Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Villom Marijom protiv droge

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Alana Bates
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1359
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.06.2006. 12:07 
Naslov:  Villom Marijom protiv droge
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovo sam našla danas na iskonu:

http://www.net.hr/filmtv/page/2006/06/27/0084006.html

Što mislite, kako je moguće da mladi koji gledaju Big Brother, Villu Mariju i Zabranjenu ljubav manje troše droge nego mladi koji gledaju Željka Malnara???

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.06.2006. 12:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zanimljivija je činjenica na što se troši novac poreznih obveznika od rezultata "istraživanja". i na kraju rezultati im nisu točni, vilu mariju, big brother i zabranjenu ljubav nitko živ ne može pogledat a da se u najmanju ruku ne napuši ko prasac...

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alana Bates
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1359
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.06.2006. 13:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prvi dojam mog brata: jasno da manje koriste droge kad vilu mariju, zabranjenu ljubav i big brother gledaju djeca do 10 godina...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.06.2006. 13:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gaap je napisao/la: ›
zanimljivija je činjenica na što se troši novac poreznih obveznika od rezultata "istraživanja". i na kraju rezultati im nisu točni, vilu mariju, big brother i zabranjenu ljubav nitko živ ne može pogledat a da se u najmanju ruku ne napuši ko prasac...


ne bih se baš ovako izrazila, ali se slažem.

jedino mogu reći: Vilom Marijom za još tuplje i gluplje generacije.........

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
---
Offline
Ukupno postova: 2910
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.06.2006. 14:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

vilom marijom se narod ne drogira, ali postaje gluplji...(ako je to uopće moguće)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.06.2006. 14:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

http://www.mladina.si/dnevnik/83457/

19. junij 2006 | 8:09
Legalizacija kokaina

Antonio Vidali

Bolivijski predsednik Evo Morales se zavzema za mednarodno legalizacijo kokaina.

Bolivijski predsednik je ob obisku dveh največjih tovarn za predelavo koke, ki so ju zgradili s kubanskim in venezuelskim denarjem dejal, da je predelava koke v več sestavin za različne proizvode najboljši način, da se predsednike držav Južne Amerike, Evrope in Azije prepriča v dekriminalizacijo glavne sestavine koke - kokaina.

Morales je dejal, da bo kubanskemu predsedniku Fidelu Castru za njegov 80.rojstni dan 13. avgusta nesel pecivo narejeno iz koke.

Prav tako bo argentinskega predsednika Nestorja Kichnerja prosil za dovoljenje, da se v severni Argentini dovoli prodaja listov koke v sklopu njegove kampanje za legalizacijo kokaina, ki je na listi prepovedanih mamil ZN že od leta 1960.

Morales je izjavil, da bosta Venezuela in Kuba investirali milijon ameriških dolarjev v tovarne, v katerih bodo predelovali liste koke za pijačo.

iskreno, nije mi se dalo tražiti informaciju na hrvatskom, a mislim da ćete skužiti tekst. čula sam tu informaciju zadnjih dana.
s istog kontinenta dolaze i sapunice. čini mi se da ima više ovisnika tih trakavica nego uživatelja (netko reče da se opet kaže uživalaca, pa neka si svako pročita kako hoće) koke... najmilije mi doći na posao pa čuti kako se prepričavaju serije....

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
---
Offline
Ukupno postova: 2910
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.06.2006. 1:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bilo bi bolje da uvedu prohibiciju političara, prostitucije je bilo dosta...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alana Bates
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1359
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.06.2006. 7:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma ali cijelo to istraživanje kao da je postavljeno na krive temelje, tj. kao da se pošlo od krive teze: i onda Jutarnji naglasi kako mladi koji slušaju narodnjake koriste manje marihuane od rockera itd. a negdje u nebitnom kraju rečenice navodi se da se u narodnjačkom miljeu ipak više koriste ostale ilegalne droge. Oćemo od financijskog elementa? Šta bi oni pušili travicu kad imaju i više nego dovoljno para za koku...
Mislim, sad ispada da ja branim rockere i da sam protiv ljudi koji slušaju narodnjake, ali ovo mi je totalno neutemeljeno istraživanje koje se radilo eto da se ima nešto publicirati na dan borbe protiv droge.
BTW, Zlikavci i South park isto potiču mlade na drogiranje...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.06.2006. 7:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Alana Bates je napisao/la: ›
Mislim, sad ispada da ja branim rockere i da sam protiv ljudi koji slušaju narodnjake, ali ovo mi je totalno neutemeljeno istraživanje koje se radilo eto da se ima nešto publicirati na dan borbe protiv droge.
BTW, Zlikavci i South park isto potiču mlade na drogiranje...
Bas tako, gluposti koje je izmislila birokracija.
Droge koje cine mnogo vise stete su alkohol i cigarete. Niti jedna drzavna vlada nije spremna to kontrolirati, uposto su to najvece krave muzare.

I love South Park...

_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.06.2006. 7:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hoću Zlikavce nazad!!!!!!

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.06.2006. 8:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e, a kakva je simbolika onog sranja "bijelom pjesmom protiv droge"... zaradili bare i dino za bijelo pa se skinuli sa žutog il šta?

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
yellowica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 272
Lokacija: haven
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.06.2006. 9:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i mene to zanima... ali ok... meni uvijek treba malo duže da skontam neke stvari...

što se tiče ville marie i big brothera: to je meni jeako glupo... big brother je prvi još na nešto ličio, ali ovaj prošle godine, nula bodova... dosadno...

_________________
www.panonius.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alana Bates
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1359
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.06.2006. 15:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gaap je napisao/la: ›
e, a kakva je simbolika onog sranja "bijelom pjesmom protiv droge"... zaradili bare i dino za bijelo pa se skinuli sa žutog il šta?


A baaaaaaaaaareeeeeeeee... i dino. Tko će bolje izreklamirat anti-drug kampanju nego dva (bivša) narkomana: jedino što kad čovjek malo bolje razmisli, nije dobro bit narkoman (znam, grozna rečenica, al ima veze s vezom, iako se ne bi reklo!), pa čak ni bivši narkoman - koliko god sam ih gledala na tvu ili čitala o njima, svi su bivši narkomani totalno nedovršene poluosobe koje ili neprestano pričaju o bogu (tipa: Bog me spasio, što automatski znači da još nisu preuzeli odgovornost za sebe i najvjerojatnije nikad neće), ili se mole da prežive samo jedan dan bez droge, pa još jedan, pa još jedan: tako čovjek ne može niti planirati, niti uživati u životu, niti se veseliti nečemu. Nažalost, većina narkomana to postane u dobi kad bi se trebali izgraditi kao ljudi (u pubertetu) pa preskoče čitav jedan važan period života, i onda nikad više ne mogu nastaviti gdje su stali.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
puki
Offline
Ukupno postova: 1114
Lokacija: Kokuće zasad
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.06.2006. 16:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

moje misljenje - ako si dovoljno glup da povuces lajnu ili si uspricas neko smece u vene - ko te je*e! (iopet - ne obracam se nikome, samo opcenito pricas).
jedna od najsmjesnijih stvari mi je cinjenica da se o narkomanima prica kao "jadni, kako je njima tesko,blatra"...
ko te je*e, ak si glup, samo se drogiraj...
samo sjebes svoj zivot i zivot ljudi koji se brinu o tebi.

narkomanija je krajnja sebicnost. i ne zalim te budale ni malo.

_________________
Ná glac pioc comhairle gan comhairle ban.

übergefickt osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alana Bates
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1359
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.06.2006. 8:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da, nažalost, odgovorni smatraju da se narkomanija ima smatrati bolešću, što u krajnjem slučaju i jest u onim posljednjim stadijima. Ipak, to je bolest koja se "dobiva" vlastitim izborom i nije je za trpati u koš s leukemijom ili rakom, kod kojega bi bolesnici dali sve samo da ih je zaobišla...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: