Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kako su pederi pederima zamijenili tezu

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
mariox
Offline
Avatar

Ukupno postova: 685
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.06.2012. 19:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne smeta mi što je netko homoseksualac, ali mi smeta kada ta njihova agresivna kampanja po kojoj svatko tko se ne slaže sa SVIM njihovim tvrdnjama je automatski homofob, fašist, kamenjar itd. Mislim da je njihov status dobro određen zakonom o istospolnim zajednicama te ako žele neka druga prava(posebno posvanjanje djece) predlažem im da odsele u San Francisco recimo. Što se tiče prihvaćanja, to će ići jako teško i neka se pomire s tim, dosada sam bio prilično indiferentan, a zbog ove parade u Splitu, koju građani očito ne žele, pomalo mi idu i na živac, ali opet vjerujem da organizatori tih parada fino žive od raznih inozemnih donacija pa moraju opravdati pare.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
Boost
Offline
Ukupno postova: 765
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.06.2012. 20:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la: ›
DonQuijote je napisao/la (Pogledaj post): › slažem se, oni su drukčiji kao i ljudi druge boje kože ili kose, kao što su ljevaci drukčiji od dešnjaka i slično.
NIJE TOČNO!Biti neke druge boje kože je stvar em genetike, em pripadanja određenom podneblju, ali je prirodna stvar. Biti homoseksualac nije prirodna stvar. Također se ne prenosi genetski.
A ove primjere sa pingvinima si nabite u guzu, jer ljudi nisu pingvini! Ako ćemo se uspoređivati sa životinjama i pravdat njihovo međusobno maženje sa pripadnicima istog spola čisto nagonski iz nedostataka suprotnog spola, onda nemojte mi zamjerit je opravdano ispeč čovjeka na ražnju pa ga pojest jer se i životinje jedu međusobno.

Također bih napomenuo još nešto odnošaj dva partnera suprotnog spola donosi plod, a odnos dva partnera istog spola, ne donosi ništa osim nekog zadovoljavanja seksualnih poriva ili što več. Što bi Rojs rekao, ono kad izbeči oči Very Happy

Dakle nemojte pričat gluposti da je sve ok i slično.
Poštujem osobe kao ljude, ali hoću li poštivati baš sve što oni prakticiraju, e pa to je druga stvar, TO NE!

Žalosno je jedino to, što u našoj državi ljudi više brinu za pse i pedere, nego za normalne građane i probleme koji oni imaju.


Ja mislim da tu čak i genetika igra ulogu, možda manjak testosterona ili nešto slično.
Poznajem nekoliko muških osoba kod kojih se već od malih nogu moglo vidjet da će biti gay, ili vrlo feminizirani. 2 su postala gay, a za jednog ne znam.
Meni bi bi bilo ružno i neprirodno vidjeti 2 muškarca kako se drže za ruke ili se ljube...okrenio bih glavu i to je to. Posprdno bih prokomentirao sebi u bradu, ako smo u društvu malo bi se nasmijali i to bi bilo to.
Kad bi vidio 2 cure onda mi to ništa ne bi smetalo Very Happy
Dakle, licemjeran sam.
Ali, nisam tipična 'rvatina, polupismena, da živim za birtiju, cugu, nogomet i kladionicu pa neću praviti nerede i fizički napadati gay populaciju.
Žalosno je da se skupina neagresivnih ljudi koji nikome zlo ne čine ne mogu prošetati gradom, a da se pritome mora potrošiti brdo novaca da bi se iste zaštitilo od debiloidnih balkanoida.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.06.2012. 21:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Boost je napisao/la: › Meni bi bi bilo ružno i neprirodno vidjeti 2 muškarca kako se drže za ruke ili se ljube...okrenio bih glavu i to je to.

ni meni nije lijepo vidjeti dva lika da se ljube. no, isto tako mi nije lijepo vidjeti ni lika i gadnu curu da se ljube. Smile no, ne mislim zato osporavati nekome pravo na nježnost i iskaz ljubavi, samo zato što mi se ne sviđa to što vidim. naravno, vulgarnost na javnom mjestu ne odobram ni heteroseksualnim, kao ni homoseksualnim parovima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.06.2012. 21:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Miss K je napisao/la (Pogledaj post): › Dragi moj, seksualni odnos partnera suprotnog spola ne donosi uvijek plod. I što, neplodni ljudi su isto nenormalni? I njima treba uskratiti ljudska prava? Ševe se, a djece niotkud. Strašno je to kako i dalje samo zadovoljavaju svoje seksualne porive, a ništa od potomstva.
Ne kažem ja da donosi, niti kažem da ljudi koji ne mogu imati djece nisu normalni. To je tvoj neki ajmo reči superčudan zaključak pročitanog. Ja naglasio kako reprodukcije kod homoseksualaca putem odnosa nema ni u teoriji! Pa samim time ne možemo govoriti o nečemu što je prirodno. Dakle čisto zadovoljavanje.
Boost je napisao/la: › Ja mislim da tu čak i genetika igra ulogu, možda manjak testosterona ili nešto slično. Poznajem nekoliko muških osoba kod kojih se već od malih nogu moglo vidjet da će biti gay, ili vrlo feminizirani. 2 su postala gay, a za jednog ne znam.
Meni bi bi bilo ružno i neprirodno vidjeti 2 muškarca kako se drže za ruke ili se ljube...okrenio bih glavu i to je to. Posprdno bih prokomentirao sebi u bradu, ako smo u društvu malo bi se nasmijali i to bi bilo to.
Kad bi vidio 2 cure onda mi to ništa ne bi smetalo Very Happy
Dakle, licemjeran sam.
Ali, nisam tipična 'rvatina, polupismena, da živim za birtiju, cugu, nogomet i kladionicu pa neću praviti nerede i fizički napadati gay populaciju.
Žalosno je da se skupina neagresivnih ljudi koji nikome zlo ne čine ne mogu prošetati gradom, a da se pritome mora potrošiti brdo novaca da bi se iste zaštitilo od debiloidnih balkanoida.
Može se govoriti eventualno o nekoj deformaciji gena, ali ne u smislu kako je taj gen prenosiv. Dakle vjerujem kako dobar dio na to ima i utjecaj okoline. Da je samo neki genski utjecaj koji je prenosiv i slično njihova brojnost bi se radikalno smanjila ili je nebi ni bilo.

A glede ovog o agresivnim budalama. Ja sam isto protiv iskazivanja agresije i sl. Najbolje je sve to ignorirati i ne dat im pažnju zbog kojeg i rade taj cirkus.
A to se vidjelo i na ovom prideu gdje su određeni pripadnici populacije bili razočarani što ih nitko nije prebio pa su privukli malo manje pozornosti.

ALI CIJELA TA PARADA I OSTALO NIJE VRIJEDNO TOLIKOG SPOMINJANJA TO JE ONO ŠTO ME VRIJEĐA KAO ČOVJEKA!
DonQuijote je napisao/la: ›
mali_ivica je napisao/la: ›
DonQuijote je napisao/la (Pogledaj post): › slažem se, oni su drukčiji kao i ljudi druge boje kože ili kose, kao što su ljevaci drukčiji od dešnjaka i slično.
NIJE TOČNO!Biti neke druge boje kože je stvar em genetike, em pripadanja određenom podneblju, ali je prirodna stvar. Biti homoseksualac nije prirodna stvar. Također se ne prenosi genetski.

eto, ja se ne slažem s tobom, ali znam da nema smisla raspravljati, pa ni neću.
Pa normalno da nema smisla jer nisam pisao o tome da ih treba tuči pa samim time i nemaš neke argumente za daljnju raspravu. Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.06.2012. 21:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la: ›
Miss K je napisao/la (Pogledaj post): › Dragi moj, seksualni odnos partnera suprotnog spola ne donosi uvijek plod. I što, neplodni ljudi su isto nenormalni? I njima treba uskratiti ljudska prava? Ševe se, a djece niotkud. Strašno je to kako i dalje samo zadovoljavaju svoje seksualne porive, a ništa od potomstva.
Ne kažem ja da donosi, niti kažem da ljudi koji ne mogu imati djece nisu normalni. To je tvoj neki ajmo reči superčudan zaključak pročitanog. Ja naglasio kako reprodukcije kod homoseksualaca putem odnosa nema ni u teoriji! Pa samim time ne možemo govoriti o nečemu što je prirodno. Dakle čisto zadovoljavanje.

možda je superčudan zaključak, ali sam i ja došao do istoga. dakle, ako liječnici potvrde da vjenčani muškarac i žena (da budemo vjeroispovjesno korektni) ne mogu imati djece, a oni besramno nastave imati odnose, da ne kažem seks iliti ševu, je li to samo zadovoljavanje seksualnog poriva ili očekivanje bogomdanog čuda? jer, i homići isto tako mogu očekivati čudo...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.06.2012. 22:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la (Pogledaj post): › možda je superčudan zaključak, ali sam i ja došao do istoga. dakle, ako liječnici potvrde da vjenčani muškarac i žena (da budemo vjeroispovjesno korektni) ne mogu imati djece, a oni besramno nastave imati odnose, da ne kažem seks iliti ševu, je li to samo zadovoljavanje seksualnog poriva ili očekivanje bogomdanog čuda? jer, i homići isto tako mogu očekivati čudo...

Problem tog zaključka je taj što si ga izvukao samo zato da bi mogao dalje replicirat pošto sam ranije rekao da nemaš argumenata. Ja nisam rekao da je ona ljubav koju oni dalje vode besramna, zato što je taj odnos prirodan, a baš zbog toga što je u startu prije liječnike potvrde postojala teorijska mogućnost da imaju djete.

A kad smo kod čuda ovdje su barem moguća, a kod primjera istospolnih parova nisu jer je nemoguće da jedan ima jajnu stanicu, a drugi spermij. To smo učili iz biologije ako se nevaram. Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.06.2012. 22:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la: ›
DonQuijote je napisao/la (Pogledaj post): › možda je superčudan zaključak, ali sam i ja došao do istoga. dakle, ako liječnici potvrde da vjenčani muškarac i žena (da budemo vjeroispovjesno korektni) ne mogu imati djece, a oni besramno nastave imati odnose, da ne kažem seks iliti ševu, je li to samo zadovoljavanje seksualnog poriva ili očekivanje bogomdanog čuda? jer, i homići isto tako mogu očekivati čudo...

Problem tog zaključka je taj što si ga izvukao samo zato da bi mogao dalje replicirat pošto sam ranije rekao da nemaš argumenata. Ja nisam rekao da je ona ljubav koju oni dalje vode besramna, zato što je taj odnos prirodan, a baš zbog toga što je u startu prije liječnike potvrde postojala teorijska mogućnost da imaju djete.

A kad smo kod čuda ovdje su barem moguća, a kod primjera istospolnih parova nisu jer je nemoguće da jedan ima jajnu stanicu, a drugi spermij. To smo učili iz biologije ako se nevaram. Very Happy

prvo; rekoh, nakon liječničke potvrde.
drugo; pusti biologiju, pričamo o vjeronauku, a tamo nisu rekli da za čuda trebaju neke pretpostavke... Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.06.2012. 22:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la (Pogledaj post): › prvo; rekoh, nakon liječničke potvrde.
drugo; pusti biologiju, pričamo o vjeronauku, a tamo nisu rekli da za čuda trebaju neke pretpostavke... Wink
Čekaj sad malo prije sam bio glup zato što sam vjernik, a sad ti kažeš pusti biologiju pričamo o vjeronauku?! Very Happy
PS: Ovo nema veze s vjeronaukom.

Glede liječničke potvrde ja sam čuo za primjere koji su dobili djecu i nakon toga što im je liječnik rekao da ne mogu imati djece, a provjereno je da nisu komšijina!

I još nešto priča o imanju djece je tu da rasvijetli to što je prirodno, a što ne. A ne u tom smislu da bi se netko uvatio za jedan primjer i tupio samo zbog toga da nekome nabija nešto kao neki kvazi argument.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.06.2012. 23:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

 Devijacija u seksualnom ponašanju svake vrste je bilo i bit će, međutim iluzorno je očekivati da će takvo ponašanje biti prihvaćeno kao nešto normalno jer se to kosi sa potrebom koja je urođena u genetski kod svakog pojedinaca. Potrebom za produženje vrste. Činjenica je da gay par biološki gledano ne može sudjelovati u produženju svoje vrste, i vođena tom činjenicom zajednica će ih uvijek na neki način izopćiti. Što god tko mislio o tome.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 2  
padobranac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1155
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.06.2012. 23:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ako cemo suditi po popularnosti analnog seksa i medju hetero parovima, moglo bi se doci do velikog procenta potencijalnih homica..kojima je pak, ta ista vrsta seksa toboze sablaznjiva kod homica..

_________________
Ovakav, nemam nista protiv sebe. Ovakav, prasina uzvitlana.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
padobranac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1155
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.06.2012. 0:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sta ste se uzjebali oko produzenja vrste, ionako nas ima par bilijuna previse, polovica ionako umire od gladi, zedji, bolestina ili u suludim ratovima..
Sto se tice zadovoljstva, zasto zadovoljstvo, koje nikom ne nanosi zlo, nekome smeta?
Jesu li oni na agendi? Njima je njihov problem najveci..ako bi cekali da se svi problemi na svijetu rijese, nacekali bi se..uvijek ce biti gladnih, nezaposlenih, nezadovoljnih ovim ili onim..Imaju i oni pravo traziti svoje mjesto pod suncem..
Sto se tice prirode..koliko je danasnja civilizacija stvarno prirodna, ili u suglasju s prirodom?
Pa danas ljudi mogu jednostavno promjeniti spol i ne zajebavat se s paradom..Skoro sve na ljudskom tijelu je postalo zamjenljivo a s pomocu maticnih stanica, jos malo pa ce se producirati rezervni dijelovi, i to vasi originalni..
Ljudi lete na Mjesec..koja crna priroda..

_________________
Ovakav, nemam nista protiv sebe. Ovakav, prasina uzvitlana.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.06.2012. 0:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la: ›
 Devijacija u seksualnom ponašanju svake vrste je bilo i bit će, međutim iluzorno je očekivati da će takvo ponašanje biti prihvaćeno kao nešto normalno jer se to kosi sa potrebom koja je urođena u genetski kod svakog pojedinaca. Potrebom za produženje vrste. Činjenica je da gay par biološki gledano ne može sudjelovati u produženju svoje vrste, i vođena tom činjenicom zajednica će ih uvijek na neki način izopćiti. Što god tko mislio o tome.

ja o tome mislim da sam i ja dio zajednice, i ne izopćujem ih. čak štoviše, uopće se ne zamaram nečijom seksualnošću. ne znam zašto neki drugi imaju tu potrebu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Miss K
Offline
Avatar

Ukupno postova: 140
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.06.2012. 0:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Razloga za strah od odumiranja ljudske vrste zato jer se lezbijke i pederi ne mogu biološki razmnožiti apsolutno nema. Ako će ljudski rod iz bilo kojeg razloga nestati s lica zemlje onda će to biti zato jer ćemo se sami međusobno poubijati na ovaj ili onaj način. Čisto sumnjam da to što jedna žena voli drugu ženu, ili jedan muškarac voli drugog, žive zajedno, poštuju se, rade, zarađuju, plaćaju poreze i prodonose društvu isto koliko to čine i muškarci i žene koji vole, poštuju, žive i rađaju djecu sa osobama suprotnog spola, može dovesti do uništenja moralnih, društvenih ili bilo kojih drugih vrijednosti, a time i do kraja civilizacije kakvu poznajemo.

Primjetila sam da većina ljudi koji se protive i za homoseksualnost kažu da je neprirodna, čim izuste riječ lezbijka ili peder automatski razmišljaju o seksu. Pobogu, kao što seks nije jedina i isključiva stvar važna za heteroseksualnu vezu, isto tako nije jedina i isključiva stvar u homoseksualnoj vezi. Svi smo mi ljudi i svi želimo ljubav, voljeti i da nam ta ljubav bude uzvraćena. Želimo podršku, poštovanje i partnerstvo - do kraja života. Ako se radi o ljudima koji nikome ne čine ništa nažao, ako nikog ne prisiljavaju na nešto što ne žele, što u tome nije normalno?

Sve što homoseksualne osobe žele jest da ih se ne gleda kao na građane drugog reda, da budu priznati u zakonskim okvirima kao i osobe heteroseksualne orjentacije. Kad im dugogodišnji partner/partnerica završe u bolnici da imaju isto pravo posjetiti i odlučivati o eventualnom metodama liječenja kao i ljudi koji su u braku, da imaju pravo nasljeđivanja imovine/mirovine/čega god kao i ljudi koji su u braku, da imaju pravo na zdravstveno osiguranje preko partnera kao i ljudi koji su u braku... i još stotine stvari koje heteroseksualne osobe uzimaju zdravo za gotovo. Ja zaista ne vidim što to nekome može smetati ili u tome vidjeti nešto neprirodno.

_________________
I'll rise, but I refuse to shine.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 1  
padobranac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1155
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.06.2012. 0:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

To sto ce neko drustvo prihvatiti kao normalno je samo odluka tog drustva..Ne postoji nista sto je apriori normalno i kao takvo uklesano u kamene plocice, zapisano u Bibliji i tomu slicno..
Dakle, nama je normalno da su ljudi monogamni, makar pretezno, nekim vjerama je normalno da su muskarci poligamni, nekima je normalno obrezivati djecake, nekima je normalno obrezivati i djevojcice..Nekima je normalno stavljati metalne prstenove oko vrata i izduljivati vrat, nekima je normalno spaliti vjesticu na lomaci, nekima je normalno jesti nepecenu foku, nekima je normalna smrtna kazna, nekima je normalno ugraditi stent, nekima je normalno nasiti otpalu ruku ili prst, nekima je normalno izvaditi par rebara zbog tanjeg struka, nekima je normalna kontracepcija, nekima je normalno koristiti kondom, stavise nazubljen, radi boljeg ugodjaja..nekima je normalno drzati ljude na aparatima, nekima je normalno trancirati ljude radi znanosti, nekima je normalno probusiti rupicu za trece oko..nekima je stakor sveta zivotinja, nekima je normalno uvezivati stopala djevojcicama jer im je lijepo kad zena ima mala stopala, nekima je normalno na trznici prodati zensku djecu..nekima je normalno udati cerku cim se rodi, tj vjencati ju nakon prve mjesecnice..
Homoseksualnost nije od juce, i nije produkt zapadnog pomodnog svijeta..jos su Stari Grci i Rimljani imali oslikane vaze s prikazima lascivnih scena, o Pompeji da ne govorim..nekad je bilo normalno jahati konje, danas ljudi lete vlakom 350km/h..
Pojam normalnog se iz dana u dan mjenja..

_________________
Ovakav, nemam nista protiv sebe. Ovakav, prasina uzvitlana.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.06.2012. 11:55 
Naslov:  Re: Kako su pederi pederima zamijenili tezu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tek da se zna



beeng.jpg
 Opis:
opasno po život
 Veličina:  38.28 KB
 Pogledano:  63 put(a)

beeng.jpg



sweden.jpg
 Opis:
jeste kad čuli za gay pride tamo?
 Veličina:  20.95 KB
 Pogledano:  62 put(a)

sweden.jpg



_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: