Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kako ste odabrali svoj smjer u životu?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
WalterWolf
Offline
Ukupno postova: 157
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.09.2008. 19:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Do sada sam u životu probao toliko struka da se ni sam ne sjećam svih. Jedina veza sa radom u struci je nažalost bila praksa za vrijeme srednje. Nakon toga ništa. Zato sam počeo sve i svašta uzimati i učiti. Sve do sada sam savladao bez problema no nakon nekog vremena mi jednostavno dosadi i idem dalje. Nikada nisam bio bez posla na duže vrijeme. Mjesec, dva najviše. Za sada sam sa svime zadovoljan i ne smatram da je išta bilo greška. Trenutno zaposlenje mi leži skroz, sam je pitanje koliko će još...
Tko je krivac... definitvno ja, jer me ionako nitko nikada nije mogao natjerati na nešto što mi ne leži.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jasnica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 159
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.09.2008. 14:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Je...ga stari me zajefrknuo. Htjela sam nešto sasvim 55-to od ovoga što sada radim.
A šta ću.

_________________
He who dares, wins. osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sokrat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 982
Lokacija: ....ispod mosta....
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.09.2008. 19:56 
Naslov:  Re: Kako ste odabrali svoj smjer u životu?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

heh...da i ja napišem koju....dugo nisam....
.....u osnovnoj školi svi su mi govorili da sam zbog svog jezika ko stvoren za odvjetnika....pih.....i ja bio uvjeren da je to ono što želim...dakle gimnazija pa pravni faks.......i onda jednog dana na satu tehničke kulture, 8. razred i imali smo neku vježbu vezanu za strujne krugove,sheme i spajao se neki mali strujni krug ( rasvjeta,2-3 utičnic..bla,bla..)..i meni to toliko zanimljivo bilo...i došlo meni u glavu da bi ja to htio radit u životu..... reko ja to mami i tati...al oni me odgovarali od toga..ma nije to sine za tebe...reko, mama i tata znaju najbolje.....došao dan upisa u srednju školu.....i idem ja tako prema tvrđi upisat gimnaziju....i prolazim pored EMŠE....i bez razmišljanja uđem ja unutra...predam papire za elektrotehničara...i budem primljen.....kad sam došao kući bilo me strah reći mami i tati..tako da oni nisu ni znali par dana gdje sam se prijavio i što sam upisao....kada sam im konačno rekao,bili su malo ljuti,al su rekli da je to moj izbor i da ću jednog dana pomisliti kako sam pogriješio i da im onda ne dolazim reći kako su imali pravo......
...danas,nakon 10 godina, obožavam svoju struku..imam još 2 ispita na istoimenom fakultetu.....poludio sam za dalekovodima i elektranama.....uživao sam i uživam u svakom danu svog srednjoškolskog i fakultetskog obrazovanja....
....sad se samo nadam da će mi to i u životu pomoći.....
...................................
a, pokraj fakulteta,i odabir mog drugog zanimanja ( sviranja ) je možda zanimljiv..pa drugom prilikom možda i to napišem...ako koga bude zanimalo

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debeli
Offline
Avatar

Ukupno postova: 920
Lokacija: evriver
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.09.2008. 20:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hehe ja mjenjam smjer kako vjetar pirne tako da sam vjetropir.

Ma ništ u životu nisam odabrao, nego su me profesije odabrale.
U japankama br. 26 htio sam postati ramparoš, pa poslije taxist, pa pilot, na kraju osnovne sam htio na vojnu akademiju, na kraju završih tehnološku školu, postah kemičar, pa mornar, još sam i snajperist po VPD, na kraju dane brojim kao veterinar.
Ne mislim da je ovo kraj opet će me život otpuhati u drugom smjeru ako mi dopusti da završim postdiplomski...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.09.2008. 21:24 
Naslov:  Re: Kako ste odabrali svoj smjer u životu?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sokrat je napisao/la (Pogledaj post): › heh...da i ja napišem koju....dugo nisam....
.....u osnovnoj školi svi su mi govorili da sam zbog svog jezika ko stvoren za odvjetnika....pih.....i ja bio uvjeren da je to ono što želim...dakle gimnazija pa pravni faks.......i onda jednog dana na satu tehničke kulture, 8. razred i imali smo neku vježbu vezanu za strujne krugove,sheme i spajao se neki mali strujni krug ( rasvjeta,2-3 utičnic..bla,bla..)..i meni to toliko zanimljivo bilo...i došlo meni u glavu da bi ja to htio radit u životu..... reko ja to mami i tati...al oni me odgovarali od toga..ma nije to sine za tebe...reko, mama i tata znaju najbolje.....došao dan upisa u srednju školu.....i idem ja tako prema tvrđi upisat gimnaziju....i prolazim pored EMŠE....i bez razmišljanja uđem ja unutra...predam papire za elektrotehničara...i budem primljen.....kad sam došao kući bilo me strah reći mami i tati..tako da oni nisu ni znali par dana gdje sam se prijavio i što sam upisao....kada sam im konačno rekao,bili su malo ljuti,al su rekli da je to moj izbor i da ću jednog dana pomisliti kako sam pogriješio i da im onda ne dolazim reći kako su imali pravo......
...danas,nakon 10 godina, obožavam svoju struku..imam još 2 ispita na istoimenom fakultetu.....poludio sam za dalekovodima i elektranama.....uživao sam i uživam u svakom danu svog srednjoškolskog i fakultetskog obrazovanja....
....sad se samo nadam da će mi to i u životu pomoći.....
...................................
a, pokraj fakulteta,i odabir mog drugog zanimanja ( sviranja ) je možda zanimljiv..pa drugom prilikom možda i to napišem...ako koga bude zanimalo
heheha svaka čast majstore, zakon priča. kamo sreće da je mene nešto u životu toliko zanimalo da dam cijelog sebe. otprilike cijeli život idem nekom linijom manjeg otpora, nakon gimbe sam upisao pravo zbog širokog dijapazona potencijalnih jobova, kraj se otprilike nazire ali šta i kako dalje još uvijek nemam pojma. jedino znam da ne želim raditi usko u struci (odvjetnik, sudac) i volio bi se definitivno uvalit u neku državnu firmu. ko zna, možda završim i na nekoj fizikaliji, toga sam se preko stuca naradio ajme.

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: