Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Trajno ravnanje kose u Osijeku - Gdje?!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Korina
Offline
Avatar

Ukupno postova: 416
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.04.2012. 11:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Macadamia Natural Oil proizvode imate za kupiti u Nami na prvom katu u prodavaonici "Danijel".

Cijene su možda malo skuplje nego recimo u Zagrebu. Nisam ih vidjela za kupiti u boljim ljekarnama u Osijeku.

Super stvar kod ovih proizvoda jest ta da imate različita pakiranja pa možete isprobati bez da ulupate hrpu para jer su proizvodi ipak malo skuplji, ali po meni se isplate. Kosa (koju farbam 2 godine, a ponekad i peglam) mi je bila strašno suha i nakon ovih proizvoda i nekih 6 mjeseci, stanje se dosta popravilo.
Morate biti svjesni da ispucale vrhove rješavaju samo škare i ništa drugo, ali za buduću prevenciju svakako preporučam.
Isprobala sam masku (ima je za kupiti u vrećici za 30ak kuna i dostatna je za 3-4 korištenja za dužu kosu ispod ramena, preporuča se najviše 1 tjedno i piše da se drži 7 minuta, ja ostavim 15ak), zatim healing ulje u bočici koje sam stavljala na vrhove i ulje u spreju po cijeloj kosi.
Sprej je laganija verzija ulja i malčice ima drugačiji miris od ulja, ali i jedno i drugo predivno miriši i ostaje doslovno do sljedećeg pranja. Sprej također pomaže ukloniti razne mirise poput dima cigareta iz kose.
Ne znam kako drugima, ali meni zaista skraćuje vrijeme sušenja kose, a imam dosta gustu kosu.
Za šampon kažu (nisam sigurna) da ne sadrži sulfate i da se zato teže ili uopće ne pjeni i cure ga ne preporučuju jer nema svrhe.
Osim ovog ulja postoji i Moroccanoil koje je kao No1 u svijetu, ali je i cijena paprena, mislim 100ml je 300 kuna, ima i za svjetliju i tamniju kosu. U Osijeku prodaje neki frizerski na Zrinjevcu.

Uspjeh ne dolazi preko noći, potrebni su mjeseci da se vidi neka promjena, a ako promjenu ne vidite uopće, možda kosa i nije toliko oštećena koliko mislite Smile
Ili proizvodi jednostavno ne šljakaju na vašoj kosi. Jebga treba isprobavati Very Happy

_________________
dobro, gdje je taj kulen? osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.04.2012. 15:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ok
tnx na objašnjenjima, ali po ovu masku sigurno idem Smile

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Catharine
Offline
Avatar

Ukupno postova: 354
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.04.2012. 19:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gala_pia je napisao/la (Pogledaj post): › a imam ja pitanje jel vi farbate kosu?


Ne da bojam kosu, nego je blajham što je još gore, a nakon toga ide i preljev.

Što se tiče Macadamia proizvoda, imate ih u samom centru - ljekarna Centar, i ona preko puta Katedrale (ne znam kako se zove, tamo na strani nekadašnjeg Martimexa); cijene su kao što sam napisala u prethodnom postu - također, imate i probna pakiranja, ali svakako preporučujem najveće količine jer definitivno djeluju!!! Bitni su vam i češljevi i četke koje koristite za kosu. Maska će vam napraviti čuda na kosi, a ulje ima trenutno djelovanje - možete ga koristiti kao olival i njemu slične silikone - zaglađuje i hrani kosu bez da je masti, nema onog teškog osjećaja. Nadam se da je pomoglo Wink

Također, ono što mi je neobično, ali kod ovih proizvoda toplina kao da pomaže kako bi oni bolje djelovali tako da se ne morate bojati pegle i fena Wink)

_________________

www.myspace.com/venus4u
Anonymous
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 11.04.2012. 20:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Catharine je napisao/la: › Ne da bojam kosu, nego je blajham što je još gore, a nakon toga ide i preljev.



Sorry, morao sam osijek031.com smile

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.04.2012. 8:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...@frost, vidim da si vrlo zagrijan za temu ravnanja kose, de si malo te šiške popravi ;-)

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: