Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



SD Gradski vrt: Thompson u Osijeku [nagradna igra je završena]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
santos
Offline
Ukupno postova: 16
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.09.2012. 12:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nisam htio nikoga uvrijediti niti ista,samo sam htio postaviti pitanje zasto se po njemu toliko pljuje,a kad dolazi Brena ili netko drugi nista se ne govori..
Nismo na istom nivou vi i ja jer sam mladji dosta od vas.Vi ste sigurno obiteljski ljudi s obzirom na godine,a ja sam samo jedan balavac kojima se vikend svodi na izlaske i tu se nagledam svacega.
Ispricavam se.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.09.2012. 12:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

santos je napisao/la: ›
Nisam htio nikoga uvrijediti niti ista,samo sam htio postaviti pitanje zasto se po njemu toliko pljuje,a kad dolazi Brena ili netko drugi nista se ne govori..
Nismo na istom nivou vi i ja jer sam mladji dosta od vas.Vi ste sigurno obiteljski ljudi s obzirom na godine,a ja sam samo jedan balavac kojima se vikend svodi na izlaske i tu se nagledam svacega.
Ispricavam se.

pohvala na pristojnosti, rijetko se u zadnje vrijeme nađe netko pristojan! Smile

ne vjerujem da si ikoga uvrijedio, a mislim da nisam ni ja, zasad raspravljamo bez vrijeđanja, kako bi i trebalo biti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ščćščć
Offline
Ukupno postova: 56
Lokacija: deseti kat pod dekom
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.09.2012. 12:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la: ›
pjesme za domovinu kojima se potiče mržnja prema drugima nisu poticanje na nacionalizam? ajd da smo i to razjasnili.


Bravo,bravo.
Dok god ovakvi budu pisali po forumima i novinama ići ćemo samo unatrag...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
santos
Offline
Ukupno postova: 16
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.09.2012. 12:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hvala Smile

Nemamo se zasto vrijedjati,pa ljudi smo Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.09.2012. 13:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ščćščć je napisao/la: ›
DonQuijote je napisao/la: ›
pjesme za domovinu kojima se potiče mržnja prema drugima nisu poticanje na nacionalizam? ajd da smo i to razjasnili.


Bravo,bravo.
Dok god ovakvi budu pisali po forumima i novinama ići ćemo samo unatrag...

jedna od najljepših domoljubnih pjesama je, recimo, od daleke obale "mojoj lijepoj", a tamo se ne spominju srbi, masoni i ostali, nema spomena nekakve mržnje, osvete i borbe. je li ona manje domoljubna ako ne poziva na nečije protjerivanje?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
santos
Offline
Ukupno postova: 16
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.09.2012. 13:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ili od Miše Kovača-Poljubi zemlju

Nije uopce manje domoljubna,istina je da Thompson malo pretjera tj.da vecina pjesama ima sadrzaj protjerivanja Srba.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
moonshiner
Offline
Avatar

Ukupno postova: 101
Lokacija: Third Mall from the Sun
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.09.2012. 13:22 
Naslov:  Re: SD Gradski vrt: Thompson u Osijeku [nagradna igra je završena]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kad bi Thompsonovi fanovi znali iz kakvih i čijih pjesama 'posuđuje' svoj opus, možda bi im se iznad glave pojavio veliki upitnik.

Ali dovoljno je on inteligentan pa zna da je baš zbog prirode njegovih pjesama vjerojatnost da netko od obožavatelja na to naleti jako malena.

Uostalom, kod Thompsona nikada nije bila riječ o glazbi već o dobro unovčenom PR-u. Tko voli, nek izvoli.

_________________
I mjesečina može biti pogled na svijet.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tranquilize
Offline
Ukupno postova: 548
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.09.2012. 14:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

istina je naravno da svi drugi na estradi (pocevsi od klasike do metala) ne rade to za novac

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tranquilize
Offline
Ukupno postova: 548
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.09.2012. 14:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

santos je napisao/la (Pogledaj post): › Ili od Miše Kovača-Poljubi zemlju

Nije uopce manje domoljubna,istina je da Thompson malo pretjera tj.da vecina pjesama ima sadrzaj protjerivanja Srba.

a koja to vecina ? mozes nabrojati , jer vidim upucen si pa nas onda prosvjetli cinjenicama

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.09.2012. 14:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tranquilize je napisao/la: ›
istina je naravno da svi drugi na estradi (pocevsi od klasike do metala) ne rade to za novac

problem i jest što njegovi fanovi to ne shvaćaju i misle da on misli ono što pjeva. hehe

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
mzzi
Offline
Ukupno postova: 284
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 14.09.2012. 15:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tranquilize je napisao/la: ›
istina je naravno da svi drugi na estradi (pocevsi od klasike do metala) ne rade to za novac


Svi na estradi rade za novac, što je i normalno, ali barem ne glume da to rade zbog domoljublja.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tranquilize
Offline
Ukupno postova: 548
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.09.2012. 15:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la (Pogledaj post): ›
tranquilize je napisao/la: ›
istina je naravno da svi drugi na estradi (pocevsi od klasike do metala) ne rade to za novac

problem i jest što njegovi fanovi to ne shvaćaju i misle da on misli ono što pjeva. hehe

pa ne znam bas da se ti ljudi identificiraju sa njim samim, vise sa tim pjesmama...ali tko sam ja da sudim njima svima (naspram tebe koji si to moze uzeti za pravo jelte)
ne smeta ni vama u sustini thompson vec domoljublje(sto naravno uvijek poricete jer time gubite argumente Very Happy ) , sad zasto vama to smeta neznam i ne zanima me, al meni su uvijek najzabavniji ti koji sebe uzdizu iznad neke druge grupacije ljudi, a onda jos sebe smatraju nekakvim liberalima Laughing ne shvacajuci da su najzatucaniji konzervativci

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.09.2012. 15:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tranquilize je napisao/la: ›
DonQuijote je napisao/la (Pogledaj post): ›
tranquilize je napisao/la: ›
istina je naravno da svi drugi na estradi (pocevsi od klasike do metala) ne rade to za novac

problem i jest što njegovi fanovi to ne shvaćaju i misle da on misli ono što pjeva. hehe

pa ne znam bas da se ti ljudi identificiraju sa njim samim, vise sa tim pjesmama...ali tko sam ja da sudim njima svima (naspram tebe koji si to moze uzeti za pravo jelte)
ne smeta ni vama u sustini thompson vec domoljublje(sto naravno uvijek poricete jer time gubite argumente Very Happy ) , sad zasto vama to smeta neznam i ne zanima me, al meni su uvijek najzabavniji ti koji sebe uzdizu iznad neke druge grupacije ljudi, a onda jos sebe smatraju nekakvim liberalima Laughing ne shvacajuci da su najzatucaniji konzervativci

ja si uzmem za pravo suditi svima, zašto ne. to ne znači da svima jednako presuđujem. evo, s mladim santošem sam našao zajednički jezik, jer je dečko razuman, a ne zadrti debil.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
tranquilize
Offline
Ukupno postova: 548
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.09.2012. 15:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

prije se povodi onom pametniji popusta, al dobro samo ti ordiniraj u svom fiktivnom svijetu Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lehi
Offline
Ukupno postova: 1463
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.09.2012. 19:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Što znači slušati glazbu.... pjesmu ... uživati u pjesmi danas svatko pjeva trenutno je ovo podneblje za ovakvu boju glazbe pa tko voli nek izvoli zanimljivo na čega se ljudi pale ujedno i čekaju od Austrougarske ulaznice za koncert .... Došlo je vrijeme kada šutnja postaje zločin . Ostavite se takvih pjesama-majmunarije latite se ozbiljnijeg posla ,i naravno ljubite domovinu i uredno plaćajte porez...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: