Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Žena je ženi.........

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.06.2006. 17:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
U pravom zivotu lega ne pozeli ribu od lege.

Ako pozeli, onda nije ni bio lega...


"Homo homini penis!", uskliknuo je devetnaestogodišnjak na zaprepaštenje okupljenih profesora...

Poželi, da izvineš, zašta?
Swing je opcija koja nerijetko idilično funcionira među slobodoumnima...

Dakle, neće ti lega poželjeti ribu, ako zna da će to tebe pogoditi.
Jer, naravno, postoje islučajevi kad se na taj način ostvaruje prisnost i izražava kompliment.

_________________
Nekad davno bijah gej,
spasio me Horus Hej!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 30.06.2006. 17:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

toni je napisao/la (Pogledaj post): › i da, _ne postoji_ musko-zensko prijateljstvo bez da postoji privlacnost bar s jedne strane sto bi bilo i ok da strana koja je privucena drugom, pod utjecajem npr. alkokola ne 'otvori dusu' svom tzv. prijatelju. opet osobno visestruko iskustvo.

Eto, ne mogu se sloziti. Znam, svi smo razliciti, svi smo imali razlicitih iskustava i razumijem da si ti mozda uvjeren da je prijateljstvo izmedju osobama razlicitih genitalija nemoguce bez nekakvih seksualnih privlacenja, iskrica i kemije. No, ja imam totalno suprotna iskustva i to sa curama koje su zajednicke prijateljice i meni i mojoj djevojci. Ne govorim o poznanstvima ili izlascima na kavu ili pivo, nego o pravom prijateljstvu, ljudima na koje mozes racunat kada su ti potrebni, kada si u kurcu i nisi nikakvo drustvo, kada nemas nista za ponudit u zamjenu za neku uslugu.

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
puki
Offline
Ukupno postova: 1114
Lokacija: Kokuće zasad
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.06.2006. 17:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne trudi se, circa...on je kul i iskusan i sta mi znamo...

_________________
Ná glac pioc comhairle gan comhairle ban.

übergefickt osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 30.06.2006. 17:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

puki je napisao/la (Pogledaj post): › ne trudi se, circa...on je kul i iskusan i sta mi znamo...

Ja nista ne znam Smile Laughing

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
puki
Offline
Ukupno postova: 1114
Lokacija: Kokuće zasad
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.06.2006. 17:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e, koje li slucajnosti - ni ja!

_________________
Ná glac pioc comhairle gan comhairle ban.

übergefickt osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alana Bates
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1359
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.06.2006. 18:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 je napisao/la: ›
Leteci mungos je napisao/la: ›
U pravom zivotu lega ne pozeli ribu od lege.

Ako pozeli, onda nije ni bio lega...


"Homo homini penis!", uskliknuo je devetnaestogodišnjak na zaprepaštenje okupljenih profesora...

Poželi, da izvineš, zašta?
Swing je opcija koja nerijetko idilično funcionira među slobodoumnima...

Dakle, neće ti lega poželjeti ribu, ako zna da će to tebe pogoditi.
Jer, naravno, postoje islučajevi kad se na taj način ostvaruje prisnost i izražava kompliment.


Znam da smo već imali topic o swinganju, ali mislim da nam treba još koji, jer ovo nije završena priča. Swinganje nerijetko idilično funkcionira među dokonima i labilnih moralnih nazora...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.06.2006. 18:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Alana Bates je napisao/la: ›
Swinganje nerijetko idilično funkcionira među dokonima i labilnih moralnih nazora...


Dokonost ili ne, teško je bili licemjer i poricati postojanje privlačnosti prema jedinkama suprotnoga spola i nakon što svećenik / sveštenik / hodža / rabin / matičar blagoslovi, a fotograf ovjekovječi savez: nevjestino lice na kojemu se blijeska svaki kurac kojeg je dotad polizala, a ženik s naljepljenim zulufima upućuje posljednji tužni pogled majci od čijih se skuta oprašta i predaje na milost i nemilost ažadaji koju je slučajno napump'o...


Moral tako lijepo funkcionira odozgor nadolje, ali odozdol nagore u hijerarhiji... Teško. Nemoj suditi, samo zato što nas ukalupljuju u monoagamiju. Pazi se predrasuda, swinganje je nerijetko instrument u službi monogamije.

_________________
Nekad davno bijah gej,
spasio me Horus Hej!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alana Bates
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1359
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.06.2006. 19:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 je napisao/la: ›
Moral tako lijepo funkcionira odozgor nadolje, ali odozdol nagore u hijerarhiji... Teško. Nemoj suditi, samo zato što nas ukalupljuju u monoagamiju. Pazi se predrasuda, swinganje je nerijetko instrument u službi monogamije.


Bez namjere da sudim, zaista - tko hoće, ne treba moj blagoslov da bi swingao. Ima i puno važnijih stvari od seksualne privlačnosti, a mislim (ako već ne sudim, smijem li misliti?) da ih swinganje ne pruža. A sakrivati se iza toga da je to instrument u službi monogamije svjedoči o lijenosti, čula sam i ja da se swinganje opravdava točno ovom rečenicom: "Tek kad budem s drugom ženom/ drugim muškarcem, shvatim/ sjetim se/nešto treće koliko mi moj zakoniti/ moja zakonita znači." Brak koji ne može preživjeti bez miješanja treće osobe, kakav je to brak? Osoba koja se ne može sama sjetiti da ne uzima osobu s kojom je u braku zdravo za gotovo, kakva je to osoba? Možda moja logika ima rupu, ali stvarno vjerujem da u onom što govorim ima određene logike.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.06.2006. 20:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Moral štiti siromašne duhom, životom i uspjehom.
Za one duhovno bogate i po prirodi moralno ispravne, to je samo nužna građanska norma; za ostale nešto poput vjere, što daje snagu onima koji je nemaju i upravlja životom onih koji to sami ne mogu. Osobno, vjerujem samo u moral pojedinca, jer on nije ničim propisan i ničim reguliran do diktatom savjesti, a na planu savjesti trebali bi se bazirati i svi drugi odnosi, žensko-prijateljski ili muško-prijateljski, sexualni, mix...whatever...

Uvijek je dobro sjetiti se kako sve ono što ne želimo da nam rade, ne radimo ni mi drugima. Nažalost, bez takvog razmišljanja čovjek je čovjeku i dalje - vuk, muškarac je muškarcu ili žena je ženi - neprijatelj.

_________________
Gemi031
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alana Bates
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1359
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.06.2006. 20:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ono što nam 8 želi reći je da ako se računa samo moral i savjest pojedinca, moj i/ili tvoj moral ne moraju biti kompatibilni nečijem tuđem.
I sama se vodim onim što ne bih voljela da se meni čini, ma možda i više od sebe skrbim za ljude koji su mi važni.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.06.2006. 21:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Moral nije za druge i radi drugih.
Moral je kategorija u glavi.

Ako si sa sobom ok (a pri tom nisi bolestan u mozak) i ne činiš zlo drugima, onda je to moral koji će i drugi uvažiti. Kad imaš hrpu takvih koji tako čine, onda svijet nije ružan i ne čini se neprijateljskim.

Ako nisi raščistio u svojoj glavi, ako te pere što će okolina reći i misliti, onda je bolje da se držiš pisanih pravila o moralu. Tako je to kako vidim i u religiji (netko nema potrebu za ispovjedi, a netko liže oltare) isto vidim i u prijateljstvu (netko cijeni iskrenog i otvorenog pa i kritički nastrojenog prijatelja, a netko više cijeni prijateljstvo u kojem mu povlađuju i plješću mu)

_________________
Gemi031
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.06.2006. 22:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@Gemi,

jako lijepo.........

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alana Bates
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1359
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.07.2006. 9:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gemi je napisao/la: ›
Moral nije za druge i radi drugih.
Moral je kategorija u glavi.

Ako si sa sobom ok (a pri tom nisi bolestan u mozak) i ne činiš zlo drugima, onda je to moral koji će i drugi uvažiti. Kad imaš hrpu takvih koji tako čine, onda svijet nije ružan i ne čini se neprijateljskim.

Ako nisi raščistio u svojoj glavi, ako te pere što će okolina reći i misliti, onda je bolje da se držiš pisanih pravila o moralu. Tako je to kako vidim i u religiji (netko nema potrebu za ispovjedi, a netko liže oltare) isto vidim i u prijateljstvu (netko cijeni iskrenog i otvorenog pa i kritički nastrojenog prijatelja, a netko više cijeni prijateljstvo u kojem mu povlađuju i plješću mu)


Kvotam i slažem se.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
super_leptir
Offline
Avatar

Ukupno postova: 203
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.07.2006. 10:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bas sam gledao neku emisiju na TVu koja kaze kako muski svoju agresivnost prema drugima iskazuju na fizicki nacin, a zene na mnogo suptiliniji, podliji i ubojiti nacin nacin. one su majstorice za izazivanje osjecaja krivnje, za izazivanje bijesa i ponizenja, za spletkarenja, klevete i ogovaranja. na poslu te najbolje maltretiraju i ponizavaju zene.

_________________
Sve je moguće osim onog što je nemoguće!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
yellowica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 272
Lokacija: haven
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.07.2006. 14:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

očito se i ja moram uključiti u raspravu...
sa ženom je uvijek bolje biti prijatelj nego neprijatelj... ako ne možeš niti jedno od ovog, onda, imaš problem! jednostavno, izbjegni ju....

zato se ja držim teorije da sam djevojčica... ili dijete.... a to se na nas ne odnosi...

_________________
www.panonius.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: