Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Tko puši... zdravlje ruši!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Pušite li?

Ovisan/sna sam o pušenju.
21%
 21%  [ 4 ]
Da, ali ne jako često.
21%
 21%  [ 4 ]
Ne.
57%
 57%  [ 11 ]
Ukupno glasova : 19


Autor Poruka
Ženska_glava
Offline
Avatar

Ukupno postova: 596
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.09.2006. 20:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

puki je napisao/la: ›
toni je napisao/la: ›
e da, mali ot.
jebate, puki.. jel ima na ovom forumu covjek s kojim se ti nisi porjecko oko necega, toliko tvrdoglavo i iskljucivo stvorenje da je to strasno. ?!

Sto fali tvrdoglavosti i iskljucivosti ako sam u pravu? A znam da jesam, bar sto se tice mene i mojih navika...tako da..

puki, mal si previše samouvjeren...i umišlje, a da ne pričamo o tvom egu koji je (bez ikakvog razloga) narastao na TVOJIM uvjerenjima. prestani se uvjeravati u to da si uvijek u pravu!

_________________
Sve je relativno... Zvižd
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
puki
Offline
Ukupno postova: 1114
Lokacija: Kokuće zasad
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.09.2006. 21:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ih! Oftopičari na vlastitom topiku! Ideš...

Ajde, kad već želiš..
Shvaćaš da ti izjava nema smisla? (ajde - ponovno pročitaj naglas.. "blablasrućtruč...koji je bez ikakvog razloga narastao na TVOJIM uvjerenjima..."?!!!hm...možda mi je ego glup pa ne razumijem što si htjela reći...)
Čuj, ja, za razliku od drugih, ne tvrdim da sam uvijek u pravu, ali mi ti svojim prepotentnim nastupima, koje, btw, ne "krase" nikakvi argumenti, nego samo golema količina pokušaja kulnoće i alternativnosti uzrokovana krajem puberteta, dokazuješ da sam u pravu.
Čuj - da učim iz tvoga primjera? Ok, onda bih svaki put kada čujem mišljenje suprotno svojemu mijenjao svoje mišljenje da se složim s nekim.
Oko većine stvari nemam snažno mišljenje i, ako mi netko dokaže suprotno, mijenjam ga. Oko nekih stvari imam izgrađeno mišljenje.
Tvrdnje da sam glup i jadan i da jadno razmišljam i da sam neiskusan i da sam zapravo jebeni slabić koji ne može kontrolirati svoga pišu ( iako actually nitko od optužitelja nije i nikada neće imati priliku upoznati mališu ) jednostavno ne smatram uspješnim dokazivanjima da nisam u pravu.
Ako sam samouvjeren što na tvoje/vaše "ja sam zapravo u pravu a ti nemaš pojma i jadan si ako nećeš misliti kao i ja jer sam ja kul i valjda ja znam šta je dobro a šta nije" odgovaram sa "de oladi, dijete", a ne sa "ok, tako ću misliti jer ti kažeš, a ti si kul pa je moje mišljenje zakurac", samouvjerenost mi zapravo sasvim paše.
A sad mi prestani više pokušavati privući pozornost, zaručen sam i ne zanimaš me. Pa se negdje drugdje idi pravit kul i alternativna, možda ti i uspije.

Uglavnom, da se ne zajebavamo oftopičarenjem: bivša profesorica mi se žalila kak je, dok je bila na Londonskom aerodromu (ne znam kak se zove pa neću lupati), jedino mogla zapaliti u nekoj zatvorenoj staklenoj/plastičnoj prostoriji u kojoj se osjećala kao životinja u zoo-u. hm...Ne znam da li je to bila mjera sprječavanja pušenja (tak da ljudima bude neugodno) ili samo slučajnost, ali vjerujem da bih odustao od namjere da zapalim da se nađem u sličnoj situaciji.

_________________
Ná glac pioc comhairle gan comhairle ban.

übergefickt osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alana Bates
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1359
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.09.2006. 22:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

puki je napisao/la: ›
Uglavnom, da se ne zajebavamo oftopičarenjem: bivša profesorica mi se žalila kak je, dok je bila na Londonskom aerodromu (ne znam kak se zove pa neću lupati), jedino mogla zapaliti u nekoj zatvorenoj staklenoj/plastičnoj prostoriji u kojoj se osjećala kao životinja u zoo-u. hm...Ne znam da li je to bila mjera sprječavanja pušenja (tak da ljudima bude neugodno) ili samo slučajnost, ali vjerujem da bih odustao od namjere da zapalim da se nađem u sličnoj situaciji.


Isto sam tako prošla ja na frankfurtskom aerodromu - kod terminala 31, ako se ikad nađete u prilici, ima kafić imenom Goethe, tamo je jedino dopušteno mjesto za pušenje na čitavom frankfurtskom aerodromu, bar koliko sam ga ja upoznala...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bilke
Offline
Avatar

Ukupno postova: 634
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.09.2006. 22:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

puki je napisao/la: ›
Ako sam samouvjeren što na tvoje/vaše "ja sam zapravo u pravu a ti nemaš pojma i jadan si ako nećeš misliti kao i ja jer sam ja kul i valjda ja znam šta je dobro a šta nije" ...


Pa dragi Puki, ti izgleda nisi svjestan da si ovdje upravo ti koji tako gleda na stavi...

Već ti je par ljudi reklo da si isključiv, evo i ja ću Smile
Pokušat ću i objasniti zašto to nije dobro (iako su već drugi nauspješno pokušali)

puki je napisao/la: ›
kao što ja ne mogu nikako zamisliti sebe kako treniram nešto (it's a waste of time i ne možeš mi dokazati suprotno) isto tako ti ne možeš zamisliti da pušiš (isto - ne mogu ti dokazati suprotno).


Dakle, sport je gubitak vremena i nitko ti ne može dokazati suprotno. Ovo je taj primjer isključivosti.

Ako sad netko ide argumentirati kako sport nije gubitak vremena, ti ćeš odgovarati u svom stilu: baš me briga, it's a waste of time.

No... Zamisli situaciju da sa svojih 30 godina dobiješ rak pluća. (kuc kuc, ne daj Bože, ali idemo na poantu.) Tad bi vrlo brzo promijenio mišljenje i o pušenju i o sportu.

Totalno je krivo reći: ja sam izgrađena osoba zato jer imam čvrsto mišljenje koje ne mijenjam. Ovdje zaboravljaš varijablu vremena, tj. da se svijet mijenja, ljudi oko tebe, njihova mišljenja, pa tako će i tvoje, htio ti to SAD ili ne... Imati svoje mišljenje nije neka velika stvar. Ima ga i svaka budala.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
puki
Offline
Ukupno postova: 1114
Lokacija: Kokuće zasad
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.09.2006. 23:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bilke je napisao/la: ›
Ima ga i svaka budala.


Pa znam.
Ali ajde - ja sam isključiv ak se ne slažem s nečijim mišljenjem? Nisam odbio činjenicu da je pušenje loše, samo kažem da ja i dalje pušim.
Dakle, isključiv sam ako ne želim prihvatiti tuđe mišljenje. Tko je autoritet da kaže tko je u pravu?
Ajde reci mi - netko tko ne svira će reći "šta će ti gitara" ili neku sličnu glupost. I neće mi se dati uvjeravati ih u suprotno. Ista e stvar iu sa mnom i sa sportom. JA ne volim sport. I MENI ne treba sport da bih bio u formi i sva ta sranja. I sad molim te odi lupi glavom u nešto tvrdo ako mi kreneš propovijedat "ali kako ćeš biti u formi ako ne treniraš nešto".
Otkad je problem imati mišljenje? Ja imam svoje, ti imaš svoje, ne slažemo se i gotovo. Koji kurac me svi napadate što se ne slažem s vama? Ma ok, samo naprijed.

Jesam isključiv, ali vadiš to iz konteksta. I onda ova rasprava nema smisla. Cijelo vrijeme govorim stvari koje ja neću napraviti. Koji kurac sad svima smeta što ja nemam u sebi gluposti za raditi takva sranja?

Bilke je napisao/la: ›
Dakle, sport je gubitak vremena i nitko ti ne može dokazati suprotno. Ovo je taj primjer isključivosti.

Pa zato jer me sport ne zanima. Sport je meni gubitak vremena. Ne govorim opcenito. Ajd sad ja tebe krenem uvjeravati kako je baš super svirati gitaru i pjevati i gledati filmove i čitati stripove i pisati. Ako te jedna stvar od tih ne zanima, teško da ću ti dokazati zanimljivost iste. Prestani izvlačiti izjave iz konteksta. Uostalom, mene zabavlja ovo, i teško da ćeš ti završiti raspravu.
Jer ja sam u pravu Razz

_________________
Ná glac pioc comhairle gan comhairle ban.

übergefickt osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ženska_glava
Offline
Avatar

Ukupno postova: 596
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.09.2006. 23:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

puki, dragi, zašto si tako kurčevit i nedokazan?
nisam u pitanju samo ja, nego puno ljudi na ovom portalu, a vjerujem i u stvarnom životu. Nauči već jednom da NE MOŽEŠ UVIJEK BITI U PRAVU! Pogotovo ne običan čovjek koji je zaručen sa 21. g. Ne kritiziram, jer ako si našao pravu ljubav, izvoli...
Nadalje, nisi u pravu, NISI... abr ne ovoga puta! Nauči ne nametati drugima svoje mišljenje! Gdje to navodiš?
Citiram:
puki je napisao/la: ›
Pa zato jer me sport ne zanima. Sport je meni gubitak vremena. Ne govorim opcenito. Ajd sad ja tebe krenem uvjeravati kako je baš super svirati gitaru i pjevati i gledati filmove i čitati stripove i pisati. Ako te jedna stvar od tih ne zanima, teško da ću ti dokazati zanimljivost iste. Prestani izvlačiti izjave iz konteksta. Uostalom, mene zabavlja ovo, i teško da ćeš ti završiti raspravu.
Jer ja sam u pravu Razz

Nisi u pravu ako kažeš da je sport gubitak vremena. Gubitak vremena je sjedenje na ovom portalu i pisanje kilometarskih postova... Get a (real?) life... I nemam vremena za ovakve gluposti, imam svoj život i ne želim ga "zapostaviti" radi, (po tebi) prpucavanja na portalu, kad si pre,pre,premalo samokritičan i pre,pre,previše egocentričan. I točka!

_________________
Sve je relativno... Zvižd
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
puki
Offline
Ukupno postova: 1114
Lokacija: Kokuće zasad
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.09.2006. 0:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa zato jer mi je pun kurac samokritičnosti. Već se bakćem sa previše sranja da bih se još i slagao sa svima i tvrdio si da nisam u pravu kad jesam.
Recimo, za ovu opasku o mojim zarukama te mogu nazvati ograničenom i on-track-minded, ali neću, jer nema smisla. Kada skontaš zašto, likovati ću.

I opet ti srljaš a da ne razmišljaš - otkud ti, jebote, da sam egocentričan? Jel ti znaš uopće što ta riječ znači? Što se tiće športa - aj još jednom pročitaj moj post, ak ti se da. Napisao sam da ga ja smatram gubitkom vremena, ne i da je ošćenito gubitak vremena. Jesi ikada razmišljala o, recimo, kopanju, građenju nečega, ili izradi namještaja u zamjenu za naganjanje neke lopte? I onda nadoknadi dijela sa zabavljanjem, recimo, sviranjem? Ne? Pa jebote kako nisi u pravu...(ok, ovo sam napisao samo da podvuče kako menio zvuči ono tvoje kako nisam u prav jer me boli gi za trčkaranje za loptom)
Ajde sad opet malo izvuci iz konteksta da nastavimo ovu besmislenu raspravu. I, btw, jel tebi stvarno treba cijeli dan izgubiti da bi uspjela pročitat postove na cijelom forumu?
Ma klap-klap...

Aj budi dušica pa nemoj odgovarati. Ili odgovori. I ako odgovoriš, nemoj za argument upotrebljavati da se moje mišljenje ne slaže sa uobičajenim mišljenjem i zato sam totalno egocentričan i isključiv(još jedna velika riječ kojom se gadno razbacuješ, a počinjem sumnjati da znaš što actually znači), zato jer ću morati odgovoriti, pa ćemo se konstantno vrtiti u krug.
Može? Ajde hvala...

Kao što si rekla - točka.

_________________
Ná glac pioc comhairle gan comhairle ban.

übergefickt osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Anita_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 468
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.09.2006. 6:53 
Naslov:  Re: Tko puši... zdravlje ruši!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

O moj Boze...pa vi ste svi ludi ! Smile
Postoji ona opcija "ignore user"..mozda bi tak izbjegli ovo beskorisno prepucavanje?!
Svadja

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ženska_glava
Offline
Avatar

Ukupno postova: 596
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.09.2006. 10:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

puki je napisao/la: ›
I opet ti srljaš a da ne razmišljaš - otkud ti, jebote, da sam egocentričan? Jel ti znaš uopće što ta riječ znači?

Pitanje je znaš li ti?

_________________
Sve je relativno... Zvižd
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.09.2006. 10:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Alana Bates je napisao/la: ›
puki je napisao/la: ›
Uglavnom, da se ne zajebavamo oftopičarenjem: bivša profesorica mi se žalila kak je, dok je bila na Londonskom aerodromu (ne znam kak se zove pa neću lupati), jedino mogla zapaliti u nekoj zatvorenoj staklenoj/plastičnoj prostoriji u kojoj se osjećala kao životinja u zoo-u. hm...Ne znam da li je to bila mjera sprječavanja pušenja (tak da ljudima bude neugodno) ili samo slučajnost, ali vjerujem da bih odustao od namjere da zapalim da se nađem u sličnoj situaciji.


Isto sam tako prošla ja na frankfurtskom aerodromu - kod terminala 31, ako se ikad nađete u prilici, ima kafić imenom Goethe, tamo je jedino dopušteno mjesto za pušenje na čitavom frankfurtskom aerodromu, bar koliko sam ga ja upoznala...


To je svuda tako. Osim u Budimpesti i istocnijim gradovim. U beču npr, je dozvoljeno pusenje u birtijama na aerodromu, odnosno sankovima, stolovima itd... ali ako nemas stol; ne mozes pushiti, odnosno mozes ali u jednoj staklenoj prostoriji od 10tak m2..

fala, ali ne hvala.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.09.2006. 11:02 
Naslov: Funny 
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fala, ali ne hvala.
[/quote]



I ja kazem! Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.09.2006. 11:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vaf, vaf !! grrr.. vaf, vaf...

volim kad me se slusa. ne moram bic vaditi.

Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.09.2006. 11:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...mislim da ako želim zapaliti cigaretu, da bi ju zapalila, pa makar i u stakleniku...to se zove prava ovisnost...osijek031.com smile

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ženska_glava
Offline
Avatar

Ukupno postova: 596
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.09.2006. 12:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja ne pušim i ne planiram pušiti... samo će mi pluća istrunit, a šta ću dobit? NIŠTA!

_________________
Sve je relativno... Zvižd
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.09.2006. 12:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...pametna odluka, u biti...koliko god volim zapaliti cigaretu, ipak bi više voljela da nikada nisam zapalila onu prvu, još pradavno...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: