Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



5500 umirovljenika i 650 socijalno ugroženih obitelji će primiti božićnicu

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65875
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.12.2012. 10:51 
Naslov:  5500 umirovljenika i 650 socijalno ugroženih obitelji će primiti božićnicu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Na 118. sastanku radi razmatranja predloženih materijala i akata, prihvaćen je prijedlog Odluke o isplati božićnice umirovljenicima i socijalno ugroženim obiteljima grada Osijeka za 2012. godinu.

Oko 5500 umirovljenika (evidencija HZMO-a) na području grada Osijeka, čija ukupna mirovinska primanja iznose do 1.700,00 kuna primit će, putem pošte, božićnicu u iznosu od 200 kuna. 650 obitelji koje su u programu socijalne skrbi Grada Osijeka primit će poklon karticu Zagrebačke banke s iznosom od 300,00 kuna, a koju će osobno podići u Gradskoj upravi.

Umirovljenici s prebivalištem na području grada Osijeka, koji su mirovinu ostvarili u inozemstvu, umirovljenici s invalidskim mirovinama zbog profesionalne nesposobnosti za rad, a nalaze se u radnom odnosu, čija su ukupna mirovinska primanja do iznosa od 1.700,00 kuna ostvaruju pravo na božićnicu u iznosu od 200,00 kuna podnošenjem zahtjeva. Zahtjev za božićnicu podnosi se u gradskim četvrtima i mjesnim odborima, prema adresi stanovanja, radnim danom od 9 do 14 sati.

Izvor: Osijek.hr

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lehi
Offline
Ukupno postova: 1463
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.12.2012. 11:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svaka čast samo bi bilo lijepo da objasnite od kuda taj novac u ovako bogatom.. kraju . Opet neki predizborni biseri..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.12.2012. 11:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lehi je napisao/la: ›
Svaka čast samo bi bilo lijepo da objasnite od kuda taj novac u ovako bogatom.. kraju . Opet neki predizborni biseri..

Iz proračuna grada, kao i prošlih godina, biseru naš nebrušeni.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lehi
Offline
Ukupno postova: 1463
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.12.2012. 12:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sve će to platit porezni obveznici ovoga bogatog grada ..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.12.2012. 12:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lehi je napisao/la: ›
Sve će to platit porezni obveznici ovoga bogatog grada ..

 Porezni obveznici će pomoći svojim najugroženijim građanima, da i oni, barem malo, osjete duh blagdana.
Osuđivati može svatko. Razumjeti, suosjećati i pomoći, samo ljudi.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
lehi
Offline
Ukupno postova: 1463
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.12.2012. 13:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zaista imate jaku privredu ,i bogat proračun pa se može dilit tuđi novac . Najugroženiji građani , a takvih je sve više postali su upravo zbog pametnjakovića koji su vrsno upravljali bogatstvom grada ..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.12.2012. 13:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lehi je napisao/la: ›
Zaista imate jaku privredu ,i bogat proračun pa se može dilit tuđi novac . Najugroženiji građani , a takvih je sve više postali su upravo zbog pametnjakovića koji su vrsno upravljali bogatstvom grada ..

 Siguran sam da su tvoji cjeloživotni rezultati nemjerljivi običnom čovjeku. Aktiviraj se politički, i povedi napaćeni i pokradeni narod u bolje sutra iz ovog gliba i kaljuže. Ustaj i učini nešto, došlo je vrijeme kad je šutnja postala zločin. Sjedi dva.
 Mogao bih te još hvaliti, međutim ne želim omalovažavati ljude skromnih intelektualnih kapaciteta.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
lehi
Offline
Ukupno postova: 1463
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.12.2012. 14:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zaista ste intelektualni kapacitet kada ste postigli da ovoliko sirotinje ima u ovome gradu . Zapitajte se koliko imate najugroženijih građana , ove božićnice su bacanje prašine vjerujem da će biti uvažene na biralištima. Za obične ljude poštene koji hodaju po zemlji ova tema sa božićnicama je doista za smijeh.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ratni_heroj
Offline
Avatar

Ukupno postova: 252
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 07.12.2012. 17:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

božićnica od 200 kn Very Happy najbolje im dajte 10 kuna i bonove za kruh pa neka imaju pravi božić Very Happy

_________________
Idite svi u 3 PM od prvog do zadnjeg Osječana!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.12.2012. 23:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ratni_heroj je napisao/la: ›
božićnica od 200 kn Very Happy najbolje im dajte 10 kuna i bonove za kruh pa neka imaju pravi božić Very Happy

 Ne mogu se oteti dojmu da se pojedincima diže kita kad sračkaju po vlasti, no nepristojno je zavirivati u tuđe seksualne navike, pa slijedom toga nećemo o tome.
 Ne ulazim u to od čega tko i kako živi, no u pravom svijetu 200 kuna je novac. Naravno da bi bilo lijepo da je više, ali nije, i siguran sam da će se tih 200 kuna itekako osjetiti u novčaniku najugroženijih. To je novac grada i građana Osijeka, i dobro je kad se sa njime pomaže najugroženijima. Tko to ne vidi, ili je zlonamjeran, ili je emocionalno i intelektualno osakaćen.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lehi
Offline
Ukupno postova: 1463
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.12.2012. 8:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zaista visoki stupanj intelegencije sjedi odličan 5.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.12.2012. 10:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lehi je napisao/la: ›
Zaista visoki stupanj intelegencije sjedi odličan 5.

 Siguran sam da možeš i bolje. Ili ipak ne možeš? Samo konstruktivna kritika te može učiniti ozbiljnim sugovornikom, a ovo što ti radiš je u domenu loše dvorske lude. Pokušaj neki svoj stav i obrazložiti (recimo zašto nije dobro najugroženijima dati 200 kuna za blagdane), jer u protivnom ti je najveća kvaliteta to što si iritantan u svojim mantranjima pet napamet naučenih rečenica. A to je dovoljno samo za kratkotrajnu zabavu, nikako za ozbiljnu komunikaciju. Nauči pokoju lekciju, pa se slobono javi.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gladnikruha
Offline
Avatar

Ukupno postova: 213
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 08.12.2012. 11:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la: ›
ratni_heroj je napisao/la: ›
božićnica od 200 kn Very Happy najbolje im dajte 10 kuna i bonove za kruh pa neka imaju pravi božić Very Happy

 Ne mogu se oteti dojmu da se pojedincima diže kita kad sračkaju po vlasti, no nepristojno je zavirivati u tuđe seksualne navike, pa slijedom toga nećemo o tome.
 Ne ulazim u to od čega tko i kako živi, no u pravom svijetu 200 kuna je novac. Naravno da bi bilo lijepo da je više, ali nije, i siguran sam da će se tih 200 kuna itekako osjetiti u novčaniku najugroženijih. To je novac grada i građana Osijeka, i dobro je kad se sa njime pomaže najugroženijima. Tko to ne vidi, ili je zlonamjeran, ili je emocionalno i intelektualno osakaćen.


ne mogu se oteti dojmu da se tebi ne diže kita,jer da ti se diže,vjerovatno ne bi provodio cijele dane na ovom forumu.....

i da,ti umivovljenici su za vrijeme Juge primali sve i svašta ii bilo im je lijepo dok su radili,jer je Tile bio doktor nauka za Bubala i co.....
i mislim da je nepošteno da im se opet daje,jer su za vrijeme svog radnog vijeka dobivali jeftine kredite i sl. od Tita...

ali ovi tvoji na vlasti vole bacati tuđe pare i voditi tuđe...

a šta lijepo Glavaš ne proda svoju kuću Drinovcima i ne podijeli onda božičnice???
biseru Simo.....

od našeg novca se kiti perjem....

fuj fuj za Bubala i Glavaša i cijelu kriminalnu organizaciju kako kupuju izborne bodove...
a ček,2 mj pred izbore će i trudnice dobiti 5000 naših kn !!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.12.2012. 12:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gladnikruha je napisao/la (Pogledaj post): ›
ne mogu se oteti dojmu da se tebi ne diže kita,jer da ti se diže,vjerovatno ne bi provodio cijele dane na ovom forumu.....

 Žicaš snošajil?!? Moram te razočarati, jer na tvoju žalost, ja sam heteoro, i ostaje ti da mi ne/vjeruješ na riječ da sa kitom nemam problema. Osim toga karakterno mi ne odgovaraš. Za računalom nisam više od sat dnevno (naravno u više manjih intervala), no to i nije nešto čime bi se ti trebao opterećivati.
gladnikruha je napisao/la: ›
...i da,ti umivovljenici su za vrijeme Juge primali sve i svašta ii bilo im je lijepo dok su radili,jer je Tile bio doktor nauka za Bubala i co.....
i mislim da je nepošteno da im se opet daje,jer su za vrijeme svog radnog vijeka dobivali jeftine kredite i sl. od Tita...

 Jedino što je bilo bolje u Jugi je bila policija koja se znala obračunati sa kriminalcima i lopovima i za tim žalim. Jugoslavija je bila zatvoreno tržište za kvalitetne proizvode izvana (čime je branila svoju industriju) i za bolje se nije znalo. Vozila su se zastavina i fiatova vozila (kasnije sarajevski golf),a pogledaj što se sad vozi na hrvatskim cestama. Slično vrijedi i za sve ostale proizvode. Prednost je uvijek imalo domaće, bez obzira na kvalitetu i želje kupaca. Hint: čokolade - Njemačka, teksas hlaće - Italija, nakit - Poljska, sve ostalo - Budimpešta. Raj za švercere.
gladnikruha je napisao/la: ›
...ali ovi tvoji na vlasti vole bacati tuđe pare i voditi tuđe...

 Slažem se sa tobom, da je ovo moja vlast.
Legitimno izabrana vlast od strane građana je moja vlast. Građani su ih izabrali, da između ostalog u dobroj vjeri, upravljaju i sredstvima koje grad uprihoduje. Naravno da to ne znači da su zbog toga oslobođeni od kritike.
gladnikruha je napisao/la: ›
a ček,2 mj pred izbore će i trudnice dobiti 5000 naših kn !!!

I sa tim potezom aktualne vlasti ja se slažem, kao što sam se složio sa božićnicom za socijalu i najugroženije, i recimo jednokratnom pomoći od 150 kuna roditeljima prvašića. Sa svakim potezom koji će materijalno pomoći građanima našeg grada, ja ću se složiti. Jednako tako smatram da ulaganje u sport u Osijeku nije dobro raspoređeno i da se za NK Osijek izdvaja previše sredstava u odnosu na neke ostale sportove. No to je već neka druga tema.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lehi
Offline
Ukupno postova: 1463
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.12.2012. 16:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vi ste se izgubili u vremenu, kak smo pjevali svoj na svome , i što sada ajmo na koljena pred austrougare da dobijete koju kunu za božić. Zadužili ste građane na duže vrijeme djelite tuđi novac kupujući vladavinu jadno i sramno . Kada se spominje tile pa ima tu nešto i pozitivno od njega . Joža je bil bravar izgradio sve uživate u njegovim djelima , a vi rasprodajete domovinu uništili privredu mladi ljudi vam odlaze..Jadna je vaša politika sve više sirotinje u ovako lijepoj i bogatoj zemlji . Za vas je najbolje da bravara klonirate ..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: