Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Snovi

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Anita_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 468
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.07.2006. 10:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ima li tko kakav zanimljiv primjer mjesečarenja?
..jet to zna biti stvarno zanimljivo Very Happy
..u gorem slučaju-opasno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.07.2006. 11:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Anita_os je napisao/la: ›
Ima li tko kakav zanimljiv primjer mjesečarenja?


Ja imam primjer anti-mjesečarenja. Više mi se puta znalo dogoditi da, kad ujutro trebam nešto bitnije obaviti, da imam nevjerojatno realističan sam u kojem to obavljam. Nakon nekog se vremena probudim, radim neke druge stvari, a u podsvjesti mi je da sam obavio to što sam trebao. I onda se nešto kasnije uhvatim da razmišljam jesam to stvarno obavio ili sam samo sanjao!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonya
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2171
Lokacija: Nedođija
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.07.2006. 11:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

To se i meni događa - sanjam kako se oblačim i spremam za posao... Već sam na putu, probudim se pa shvatim kako kasnim!!!

_________________
Space: The final frontier
These are the voyages of the Starship, Enterprise
Its 5 year mission
To explore strange new worlds
To seek out new life and new civilizations
To boldly go where no man has gone before
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
---
Offline
Ukupno postova: 2910
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.07.2006. 22:09 
Naslov:  Re: Snovi
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sanjao sam da sam u nepoznatom krevetu, uz mene nepoznato žensko stvorenje, po cijeloj sobi razbacana odjeća....trljam oči, otvaram ih...i shvaćam da to nije san... Very Happy
nego noćna mora Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.07.2006. 23:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sanjam da me nema............

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Marigold
Offline
Avatar

Ukupno postova: 511
Lokacija: krevet
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.07.2006. 0:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jednom sam sanjala da sam veliki crnac koji igra košarku sa svojim kompićima u kvartu...osijek031.com smile

_________________
you know im gonna want some,want some
lets do this like a prison break,
I wanna see you scream and shake.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonya
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2171
Lokacija: Nedođija
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.07.2006. 9:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam s pet godina sanjala da su Hi-men i Skeletor braća i da je Skeletor bio dobar, a onda je ugrizao Hi-mena i postao zločest!!

_________________
Space: The final frontier
These are the voyages of the Starship, Enterprise
Its 5 year mission
To explore strange new worlds
To seek out new life and new civilizations
To boldly go where no man has gone before
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Anita_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 468
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.07.2006. 12:05 
Naslov: Complicity Erotski snovi
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Erotski, ili "mokri" snovi mogu, ali i ne moraju imati direktnu seksualnu pozadinu. Psiholozi kažu da pretjerane erotske fantazije i snovi sami po sebi nisu loši, jer zapravo i ne želimo da se ostvare, već samo uživamo u toj tajnosti.. Statistike su pokazale da žene češće sanjaju erotske snove. One se najčešće prisjećaju bivših partnera ili partnera koji su im pružili poseban užitak Embarassed
Osim onih klasičnih erotskih snova, postoje i oni simbolični, kod kojih je situacija obrnuta i nemaju direktne veze sa seksom. Npr. ako sanjate bujice vode, pljuskove ili vodopade, može se reći da ste 'zagorjeli' i da vam je hitno potrebna 'akcija', jer takav san najčešće predstavlja vaš nabujali libido.
Također, ukoliko sanjate o švedskim stolovima s gomilama hrane i pića, vrlo je vjerojatno da je vaša podsvijest izjednačila taj objekt želje (konzumaciju hrane i pića) sa seksom. Ako često imate takav san, lako je moguće da zapravo žudite za ljubljenjem, oralnim seksom, novim i drukčijim tjelesnim avanturama, raznolikošću u seksualnom životu, promiskuitetom...
U svakom našem snu radi se isključivo o nama samima, a svako mjesto, osoba ili stvar koji se u njemu pojavljuju na neki način predstavljaju neku našu osobinu, želju, strah ili ideju.

Što kažete?! Pojavljuju li se u vašim snovima bivši/bivše, vidite li svaki put lice onoga kojeg pritom sanjate, znači li nešto više ako ste noćas sanjali sex s poslovnim suradnikom (..i jutros ga sreli.. Rolling Eyes ) ili su tu bili i homoseksualni snovi, koji ne moraju nužno značiti isto!? Što bi po vama oni trebali značiti, kako ih objasniti, slažete li se ili ne s navedenim tvrdnjama, te što kaže ženska, a što muška strana o tim "mokrim snovima" ?! Twisted Evil


_________________
"Svaki ljudski problem ima rješenje!
Precizno, uvjerljivo i pogrešno."
Dr.House
osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.07.2006. 12:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Anita_os je napisao/la: ›
Ima li tko kakav zanimljiv primjer mjesečarenja?
..jet to zna biti stvarno zanimljivo Very Happy
..u gorem slučaju-opasno.


...moj brat je znao, ali samo dok je bio dijete, ustati iz kreveta i jednakomjerno hodati oko stola dok ga god nije netko vratio u krevet...samo ja sam bila zločesta seka, pa sam ga puštala da hoda dokle želi...Smile

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
---
Offline
Ukupno postova: 2910
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.07.2006. 16:31 
Naslov: Complicity Re: Erotski snovi
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Anita_os je napisao/la (Pogledaj post): › Erotski, ili "mokri" snovi mogu, ali i ne moraju imati direktnu seksualnu pozadinu. Psiholozi kažu da pretjerane erotske fantazije i snovi sami po sebi nisu loši, jer zapravo i ne želimo da se ostvare, već samo uživamo u toj tajnosti.. Statistike su pokazale da žene češće sanjaju erotske snove. One se najčešće prisjećaju bivših partnera ili partnera koji su im pružili poseban užitak Embarassed
Osim onih klasičnih erotskih snova, postoje i oni simbolični, kod kojih je situacija obrnuta i nemaju direktne veze sa seksom. Npr. ako sanjate bujice vode, pljuskove ili vodopade, može se reći da ste 'zagorjeli' i da vam je hitno potrebna 'akcija', jer takav san najčešće predstavlja vaš nabujali libido.
Također, ukoliko sanjate o švedskim stolovima s gomilama hrane i pića, vrlo je vjerojatno da je vaša podsvijest izjednačila taj objekt želje (konzumaciju hrane i pića) sa seksom. Ako često imate takav san, lako je moguće da zapravo žudite za ljubljenjem, oralnim seksom, novim i drukčijim tjelesnim avanturama, raznolikošću u seksualnom životu, promiskuitetom...
U svakom našem snu radi se isključivo o nama samima, a svako mjesto, osoba ili stvar koji se u njemu pojavljuju na neki način predstavljaju neku našu osobinu, želju, strah ili ideju.

Što kažete?! Pojavljuju li se u vašim snovima bivši/bivše, vidite li svaki put lice onoga kojeg pritom sanjate, znači li nešto više ako ste noćas sanjali sex s poslovnim suradnikom (..i jutros ga sreli.. Rolling Eyes ) ili su tu bili i homoseksualni snovi, koji ne moraju nužno značiti isto!? Što bi po vama oni trebali značiti, kako ih objasniti, slažete li se ili ne s navedenim tvrdnjama, te što kaže ženska, a što muška strana o tim "mokrim snovima" ?! Twisted Evil


odakle tebi slika iz mojih snova??? Razz

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.07.2006. 17:16 
Naslov: Complicity Re: Erotski snovi
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Što se tiče simboličnih snova koji upućuju na seks... jeste li znali da se tu ubrajaju i snovi o letenju? Istraživanja pokazuju da su ti snovi naročito povezani sa seksualnim maštarijama i javljaju se i u odrasloj dobi, premda mnogo, mnogo češće u pubertetu.
I, onda, letite li dok spavate? Wink

Moram priznati da mi se u zadnje vrijeme rijetko događa da sanjam nešto lijepo. I ti lijepi snovi mi užasno nedostaju. Ono, netko ti uleti u sobu i probudi te baš kad se trebalo dogoditi ono najljepše... Ubila bih ga onda. Ako ne može u zbilji, dopustite mi barem da sanjam Wink

Slušajući psihijatriju, saznala sam zanimljivu stvar, koja je zapravo vrlo očita premda ju ljudi rijetko primijete.

Ako ste ikada sanjali ružan san, u smislu da vas netko lovi, želi ubiti, ili da padate odnekud iz visine... u biti, snove u kojima vam prijeti neka nasilna ili nagla smrt. Znanstvenici kažu da se čovjek u tim situacijama UVIJEK probudi prije no što se to dogodi. Kad sam malo proanalizirala svoje snove... da, čini se da je to vrlo istinito.

Sanjala sam nekoliko puta da sam mrtva. Ali, nikada situaciju u kojoj sam umrla. Ako se takvo nešto i "spremalo", uvijek bih se naglo probudila.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
---
Offline
Ukupno postova: 2910
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.07.2006. 17:36 
Naslov:  Re: Snovi
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sanjao sam da sam sretan osijek031.com smile

(još se nisam probudio osijek031.com smile )

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.07.2006. 19:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

wendy je napisao/la: ›
Ako ste ikada sanjali ružan san, u smislu da vas netko lovi, želi ubiti, ili da padate odnekud iz visine... u biti, snove u kojima vam prijeti neka nasilna ili nagla smrt. Znanstvenici kažu da se čovjek u tim situacijama UVIJEK probudi prije no što se to dogodi. Kad sam malo proanalizirala svoje snove... da, čini se da je to vrlo istinito.


To znam, ali jesu li vam rekli neku teoriju koja to pokušava objasniti?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Marigold
Offline
Avatar

Ukupno postova: 511
Lokacija: krevet
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.07.2006. 19:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja se ne probudim u tom trenutku, već restartiram san...još uvijek sanjam ali ispočetka

_________________
you know im gonna want some,want some
lets do this like a prison break,
I wanna see you scream and shake.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.07.2006. 20:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da li sanjate u nastavcima....?
ono, probudiš se, zaspeš, pa nastaviš sanjati kao da si stavio film na pauzu......

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: