Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kako je bilo na UFO danima

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
paperje
Offline
Avatar

Ukupno postova: 794
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.06.2006. 19:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

uvjerljivo najugodnije izneneđenje ovogodišnjeg ufa je grupa koja je nastupala u nedjelju, a ime im je welcome an (ili tako nešto). oduševljena sam! 9 momaka iz požege, a slušajte šta sviraju: bubnjevi, bas, gitara, klavijture, dvije trube, rog, trombon i tuba!osijek031.com smile kapa dolje, carevi su

_________________
ne moras biti super-optimist, ali ako na sve gledas crno, za tebe sunce zalazi vec ujutro
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leon
Offline
Admin
Avatar

Ukupno postova: 4121
Lokacija: space
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.06.2006. 20:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kinaski iz Sibenika imaju odlicne tekstove i spaljenog pjevaca. ;-) Cista desetka za lyrics i energicnost. Steta sto su nastupili nakon Ajs-a, pa se pola ljudi rastrkalo...

http://www.kinaski.com/

_________________
--
Leon Linde
portal Osijek031.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.06.2006. 15:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evo i ja se malo otrijeznio i došao k sebi... kako vam se dalo pit ono pivo... ja sam sebi nosio u torbi limenke osječkog (6kn na benzinskoj 0,5l)... malo je bilo glupo što su dead bendovi svirali po danu a neki soft rock po noći al je ipak bilo luuudo... nedjelja je bila najbolja (tj. ja sam došao na najbolji dio večeri, prvo sam bio na prljavcima, btw... hvala mojoj što mi je besplatno točila karlovačko... hehe) WE COME ON (iliti: SVRŠAVAMO... otprilike)... imali su čak 5 ili 6 biseva... najjači su bili sa Chop Suey...
čak sam upoznao neke bendove i dobio pivo (onu točenu vodu) od pjevača iz instikta (forgot name... jebga)
... i da... šećer na kraju... jednoj prekrasnoj... opet hvala za pivo i kapu ''Osječko''...

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alana Bates
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1359
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.06.2006. 20:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

paperje je napisao/la: ›
uvjerljivo najugodnije izneneđenje ovogodišnjeg ufa je grupa koja je nastupala u nedjelju, a ime im je welcome an (ili tako nešto). oduševljena sam! 9 momaka iz požege, a slušajte šta sviraju: bubnjevi, bas, gitara, klavijture, dvije trube, rog, trombon i tuba!!! kapa dolje, carevi su


Čini se kao moja specijalnost: limene glazbe i jazz-bandovi...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
paperje
Offline
Avatar

Ukupno postova: 794
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.06.2006. 23:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eto, nadam se da si ih poslušala i vidjela. super su! kod mene oduševljenje ne jenjava

_________________
ne moras biti super-optimist, ali ako na sve gledas crno, za tebe sunce zalazi vec ujutro
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alana Bates
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1359
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.06.2006. 8:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma nisam uopće dolazila do grada ovih dana, ispitni rokovi su me pritisli ko 100 tona blokova... OLJM-u ću se ipak malo više moći pridružiti...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.06.2006. 19:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

paperje je napisao/la: ›
uvjerljivo najugodnije izneneđenje ovogodišnjeg ufa je grupa koja je nastupala u nedjelju


A mene oduševila sličnost ovog pjevača iz DOGME u subotu....podsjeća me na nekog....Koga? Koga ?? Laughing Laughing Very Happy Wink


_________________
Gemi031
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
paperje
Offline
Avatar

Ukupno postova: 794
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.06.2006. 20:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hmmmmm? Jooooj

_________________
ne moras biti super-optimist, ali ako na sve gledas crno, za tebe sunce zalazi vec ujutro
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
steam
Offline
Avatar

Ukupno postova: 811
Lokacija: Zagreb
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.06.2006. 21:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ehh, da sam znao da ce mi imenjak nastupiti, dosao bih ranije u subotu.. Smile

_________________
--
Don't rub the lamp if you don't want the genie to come out.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.06.2006. 9:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja bio na pol sata, mislim nek mi netko kaže što se slušalo na ufu ove godine? šta je to vatra, zašto u osijeku dva puta tjedno svira belfast food??? gdje je rambo? gdje su bendovi koji nešto vrijede... treba pitat debilne organizatore koji su odjebali sly-ja iz organizacije vjerojatno! ovo se srozalo na klasičnu seljačku pijanku...

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.06.2006. 11:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gaap sdto je tebi dobra glazba prvo ti nama reci...Ako je necega bilo na UFOu onda je to za svakoga ponešto...

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
paperje
Offline
Avatar

Ukupno postova: 794
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.06.2006. 11:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@gaap, sunce li ti tvoje, rondaj po čem oćeš, al u Belfast ne diraj jerbo ćeš s menom posla imat!
pa ok, tebi ufo nije bio dobar, mogo si ondak na karlovačko korner na kopiku Smile to bijaše zabava za raju!!!

_________________
ne moras biti super-optimist, ali ako na sve gledas crno, za tebe sunce zalazi vec ujutro
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lemba
Offline
Ukupno postova: 23
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.06.2006. 15:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sto se mene tice PROMASAJ,pitanje cemu su sluzila 2 video zida kad niti jedan nije imao funkciju koju je trebao.
na jednome zidu je trebala da bude obavijest tko gostuje i kad a na drugome zidu je trebao video dj da odradi svoj posao.
da odradi posao a posao mu je bio da animira video zid s nekim svojim video uratcima,izmiksanim onako kako koja grupa ili dj svira.
na kraju je vj pustao kompletne crtane filmove,pa gdje to ima osim kod nas.
podlogu je trebao odraditi jedan vj iz osijeka stanuje u mojoj ulici,sve je bilo dogovoreno,on im je prezentirao materijal,oni bili zadovolji,on otkazao neke gaze zbog UFO i na kraju mu rekli 2 dana prije da im on ne treba jer su nasli nekoga profesionalca koji ce da to odradi bez novaca.
JAKO PROFESIONALNO OD ORGANIZATORA,DESKO IZGUBIO GAZE KOJE JE ZBOG NJIH OSTAVIO.
i naravno ovaj njihov profesionalac napravio sranja ali barem ga nisu platili.
ne svidja mi ce ni razvodnjeno pivo i dugo ustimavanje grupa i ne dolazak nekih najavljenih

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
alexia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 237
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.06.2006. 18:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gaap je napisao/la: ›
ja bio na pol sata, mislim nek mi netko kaže što se slušalo na ufu ove godine? šta je to vatra, zašto u osijeku dva puta tjedno svira belfast food??? gdje je rambo? gdje su bendovi koji nešto vrijede... treba pitat debilne organizatore koji su odjebali sly-ja iz organizacije vjerojatno! ovo se srozalo na klasičnu seljačku pijanku...


sly je u njemi...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.06.2006. 9:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la: ›
gaap sdto je tebi dobra glazba prvo ti nama reci...Ako je necega bilo na UFOu onda je to za svakoga ponešto...


trebalo je samo bit BOLJE nego prošle godine, svaki put treba nastojati da taj jebeni festival bude bolji, a negodinu nakon laibacha i ramba dozvolit da zvijezde večeri budu kandžija, gužva, i tako dalje....
paperje je napisao/la: ›
@gaap, sunce li ti tvoje, rondaj po čem oćeš, al u Belfast ne diraj jerbo ćeš s menom posla imat!
pa ok, tebi ufo nije bio dobar, mogo si ondak na karlovačko korner na kopiku Smile to bijaše zabava za raju!!!


belfasti su dosadni da dosadniji ne mogu bit, vjerojatno jer sviraju svaka dva tjedna u osijeku i jer nisu niš novo snimili od.... nikad!

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: