Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Navijač u terenu!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Treba li HNS kazniti navijače za ulijetanje na stranom terenu?

Ne treba. Neka ih kazne vani.
14%
 14%  [ 2 ]
Treba. Pravila treba poštivati.
71%
 71%  [ 10 ]
Općenito sam protiv kazni.
14%
 14%  [ 2 ]
Ukupno glasova : 14


Autor Poruka
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.06.2006. 23:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i to su nam nabili na nos iz EU. bio neki otok ili tome slično i neke vjetrenjače, ali tv skontam samo u prolazu dok ručam kod svojih.
moramo povećati proizvodnju energije iz obnovljivih izvora i to jako puno ako mislimo upasti u EU........ vrijeme teče....... sad!

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
---
Offline
Ukupno postova: 2910
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.06.2006. 23:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DanicaV je napisao/la (Pogledaj post): › i to su nam nabili na nos iz EU. bio neki otok ili tome slično i neke vjetrenjače, ali tv skontam samo u prolazu dok ručam kod svojih.
moramo povećati proizvodnju energije iz obnovljivih izvora i to jako puno ako mislimo upasti u EU........ vrijeme teče....... sad!

poanta je u slijedećem:

tip iz hamburga bi na našim otocima instalirao vjetrenjače jer u Europi sve teže dobij lokacijske dozvole zbog buke koju stvaraju.

u samom intervjuu riječ "buka" je izbjegnuta...
Evil or Very Mad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
---
Offline
Ukupno postova: 2910
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.06.2006. 23:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

btw, struja iz vjetrenjače je mrvicu skuplja od svih drugih...ali, to i tako nije bitno kad je mi plaćamo...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alana Bates
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1359
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.06.2006. 6:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mi nemamo baš toliko nevjerojatno puno vjetra. Jasno, ta bura oko Velebita (jel to upotrebljivo?) i to bi bilo to. Nismo baš poznati po vjetru... Buka na Velebitu - no, no, životinjice...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.06.2006. 7:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Alana Bates je napisao/la: ›
Mi nemamo baš toliko nevjerojatno puno vjetra. Jasno, ta bura oko Velebita (jel to upotrebljivo?) i to bi bilo to. Nismo baš poznati po vjetru... Buka na Velebitu - no, no, životinjice...

Poznat sam po vjetru. Ne bas kao Velebit, ali poslije graha...

_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
puki
Offline
Ukupno postova: 1114
Lokacija: Kokuće zasad
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.06.2006. 11:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

grah i pivo u kombinaciji, recimo, isto upali....

_________________
Ná glac pioc comhairle gan comhairle ban.

übergefickt osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.06.2006. 11:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kako nemamo vjetra, pa most na Maslenici su podigli baš na pravom mjestu tako da je uglavnom zatvoren za promet. sada prave vjetrobrane koji će za neki promil smanjiti "promaju".

a i šta će nam struja. treba uvesti redukcije. bilo je baš zabavno (za one koji se sjećaju). ionako volim paliti svijeće.

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alana Bates
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1359
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.06.2006. 17:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

puki je napisao/la: ›
grah i pivo u kombinaciji, recimo, isto upali....


Sad ću iznijeti vjekovnu predrasudu: žene ne puštaju vjetrove (i da dodam: tak da ne bih znala!)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
---
Offline
Ukupno postova: 2910
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.06.2006. 18:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DanicaV je napisao/la (Pogledaj post): › kako nemamo vjetra, pa most na Maslenici su podigli baš na pravom mjestu tako da je uglavnom zatvoren za promet. sada prave vjetrobrane koji će za neki promil smanjiti "promaju".

a i šta će nam struja. treba uvesti redukcije. bilo je baš zabavno (za one koji se sjećaju). ionako volim paliti svijeće.


ja obožavam mrak... Razz

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.07.2006. 13:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Allende je napisao/la: ›
Nemam ništa protiv navijanja, skandiranja, verbalnog vrijeđanja suprotne strane, u krajnjoj liniji to i pravi atmosferu, ali prva baklja da se zapali, prva stolica da poleti


Zanimljivi niz i zanimljiva kategorizacija dopuštenog.

Dokazano je da je preko 3/4 svih gledatelja, ako ih tako možemo nazvati, nema pojma o događaju koji prate. Znam i sam, najnoviji primjer je utakmica HR - Iran na koju sam vodio brata, da diklići toliko "navijaju" da je to zapanjujuće koliko malo percepcije posvećuju događajima na terenu.

Zapaljena rulja, prekapacitirani stadioni, defanzivna pasivno-sigurnosna poltika stvaraju odličan polgon za sve neiživljene nezaposlene balkanske drkadžije.

Vodim dijete, kupim zapad, popnem se skroz gore i onda mi se natakare dva krezuba kretena, ali ono pravo krezubi, crna dirka, bela dirka, i skaču, vitlaju oko sebe znojavim plastičnim dresom i izvikuju "za dom spremni!".

I onda ja mom burajzu moram objašnjavat što je to sve što oni ne znaju, od N. Š. Zrinskog pa do hrvatskih kvislinga.

Pamtim jednu emisiju Otvoreno, nazvao jedan gledatelj, po strukturi izražavanja naslućivalo se navijač, i pitao želimo li mi dovesti kazališnu publiku na stadione, a u studiju svi umuknuli.

Ma pička vam materina, normalno da želimo.

Ja hoću doć gledat dobru utakmicu.
Ipak, kad bi se imbecilnim gromadama pivskih trbuha, patološkim psovačima i ostalim debilima (čiji preci nisu nikako smjeli doseljeti s ostalim plemenima već su trebali ostati iza Kavkaza jesti boršč iz šešira) zabranio ulaz - naša liga ne bi imala ni 3% sadašnje mizerne gledanosti.

Iz sentimenta bi došao poneki starček.
Kakav klub, takva i publika.
U cjelini gledano, kakav grad (palanka) takvi i navijači.

I to nema veze s koliko kuna imaš u džepu.
Sramota je da na besplatne filmove puk od 130.000 duša iznjedri tek tridesetak duša i to vikendom.

Mi smo kurac, mi nemamo sebe. Hrđava stara kurčina od sto milijarda tona govana.

_________________
Nekad davno bijah gej,
spasio me Horus Hej!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
puki
Offline
Ukupno postova: 1114
Lokacija: Kokuće zasad
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.07.2006. 11:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hm...tuzno je sto si actually u pravu...

_________________
Ná glac pioc comhairle gan comhairle ban.

übergefickt osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legenda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 95
Lokacija: a tu neko mijesto, neznam kak se točno zove
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 20.03.2007. 23:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Treba ih se kaznit. Ali ja sam uz navijače i uvjek protiv policije. Policijska represija nije izdrživa. Policija u Hrvatskoj pa i vani se iživljava na navijačima i tuče ih ko pse. Svi policajcii su kopilad!!
A.C.A.B.

_________________
ALL COPS ARE BASTARDS
..::A_C_A_B::..
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Shorty
Offline
Ukupno postova: 81
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.03.2007. 15:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

legenda je napisao/la (Pogledaj post): › Treba ih se kaznit. Ali ja sam uz navijače i uvjek protiv policije. Policijska represija nije izdrživa. Policija u Hrvatskoj pa i vani se iživljava na navijačima i tuče ih ko pse. Svi policajcii su kopilad!!
A.C.A.B.


Ako ovaj kripl još nije dobio ban, uskoro će... Inaće, dečkić voli tako dizat stare topice, nevezano srat i tako... Kod nas na forumu je već davno dobio ban, i nemojte ga baš preozbiljno shvaćat! Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: