Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Zdravo mrsavljenje

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Lesi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 86
Lokacija: Višnjevac
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.10.2006. 15:52 
Naslov:  Re: Zdravo mrsavljenje
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ivonchica je napisao/la (Pogledaj post): › jel zna netko nekog nutricionista u osijeku? mozda da ga je posjetio? iskustva? pozitivna-negativna?!

ja sam vegetarijanka i hranim se jednolicno.. jedem ili kruh sa sirnim namazom ili zitne pahuljice... rijetko nesto kuhano, a nedjeljom ponekad soju (kad se majka moja smiluje pa skuha)... i trebala bih skinit koji kg... 10-tak zapravo Embarassed


Ispričavam se unaprijed ivonchici ali ona je živi primjer da debljina nije stvar hrane nego način života...
I ja mislim da će se vecina muškog roda složiti samnom da mi volimo kad cura nije premršava, da ju vjetar može odnijeti (možda onima od 13 do 17 godina).
Istina, nevolimo ni previše...
Ali nijedan muškarac nevoli kad mu se cura skine da može prebrojati sva rebra..
A mislim da i cure misle tako o nama Wink
Da, ja sam 1.9m i 84kg, jedem šta mi dodje pod ruku, nikad nepazim na količinu i na vrstu hrane.. I jedem BAREM tri puta dnevno!!!!!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ženska_glava
Offline
Avatar

Ukupno postova: 596
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.10.2006. 18:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nije ti baš zdravo jesti jednoliko... zapravo - nije uopće... pokupit ćeš neku bolest, a zbog nedostatka vitamina će ti tijelo oslabiit i tko zna dalje!

_________________
Sve je relativno... Zvižd
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ivonchica
Offline
Ukupno postova: 3
Lokacija: Belisce
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.10.2006. 19:02 
Naslov:  Re: Zdravo mrsavljenje
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da, znam znam.. sve je to meni jasno.. al sam ja prelijena za pocet jest kak treba(ne mislim na meso)
nekad imam ono... dane izglednjivanja.. ne jedem po 2-3 dana.. tak mi dode ali ne gladujem zapravo... jer nemam nikakvu zelju za jelom.. ne znam kak ni zast to al et.. jebiga...
btw nasla sam nutricionista u os u KBO Rolling Eyes iako mi je lijecnik opce med. moj reko da to tamo nema.. i da mi nece dat uputnicu... aj nek mi sad nest kaze kad odem... grrr

e da.. moram vam prigovorit malo... ovo je tema "Mrsavite zdravo!" a nitko ne spominje vjezbanje?! zasto?? Shocked

sto se tice vjezbanja, s tim nemam problema.. samo sto nemam uvijete(lazem) imam orbitrek koji mi je dosadio... jer je vjezbanje jednolicno i u zadnje vrijeme cak ni nakon pola sata vjezbanja ne uznojim se ko prije... i uopce nisam umorna.. mislim de ajde... to onda nije to jel? Sad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ženska_glava
Offline
Avatar

Ukupno postova: 596
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.10.2006. 21:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ako se ne uznojiš - ko da nisi ni vježbala

_________________
Sve je relativno... Zvižd
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
vlale
Offline
Avatar

Ukupno postova: 392
Lokacija: os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.10.2006. 9:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

čuj ivonchice, najgore što svom tijelu možeš učiniti je gladovanje...kad ti tijelo nakon dva tri dana napokon dobije hranu, svu će ju staviti u masne naslage, jer je naviklo gladovati pa će si spremiti odmah zalihe za kasnije. to ti je začarani krug u kojem nakraju jedeš malo, ali sve ti se prima...ako baš želiš biti vegetarijanka, onda jedi puno voća i povrća, kupi se neku kuharicu pa kuhaj sama, nemoj čekati da ti se mama smiluje...a soja, kao što je već netko rekao, GMO, najvjerojatnije na svijetu više nema original soje...vegetarijanac nisi ako jedeš samo kruh i žitarice...usput, to ti je hrana bogata ugljikohidratima (dakle šećeri) koji se opet samo talože na tvom tijelu u obliku masnoća..pogotovo ako gladuješ...ako nisi vegetarijenac zbog uvjerenja (usput, imaš li kožne cipele, remenje i tako to...) uzmi puno povrća, bijelo meso, ribu, jedi bar tri put dnevno i nastavi s orbitrekom, cilj je hraniti se zdravo, umjereno, umjerena fizička aktivnost i mršaviti polako, inače jo-jo efekt slijedi

_________________
I've got plenty of common sense!
I just choose to ignore it.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ivonchica
Offline
Ukupno postova: 3
Lokacija: Belisce
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.10.2006. 11:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

vlale je napisao/la (Pogledaj post): › čuj ivonchice, najgore što svom tijelu možeš učiniti je gladovanje...kad ti tijelo nakon dva tri dana napokon dobije hranu, svu će ju staviti u masne naslage, jer je naviklo gladovati pa će si spremiti odmah zalihe za kasnije. to ti je začarani krug u kojem nakraju jedeš malo, ali sve ti se prima...ako baš želiš biti vegetarijanka, onda jedi puno voća i povrća, kupi se neku kuharicu pa kuhaj sama, nemoj čekati da ti se mama smiluje...a soja, kao što je već netko rekao, GMO, najvjerojatnije na svijetu više nema original soje...vegetarijanac nisi ako jedeš samo kruh i žitarice...usput, to ti je hrana bogata ugljikohidratima (dakle šećeri) koji se opet samo talože na tvom tijelu u obliku masnoća..pogotovo ako gladuješ...ako nisi vegetarijenac zbog uvjerenja (usput, imaš li kožne cipele, remenje i tako to...) uzmi puno povrća, bijelo meso, ribu, jedi bar tri put dnevno i nastavi s orbitrekom, cilj je hraniti se zdravo, umjereno, umjerena fizička aktivnost i mršaviti polako, inače jo-jo efekt slijedi


woooow... thx na savjetima...
meso definitivno ne dolazi u obzir, i nema sanse da se vise izgladnjujem nakon ovog sto si mi rekla... stvarno to nisam znala... hvala puno

btw ti se kuzis u namirnice i hranu? mozda znas nekog nutriciologa? ne vjerujem bas ovima u KBO... ja bi rade kod nekog privatno... to mi se cini bolje...posto lova nije problem, najvazniji je ucinak!! Confused

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.10.2006. 8:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A da potrazis po netu, google, usnet?
Savjet. Ako vec izbjegavas meso gledaj da bjelancevine unosis kroz posni sir, bjeljanke, to nek ti bude osnova, a ne soja. Ako ne budes unosila bjelancevine otici ce ti krvna slika u lepi k.... Necu ulaziti u necije moralne stavove oko mesa, no zadnje studije pokazuju da je potrebno sve jesti u pravilnim omjerima. Ako nesto od toga izbacis moras naci dovoljno dobru zamjenu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
noj u bemveu
Offline
Avatar

Ukupno postova: 367
Lokacija: Guantanamo
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.10.2006. 9:24 
Naslov:  Re: Zdravo mrsavljenje
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ivonchica je napisao/la (Pogledaj post): › jel zna netko nekog nutricionista u osijeku? mozda da ga je posjetio? iskustva? pozitivna-negativna?!

ja sam vegetarijanka i hranim se jednolicno.. jedem ili kruh sa sirnim namazom ili zitne pahuljice... rijetko nesto kuhano, a nedjeljom ponekad soju (kad se majka moja smiluje pa skuha)... i trebala bih skinit koji kg... 10-tak zapravo Embarassed


pusti majku da odahne i pripremi si sama nešto...
vegetarijanska kuharica.

_________________
daj kiki-riki-riki, daj kiki-riki-riki, daj kiki-riki-riki, kikiriki daj!


tko je najbolji? NOJ! tko je najbolji? NOJ!osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.10.2006. 9:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

noj u bemveu je napisao/la: ›
pusti majku da odahne i pripremi si sama nešto...
Da ne vozis bemve dao bi ti kikiriki za ovo...

_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 931
Lokacija: u muvingu
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.10.2006. 10:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hej ljudi ja sam imala problema sa anoreksijom:(
...užas. Sad redovno jedem i konačno sam zadovoljna svojim izgledom. Sretna sam zbog toga:) Nikome ne preporučujem nikakve dijete, to su gluposti. Samo nemojte tražiti utjehu u hrani, sve ostalo je ok.
BUDITE SRETNI U SVOM TIJELU!!!!

_________________
..like the naked leads the blind.
I know I'm selfish, I'm unkind.
sucker love I always find,
someone to bruise and leaves behind..
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
allein
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1542
Lokacija: offline
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.10.2006. 13:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mare je napisao/la (Pogledaj post): › Hej ljudi ja sam imala problema sa anoreksijom:(
...užas. Sad redovno jedem i konačno sam zadovoljna svojim izgledom. Sretna sam zbog toga:) Nikome ne preporučujem nikakve dijete, to su gluposti. Samo nemojte tražiti utjehu u hrani, sve ostalo je ok.
BUDITE SRETNI U SVOM TIJELU!!!!


Ako si ozdravila, svaka čast! Smile Jesi možda bila i na tvu zbog toga, te bolesti?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 931
Lokacija: u muvingu
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.10.2006. 13:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma neeee:) sama sam upala u to i sama se izvukla. sad sam sretna u svom tijelu, mislim da sam privlačna hahaha...Smile

_________________
..like the naked leads the blind.
I know I'm selfish, I'm unkind.
sucker love I always find,
someone to bruise and leaves behind..
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ženska_glava
Offline
Avatar

Ukupno postova: 596
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.10.2006. 19:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mare je napisao/la: ›
ma neeee:) sama sam upala u to i sama se izvukla. sad sam sretna u svom tijelu, mislim da sam privlačna hahaha...Smile

pa čestitam! trebalo je snage za to Smile

_________________
Sve je relativno... Zvižd
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 931
Lokacija: u muvingu
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.10.2006. 9:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa čestitam! trebalo je snage za to Smile
[/quote]
hvala, pohvala iz ženskih usta mi uvijek znači....

_________________
..like the naked leads the blind.
I know I'm selfish, I'm unkind.
sucker love I always find,
someone to bruise and leaves behind..
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
allein
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1542
Lokacija: offline
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.10.2006. 9:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mare je napisao/la (Pogledaj post): › pa čestitam! trebalo je snage za to Smile

hvala, pohvala iz ženskih usta mi uvijek znači....[/quote]

... ništa? Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: