Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Jedno isključivo žensko pitanje...

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.07.2006. 15:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Loona je napisao/la: › Al mislim, šta bi se dogodilo kad bi recimo mi cure odlučile ne prolaziti sve te strahotne tretmane, nego lijepo pustimo da nam rastu dlake po nogama, ispod ruku, po piz.., brkovi i tako to? Baš me zanima kako bi to na Kopici ili Zrću izgledalo..


Kopici i Zrcu??! A, kako tek u krevetu?! Mislim, ponekad je zanimljivo biti s nekom shumastom, cisto za promjenu, ali rudlavi pitchoberi su mamac za vonj i dirt, ma koliko paznej riba polagala na higijenu.

Brkovi su dodatna prica... shvacam da neke nisu osvojile genetski jackpot, ali sve se da rijesitit, a ne da se (ako uopce smognem pijane hrabrosti) moram zvaliti s polu riba - polu Boratom...

btw. pizda je karakterna osobina...

Citat: › Naša je dužnost da trpimo bolove ('bem ti jabuku onu što vam dadosmo ) kako ne bi izgledale ko jetiji-koje-nitko-neće-ševiti, a vama je to opcionalno jerbo ćemo se mi ševiti s vama imali dlake ili ne (naravno pričamo o razumnom broju dlaka)..
Hebiga, kad mi imamo ono sto ni jedna guma ne moze imitirati...

...plus sto ste upravo vi stvorile vaginokraciju kako biste mogli manipulirati s onim, nizim, slojem muskog roda koji razmislja s dva mozgica, umjesto s jednim mozgom...

Marigold je napisao/la: › Ma šta vam je cure...depilirajte se i sređujte sve dok tip totalno ne zagrize..a nakon toga..........


...a, nakon toga redovito iznenadjujte razlicitim zurkama, jer blejanje u isti prizor u trenucima Lassie-dancea zna dojaditi pa bi lizac mogao po nove zurke u tudje gambe... ;-)


Zadnja promjena: Leteci mungos; 19.07.2006. 15:10; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.07.2006. 15:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Loona je napisao/la: › ma ne zagovaramo mi prestanak depilacije (kao što već je napisano), al bilo bi lijepo kad bi se više frajera brinulo o svojim dlakama..


Mozda se druzis s krivim "frajerima"...

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.07.2006. 15:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Loona je napisao/la: › ... pohvalno je što barem pazuhe briju a još pohvalnije ako se i oni pozabave svojom intimnom zonom..


Brijanje intimne zone (my place) je stvar higijene (pogotovo ljeti), ali i krajolika dok ju posjecuje kakva spretna i pametna glavica... Cool

IMHO, brijanje intimne zone je ispred brijanja pazuha...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alana Bates
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1359
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.07.2006. 18:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zašto ste se vas trojica-četvorica javili na nešto što je naslovljeno kao isključivo žensko pitanje? Nema interesantnih muških tema?

Potvrđujem glasine da se ne depiliram: ako vidite klupko organskog otpada i dlake kako se kotrlja ulicom, ne, to nije ono s Divljeg zapada, to sam ja. Cilj mi je jednog dana skupiti dovoljno smeća po sebi da imam samo svoju, unikatnu bullet-proof pancirku.
O muškoj depilaciji ne bih, tu sam pomalo konzervativna.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alana Bates
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1359
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.07.2006. 18:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da, i zaboravih ostavit link na Nedinu picu:

http://vinkovci.blog.hr/

što se dobro nadovezuje na temu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.07.2006. 21:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@Alana,

dečki su emancipirani........
neka kažu šta misle.

ajd sad pitanje - depilirate se zbog sebe ili zbog muškog roda?
mislim, ako nemate dečka, muža, ili tako nešto, znači li to da se ne depilirate?

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Marigold
Offline
Avatar

Ukupno postova: 511
Lokacija: krevet
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.07.2006. 21:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Depiliram se zbog svega-prvo jer je društvo to tako nametnulo, onda zbog dečka, pa zbog sebe, pa zbog vrućine da se ne znojim ko svinja, itd...

_________________
you know im gonna want some,want some
lets do this like a prison break,
I wanna see you scream and shake.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
puki
Offline
Ukupno postova: 1114
Lokacija: Kokuće zasad
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.07.2006. 23:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DanicaV je napisao/la: ›
@Alana,

dečki su emancipirani........
neka kažu šta misle.


heehehhe...ne znam da li bih se trebao uvrijediti na ovo "emancipirani" Smile

ne, samo kazem (ma koliko alana tvrdila da se ne depilira) da ste, po mom skromnom iskustvu, pomalo opsjednute depiliranjem i slicnim.
(npr, "aaaa!!!nemoj!!!nisam se stigla depilirati!!!! (shite, sori, alana, al morao sam<Smile - ono, nadam se da kuzite sto mislim, u zadnje vrijeme konfuzno mislim, a jos losije objasnjavam svoje misljenje)

_________________
Ná glac pioc comhairle gan comhairle ban.

übergefickt osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.07.2006. 23:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@Puki,

ta tvoja konfuzna faza nešto dugo traje.....

malo ispred možeš pročitati da neki primjerci muškog roda vole "prirodno", also, dlakavo........

što će reći, kao i kad su sve ostale stvari u pitanju, o ukusima ne valja......

jednom sam gledala neku emisiju o Amerima i njihovim sklonostima spram ženskog spola. dakle, prikazali su žene od 150 kg (minimalno) i neke žgoljavce kraj njih, pri čemu je jedna izjavila da ju je tip ostavio jer nije dovoljno debela.....

p.s.
čovječe, emancipiran je bio kompimen(a)t

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.07.2006. 23:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mungos uvjereno kenja kak ako ne promijeniš vjeveričju fazonu, lik ode u tuđe gambe tražit novu. Laž na kvadrat. Ako mu je to razlog - onda ode jer je kreten.

Do dana današnjeg još nisam upoznala lika koji se konstantno depilira. Svi nesto kenjaju i glume da bi impresioniranirali, a onda posustanu. Trebamo li i mi onda otići tražit lika koji je u depiliranju uporan?

Muškarci uvijek imaju opravdanje za ono što čine, a isto to kod žena ne smatraju "primjerenim".

_________________
Gemi031
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.07.2006. 6:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Alana Bates je napisao/la: ›
Zašto ste se vas trojica-četvorica javili na nešto što je naslovljeno kao isključivo žensko pitanje? Nema interesantnih muških tema?
Javilo se par dobrih ljudi koji su zabrinuti za vase zdravstveno stanje. I evo nam zahvale... A kakve veze ima spol sa ovom temom, osim sto je naslovljena kao "iskljuciva". Brijanje (ili bilo koji nacin depilacije) nije iskljucivo zenski problem. Kao i Loona, upotrebljavam britvu uposto sa elektricnim aparatom za brijanje imam iste posljedice.

Vjerujem da Anonymous ne podrzava diskriminaciju u ovom musko/zenskom forumu...

_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.07.2006. 7:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fatcat je napisao/la: ›
Vjerujem da Anonymous ne podrzava diskriminaciju u ovom musko/zenskom forumu...


he, koristio si "you", ali ne podržavam........ Wink
osim toga, ima pripadnika muškog spola koji vole svojim dragama brijati noge......

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alana Bates
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1359
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.07.2006. 8:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne podržavam diskriminaciju, dakako. Ali ako imaš nešto konkretno reći o tome kako da ne ostanu crvene točkice ili urasle dlačice - come forward.... Kontam si da žene mogu puno profitirati od spoznaja koje postoje u muškom brijanju, a uvijek su nam ih tajili Smile

Što se tiče zbog koga se depiliram, ne sigurno zbog momka, nego zbog sebe: ne osjećam se ugodno jer se ne osjećam njegovano ako nisam uredno izdepilirana (možda je to misao nametnuta od društva). Međutim, slažem se i s onim da će se svi muškarci kad-tad morati suočiti s pravim izgledom žena s kojima imaju čast dijeliti stol i postelju: ona neće biti super našminkana kad se bude ustajala ujutro, a sigurno da neće biti najprivlačnija s nekakvom voćnom ili Niveinom maskom na licu. Ali ona vama neće ništa reći na vašu sve vidljiviju pivsku ili ah-što-sam-dobro-jeo škembu ili to što vam smrde noge nakon što izujete cipele nakon 8-10-satnog radnog dana. To također nemojte zaboraviti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.07.2006. 8:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Marigold je napisao/la: › Depiliram se zbog svega-prvo jer je društvo to tako nametnulo, onda zbog dečka, pa zbog sebe, pa zbog vrućine da se ne znojim ko svinja, itd...


Da si sklona oralnom konzumiranju zenskijeh meda, znala bi da je ljestvica prioriteta upravo suprotna... ;-)

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.07.2006. 9:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Eh, tako se ja u potpunosti slažem s Alanom..
A depiliranje prvo zbog sebe pa zbog svih drugih!!! (nema veze koliko je ponekad bolno)

Al htjela bih da koji muški iz foruma objasni kako se on bori protiv točkica nakon brijanja? I samo bez spominjanja alkoholnih after-shavevova (alaj ova riječ izlgeda blesavo...)

I nisam za diskriminaciju.. ako netko (muško/žensko, dvospolci, transvestiti, gay..) ima što pametno za reći pa samo neka kaže... Wink

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: