Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Blagoslov kuća

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
SrodnaDuša
Offline
Ukupno postova: 168
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.03.2013. 18:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1step2far je napisao/la: ›
Ma, kad sam se udavala morala sam ići kod pravoslavnog popa da mi da krštenicu jer se udajem u katoličkoj crkvi koji mi je održao bukvicu o tome kako nije najsretniji zbog toga. Hellooooo, pa ja nisam išla niti u jednu crkvu, da bi se on imao išta miješati.


Lijepo kažeš kako nisi išla ni u jednu Crkvu. Dakle, ni pravoslavnu, ni katoličku. A zašto si se onda odlucila vjenčati u Crkvi??

Naravno da ne moraš odgovoriti, to je tvoja osobna stvar i pitanje je više retoričko! Da se zamisliš i sama sebi objasniš!!

_________________
"Gospodine, čuvaj nas... od svojih 'sljedbenika'!" (s jednog grafita u Londonu)
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.03.2013. 19:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

SrodnaDuša je napisao/la: ›
A zašto si se onda odlucila vjenčati u Crkvi??




pa zbog ljubafi!!

svašt! koje pitanje Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.03.2013. 20:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

SrodnaDuša je napisao/la: ›
1step2far je napisao/la: ›
Ma, kad sam se udavala morala sam ići kod pravoslavnog popa da mi da krštenicu jer se udajem u katoličkoj crkvi koji mi je održao bukvicu o tome kako nije najsretniji zbog toga. Hellooooo, pa ja nisam išla niti u jednu crkvu, da bi se on imao išta miješati.


Lijepo kažeš kako nisi išla ni u jednu Crkvu. Dakle, ni pravoslavnu, ni katoličku. A zašto si se onda odlucila vjenčati u Crkvi??

Naravno da ne moraš odgovoriti, to je tvoja osobna stvar i pitanje je više retoričko! Da se zamisliš i sama sebi objasniš!!


Zbunj, zbunj Zbunj, zbunj Zbunj, zbunj

definitivno pitanje da se zamisliš...
vjerovatno ce sad preispitati sav svoj život do odluke za udaju...a samim tim zašto se uopce udala

a jbt...zemljo otvori se.....

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
SrodnaDuša
Offline
Ukupno postova: 168
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.03.2013. 20:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tamna strana je napisao/la: ›
SrodnaDuša je napisao/la: ›
1step2far je napisao/la: ›
Ma, kad sam se udavala morala sam ići kod pravoslavnog popa da mi da krštenicu jer se udajem u katoličkoj crkvi koji mi je održao bukvicu o tome kako nije najsretniji zbog toga. Hellooooo, pa ja nisam išla niti u jednu crkvu, da bi se on imao išta miješati.


Lijepo kažeš kako nisi išla ni u jednu Crkvu. Dakle, ni pravoslavnu, ni katoličku. A zašto si se onda odlucila vjenčati u Crkvi??

Naravno da ne moraš odgovoriti, to je tvoja osobna stvar i pitanje je više retoričko! Da se zamisliš i sama sebi objasniš!!


Zbunj, zbunj Zbunj, zbunj Zbunj, zbunj

definitivno pitanje da se zamisliš...
vjerovatno ce sad preispitati sav svoj život do odluke za udaju...a samim tim zašto se uopce udala

a jbt...zemljo otvori se.....


Ja nešto što ne cijenim, ne poštujem, nešto u što ne vjerujem...ma zbog nikakve tradicije niti bilo cega drugoga ne bih cinila. Toliko bar volim i poštujem sebe da se ne bi prisiljavala na nešto u čemu ne vidim smisao!!

_________________
"Gospodine, čuvaj nas... od svojih 'sljedbenika'!" (s jednog grafita u Londonu)
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.03.2013. 20:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

uhh koje velike riječi, a zbog ljubavi su carstva padala

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.03.2013. 20:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PEGY je napisao/la: ›
uhh koje velike riječi, a zbog ljubavi su carstva padala


ma ne kužiš ti to PEGY

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.03.2013. 8:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

SrodnaDuša je napisao/la (Pogledaj post): ›

Lijepo kažeš kako nisi išla ni u jednu Crkvu. Dakle, ni pravoslavnu, ni katoličku. A zašto si se onda odlucila vjenčati u Crkvi??

Naravno da ne moraš odgovoriti, to je tvoja osobna stvar i pitanje je više retoričko! Da se zamisliš i sama sebi objasniš!!


...evo, ja ću ti djelomično odgovoriti, jer kod mene je slična situacija...mi nismo vjenčani u crkvi, ali djecu smo željeli i krstiti i dati im sakramente sve koji idu po redu, jer kao roditelji ne želimo jednog dana prigovaranja po shemi "ja se hoću ženit/udat u crkvi, a zbog vašeg stava prema crkvi sad imamo komplikacije".....
....zbog toga smo izgubili živaca i živaca, išli od popa do popa sve dok nismo našli one koji žele primiti nove članove božjeg stada bez traženja mita, jer je to ono osnovno što bi svaki od njih trebao imati u svojoj misiji.....
....tek u tim situacijama sam se uvjerila koliko je licemjerja u njihovim riječima i djelima, jer to sigurno nije ono što ih je isus učio...


Zadnja promjena: anakonda; 27.03.2013. 8:09; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.03.2013. 8:09 
Naslov:  Re: Blagoslov kuća
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam se udala u crkvi jer je to nešto meni jako lijepo i normalno. Svatko bi trebao imati pravo vjenčati se gdje želi, bez ikakvih uvjeta koje mora ispuniti. I da, zbog ljubavi, dragi je oduvijek želio oženiti se u crkvi i koji mi je draži više od svega. Kompromis? Naravno. Zadržala sam svoje prezime. Wink

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PsychoSoldier
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1719
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 27.03.2013. 9:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zamisli ivana krstitelja... da bi se krstio moras donjeti 20 kg ribe (morske), 50 kg zita... ili da su dali jadnim indijancima i sjeverne i juzne amerike izbora hoce li ili nece uci u krscanstvo, kao i domorodce u africi... hahaha kolko bi crkva sada imala clanova Very Happy Very Happy???

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: