Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



pronađena papiga tigrica

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
think
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.12.2011. 18:27 
Naslov:  pronađena papiga tigrica
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pozdrav, ljudi!
Evo kako je Srećko završio kod mene...
Živim na Jugu II. Idem ja danas platiti režije za stan pošto je petnaesti u mj.. Izlazim iz pošte kad vidim neke ljude kako gledaju na onu nadstrešnicu koja povezuje poštu i konzum na jugu II i vidim malu tigricu. ljudi su brzo odustali od pokušaja da ga dozovu dolje pa sam se okušao ja. nakon 2 minute malac se spustio na stepenice prema knjižnici i nekako sam ga uspio uhvatiti!
sada je kod mene u stanu, no ne znam kako bih ga zadržao. Nažalost nemam financija ni za krletku(ah taj divan studentski život!)pa sam kupio nekakvu rupičastu zdjelu u kojoj ga držim.Užasno mi ga je žao ali što da mu ja radim..A uskoro je i božić pa ću morati u zagreb.
Malac mi se čini dosta mršav, kod mene nije htio jesti ni piti za sada, možda će htjeti sutra.
Molio bih sve koji znaju nekoga koji su izgubili nedavno tigricu da me nazovu kako bih je mogao vratiti , ili ako ga netko želi udomiti , ukoliko se ne javi vlasnik-vlasnica! lijepi pozdrav! 095-550-44-23

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: