Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Tepih ispod Osijeka

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
maddox_rumble
Offline
Avatar

Ukupno postova: 848
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.02.2013. 17:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

valjda ce iduca biti bolja...

_________________
There can be only one, and that one is me Wink
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mariox
Offline
Avatar

Ukupno postova: 685
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.02.2013. 17:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

essek031 je napisao/la: ›
Pa oduvijek se zna da su upravo najveći malograđani oni koji druge nazivaju malograđanima. Živi svoj život i pusti druge da ga žive kako žele, ne obaziri se na nikoga. Svatko nešto voli, netko najmodernije naočale, a netko finu papicu... Zašto bi netko bio veći građanin ako sluša R.E.M. od nekoga tko sluša recimo Zlatne dukate? Takve budalaštine u jednom tekstu nisam vidio dugo, a što je najgore točno mi je poznat profil takvih ljudi. To su vam mladi, alternativci, hipsteri, liberalnih pogleda, agnostici ili ateisti, često biseksualci i homoseksualci, koji priznaju samo svoje, a sve što dolazi od različitih njima je seljaštvo, primitivizam, nacionalizam, jer jedini su oni najpametniji, najbolji, najljepši. A u biti su jako iskompleksirani. Tako da dolazim do zaključka da su oni moderni malograđani!

Bulls eye !
Nije kritika za svakoga.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maddox_rumble
Offline
Avatar

Ukupno postova: 848
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.02.2013. 17:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e da, ne bi se slozio - ja sam mlad, alternativan, izrazito liberalan - i volim zlatne dukate, tako da, essek031 ti takodjer naveliko generaliziras i ispadas malograđanin i netolerantan Smile

_________________
There can be only one, and that one is me Wink
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CAROLINE
Offline
Avatar

Ukupno postova: 139
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.02.2013. 22:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Za ovaj text je sigurno trebalo nekoliko sati misljenja Mislilice. Pa onda jos sat-dva pisanja. Bilo bi drustveno puno korisnije da ga je potrosila uistinu RADECI nesto. Nije li ona upravo ta koja se zalaze za 'zasukavanje rukava i plijevljenje'? Kakva ironija, kakav apsurd!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: