Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Dani prvog hrvatskog piva 2012. [Osijek] [program]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.09.2012. 0:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Šteta je što više nema manifestacije "Jesen uz Osječko", ali mi se sviđa što će biti Slavonia Band i Gazde. Always look on the bright side of life, don't be a hater... Wink

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dino8090
Offline
Avatar

Ukupno postova: 440
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.09.2012. 1:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Coca Cola je napisao/la (Pogledaj post): › btw. u vegi je sad bilo 10x vise ljudi na edo majki,sars i kandjija nego sto ce biti na dani prvog hrvatskog piva Smile ima nade Smile

Tesko. Taj dan je bio vrhunski i bas su pogodili u sridu, ali jesi vidio punk/rock? Mozda petina ljudi je bila na tome. Na danima piva sator ce biti dupkom pun svaki dan. Moras gledati sve skupa jbg.

@Carobnice pa koliko ja znam svugdje u svijetu je in faking komercijala, koja nije nimalo kvalitetnija od cajki, i elektronika. Pa puna tvrda je toga! Parfe, beckers, matrix, barka, tufna... Toga je, u najmanju ruku, u istoj mjeri kao cajki i tamburica zajedno. O cemu pricas ti? Rijetko je koja pivska manifestacija popracena takvom vrstom glazbe za koju ti kazes da je in i koju slusa vrlo velika vecina mladih u svijetu trenutno.
A ako ciljas na nesto kvalitetno tipa rock, punk, etc pa to je svugdje u svijetu postala glazba za grupice jer su ih globalno istisnuli gage, beyonce, rihanne, biberi, kurci-palci i elektronika (meni osobno i jedan i drugi zanr je tesko smece od glazbe). Rijetko i tesko da ce ikad vise neki rock bene postici svjetsku slavu kao bendovi koji se protezu iz proslog stoljeca. To je sada rezervirano za neku novu "glazbu" svugdje u svijetu.
A koliko ja znam odrzava se svake godine ufo. O posjecenosti toga govori to da su skoro propali ove godine. Dodaj tome saft i pokrivena su sva podrucja glazbe u gradu sa festivalima. I alternativna i elektronika i tamburice pa tko sta voli neka bira. Ocito je problem u tome sto bi svi sve mukte.
Dok su bila dva satora na danima piva i milijun besplatnih koncerata tad se pljuvalo sto su svake godine isti bendovi, tad tamburice nisu smetale nikome. Sad kad se ostalo i bez toga sad se svi okomili na tamburice, a s druge strane ufo zjapi prazan. E jebiga, kad se mora platit upad...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.09.2012. 1:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@Dino8090, koliko znam SAFT se više ne održava.

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dino8090
Offline
Avatar

Ukupno postova: 440
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.09.2012. 1:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la (Pogledaj post): › @Dino8090, koliko znam SAFT se više ne održava.

My bad. Ne slusam tu glazbu pa nemam pojma, znam da je proslo ljeto bio.
Ali eto klasicni primjer, cim netko i pokusa nesto organizirati, a da nije bespla - corak! U startu je osudeno na propast.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.09.2012. 1:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dino8090 je napisao/la: ›
Stella1989 je napisao/la (Pogledaj post): › @Dino8090, koliko znam SAFT se više ne održava.

My bad. Ne slusam tu glazbu pa nemam pojma, znam da je proslo ljeto bio.
Ali eto klasicni primjer, cim netko i pokusa nesto organizirati, a da nije bespla - corak! U startu je osudeno na propast.

Yep, šteta za SAFT jer je, meni osobno, bio dobar festival.

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Baudolino
Offline
Ukupno postova: 300
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.09.2012. 12:24 
Naslov:  Re: Dani prvog hrvatskog piva 2012. [Osijek] [program]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čekaj, čekaj - ispred hotela Osijek, u petak navečer, u centru grada - tamburaši!?

Isusatiboga, koja smo mi selendra.

Da se razumijemo, nisu to tamburaši Zvonka Bogdana, zar ne? Sve starogradsko im je strano, zar ne?

Ne, to su neki naši op-žica-tamburica veseljaci.

Da, to je seljačija, htjeli vi to priznati ili ne. Takva tamburica ima svoj prostor, a to nije centar austro-ugarskog grada, koji ste vi Slavi uzurpirali.

Kakvu smo vam arhitekturu i kulturu ostavili, a vi spali na drmež, poskočice i HDSSB. Šteta.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.09.2012. 12:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Odlično. Zapravo, bilo bi super kad bi se svi ljubitelji tamburice i sl. pizdarija naselili na ova naša područja. Čisto kad zdimim odavdje da budem siguran da me nitko neće jebavat s tim negdje dalje.

_________________
Imali smo i većih problema pa ih nismo riješili!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
honey
Offline
Avatar

Ukupno postova: 230
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.09.2012. 12:31 
Naslov:  Re: Dani prvog hrvatskog piva 2012. [Osijek] [program]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kakvu smo vam arhitekturu i kulturu ostavili, a vi spali na drmež, poskočice i HDSSB. Šteta.[/quote]

Na zadnje izbore izašlo je 30 % građana, a od toga nekih 15,16% je dobio HDSSB. Dakle 1/10 Osječana je glasala za njih. Na sljedeće izbore svi izaći i glasati protiv njih, jer ovo što se desilo našem lijepom nekoć austro-ugarskom gradu je prestrašno. Crying or Very sad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
honey
Offline
Avatar

Ukupno postova: 230
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.09.2012. 12:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U biti treba sve starce izbaciti iz vlade i staviti mlade ljude koji su u toku sa vremenom i ne pričaju stalno o nekim prošlim vremenima...

_________________
nije bogat čovjek koji puno ima, nego onaj koji malo treba Vjestica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.09.2012. 13:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hahaha, nevjerojatno je kako u gotovo svaku temu možete ubaciti politiku... osijek031.com smile

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.09.2012. 13:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...ovo nije ništa, na temi o globalnom zagrijavanju ima samo 1 post i u njemu se uglavnom spominje lik i djelo B.G.....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tom-2
Offline
Ukupno postova: 86
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.09.2012. 14:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@ Carobnica
nisam clan nijedne stranke i ne vidim uopce kakve veze ova tema ima sa bilo kojom strankom... zar nitko ne smije slusati tamburice u ovom gradu, a da ga se nepoveze sa nekom strankom...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.09.2012. 16:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tom-2 je napisao/la (Pogledaj post): › @ Carobnica
nisam clan nijedne stranke i ne vidim uopce kakve veze ova tema ima sa bilo kojom strankom... zar nitko ne smije slusati tamburice u ovom gradu, a da ga se nepoveze sa nekom strankom...


Ne mozes takvima nesto objasniti, kad si zacrta nesto u glavi onda je tako i nema druge. Ako se ne slazes s njom onda si seljacina.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sweet child
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.09.2012. 18:12 
Naslov:  Re: Dani prvog hrvatskog piva 2012. [Osijek] [program]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zivio rock! Zivjele tambure! Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
archibald91
Offline
Ukupno postova: 6
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.09.2012. 12:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Eto jos jedni dani piva na koje NE IDEM vec ne znam koju godinu. Steta, prije je bar bilo izbora...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: