Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Zlatko Pandžić uskoro na čelu Ukopa

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65827
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.03.2012. 11:23 
Naslov:  Zlatko Pandžić uskoro na čelu Ukopa
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zlatko Pandžić bit će novi direktor osječkog Ukopa - potvrđena je informacija o kojoj se šuškalo proteklih dana. Čelno mjesto te gradske tvrtke ostalo je upražnjeno kada je početkom prošlog tjedna dotadašnji direktor Davor Lamza podnio ostavku radi aktivacije svoga mandata u Gradskom vijeću (riječ je o nespojivim dužnostima). Pandžić u Ukop stiže s mjesta direktora Ljekarni Beli Manastir.

- Ukop je bitna tvrtka u gradskom sustavu te, premda je 'posložena' i neometano funkcionira, ne želimo dopustiti da bude dugo bez menadžmenta. Razgovarao sam sa županom, složili smo se da gospodin Pandžić bude novi direktor Ukopa. Smatram da je to dobro kadrovsko rješenje, jer je riječ o osobi koja je godinama menadžer na raznim dužnostima - kazao je gradonačelnik Krešimir Bubalo.

Župan Vladimir Šišljagić kaže kako je izgledno da Pandžić napušta Ljekarne Beli Manastir te dodaje da će za njegova nasljednika biti raspisan javni natječaj.

Lamza je u srijedu, potvrdila je tajnica Grada Jadranka Nikolov, i službeno postao gradski vijećnik, a kako doznajemo, u međuvremenu je raspoređen na novu dužnost u Ukopu (voditelj računovodstva i financija). No, s obzirom na dugogodišnje iskustvo na upravljačkim dužnostima (samo u KBC-u Osijek proveo je 17 godina), vjerojatno bi uskoro mogao tražiti novi posao. Kuloari tvrde kako se može očekivati da će upravo on konkurirati za dosadašnje Pandžićevo mjesto.

Tekst: M.Mi./Glas-Slavonije.hr
Foto: Dino Spaić/Foto-arhiv 031

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debelodjubre
Offline
Ukupno postova: 128
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 25.03.2012. 13:11 
Naslov:  Re: Zlatko Pandžić uskoro na čelu Ukopa
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pandžić rođak velikog vođe, brat ustoličen, sin također...sposobni menađeri, nema šta...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.03.2012. 14:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jel mu i ova Zorica Pandžić što u rodu, što je izdala prvo Đapića, pa i Matkovića.

Uvijek su Jude bile na cijeni. Šteta što su naši političari prepohlepni za vlašću pa se služe i potkupljivanjem izdajica.
Tako se HDSSB odužuje izdajnicima, davanjem direktorskog mjesta Ukopa.

Od toliko nezaposlenih sa diplomom na HZZ-u, baš je njemu trebalo to radno mjesto jer mu direktorsko mjesto na kojem je bio nije bilo dobro, a čak ni tamo na njegovom mjestu neće dobiti posao nijedan nezaposleni sa diplomom na HZZ-u !?

E Bubalo, e Šišljagić, lijepo je slušat kriminalca Glavaša, al ne zamjeram Vam, protiv mafije se naravno ništa ne može osim pobjeć iz grada.

_________________
U svakom kukolju ima i žita.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dedaramo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 108
Lokacija: OSIJEK
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.03.2012. 14:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Župan Vladimir Šišljagić kaže kako je izgledno da Pandžić napušta Ljekarne Beli Manastir te dodaje da će za njegova nasljednika biti raspisan javni natječaj.

Natječaj????? Pa Lamza je već postao nasljednik, ovo je radi reda. Jadno! Smiješno!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.03.2012. 14:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dedaramo je napisao/la (Pogledaj post): › Župan Vladimir Šišljagić kaže kako je izgledno da Pandžić napušta Ljekarne Beli Manastir te dodaje da će za njegova nasljednika biti raspisan javni natječaj.

Natječaj????? Pa Lamza je već postao nasljednik, ovo je radi reda. Jadno! Smiješno!

Lamzi je to samo odskočna daska.
Njemu je obečano mjesto pročelnika i uskoro ide na mjesto pročelnika, a na čelno mjesto ljekarni dolazi novi HDSSB-ov kadar. Sve je po zakonu, da ne bi bilo zabune.

Samo kažem da se nezaposleni sa diplomom sa HZZ-a nestranački neće dobiti posao, jer rošada je sastavni dio politike.


Zadnja promjena: francika; 25.03.2012. 14:26; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
roger
Offline
Ukupno postova: 90
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.03.2012. 14:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

francika je napisao/la: ›
Jel mu i ova Zorica Pandžić što u rodu, što je izdala prvo Đapića, pa i Matkovića.

Uvijek su Jude bile na cijeni. Šteta što su naši političari prepohlepni za vlašću pa se služe i potkupljivanjem izdajica.
Tako se HDSSB odužuje izdajnicima, davanjem direktorskog mjesta Ukopa.

Od toliko nezaposlenih sa diplomom na HZZ-u, baš je njemu trebalo to radno mjesto jer mu direktorsko mjesto na kojem je bio nije bilo dobro, a čak ni tamo na njegovom mjestu neće dobiti posao nijedan nezaposleni sa diplomom na HZZ-u !?

E Bubalo, e Šišljagić, lijepo je slušat kriminalca Glavaša, al ne zamjeram Vam, protiv mafije se naravno ništa ne može osim pobjeć iz grada.

ajde ona više pobjegni i iz grada i sa osijek031 stranice i usreći nas,do maksimuma ste ispolitizirali ovu stranicu i ovaj forum,jadno do bola,muka mi je više otvarat 031,ne znam zašto to uopće radim,mislim da je vrijeme da ga uklonim iz bookmarksova,iako je to nekad bila jako kvalitetna stranica i forum,ali iz dana u dan vam opadaju posjete stranici i forumu,upitajte se zašto

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.03.2012. 14:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

roger je napisao/la (Pogledaj post): ›
francika je napisao/la: ›
Jel mu i ova Zorica Pandžić što u rodu, što je izdala prvo Đapića, pa i Matkovića.

Uvijek su Jude bile na cijeni. Šteta što su naši političari prepohlepni za vlašću pa se služe i potkupljivanjem izdajica.
Tako se HDSSB odužuje izdajnicima, davanjem direktorskog mjesta Ukopa.

Od toliko nezaposlenih sa diplomom na HZZ-u, baš je njemu trebalo to radno mjesto jer mu direktorsko mjesto na kojem je bio nije bilo dobro, a čak ni tamo na njegovom mjestu neće dobiti posao nijedan nezaposleni sa diplomom na HZZ-u !?

E Bubalo, e Šišljagić, lijepo je slušat kriminalca Glavaša, al ne zamjeram Vam, protiv mafije se naravno ništa ne može osim pobjeć iz grada.

ajde ona više pobjegni i iz grada i sa osijek031 stranice i usreći nas,do maksimuma ste ispolitizirali ovu stranicu i ovaj forum,jadno do bola,muka mi je više otvarat 031,ne znam zašto to uopće radim,mislim da je vrijeme da ga uklonim iz bookmarksova,iako je to nekad bila jako kvalitetna stranica i forum,ali iz dana u dan vam opadaju posjete stranici i forumu,upitajte se zašto

Ova tema je vezana za politiku, kako to da ti pratiš politiku, i kako to da te smeta onda politiziranje, ako te zanima tema o politici !?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
roger
Offline
Ukupno postova: 90
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.03.2012. 14:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne mislim samo na ovu temu nego općenito pričam o stranici i forumu,pogledaj malo svoje postove,toliko mržnje u jednom čovjeku još nikad nisam vidio,stvarno inače imam jak želudac,al diže mi se do maksimum kad gledam vaše komentare

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.03.2012. 15:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

roger je napisao/la (Pogledaj post): › ne mislim samo na ovu temu nego općenito pričam o stranici i forumu,pogledaj malo svoje postove,toliko mržnje u jednom čovjeku još nikad nisam vidio,stvarno inače imam jak želudac,al diže mi se do maksimum kad gledam vaše komentare

Gdje ti vidiš mržnju u tome što kažem da se treba zaposliti jedan nezaposleni sa diplomom na slobodno radno mjesto direktora Ukopa a koji je na birou za zapošljavanje HZZ-u, i da nije u redu da se neki direktor Ljekarni (koji već ima posao) stavlja na mjesto direktora Ukopa jer Lamza koji je dao otkaz ne želi biti financijski direktor u Ukopu nego hoće biti generalni direktor u Ljekarnama (koji također već ima posao), a ne želi ni to, jer mu je obečano mjesto pročelnika, pa je na taj način zajebo nekoliko nezaposlenih sa diplomom koji su na birou za nezaposlene i nemaju nikakvih primanja.
Osim toga oba navedena gospodina su još i u nekoliko nadzornih odbora, dok nezaposleni sa diplomam trunu na birou, što je tu točno mržnja?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
imbakis
Offline
Avatar

Ukupno postova: 32
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.03.2012. 15:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ajde francika sjaši više. maltretiraš ljude svojim baljezgarijama i trulim zaključcima.
ako je svrha tvojih postova potaknuti neku raspravu onda prestani pljuvati po svemu i po svakome, a ako nije...brate,onda get a life.
više od 2 milje postova u manje od 2 godine zvuči preloše.

spominjati jude, izdajice , mafiju sa nečijim prezimenom i tako olako optuživati rodove rodova ovoga ili onoga je neoprezno i vrlo jadno.

Pandžića ima puno. one koje sam ja imala prilike upoznati su jedni od najmarljivijih i najkvalitetnijih ljudi koje poznajem.
stoga, ako imaš nešto reći konkretno za ovoga čovjeka koji se spominje u članku izjasni se, a ako ne zaista je bolje da šutiš.

francika,uz svo dužno poštovanje, vrlo si dosadan i ne previše inteligentan.
tvoje teorije zavjere su nečitljive, gorke i isfrustrirane i što je najgore ima ih previše.

molim te, reduciraj se , educiraj se, pa ćemo moći diskutirati.

pozdrav.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.03.2012. 15:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Izgleda da sam pogodio prstom ravno u govno, čim ima ovoliko dušebrižnika za ove koji zauzimaju mjesto nezaposlenima sa diplomom i sjede na mjestu 5 nekakvih odbora i primaju za to veliku novčanu naknadu. Zar im nije dovoljna jedna plaća i jedan posao kojem se mogu posvetiti kako spada !?

_________________
U svakom kukolju ima i žita.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
imbakis
Offline
Avatar

Ukupno postova: 32
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.03.2012. 16:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

francika je napisao/la (Pogledaj post): › Izgleda da sam pogodio prstom ravno u govno, čim ima ovoliko dušebrižnika za ove koji zauzimaju mjesto nezaposlenima sa diplomom i sjede na mjestu 5 nekakvih odbora i primaju za to veliku novčanu naknadu. Zar im nije dovoljna jedna plaća i jedan posao kojem se mogu posvetiti kako spada !?


de dobro je. ne glumi don quijota novog doba. prestani generalizirati i reci što znaš. mlatačima prazne slame mišljenje se ne uvažava.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
roger
Offline
Ukupno postova: 90
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.03.2012. 17:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

francika je napisao/la: ›
roger je napisao/la (Pogledaj post): › ne mislim samo na ovu temu nego općenito pričam o stranici i forumu,pogledaj malo svoje postove,toliko mržnje u jednom čovjeku još nikad nisam vidio,stvarno inače imam jak želudac,al diže mi se do maksimum kad gledam vaše komentare

Gdje ti vidiš mržnju u tome što kažem da se treba zaposliti jedan nezaposleni sa diplomom na slobodno radno mjesto direktora Ukopa a koji je na birou za zapošljavanje HZZ-u, i da nije u redu da se neki direktor Ljekarni (koji već ima posao) stavlja na mjesto direktora Ukopa jer Lamza koji je dao otkaz ne želi biti financijski direktor u Ukopu nego hoće biti generalni direktor u Ljekarnama (koji također već ima posao), a ne želi ni to, jer mu je obečano mjesto pročelnika, pa je na taj način zajebo nekoliko nezaposlenih sa diplomom koji su na birou za nezaposlene i nemaju nikakvih primanja.
Osim toga oba navedena gospodina su još i u nekoliko nadzornih odbora, dok nezaposleni sa diplomam trunu na birou, što je tu točno mržnja?

mržnju vidim u svakom od tvojih 2029 postova,ovo nije prvi put da ti ljudi govore da si naporan i dosadan i sam to znaš,ponavljam opet,ako mislis da si sposoban toliko koliko mislis da jesi,kandidiraj se na iducim izborima,pobjedi,pa onda radi,odi u grad napravi nesto korisno,osmisli neku konstruktivnu akciju,prosvjed protiv gradske uprave pa će ti riječi dovbit na težini,dosadio si više i bogu i vragu,i ne ja ovdje nikog ne branim,već ti samo pokušavam dokazat da si vrlo naporaaan,i da čestitam ti,uspio si u svojoj namjeri,osijek031 ima jednog manje čitatelja i komentatora i to zahvaljujući tebi i ekipi koja u proslih godinu dvije dana je pisala samo suvisle komentare bez imalo smisla,gdje se konstantno nekoga blati umjesto da se poduzme nesto konstruktivno!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lehi
Offline
Ukupno postova: 1463
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.03.2012. 18:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Građanima Osijeka je dobro poznat skorašnji direktor Ukopa , bio je predstojnik ureda nekadašnjeg župana koji se sada nalazi u Mostaru. Osoba sa velikim iskustvom obnašao dužnosti direktora u osječkim poduzećima ... ravnatelja ljekarni .. Inače često je obavljao dužnost stečajnog upravitelja.. tako da se ne treba baš puno brinuti osoba pouzdana za direktorsko radno mijesto . Divimo se gradonačelniku posebno posebno županu što pronalaze sposobne ljude danas je teško pronaći ovko iskusne ljude, naravno prednost je ako ima i ratne zasluge , najvjerovatnije da je čovijek zaslužio. Dakle u ovo vrijeme kada mladi ljudi tuguju za poslom fakultetski obrazovani ljudi ..nemaju posao Župan i Gradonačelnik upošljavaju namještaju poslove .... Jadno je sve to promatrati što se sve radi u ovom gradu i županiji .Ovaj budući direktor je poznat po svojoj sposobnosti može uživati na svom radnom mijestu kada su tako odlučili župan i gradonačelnik ...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pseto
Offline
Ukupno postova: 10
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.03.2012. 20:57 
Naslov:  Re: Zlatko Pandžić uskoro na čelu Ukopa
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Odabrao Dzelo, pardon B. Glavas..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: