Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kako ste odabrali svoj smjer u životu?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.06.2008. 11:08 
Naslov:  Re: Kako ste odabrali svoj smjer u životu?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Htjela sam elektrotehničku srednju školu, svađa u kući...
Upisala sam hotelijersko turističku jer se te godine otvarao taj smjer, nešto novo, gimnazijski program, ispalo je ok. A faks sam odabrala onaj koji je bio najjeftiniji, izvanredni studij Opatiji, smjer hotelijerstvo na Fakultetu za hot. i tur. menadžment.
Fakultet sam viđala samo kad sam išla na ispit, od studentskog života nisam okusila ni ž.
Sve sam sama odabrala. I patila se da bih platila fakultet. Bolje da sam završila zanat jer mi taj fakultet nije u životu pomogao baš ništa.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OligofreniDikobrazoid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2339
Lokacija: Šikara uz Dravu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.06.2008. 11:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja htio biti bubnjar, postao kontrabasist, a radim ko diđej osijek031.com smile

_________________

Tis' mi mjesec, tis' mi zvijezda, dobra ti je mliječna žlijezda...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.06.2008. 11:27 
Naslov:  Re: Kako ste odabrali svoj smjer u životu?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jednostavno sam odabrao svoj životni put mada nije ono što je rebao biti.
prvo i osnovno bilo je školovat se da ne moram u tolkoj mjeri crnčit i dirinčit ko moji starci za neku crkavicu i da ih svaka budala koja je gluplja i lošija jebe u zdrav mozak. tako sam odlučio da ću na faks još kad sam pican bio. htjeo sam veterinu al nisam imo para za zg pa sam ošo na medicinu pa sam upo uz plaćanje al mi se nije plaćalo tak da sam pokupio dokumente i ošo upiso zootehniku na agronomiji i eto završio to (još obranit diplomski) i voila a sad želim dobar poso zbog kojegsam se školovo 20 godina i kontam se nastavit školovat, naime zbog krasne cakice ne moram ić na magisterij nego mogu uodma na doktorat stoga ako mi buduća virma plati pola eto doktora znanosti od mene kroz koju godinu hehehehe

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
echoes
Offline
Avatar

Ukupno postova: 345
Lokacija: deep beneath the rolling waves in labyrinths of coral caves
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.06.2008. 12:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja sam slusala svakog po malo i tako donosila odluke, o upisu u srednju, faks..jer sama nisam znala sta bi,i još uvijek ne znam,..glupo mi izabrat nesto sto cu radit citav zivot joj,..ja bi najrađe po svijetu svirala gitaru za pare(onak na trgu il nešt, da znam svirat Sad ) i putovala okolo, al ne znam zapravo ni kak bi to kad voolim bit doma jako,uf..

_________________
samo da nađem mjesto da je posadim, ona procvjeta brzo i dosadi, ljubav, pa zar i ljubav...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.06.2008. 16:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nikada u životu nisam imao pretjerani interes nizašto. nikada mi nije bio problem raditi da nadoštiklam džeparac ali jednostavno se još uvijek nisam našao u nečemu u potpunosti. ali jednu stvar znam sigurno. u struci radit neću. pravo sam upisao samo zbog papira i jer nema matematike. previše je tu prljavštine. uostalom svi znate da pravo i pravda nisu sinonimi. zanima me pomalo sportsko novinarstvo pa ćemo vidjeti. al ako već to ne budem uspio svakako bi puno rađe u državnu firmu gdje me neće jebat neki nadobudni tatin sin i gdje ću kući s posla moć dolazit psihički normalan.

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 29.06.2008. 16:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pri kraju 8 razreda nisam imao pojma gdje ću, zapravo bilo je ili medicinska ili emša (blizu ha? Smile )
U emši sam htjeo za računalnog tehničara, jel me zanimalo to, a medicinski tehničar, ne kažem da me nije zanimalo, je ali ne u tolikoj mjeri. E sad pošto su mi i baka, i matera, medicinske sestre, znam kakav je posao, znam da se jako puno radi i da vidiš svakakvih sranja mi nije predstavljalo nikakav problem, i odabrao sam medicinsku, prva godina je gotova(dobro ne sasvim moram crnčit sad još par dana za knjigom iz latinskog, ali i to se riješi) Dosada što sam vidjeo mi se sviđa i ne žalim što sam to napravio, e sad ćemo vidjet u 2. godini kad počne praksa u bolnici kak to sve izgleda.

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
FunkyLady
Offline
Ukupno postova: 613
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.06.2008. 22:40 
Naslov:  Re: Kako ste odabrali svoj smjer u životu?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Otišla u matematičku gimnaziju i odgodila odabir za još koju godinu Laughing

_________________
„Koja se to bit otkriva nakon što svi društveni snovi iščeznu, a čovjek uvidi da su "mogućnosti vjere za njega posve dokinute"? Tijelo. Samo ecce homo, očiti patetični, konkretni čovjek. Jer "jedno je sigurno: meso smo, potencijalne lešine. Kad god uđem u mesnicu začudim se što nisam ondje, umjesto tih životinja."“
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ETI
Offline
Avatar

Ukupno postova: 47
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.06.2008. 23:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i sa brije pobjegla na 031?? Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
FunkyLady
Offline
Ukupno postova: 613
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.06.2008. 14:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa Kruno sunce ti tvoje Very Happy Very Happy Ionak sam opet na tebe naletjela Razz Al aj, ti mi ne smetaš Very Happy

OT: Sad lagano odabirem za kasnije... Smanjila sam odabir na 2 opcije... Vidjet ćemo Smile

_________________
„Koja se to bit otkriva nakon što svi društveni snovi iščeznu, a čovjek uvidi da su "mogućnosti vjere za njega posve dokinute"? Tijelo. Samo ecce homo, očiti patetični, konkretni čovjek. Jer "jedno je sigurno: meso smo, potencijalne lešine. Kad god uđem u mesnicu začudim se što nisam ondje, umjesto tih životinja."“
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.07.2008. 15:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam jedino razumno odabrala postdiplomski.. Ostalo je sve nekako išlo stihijski, osnovna, srednja, faks.. ali i sad kad bi me netko pitao što bih zbilja voljela raditi - nemam konkretan odgovor.. ne znam.. tu sam gdje je jesam, u struci, ali nisam zadovoljna baš pretjerano, a opet ne znam niti koji bi me posao savršeno zadovoljio..

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissConception
Offline
Avatar

Ukupno postova: 426
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.07.2008. 17:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nakon osnovne sam se dvoumila između jezične gimnazije i ugostiteljsko-turističke (jer ima 3 jezika), no kako je tadašnja logika bila "ko zna šta će bit za 4 godine, ako ti se i ne bude išlo na fax imat ćeš zanimanje".. upisala sam ugo-turističku.
nakon toga bezuspješni pokušaj na engleski & njemački, a sljedeće godine vrlo uspješno upisivanje engleskog i povijesti. tek mi je na drugoj godini faxa došlo iz guzice u glavu - da mi je sudbina prosvjeta.
a jbg.

_________________

On a Quest for Love like the Proceed drummer
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hyppolita
Offline
Avatar

Ukupno postova: 306
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.09.2008. 8:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tko kaže da sam ga odabrala? U potrazi sam...

_________________
Uvijek mi navuće osmijeh sunce moje malo ...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.09.2008. 9:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kad sam bila mala, i kad se igralo škole, ja sam uvijek bila učiteljica, i vječno tamo nešto šefovala, sad to i jesam (profesor, da budemo točniji), i nakon što sam taj posao radila zadnjih godinu dana, ne mogu reći da sam previše oduševljena.. Ono, ok je, posao kao i svaki, ali def nisam od onih koji su se ''pronašli'' u svom poslu.. Iako, nije mi žao što sam završila engleski, tu sam se def pronašla, engleski obožavam.. A kako sam i zašto upisala engleski, za to je zaslužan moj ajmo reći talent za jezike..
Ali uvijek sam željela biti glumica, i kad se pred neku godinu otvorila Umjetnička akademija, s tim smjerom, ja sam htjela odustati od faksa, i upisati glumu, ali sam trebala upisati četvrtu godinu na faksu, pa mi se to činilo kao loš potez.. Ko zna, možda bi sad u nekoj hrvatskoj sapunjari glumila Smile

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Delfin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 505
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.09.2008. 9:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja radim ono što sam oduvijek htjela još od malih nogu, starci su to vise gledali kao hobi i nisu me pretjerano ozbiljno shvacali ali mi nisu ni branili. Danas sam otvorila svoju "firmu" i sama sebi sam sef. Nije lako,al kad radis ono sto obozavas sve se da rijesiti i prebroditi.
Nemogu se zamisliti da radim nesto drugo.

_________________
...MOJ OSIJEK PUN JE SUNCA... osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
darkmilk
Offline
Avatar

Ukupno postova: 56
Lokacija: vukovar
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 01.09.2008. 10:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nisam odabrao,ne3go su rat i slučaj usmjerili moj život dalje u tri ....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: