Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



zamjena cimerice u novom studentskom domu

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
zara1607
Offline
Ukupno postova: 6
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.10.2012. 12:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jao pa ja uopce ne kuzim sto mene svi napadate sto pusim, kao da je to najgore sto covjek moze raditi, na ovim svijetu se dogadaju i ljudi rade puno gore stvari, ne cini me to uzasnom osobom, ali ajd... Ja ne radim nista ne svoju ruku, sve ovo je u dogovoru s cimericom, samo sto sam ja znala da je tako nesto moguce, a ona ne, kaze brucos je pa joj je sve novo. I navela sam da je to moja mana, ne njena... Uglavnom da skratim pricu, posto mi se ne da slusati vise kako sam grozna osoba jer zapalim par cigareta, nasla sam curu koja se nalazi u isto situaciji, tako da ce sve biti rijeseno u par dana! Eto hvala svima koji su pomogli na ovaj ili onaj nacin! Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
padobranac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1155
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.10.2012. 13:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Napadamo te jer smo sokirani tvojom bahatoscu..
Mene uvijek iznova sokira bahatost i bezobzirnost pusaca koji misle da svi trebaju trpjeti njihov smrad..to me smeta i kad sam s nepusacima na neutralnom, citaj nicijem terenu, a ako je taj teren soba u kojoj zivim, soba u kojoj zelim izaci mirisna iz kupatila a da mi kosa ne povuce miris dima u roku dvije minute..
Da napomenem, ti bi se trebala iseliti, a ne ona..
Drago mi je da je tvoja cimerica ustrajala na svom pravu na svjez zrak, bez obzira na mladost i ocigledan konflikt s tobom..
Podrska tvojoj cimerici!

_________________
Ovakav, nemam nista protiv sebe. Ovakav, prasina uzvitlana.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
padobranac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1155
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.10.2012. 13:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zara1607 je napisao/la: ›
Pa ja bas mislim da ja pristajem na kompromis, da je netko drugi vjerojatno je ne bi niti pitao nista


Bas si ti neka zlatna i draga cura..Svatko bi te pozelio za cimericu..
Najbolji su mi pusaci koji reda radi pitaju: "Smeta ti ako zapalim", uopce ne ocekujuci odgovor..
Stovise, ako im netko kaze da im smeta, ne obazru se..zasto, jer su bahati!

_________________
Ovakav, nemam nista protiv sebe. Ovakav, prasina uzvitlana.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
!nnovation
Offline
Ukupno postova: 304
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.10.2012. 21:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zanimljiv nacin razmisljanja...kompromis je valjda taj sto neces popusiti 10 u sobi, nego 5...nasla bi se ti s njom na pola:))

to mi je nakako kao da zelim svaku noc svirati gitaru u sobi a cimer bi spavao..pa hajd, necu do 4 ujutro nego do 2:..iako bi cimer vec oko 11 spavao...

i ne mozes raditi po sobi sto zelis jer to nije tvoja niti cimericina soba, vi ste tamo gosti koji se moraju pridrzavati nekog reda.

Uzmes fino stan i radi sto ti volja:)

_________________
D3S!gn47!0N
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.10.2012. 23:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

markonato je napisao/la: ›
NItko ne želi biti sa tobom u sobi, jer pušiš kao Sulejman Veličanstveni nakon sexa sa svojih 414 žena Very Happy

Možda da odgovoriš na oglas: Mijenjam cimera koji hrče za cimericu koja puši Very Happy Very Happy
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: