Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Sud utvrdio: Pozdrav ;Za dom spremni; je stari hrvatski pozdrav

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
negue
Offline
Ukupno postova: 68
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.01.2012. 21:10 
Naslov:  Sud utvrdio: Pozdrav ;Za dom spremni; je stari hrvatski pozdrav
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.01.2012. 21:32 
Naslov:  Re: Sud utvrdio: Pozdrav ;Za dom spremni; je stari hrvatski pozdrav
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

negue je napisao/la (Pogledaj post): › http://hrsvijet.net/index.php?option=com_content&view=article&id=19334:sud-utvrdio-pozdrav-za-dom-spremni-je-stari-hrvatski-pozdrav&catid=1:politika&Itemid=9

Problem je kod nas što je osuda medija jača od osude suda pa će iz istog razloga doći
do toga da netko opet u raznim emisijama npr. Goldstein i slični optuže nekog kako je vikao ustaški pozdrav i to je to... sve ostalo je nebitno kasnije jer ono što se vuče kroz televiziju to raja puši... Koliko god mi pričali da ne uzimamo u obzir članke u novinama, emisije na televiziji, te kreiramo iz njih određena mišljenje, mi se djelomično i lažemo... JER UZIMAMO U OBZIR PA KATKAD I PODSVJESNO.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 08.01.2012. 21:49 
Naslov:  Re: Sud utvrdio: Pozdrav ;Za dom spremni; je stari hrvatski pozdrav
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

negue je napisao/la (Pogledaj post): › http://hrsvijet.net/index.php?option=com_content&view=article&id=19334:sud-utvrdio-pozdrav-za-dom-spremni-je-stari-hrvatski-pozdrav&catid=1:politika&Itemid=9


aha, pa i svastika je nekakav indijski siimbol zdravlja i screce Smile ... pa ne vidim bas zastave sa svastikom, a isto tako ne vjerujem da skinjare tetoviraju po sebi indijske simbole zdravlja i srece

to dovoljno govori o hrvatskom pravosudnom sustavu Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tranquilize
Offline
Ukupno postova: 548
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.01.2012. 22:00 
Naslov:  Re: Sud utvrdio: Pozdrav ;Za dom spremni; je stari hrvatski pozdrav
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): ›
negue je napisao/la (Pogledaj post): › http://hrsvijet.net/index.php?option=com_content&view=article&id=19334:sud-utvrdio-pozdrav-za-dom-spremni-je-stari-hrvatski-pozdrav&catid=1:politika&Itemid=9

Problem je kod nas što je osuda medija jača od osude suda pa će iz istog razloga doći
do toga da netko opet u raznim emisijama npr. Goldstein i slični optuže nekog kako je vikao ustaški pozdrav i to je to... sve ostalo je nebitno kasnije jer ono što se vuče kroz televiziju to raja puši... Koliko god mi pričali da ne uzimamo u obzir članke u novinama, emisije na televiziji, te kreiramo iz njih određena mišljenje, mi se djelomično i lažemo... JER UZIMAMO U OBZIR PA KATKAD I PODSVJESNO.


ma kakvi bre sudovi, goldstein, babe, index, vecernji, jutarnji, net.hr , oni ovcama kroje "stavove"

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.01.2012. 22:36 
Naslov:  Re: Sud utvrdio: Pozdrav ;Za dom spremni; je stari hrvatski pozdrav
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tranquilize je napisao/la (Pogledaj post): › ma kakvi bre sudovi, goldstein, babe, index, vecernji, jutarnji, net.hr , oni ovcama kroje "stavove"
Da ne dođe do zabune, nisam nikakav pobornik ustaštva i sl.
Ovo sam gore pisao iz jednog drugog razloga. Naime bilo o čemu da je priča ukoliko se ona ne poklapa s onime što propagira određena elita (koja duže vrijeme drma hrvatskom scenom) za tu stvar je po defaultu nemoguće da bude istina čak ni pod eventualno...
Tada kreće medijska hajka... a sve ostalo je manje važno.
Ti možeš posprdno govoriti o bilo čemu, no jasna je stvar da kod prosječnog čovjeka medij kao takav ima velik utjecaj na način donošenja odluka. A možemo mi pričati bajke da mi sami odlučujemo, no pitanje je koga onda lažemo. nekog drugog ili sebe?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tranquilize
Offline
Ukupno postova: 548
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.01.2012. 22:52 
Naslov:  Re: Sud utvrdio: Pozdrav ;Za dom spremni; je stari hrvatski pozdrav
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): ›
tranquilize je napisao/la (Pogledaj post): › ma kakvi bre sudovi, goldstein, babe, index, vecernji, jutarnji, net.hr , oni ovcama kroje "stavove"
Da ne dođe do zabune, nisam nikakav pobornik ustaštva i sl.
Ovo sam gore pisao iz jednog drugog razloga. Naime bilo o čemu da je priča ukoliko se ona ne poklapa s onime što propagira određena elita (koja duže vrijeme drma hrvatskom scenom) za tu stvar je po defaultu nemoguće da bude istina čak ni pod eventualno...
Tada kreće medijska hajka... a sve ostalo je manje važno.
Ti možeš posprdno govoriti o bilo čemu, no jasna je stvar da kod prosječnog čovjeka medij kao takav ima velik utjecaj na način donošenja odluka. A možemo mi pričati bajke da mi sami odlučujemo, no pitanje je koga onda lažemo. nekog drugog ili sebe?


eto ga vec se ispricavas medijima izmanipuliranoj vecini, a da ja nisam ni spomenuo ustastvo, mene smeta slika koju o Hrvatskoj pokusavaju izgraditi pojedini portali, pojedine "gradjanske" udruge (tragikomicno financirane od iste te drzave)... sliku o drzavi koja vjecno treba biti u nekom "cistilistu" ili recimo golgoti zbog necega sto se dogodilo prije vise od 60 godina, iste te udruge i novine se ne bave hrvatskim zrtvama i patnjama iz domovinskog rata vec okolo tuze i klevecu vlastitu drzavu...

ne pisu ni o tome da su u Srbiji cetnici izjednaceni sa antifasistima te da uredno primaju mirovine, imaju skupove i slicno..

da nepricam o milijunima koje takve udruge vuku iz proracuna, poanta je da su najpopularniji mediji i najmocnije "gradjanske udruge" izrazito anti-hrvatske nastrojene, kako, zasto , u cijem su vlasnistvu neznam, ali jedino budala ili oni koji ovu drzavu oduvijek i mrze to ne vide....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.01.2012. 0:21 
Naslov:  Re: Sud utvrdio: Pozdrav ;Za dom spremni; je stari hrvatski pozdrav
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tranquilize je napisao/la (Pogledaj post): ›
mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): ›
tranquilize je napisao/la (Pogledaj post): › ma kakvi bre sudovi, goldstein, babe, index, vecernji, jutarnji, net.hr , oni ovcama kroje "stavove"
Da ne dođe do zabune, nisam nikakav pobornik ustaštva i sl.
Ovo sam gore pisao iz jednog drugog razloga. Naime bilo o čemu da je priča ukoliko se ona ne poklapa s onime što propagira određena elita (koja duže vrijeme drma hrvatskom scenom) za tu stvar je po defaultu nemoguće da bude istina čak ni pod eventualno...
Tada kreće medijska hajka... a sve ostalo je manje važno.
Ti možeš posprdno govoriti o bilo čemu, no jasna je stvar da kod prosječnog čovjeka medij kao takav ima velik utjecaj na način donošenja odluka. A možemo mi pričati bajke da mi sami odlučujemo, no pitanje je koga onda lažemo. nekog drugog ili sebe?


eto ga vec se ispricavas medijima izmanipuliranoj vecini, a da ja nisam ni spomenuo ustastvo, mene smeta slika koju o Hrvatskoj pokusavaju izgraditi pojedini portali, pojedine "gradjanske" udruge (tragikomicno financirane od iste te drzave)... sliku o drzavi koja vjecno treba biti u nekom "cistilistu" ili recimo golgoti zbog necega sto se dogodilo prije vise od 60 godina, iste te udruge i novine se ne bave hrvatskim zrtvama i patnjama iz domovinskog rata vec okolo tuze i klevecu vlastitu drzavu...

ne pisu ni o tome da su u Srbiji cetnici izjednaceni sa antifasistima te da uredno primaju mirovine, imaju skupove i slicno..

da nepricam o milijunima koje takve udruge vuku iz proracuna, poanta je da su najpopularniji mediji i najmocnije "gradjanske udruge" izrazito anti-hrvatske nastrojene, kako, zasto , u cijem su vlasnistvu neznam, ali jedino budala ili oni koji ovu drzavu oduvijek i mrze to ne vide....
Slažem se.
Nadodao bih kako mi imamo tu neku falingu odnosno neki osjećaj krivnje da uvijek mislimo da smo krivi pa i kad nismo, a ako nismo napravit ćemo da jesmo... samo nebi li se kasnije nekome mogli pravdat i sami sebe omalovažavat.

Umjesto da si uređujemo državu i svakog ko sere poteramo u kurac. (ispričavam se na riječniku, ali jednostavno danas nisam znao drugačije Very Happy )

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.01.2012. 0:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la: ›
(ispričavam se na riječniku, ali jednostavno danas nisam znao drugačije Very Happy )

Nemaš se zašto ispričavat... Baš si lijepo govorio. Smile

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 09.01.2012. 7:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sieg Heil

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.01.2012. 12:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vremena se mijenjaju pa tako i Hrvatski pozdravi.
Sve više je u modi Hrvatski pozdrav ZA BIRO SPREMNI !

_________________
U svakom kukolju ima i žita.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tranquilize
Offline
Ukupno postova: 548
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.01.2012. 18:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evo naseg Puhovskoga :=))
http://danas.net.hr/crna-kronika/page/2012/01/09/0669006.html
jos fali goldstein, babe i pusicka

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chimpika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 54
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.01.2012. 23:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Cekam da se oglasi i Josipovic (i tako njegova Udba i kos vec rade na istrazi o sudcu iz Knina), Milanovic, takozvani "najbolji" svjetski pisci poput Jergovica ili pak neki ludjak Mandic, a i pitanja onoga ljigosha iz NU2.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: