ljubav, što je to prijateljstvo, što je to seksualnost. Ja pak moram priznati da pojma nemam (jednako kako i autorica teksta u svojim promišljanjima uviđa da joj konačni i jednoznačni odgovori nisu tako blizu), i da mi mnogo toga stoji kao otvoreno pitanje. Pa evo, da podijelim svoje neznanje s vama.

U čitavoj ovoj priči posebno je zanimljivo to što velika većina neupitno pristaje na jednu definiciju prijateljstva (a time i onoga što je "nešto-više-od-prijateljstva") kao da bi ta definicija bila posve samorazumljiva. Ta definicija kaže: prijatelji smo dok god se intimno ne dodirnemo ili dok to ne poželimo (bilo jedno od nas, bilo oboje). Zdravorazumski to funkcionira besprijekorno, no samo iz razloga što bi se većina s time složila, a to ipak ne znači da je time u isti mah takvo tumačenje zaista i razumno.

Navedenom definicijom mi zapravo onaj „moment tjelesnosti“ uzimamo kao odlučujuć u pogledu određenja naravi samog odnosa. Pa ako prema nekome nemam potrebu za tjelesnim spajanjem, onda sam mu prijatelj, a ako imam tu potrebu onda je prijateljstvo nemoguće ili je neiskreno. To samo pokazuje koliko smo, u 21. st., još uvijek opterećeni seksualnošću, do te mjere da ju uzimamo kao kriterij prema kojemu određujemo što je ljubav/zaljubljenost/sviđanje, a što prijateljstvo.

Već dugo u pogledu samog seksa vladaju dva oprečna stava: preozbiljni i preneozbiljni stav - pri čemu su oba samo dvije strane istog novčića:

1) Preneozbiljni stav kaže: bilo s kim, bilo kada, bilo gdje. „životinjski“ juriš. raskalašenost. (stavljam životinjski u navodnike iz razloga što niti jedna životinja ne uživa u spolnom općenju, dok je užitak jedino što ovakav stav misli da traži, pa je taj pridjev posve neprimjeren)

2) Preozbiljan stav uzdiže seks u božanske sfere, zahtijeva da mu prethode vjernost, razno razna obećanja, trajnost, postojanost odnosa, gleda se na njega kao na nešto mistično itd.

Na obje strane nedostaje ono što je bit seksa - IGRA. Kako uživamo u šetnjama, nogometu, smijehu, razgovorima - zašto ne bismo tako uživali i u seksu? Ni u jednom od navedenih stavova ga se ne uzima čisto kao njega samog, već samo radi zadovoljenja, ispunjenja neke druge potrebe. U prvom slučaju prirodnog poriva za seksualnošću, u drugom slučaju prirodnog poriva za zajedništvom. Sam seks uvijek ostaje po strani. On je samo sredstvo kojim se želi postići određeni cilj.

No unatoč toj želji niti jedan cilj se ne ostvaruje. Stav broj 1) upada u luđačku mahnitost, jer što se više požudi daje ona sve više zahtijeva, a što ju se više sputava ona se, upravo zbog sputanosti, sve jače preoblikuje u drugačije negativne energije. Prirodna seksualna energija tako ostaje nerazumljena i neiskorištena u njezinoj cjelini. Dok stav broj 2) upada u očajničku potragu za ispunjenjem sebe od strane drugog. Poluprazne utvare traže nekoga tko će popuniti njihove praznine. I kad se nađu i spoje, to nazivaju ljubavlju. Samo, pitanje je kako dvoje praznih može stvoriti ikakvu ispunjenost, ikakvu ljepotu etc.? Događa li se tu zaista ljubav ili pak trgovinska razmjena potrebama, dakako, neosviještena?

Da zaključim: čini mi se, ispravite me ako griješim, da upravo način na koji razumijemo seksualnost uvjetuje kako ćemo shvaćati i definirati prijateljstvo/ljubav.

Ispričavam se što sam ovako odužio, no problem je toliko kompleksan da sam od sebe zahtijeva da se mnoge stvari sagledaju, ispitaju i raščiste. No s onako jednostavnim definicijama poput ove s kojom sam započeo ovaj reply svatko se može spasiti od tog „ mučnog“ ispitivanja, zauzeti obrambeni stav i uživati u svojim, do sada stečenim pogledima na stvar. I ja, kojemu je malo toga jasno, nemam mu što zamjeriti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.03.2013. 12:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...wow...čitava disertacija na temu....predobro....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Coca Cola
Offline
Avatar

Ukupno postova: 394
Lokacija: n'djamena
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 21.03.2013. 13:18 
Naslov:  Re: Muško-ženska prijateljstva: igranje s vatrom?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Odmah u startu zajebite one fore vezane uz muško-žensko prijateljstvo koje govore da je ono moguće isključivo ako je muškarac peder i žena lezba! To kod nas ne drži vodu, e-muškarci nisu pederčići, tu smo da vam objasnimo kako stvari stoje. U narednim crtama možete saznati sve o muško-ženskom prijateljstvu od stručnjaka koji su to već doktorirali, pa odvagnite razloge „za“ i „protiv“ upuštanja u jedan od takvih nakaradnih odnosa, i dokučite o kakvoj se tu situaciji zapravo radi. Sjebanoj, jako sjebanoj...

Razbijmo jednu iluziju – muško-ženska prijateljstva su priče za malu djecu! Sa zgodnom ženom, čast iznimkama, muškarac ne može biti na platonskom odnosu, ni u najluđim snovima! Zašto? Ne postoji zdrav i normalan muškarac koji može provoditi vrijeme sa nekom ženom koja mu nije u krvnom srodstvu, a da mu nije niti malo fizički privlačna. Konkluzija br. 1: Muškarci se vole družiti isključivo sa zgodnim ženama. Nastavak filozofije slijedi ka normalnom, prirodnom zakonu da muškarac u određenom trenutku mora barem poželjeti poševiti se sa tom ženom (koja je zgodna, to smo riješili u prethodnoj premisi, zar ne?), a tad nastaju sranja. Dakle, konkluzija br. 2: Normalan muškarac želi poševiti zgodnu ženu. Sad, ako vam pođe za rukom da tog komada poševite, prijateljstvu je kraj i tad nastupaju drugačiji odnosi o kojima ćemo drugom prilikom. Ukoliko pak izvisite, što većinom i biva jer se normalan odnos logičnim slijedom događaja treba pretvoriti u nešto više, ali sad ti nazovi „frendovi“ navikli na potpuno degeneričan i neprirodan odnos smatraju da je to što pokušavaju nastaviti jednako tako degenerično i neprirodno, iako su u krivu, i tu puca ovaj dio odnosa koji se može popraviti isto kao i bungalov nakon što je protutnjao tornado...izvedivo, ali je lakše kupiti novi.

Muško-žensko prijateljstvo je zajeban odnos kao što smo već i zaključili. On je nemoguć čak i onda kad vam se čini da je moguć...

Čak i kad vam se čini da je sve savršeno i da ste samo prijatelji, i onda kad ste oboje duboko uvjereni da nema ništa među vama i da nikad i neće biti, ta priča ne drži vodu... barem ne u vašoj bližoj i daljoj okolini jer će cijelo vaše društvo, rodbina i poznanici misliti da tu ipak nekog vraga postoji jer gdje ima dima, ima i vatre, a vi ćete im se konstantno objašnjavati dok ne postanete materijal za cijeli konzilij psihijatara. Ne moramo vam ni govoriti da će vam takva vrsta prijateljstva odnijeti mnoštvo potencijalnih djevojaka jer one sve dobro znaju o kakvoj se tu igri zapravo radi, a vi ćete pušiti sve dok se jednom ne trgnete i vidite u kakvu ste stanju. Možda će vam neka nadobudna i lakovjerna i uletjeti u život, ali će vas nakon nekog vremena početi prisiljavati da se stalno dokazujete koja vam je od njih dvije, vaša frendica ili ona, broj jedan, a vi ćete stalno biti nadrkani jer „koji se kurac ima dokazivati“ dok ne popizdite i krenete iznova... ali kad tad nakon pijanstva morate prestati s pićem, a onda slijedi gadan mamurluk. Kad skužite koliko ste sjebani, trebat će zasukati nogavice i propješačiti kilometre i kilometre kroz baru punu govana dok se ne izvučete u kakvo takvo stanje u kojem ste bili nekad davno dok ste se još igrali autićima i izbjegavali curice kao što sada nastojite izbjeći virus svinjske gripe.

Žene vole igračke...prije ili kasnije ćete im to postati ukoliko već niste postali odmah na startu. Muškarac mora biti muškarac, ne smije trpjeti nikakva sranja. Čovjek od 120kg i 2m možda može izdržati udarac isto tolike grdosije, ali vražji osmijeh i pogled žene iza kojeg je sam Nečastivi lako nokautira svakog muškarca, pa se na vrijeme istrgnite iz zagrljaja ženskog demona.

Htjeli, ne htjeli. prijateljica će vas uvući pod svoje čari. One na muškarca djeluju podsvjesno i kvaka je u sjebanim osjećajima koji nastaju u muško-ženskim prijateljstvima. Muškarac osjeća prema prijateljici sve što osjeća prema bilo kojoj drugoj ženi, učinit će sve za nju, i nakon nekog vremena postati marioneta u njenim rukama jer ne misli gornjom glavom, iako je uvjeren da to čini iz istog razloga zbog kojeg bi to učinio za bilo kojeg muškog prijatelja. Ne vjerujete? Pokušajte pronaći muškarca koji bi prije odjebao žensku prijateljicu nego muškog prijatelja... naravno, teško izvedivo. Muški prijatelji su tu i uvijek će biti, a žene su bića koja lako začaraju naivnog muškarca koji jadan nije kriv, kao što nije kriv ni alkos koji se sa 3 promila zabio u stablo... tko li ga je uopće nagovarao da loče i sjeda za volan iako dobro zna da je to dvoje nespojivo bez posljedica?!

I na kraju, ponovimo još jednom za one koji možda nisu shvatili – muško-ženska prijateljstva ne postoje i amen! Muškarac i žena su prirodno stvoreni za jednu jedinu vrstu druženja i čovjek je ne bi smio oskvrnjivati. Družite se s muškom bagrom kao i do sad, ločite, zabavljajte se, igrajte nogomet i što sve već ne. a sa ženama se družite iz samo jednog razloga i razgraničite to odmah na početku, da kasnije ne bi bilo „nismo znali“. Upozorili smo vas, a odluka je u konačnici na vama.

Autor: Luka Jurjević

Laughing Laughing Laughing Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rodaroda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 177
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.03.2013. 13:27 
Naslov:  Re: Muško-ženska prijateljstva: igranje s vatrom?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Coca Cola je napisao/la (Pogledaj post): › Odmah u startu zajebite one fore vezane uz muško-žensko prijateljstvo koje govore da je ono moguće isključivo ako je muškarac peder i žena lezba! To kod nas ne drži vodu, e-muškarci nisu pederčići, tu smo da vam objasnimo kako stvari stoje. U narednim crtama možete saznati sve o muško-ženskom prijateljstvu od stručnjaka koji su to već doktorirali, pa odvagnite razloge „za“ i „protiv“ upuštanja u jedan od takvih nakaradnih odnosa, i dokučite o kakvoj se tu situaciji zapravo radi. Sjebanoj, jako sjebanoj...

Razbijmo jednu iluziju – muško-ženska prijateljstva su priče za malu djecu! Sa zgodnom ženom, čast iznimkama, muškarac ne može biti na platonskom odnosu, ni u najluđim snovima! Zašto? Ne postoji zdrav i normalan muškarac koji može provoditi vrijeme sa nekom ženom koja mu nije u krvnom srodstvu, a da mu nije niti malo fizički privlačna. Konkluzija br. 1: Muškarci se vole družiti isključivo sa zgodnim ženama. Nastavak filozofije slijedi ka normalnom, prirodnom zakonu da muškarac u određenom trenutku mora barem poželjeti poševiti se sa tom ženom (koja je zgodna, to smo riješili u prethodnoj premisi, zar ne?), a tad nastaju sranja. Dakle, konkluzija br. 2: Normalan muškarac želi poševiti zgodnu ženu. Sad, ako vam pođe za rukom da tog komada poševite, prijateljstvu je kraj i tad nastupaju drugačiji odnosi o kojima ćemo drugom prilikom. Ukoliko pak izvisite, što većinom i biva jer se normalan odnos logičnim slijedom događaja treba pretvoriti u nešto više, ali sad ti nazovi „frendovi“ navikli na potpuno degeneričan i neprirodan odnos smatraju da je to što pokušavaju nastaviti jednako tako degenerično i neprirodno, iako su u krivu, i tu puca ovaj dio odnosa koji se može popraviti isto kao i bungalov nakon što je protutnjao tornado...izvedivo, ali je lakše kupiti novi.

Muško-žensko prijateljstvo je zajeban odnos kao što smo već i zaključili. On je nemoguć čak i onda kad vam se čini da je moguć...

Čak i kad vam se čini da je sve savršeno i da ste samo prijatelji, i onda kad ste oboje duboko uvjereni da nema ništa među vama i da nikad i neće biti, ta priča ne drži vodu... barem ne u vašoj bližoj i daljoj okolini jer će cijelo vaše društvo, rodbina i poznanici misliti da tu ipak nekog vraga postoji jer gdje ima dima, ima i vatre, a vi ćete im se konstantno objašnjavati dok ne postanete materijal za cijeli konzilij psihijatara. Ne moramo vam ni govoriti da će vam takva vrsta prijateljstva odnijeti mnoštvo potencijalnih djevojaka jer one sve dobro znaju o kakvoj se tu igri zapravo radi, a vi ćete pušiti sve dok se jednom ne trgnete i vidite u kakvu ste stanju. Možda će vam neka nadobudna i lakovjerna i uletjeti u život, ali će vas nakon nekog vremena početi prisiljavati da se stalno dokazujete koja vam je od njih dvije, vaša frendica ili ona, broj jedan, a vi ćete stalno biti nadrkani jer „koji se kurac ima dokazivati“ dok ne popizdite i krenete iznova... ali kad tad nakon pijanstva morate prestati s pićem, a onda slijedi gadan mamurluk. Kad skužite koliko ste sjebani, trebat će zasukati nogavice i propješačiti kilometre i kilometre kroz baru punu govana dok se ne izvučete u kakvo takvo stanje u kojem ste bili nekad davno dok ste se još igrali autićima i izbjegavali curice kao što sada nastojite izbjeći virus svinjske gripe.

Žene vole igračke...prije ili kasnije ćete im to postati ukoliko već niste postali odmah na startu. Muškarac mora biti muškarac, ne smije trpjeti nikakva sranja. Čovjek od 120kg i 2m možda može izdržati udarac isto tolike grdosije, ali vražji osmijeh i pogled žene iza kojeg je sam Nečastivi lako nokautira svakog muškarca, pa se na vrijeme istrgnite iz zagrljaja ženskog demona.

Htjeli, ne htjeli. prijateljica će vas uvući pod svoje čari. One na muškarca djeluju podsvjesno i kvaka je u sjebanim osjećajima koji nastaju u muško-ženskim prijateljstvima. Muškarac osjeća prema prijateljici sve što osjeća prema bilo kojoj drugoj ženi, učinit će sve za nju, i nakon nekog vremena postati marioneta u njenim rukama jer ne misli gornjom glavom, iako je uvjeren da to čini iz istog razloga zbog kojeg bi to učinio za bilo kojeg muškog prijatelja. Ne vjerujete? Pokušajte pronaći muškarca koji bi prije odjebao žensku prijateljicu nego muškog prijatelja... naravno, teško izvedivo. Muški prijatelji su tu i uvijek će biti, a žene su bića koja lako začaraju naivnog muškarca koji jadan nije kriv, kao što nije kriv ni alkos koji se sa 3 promila zabio u stablo... tko li ga je uopće nagovarao da loče i sjeda za volan iako dobro zna da je to dvoje nespojivo bez posljedica?!

I na kraju, ponovimo još jednom za one koji možda nisu shvatili – muško-ženska prijateljstva ne postoje i amen! Muškarac i žena su prirodno stvoreni za jednu jedinu vrstu druženja i čovjek je ne bi smio oskvrnjivati. Družite se s muškom bagrom kao i do sad, ločite, zabavljajte se, igrajte nogomet i što sve već ne. a sa ženama se družite iz samo jednog razloga i razgraničite to odmah na početku, da kasnije ne bi bilo „nismo znali“. Upozorili smo vas, a odluka je u konačnici na vama.

Autor: Luka Jurjević

Nagradno pitanje slijedi.

Luka Jurjević je:
a) muška šovinistička svinja
b) lik koji se gadno opekao
c) jednostavno primitivac
Question

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Coca Cola
Offline
Avatar

Ukupno postova: 394
Lokacija: n'djamena
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 21.03.2013. 13:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tekst je saljiv i meni se svidja jer ima dosta isine..

Cesto se javljaju zenske i muske osobe na ovakve teme koje ne mogu zamisliti imati najboljeg prijatelja istog spola pa uporno pokusavaju uvjeriti ostale da je vise nego normalno i moguce te da je ucestalo u drustvu. To je tek manji postotak koji dozivi takvo prijateljstvo a da nema bas nikakve sanse za nesto vise..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rockeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 661
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.03.2013. 13:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

znaci nemoguce je nekog voljeti a da se ne uplete sex??mislim da bi te frojd obozavao:D

_________________
crk'o nam Marshall-mislim na pojačalo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: