Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Idealan noćni provod

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
paperje
Offline
Avatar

Ukupno postova: 794
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.07.2006. 12:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gaap je napisao/la: ›
pametnice moja....

ne vidim razlog za svojatanje

_________________
ne moras biti super-optimist, ali ako na sve gledas crno, za tebe sunce zalazi vec ujutro
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
paperje
Offline
Avatar

Ukupno postova: 794
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.07.2006. 12:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

meni se već više puta dogodilo da nakon cjelodnevnog učenja cima i ja usred rokova odemo ko "samo na jedno pivo". svaki put bi se izbrojalo i koje pivo više, srele bismo hrpu ljudi, zaje... se, super se provele i ostale tako do 5-6. onda jedan masni sa sirom iz najfinije pekare na svijetu pa kuć. i onda spavanje do večere... joj što je težak taj studentski život....

_________________
ne moras biti super-optimist, ali ako na sve gledas crno, za tebe sunce zalazi vec ujutro
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
paperje
Offline
Avatar

Ukupno postova: 794
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.07.2006. 13:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

joj i sjećam se onih noći kad kesten radi do jutra (badnajk i sl.)....
sjećam se da sam jednom na sred te birtije sa svoje dvije ljeve noge plesala neki kvazivalcer, a nisam ništ popila jerbo sam došla kolima
ma sam nek je dobrih ljudi, zabava stiže...

_________________
ne moras biti super-optimist, ali ako na sve gledas crno, za tebe sunce zalazi vec ujutro
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
renatas
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.07.2006. 16:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Molim pomoć!Nisam već jako dugo izašao van u Osijek pa neznam gdje se može izaći.Došao bi sa ekipom u nedelju 30.07 pa molim da mi netko pomogne da kaže gdje se nešto dešava nedeljom u gradu?Puno hvala.Pozdrav.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Isis
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1211
Lokacija: In Fiction
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.07.2006. 14:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

renatas je napisao/la (Pogledaj post): › Molim pomoć!Nisam već jako dugo izašao van u Osijek pa neznam gdje se može izaći.Došao bi sa ekipom u nedelju 30.07 pa molim da mi netko pomogne da kaže gdje se nešto dešava nedeljom u gradu?Puno hvala.Pozdrav.


http://www.osijek031.com/calendar.php

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
renatas
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.07.2006. 20:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Isis je napisao/la: ›
renatas je napisao/la (Pogledaj post): › Molim pomoć!Nisam već jako dugo izašao van u Osijek pa neznam gdje se može izaći.Došao bi sa ekipom u nedelju 30.07 pa molim da mi netko pomogne da kaže gdje se nešto dešava nedeljom u gradu?Puno hvala.Pozdrav.


http://www.osijek031.com/calendar.php
Ok,hvala,ali jel ima šta po klubovima,ono da ima ljudi,i tako to.Stvarno nisam dugo bio u Os pa neznam gdje se nešto dešava.Ako netko zna neka javi.Pozdrav Osjeku.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: