Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Za i protiv Europske unije [Vijesti Osječke]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
MegaSmrT
Offline
Avatar

Ukupno postova: 680
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 04.01.2012. 22:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam za emigraciju na neki od nenasaljenih otoka na karibima recimo...

_________________
Tata mudantino, sestra drakula.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Goku07
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.01.2012. 23:02 
Naslov: Warning ! Što kaže Nigel Farage (EU parlament)
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pogledajte što kaže Nigel Farage o EU, te ulasku Hrvatske. Inače Nigel Farage je član EU parlamenta, po meni nevjerojatan političar i govornik (pogledajte i njegove ostale clipove), te sva njegova predviđanja o EU su se do sada realizirala...

http://www.youtube.com/watch?v=skvFYvS98-U

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.01.2012. 23:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Goku07 je napisao/la: ›
Pogledajte što kaže Nigel Farage o EU, te ulasku Hrvatske. Inače Nigel Farage je član EU parlamenta, po meni nevjerojatan političar i govornik (pogledajte i njegove ostale clipove), te sva njegova predviđanja o EU su se do sada realizirala...

http://www.youtube.com/watch?v=skvFYvS98-U

on govori iz perspektive britanskog političara, a složit ćemo se valjda da se problemi britanije i hrvatske bitno razlikuju.

inače - da, glasat ću za ulazak, jer ne vjerujem da se sami ni metra možemo pomaknuti od hercegovine prema civilizaciji.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Razigrani Dječak
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.01.2012. 23:17 
Naslov: [ Post čeka odobrenje ]
[Vrh] 

[ Post čeka odobrenje ]

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Razigrani Dječak
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.01.2012. 23:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Goku07 je napisao/la: ›
Pogledajte što kaže Nigel Farage o EU, te ulasku Hrvatske. Inače Nigel Farage je član EU parlamenta, po meni nevjerojatan političar i govornik (pogledajte i njegove ostale clipove), te sva njegova predviđanja o EU su se do sada realizirala...

http://www.youtube.com/watch?v=skvFYvS98-U
Goku07 je napisao/la: ›
Pogledajte što kaže Nigel Farage o EU, te ulasku Hrvatske. Inače Nigel Farage je član EU parlamenta, po meni nevjerojatan političar i govornik (pogledajte i njegove ostale clipove), te sva njegova predviđanja o EU su se do sada realizirala...

http://www.youtube.com/watch?v=skvFYvS98-U


Niegel je legenda i zna što priča. Pogledajte sami a posebno vi EU fanovi možda vam se otvore oči i pročiste uši dok još nije kasno. EU je nacistička tvorevina, koja se urušava kao kula babilonska.Vrijeme je za bitku. S vama ili bez Vas srušit će se , a svatko sam bira na kojoj će strani biti. Smrt nacizmu sloboda narodu. Proleteri svijeta ujedinimo se, Zajedno smo Svemoćni !

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Boost
Offline
Ukupno postova: 765
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.01.2012. 23:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ZA!
Ako nam ikako pomognu, omoguće nešto, smanje korupciju itd...super...
Ako zbog njih propadnemo, ako se sve uruši..opet super, jer živimo u takvo govno državi da ju treba rasturit i sve ispočetka..uz uvođenje smrtne kazne.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Coca Cola
Offline
Avatar

Ukupno postova: 394
Lokacija: n'djamena
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 04.01.2012. 23:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la (Pogledaj post): ›
Strani ulagači će kupovati hrvatsko zemljište i prirodne resurse? Ovo nije vrijedno komentiranja.


Kad sam ovo procitao prestao sam dalje citati! Molim te da se spustis na zemlju! Nisam doso da ti pametujem al ovakve nebuloze moze pisati samo netko tko nije upoznat sa pravim stanjem ili zivi u oblacima..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
!nnovation
Offline
Ukupno postova: 304
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.01.2012. 23:53 
Naslov:  Re: Za i protiv Europske unije [Vijesti Osječke]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

meni to sve skupa zvuci kao kad banke daju neku akciju, kredit po povoljnijoj kamati..povoljna kamata je super ali je to i dalje KREDIT:)

EU ce imati vise koristi od nas nego mi od njih.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
žak
Offline
Ukupno postova: 80
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.01.2012. 1:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Protiv.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
snaša
Offline
Avatar

Ukupno postova: 820
Lokacija: 7 km od centra
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.01.2012. 6:59 
Naslov:  Re: Za i protiv Europske unije [Vijesti Osječke]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

!nnovation je napisao/la (Pogledaj post): › meni to sve skupa zvuci kao kad banke daju neku akciju, kredit po povoljnijoj kamati..povoljna kamata je super ali je to i dalje KREDIT:)

EU ce imati vise koristi od nas nego mi od njih.


Odlična usporedba..
Nije mi jasno zbog čega mislite da bi EU primila u članstvo bez nekih interesa, eto vidim već trče nam u pomoć..osobno mislim da su ti njihovi interesi prevelika cjena za ulazak Hrvatske u EU i zato sam protiv.. i super je to što mi nitko neće moći zabraniti da tako i gasam, mada bi ovi moderni demokrati/euroljupci to rado željeli.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.01.2012. 8:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la (Pogledaj post): ›

inače - da, glasat ću za ulazak, jer ne vjerujem da se sami ni metra možemo pomaknuti od hercegovine prema civilizaciji.


...ZA - baš zbog ovog razloga....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.01.2012. 8:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

joj, pa naravno da nas eu ne prima bez nekih interesa! promašujete poantu. samim ulaskom u eu, kao ni pasivnim bivanjem u njoj neće nam biti ništa bolje nego sada, moguće čak i lošije. međutim, eu je platforma koja pruža mnoge mogućnosti, a na nama je hoćemo li ih i u kojoj mjeri iskoristiti.

kad bih znao da imamo sposobne ljude koji od hrvatske izvan eu mogu i žele napraviti kvalitetnu zemlju za život, u tom slučaju eu možda ne bi bila pravi izbor. no, kako uopće ne vjerujem u to, zapravo i nemam nekog izbora na referendumu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
a_reel
Offline
Avatar

Ukupno postova: 163
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.01.2012. 8:54 
Naslov:  Re: Za i protiv Europske unije [Vijesti Osječke]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam PROTIV EU! zato ću glasati ZA ulazak Hrvatske u EU! Povijest nas uči da je svaka državna zajednica u koju su ušli Hrvati propala; i Austro - ugarska, i Država SHS i Kraljevina SHS i Kraljevina Jugoslavija i NDH i Titova Jugoslavija pa će bome propasti i EU. Zato pozivam sve koji su protiv EU da glasaju ZA ulazak Hrvatske u EU!
Twisted Evil

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.01.2012. 9:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Živjela Hrvatska-Živjela EU osijek031.com smile


eu nas prima iz interesa - svašta, pa naravno da je sve interes i mi ulazimo iz interesa i brak se sklapa iz nekog interesa i djeca se rađaju iz interesa! Ja ni nebih u neku tvorevinu koja nezna svoje interese, to bi bio onda neki skup budaletina.

selo,seljaci,ribari,stočari,blablabla - jedva čekaju da uđu u sređeno tržište i da konačno znaju pravila najmanje 5 godina unaprijed!

zemljište će pokupovati jeftini - ma nemoj, pa nemože nitko od mene ništa kupiti ako ja ne želim prodati! a na kraju nije ni njima svejedno ispljunit lovu jer ovo je ipak balkan pa začas netko sve nacionalizira.

tjeraju na nas da imamo njihove zakone - pa hvala bogu, jer ovi naši su puni rupa

guraju nas u eu da bi dobili našu prekrasnu zemlju,more,brda,dolove...- ma tko te gura? pa EU je prepuna prirodnih ljepota, čista i uredna i nema smeća po kanalima,iskidanih najlona po grmlju i krošnjama, strviništa na kraj svakog naselja...


I još nešto bitno ZA - europas, sloboda kretanja, sloboda rada (za one koji su naučili raditi),veći izbor školovanja, nema carine, mogu naručivati preko ebaja za više od 160kn bez straha od drugarica, konačno smo tamo gdje pripadamo

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 05.01.2012. 9:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

najveci protivnici ulaska su oni ciji su roditelji ili oni sami godinama cistili njemacka govna, spremali im kuce, sluzili ... i onda na svom kamenu i pripizdini donjoj sagradili trokatnice da cijelo selo vidi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: