Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Literarni kutić

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
sokrat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 982
Lokacija: ....ispod mosta....
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.07.2008. 15:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tra-la-la xD je napisao/la (Pogledaj post): › Sokrat-hehe! Jel to kao ovaj iz "Put mirnog ratnika"?
Ugl... Možeš probati u algoritmu... a ako tamo nemaju možeš tamo naručiti- dođe ti u roku 2-3 dana!
Uživaj

hehe...nisam ja moćni ratnik kao Socrates....
.... probao u algoritmu...a našao putem web aukcije....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DojaJa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 88
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.08.2008. 14:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da li je netko pročitao Enciklopedija očaja - Tripth o nestajanju RADE JARAK? Ovako..prije svega sam naslov vas navodi da se zapitate da li ta osoba koja to čita treba pomoć..hihih..tematika knjige nije nikakvo očajavanje i ne natjera vas na suicid nakon čitanja!
Zanima me mišljenje nekoga tko je čitao jer je ta knjiga ostavila nekakav čudnovat dojam u meni, smatram da je izvrsna te ju mogu svrstati među meni najmilije knjige, mada ne znam zašto, jer zaista nije knjiga za preporuku i vjerujem da se većini ne bi svidjela..

_________________
Mislila sam da se stalno vrtim u krug, a zapravo se samo cijeli svijet vrti oko mene!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sanjadom
Offline
Avatar

Ukupno postova: 12
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.05.2009. 22:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Došlo je lijepo vrijeme,ali ja se i dalje ne mogu odlijepiti od knjiga.Evo svima preporučujem da pročitaju,ako nisu,"Božji špijun" od Juan Gomez-Juardo.To je roman koji je iznimno napet,bavi se uvijek zanimljivom tematikom-Vatikan i njegove zakulisne igre.Ima svega,od psihijatara do kardinala i ubojica.Zanimljivo štivo koje vas ostavi u razmišljanju.

_________________
Ti si dijete svemira,ništa manje nego što je drveće i zvijezde.Imaš pravo biti ovdje.I bilo ti to jasno ili ne,nema sumnje da se svemir razvija kako treba.Pored sve prljavštine i jadikovanja i porušenih snova,ovo je ipak divan svijet.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
root
Offline
Avatar

Ukupno postova: 548
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.09.2010. 12:22 
Naslov:  Re: Literarni kutić
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Trenutno čitam knjigu TAO-TE-KING ili DAO-DE-ĐING od autora Lao Tse ,tko voli filozofiju slobodno neka ju pročita.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 27.09.2010. 9:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ako netko već nije preporučio, preporučam Edgara Wallacea Mrtve oči Londona, knjiga predobra, naravno tko voli krimiće.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
silence
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1135
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.05.2011. 15:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čudo u poskokovoj dragi od Ante Tomića - lagano štivo, humoristički roman, zanimljivi i smiješni likovi, krupna slova Smile eo preporuka od mene. Takodjer i Legende o rodjaku Ćipi- Petar Miloš pokidah se od smijeha. Podsjetila me je na onu seriju što se nekad davno prikazivala a po meni najbolja hrvatska serija Prosjaci i sinovi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mariox
Offline
Avatar

Ukupno postova: 685
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.01.2012. 9:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pročitah četiri knjige(u zadnjih mjesec, dva) od Georga Orwella( 1984., Životinjska farma, Kataloniji u čast i Burmanski dani)- Trebao sam ih čitati obrnutim redoslijedom jer sam na kraju shvatio kako je dobio inspiraciju za prve dvije knjige. Čovjek je bio vizionar i sviđa mi se njegov stil pisanja.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: