Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Izbori 2011.

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Vaš glas ide ...

KUKURIKU
22%
 22%  [ 14 ]
HDZ
1%
 1%  [ 1 ]
HDSSB
12%
 12%  [ 8 ]
HSP
20%
 20%  [ 13 ]
LABURISTI
17%
 17%  [ 11 ]
HSLS
4%
 4%  [ 3 ]
BUZ-PGS-HRS
0%
 0%  [ 0 ]
OSTALI
8%
 8%  [ 5 ]
NEĆU IZAĆI NA GLASOVANJE
11%
 11%  [ 7 ]
Ukupno glasova : 62


Autor Poruka
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.11.2011. 9:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ako bude lista u našoj izbornoj jedinici glasam za don Ivana Grubišića i njegovu nezavisnu listu Smile ...ako ne, onda za laburiste.. Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.11.2011. 12:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la (Pogledaj post): › Ako bude lista u našoj izbornoj jedinici glasam za don Ivana Grubišića i njegovu nezavisnu listu Smile ...ako ne, onda za laburiste.. Smile

Uzeo si mi riječ iz usta.

Šteta što nezavisna lista sa Grubišićem neće biti u Osijeku, jer ću morati dati glas laburistu Lesaru koji mu nije ni do koljena.

Nisam mislio ići na izbore, ali previše mi smrdi u ovoj državi pa moram.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.11.2011. 12:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

O Lesaru sam imao bolje misljenje kad sam manje znao o njemu i sto sam ga manje gledao i slusao. Totalni fake, mucko kukavicje jaje koje ce u Sabor uci na konto razocarenja biraca ostalim kandidatima.

Don Ivan Grubisic mi se u mnogim stavovima svidja, ali sumnjam da bi taj imao muda zalagati se za npr. raskidanje ugovora s Vatikanom, a to vidim kao jedno od vecih zala u RH. Kontam i da ne bi bio za promjenu nacina financiranja i financijskog polozaja vjerskih zajednica - npr. da sve moraju voditi papire, placati poreze, a financiranje iskljucivo preko place dragovoljnih donatora - njemacki model.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.11.2011. 12:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni je žao što nemam za koga glasati, ali dat ću glas Lesaru kako bi oslabio SDP, HDZ, HDSSB i HSP.

Hrvatima treba još jedan milenij da bi evoluirali.

_________________
U svakom kukolju ima i žita.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.11.2011. 13:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

francika je napisao/la: ›
Osječanin je napisao/la (Pogledaj post): › Ako bude lista u našoj izbornoj jedinici glasam za don Ivana Grubišića i njegovu nezavisnu listu Smile ...ako ne, onda za laburiste.. Smile

Uzeo si mi riječ iz usta.

Šteta što nezavisna lista sa Grubišićem neće biti u Osijeku, jer ću morati dati glas laburistu Lesaru koji mu nije ni do koljena.

Nisam mislio ići na izbore, ali previše mi smrdi u ovoj državi pa moram.

iako grubišić ima svojih bisera, slažem se s obojicom, vjerojatno ću i ja jednako postupiti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.11.2011. 14:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

koliko sam shvatio, Grubišić namjerava izaći na izbore u svim izbornim jedinicama..ne znam kako je kod nas stanje ali se nadam da je našao 10 ljudi za listu u našoj i.j. i da su skupili 550 potpisa potpore..to su uvjeti da bi se prihvatila lista...on je naravno nositelj na listama

sa FB

Nakon 4,5 sata rada u Drzavnom izbornom povjerenstvu, dobili smo potvrdu da su zaprimljene kandidacijske liste Neovisne liste dr.sc. Ivan Grubisic za svih 10 izbornih jedinica u RH. Time je lista don Grubišića jedina neovisna lista koja sudjeluje u svih 10 jedinica Smile


Zadnja promjena: Osječanin; 14.11.2011. 23:00; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.11.2011. 14:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

francika je napisao/la (Pogledaj post): › Meni je žao što nemam za koga glasati, ali dat ću glas Lesaru kako bi oslabio SDP, HDZ, HDSSB i HSP.

Hrvatima treba još jedan milenij da bi evoluirali.


slažem se

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 14.11.2011. 14:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma ne idem na izbore jer se neće ništa na bolje riješiti,Don Ivana sam favorizirao ali on i njegova grupa ljudi su premali da bi išta učinili.
Lesar mi se zgadio s svojim tzv ljevičarsko-anti globalističkim stavom (od čega nebi bilo ništa da se dokopa vlasti)
Da je vatra otišao bi i glasao za Sdp ali ovako ne moram jer će ih svakako rušiti...

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.11.2011. 16:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

justice je napisao/la (Pogledaj post): › Ma ne idem na izbore jer se neće ništa na bolje riješiti,Don Ivana sam favorizirao ali on i njegova grupa ljudi su premali da bi išta učinili.
...


ne bih se složio...nije mala stvar ako se u Saboru pojavi nezavisna lista ljudi kojima nije cilj podmirit svoju guzicu nego politički djelovat za dobrobit svih građana Hrvatske...pa makar to bilo i samo jedno mjesto u Saboru..i svakako tračak nade za sve kojima su se zgadili i HDZ i SDP i HDSSB i HSP i svi ostali prodavači magle..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mariox
Offline
Avatar

Ukupno postova: 685
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.11.2011. 9:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la (Pogledaj post): › Ako bude lista u našoj izbornoj jedinici glasam za don Ivana Grubišića i njegovu nezavisnu listu Smile ...ako ne, onda za laburiste.. Smile

Mislim da don Ivan Grubišić izlazi u svim izbornim jedinicama, tj . jedina neovisna lista koja ja izlazi u svim izbornim jedinicama.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.11.2011. 11:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Misterij...
Površnim pogledom na etno-sastav iz Slavonije ispred DIP-a vidljivo je kako među njima nema jedino - Gordana Matkovića.
Nije valjda da nije uopće na listi?!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.11.2011. 12:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mariox je napisao/la (Pogledaj post): ›
Osječanin je napisao/la (Pogledaj post): › Ako bude lista u našoj izbornoj jedinici glasam za don Ivana Grubišića i njegovu nezavisnu listu Smile ...ako ne, onda za laburiste.. Smile

Mislim da don Ivan Grubišić izlazi u svim izbornim jedinicama, tj . jedina neovisna lista koja ja izlazi u svim izbornim jedinicama.


da, izlazi..jučer sam napisao

sa FB :

"Nakon 4,5 sata rada u Drzavnom izbornom povjerenstvu, dobili smo potvrdu da su zaprimljene kandidacijske liste Neovisne liste dr.sc. Ivan Grubisic za svih 10 izbornih jedinica u RH. Time je lista don Grubišića jedina neovisna lista koja sudjeluje u svih 10 jedinica"

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65644
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.11.2011. 12:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.11.2011. 14:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la (Pogledaj post): ›
mariox je napisao/la (Pogledaj post): ›
Osječanin je napisao/la (Pogledaj post): › Ako bude lista u našoj izbornoj jedinici glasam za don Ivana Grubišića i njegovu nezavisnu listu Smile ...ako ne, onda za laburiste.. Smile

Mislim da don Ivan Grubišić izlazi u svim izbornim jedinicama, tj . jedina neovisna lista koja ja izlazi u svim izbornim jedinicama.


da, izlazi..jučer sam napisao

sa FB :

"Nakon 4,5 sata rada u Drzavnom izbornom povjerenstvu, dobili smo potvrdu da su zaprimljene kandidacijske liste Neovisne liste dr.sc. Ivan Grubisic za svih 10 izbornih jedinica u RH. Time je lista don Grubišića jedina neovisna lista koja sudjeluje u svih 10 jedinica"

Misliš li da don Ivan Grubišić može skupiti više od 3% u Osijeku (ja ne mislim) gdje će sve glasove pokupiti exHDZ(HDSSB), HDZ i SDP? Jedino će još Lesar prijeći prag od 5% i zato ću ipak glasati za njega a ne za Grubišića da mi ne propadne glas.
Ivan Grubišić će ući u sabor sigurno, ali u IV. izbornoj jedinici nema šanse da njegova lista pređe 5%.


Zadnja promjena: francika; 15.11.2011. 14:32; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.11.2011. 14:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sharon je napisao/la (Pogledaj post): › Misterij...
Površnim pogledom na etno-sastav iz Slavonije ispred DIP-a vidljivo je kako među njima nema jedino - Gordana Matkovića.
Nije valjda da nije uopće na listi?!

Naravno da nije. Tako mu i treba kad je tenkre.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: