Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Zbog pasa na kupalištu kazne su 2.500 kuna!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65888
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.07.2012. 14:32 
Naslov:  Zbog pasa na kupalištu kazne su 2.500 kuna!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čitatelja Glasa Slavonije zanima zbog čega je osječko kupalište na Dravi uz kompleks Copacabana posljednjih dana prepuno pasa koji na plaži stvaraju probleme kupačima, ali i zajedno s njima ulaze u vodu te kolike su kazne u slučaju kršenja Odluke o komunalnom redu.

- Vlasnici dovode svoje kućne ljubimce u šetnju, ali ih ne vode na povodcu i dopuštaju im slobodno kretanje, što nije u redu, jer je riječ o kupalištu na kojem ima djece koja se možda boje pasa, a također se to tiče i higijene - upozorava jedan od kupača.

U odluci o komunalnom redu jasno je navedeno da je šetnja i vođenje pasa na području Mjesnog odbora Lijeva obala dozvoljeno isključivo na lokaciji u Tvrđavici - obrambeni nasip od trim-staze prema ZOO vrtu te pomoćni obrambeni nasip od mosta dr. Franje Tuđmana do željezničkog mosta. Građane koji ne postupaju u skladu s Odlukom, komunalni redar ima pravo kazniti novčanom kaznom od 2.500 kuna.

Tekst: S. Cvetko/Glas-Slavonije.hr
Foto: foto-arhiv 031

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lehi
Offline
Ukupno postova: 1463
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.07.2012. 14:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Eto da i to vidimo kako će se to provesti u djelo... Komunalni redari.... kažnjavt će vlasnike pasa ..koje vlasnike, ako pokažem pravovaljanu - stranačku - iskaznicu i tko mi što može........ Ništa od posla Inspektori ..... kom .redari .... hladovina plaća stiže.....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
noname
Offline
Ukupno postova: 204
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.07.2012. 15:02 
Naslov:  Re: Zbog pasa na kupalištu kazne su 2.500 kuna!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Redakcija 031 je napisao/la (Pogledaj post): › jer je riječ o kupalištu na kojem ima djece koja se možda boje pasa, a također se to tiče i higijene


Da ti je stalo do higijene nebi dovodio djecu na kupanje u Dravu!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Tinaa
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.07.2012. 15:04 
Naslov: Bad ! Re: Zbog pasa na kupalištu kazne su 2.500 kuna!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

higijena? pa kupaju se u Dravi koja inače nosi vodu a ne na kopici...kakve gluposti...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
noname
Offline
Ukupno postova: 204
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.07.2012. 15:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nosi da, prema kupacima nosi sve sto je kanalizacija izbacila nekih 100m uzvodno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
misaee caulfield
Offline
Avatar

Ukupno postova: 15
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.07.2012. 15:42 
Naslov:  Re: Zbog pasa na kupalištu kazne su 2.500 kuna!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

preko drave je jedino normalno mjesto gdje mozemo izvest kerove da se malo protrce. mozda njima nije vrucina pa se ne moraju okupat?
sta ako se neka djeca boje celavih ljudi, jel ti ljudi onda trebaju nosit kapu, da se maleni ne boje?

gotovo sam sigurna da ce kupacima prije smetati bezobrazni građani koji ostavljaju smece za sobom nego par pasa koji uskoce u vodu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
rodaroda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 177
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.07.2012. 15:45 
Naslov:  Re: Zbog pasa na kupalištu kazne su 2.500 kuna!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

misaee caulfield je napisao/la: ›
preko drave je jedino normalno mjesto gdje mozemo izvest kerove da se malo protrce. mozda njima nije vrucina pa se ne moraju okupat?
sta ako se neka djeca boje celavih ljudi, jel ti ljudi onda trebaju nosit kapu, da se maleni ne boje?

gotovo sam sigurna da ce kupacima prije smetati bezobrazni građani koji ostavljaju smece za sobom nego par pasa koji uskoce u vodu.

Trololololo?

Mislim, ono, tvoji psi pišaju i seru na komandu ili im montiraš pelene?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sookie458
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.07.2012. 16:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da psi su prljaviji od smrdljive drave. kako da ne. ali svaka budala ima svoje veselje. najbolje da se sve životinje isele s gradskih područja...ma što isele...treba protjerati i ribe i ptice...da čistunci uživaju u svom mulju i onom što su si sami poslali kanalizacijom. najfinija kaljuža za odabrane. da treba govna kupiti vlasnik za sobom iza toga stojim. ali da se pas ne smije okupati kraj plivača to je idiotizam.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lelica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 40
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.07.2012. 16:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

uvijek je postojalo mjesto za kupače i posebno za kućne ljubimce, ovo je prestrašno što se događa ove godine na Dravi. Iz Podravlja, Tvrđavice masovno dovode pse čitaj (kućne ljubimce) da obave sve potrepštine u rijeci.
Ovo je naše more i naša plaža slavonska, kako bi bilo da na moru svi dovedu svoje pse i zajedno ih brčkaju sa kupačima (znam ima i toga). Ako tamo postoje plaže i mjesta za kupanje kućnih ljubimaca, zašto to ne bi bilo i na Dravi, ta ljudi ima mjesta za sve, ali što je red, RED JEEEEE Smile))

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
misaee caulfield
Offline
Avatar

Ukupno postova: 15
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.07.2012. 16:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rodaroda je napisao/la: ›
Trololololo?

Mislim, ono, tvoji psi pišaju i seru na komandu ili im montiraš pelene?



bitno da ljudi ne pisaju u dravu i da im odgojena djecica redovno koriste one veceje tamo Smile
dam se cak kladit da ih i ti koristis Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bob11
Offline
Avatar

Ukupno postova: 346
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 06.07.2012. 16:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sookie458 je napisao/la: ›
da psi su prljaviji od smrdljive drave. kako da ne. ali svaka budala ima svoje veselje. najbolje da se sve životinje isele s gradskih područja...ma što isele...treba protjerati i ribe i ptice...da čistunci uživaju u svom mulju i onom što su si sami poslali kanalizacijom. najfinija kaljuža za odabrane. da treba govna kupiti vlasnik za sobom iza toga stojim. ali da se pas ne smije okupati kraj plivača to je idiotizam.


bravo,svaka čast!sve rečeno!kome smeta baš svaki kurac pa tako i ti psi,nek se kupa kod kuće u kadi......
seljačine jedne....

_________________
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Coca Cola
Offline
Avatar

Ukupno postova: 394
Lokacija: n'djamena
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 06.07.2012. 16:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Haha bas sam cekao ovu temu da se javljaju trolovi i bolesni ljudi koji usporedjuju djecu sa zivotinjama.. sva sreca pa ipak tih bolesnika nema na kopici koji se prezentiraju na forumu odnosno borci za prava svojih zivotinja da mogu srati na tudjem terenu nekaznjeno..

cisto informativno da ljudi znaju da se septicka ne ispusta u dravu odnosno ispusta se ali van Osijeka...

Odzvonilo vam je Smile mozete se tuziti tamo onome gore Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
misaee caulfield
Offline
Avatar

Ukupno postova: 15
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.07.2012. 16:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Coca Cola je napisao/la: ›
Haha bas sam cekao ovu temu da se javljaju trolovi i bolesni ljudi koji usporedjuju djecu sa zivotinjama.. sva sreca pa ipak tih bolesnika nema na kopici koji se prezentiraju na forumu odnosno borci za prava svojih zivotinja da mogu srati na tudjem terenu nekaznjeno..


ako se trebam smatrat prozvanom, reci cu samo da je moj pas pristojniji od pola djece tamo.

i da ce vise ljudi zamjerit drečavim neodgojenim klincima i njihovim roditeljima kojih je briga jesu im djeca divljaci il ne, nego sto ce zamjerit mom psu koji se kupa i lovi lopticu

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
boban_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 95
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 06.07.2012. 17:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kao prvo da kažem volim pse, ali ovo što se događa na Dravi je nepristojno. Ljudi dovlače pse bez uzica koji trče preko tuđih ručnika, ganjaju se sa drugim psima pišaju po pjesku itd. Mislim čemu potreba da psa povedete među toliko ljudi i kako vam nije neugodno? Pa odvedite psa kod zološkog ili di već nek se iskupa i to je to.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
fallen-angel
Offline
Avatar

Ukupno postova: 225
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 06.07.2012. 17:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...zalosno je to sto vlasnici pasa takozvani ljubitelji zivotinja u velikoj vecini ne znaju sta je to kultura...ja imam psa i ne pada mi na pamet voditi ga na kojekakva kupalista gdje je sve prepunu ljudi i djece, a pogotovo ga pustiti da okolo samostalno sece bez povodca, a da ne govorim o velikoj vecini vlasnika pasa koima nije ni u peti da pokupe govance iza svog psa i apsolutno nema veze dali je to na kupalistu ili bilo gdje u gradu...sta je sljedece ocemo svi mi poceti srati gdje god nam se prohtije...svi hoce psa ali nitko nece preuzeti odgovornost za pravilnu brigu o psu i okolisu i nedaj boze da ih se prozove onda su svi mucenici i tko njima ista moze braniti...e pa dragi moji zao mi je iskreno sto se odluke komunalnog reda ne provode kako spada...

_________________
We shall never surrender !!!! W.C.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
 



 Skoči u forum: