Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Zlatni cvijet Europe 2012. : Osijek potrošio 6 milijuna kuna i osvojio brončani cvijet

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
PreacheR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1076
Lokacija: Osijek, JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.09.2012. 14:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Očekivani fijasko.
Može li mi netko reći kako je Glas Hercegovine (službeno - Glas Slavonije) interpretirao ovaj debakl? Ja to smeće od novina čitam samo u kafićima i to škicnem osmrtnice i TV program...
Žalosno je to što se u uređenje grada ulaže samo kad dolazi komisija nekakvog imbecilnog marginalnog natjecanja. Ne bih se čudio da je veći dio od tih famoznih 6 milijuna kuna kvalitetno opran, kao što je već netko naveo u prethodnim postovima.

_________________
Prijete mi noću, u moju sobu krišom uđu. Nađu me budnog gdje slušam otkucaje sata. Priđu mi tiho dok imam kamen 'mjesto srca i lagano sklope prste oko moga vrata.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PreacheR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1076
Lokacija: Osijek, JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.09.2012. 16:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo, potrudio sam se sam i pronašao članak u online izdanju Glasa.

http://www.glas-slavonije.hr/176560/3/Osijek-dobio-Broncani-cvijet-Europe-za-uredjenost-i-kvalitetu-zivota

O objektivnosti članka prosudite sami. Najsmješniji su mi komentari čitatelja...

_________________
Prijete mi noću, u moju sobu krišom uđu. Nađu me budnog gdje slušam otkucaje sata. Priđu mi tiho dok imam kamen 'mjesto srca i lagano sklope prste oko moga vrata.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Awatto
Offline
Ukupno postova: 78
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.09.2012. 17:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Korina je napisao/la: ›
Čekalo se 2 dana prije dolaska komisije da se urede one sjedalice s obje strane pješačkog mosta, ispada da građani ovoga grada nisu zaslužili da se to za njih obnovi i prije dolaska komisije. Ili je sve to zapravo bilo u planu za obnovu, ali se čekalo na komisiju pa da ispadne da se sve ekstra radilo, a zapravo je to u proračunu bilo od prošle godine.


Ili već i vrapci znaju da će to biti vandalizirano u kratkom roku. Čudim se da je i ta 2 dana ostalo čitavo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lehi
Offline
Ukupno postova: 1463
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.09.2012. 18:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Građani su bili dobro informirani da će se potrošiti novčana sredstva od 6 milijuna kuna koji su namjenjeni za uređenje našega grada. Ima se pa se može slobodno potrošiti , novčana sredstva su donacija gradova Drinovaca -city .... Ćaprajzlija -city... Porezni obveznici i dalje glasujte za ekipu ...koja misli na vas .

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: