Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Koje posuđe kupiti ?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.12.2011. 11:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la: ›
i mi smo pred kupovanjem posuđa, ali nam ne treba toliko veliki set kao tamnoj strani, dovoljan je neki od 4-5 komada (plus pripadajući poklopci).

e sad, gledali smo uglavnom ono alu-gus, i čitali o njemu svašta dobrog i lošeg.

ono što nas muči je relativno mali izbor setova kvalitetnog posuđa, odnosno mali broj trgovina gdje ga se uopće može naći. osim konikoma i trgovačkih lanaca (u kojima i nismo našli nešto posebno), gdje u osijeku još gledati?



za ovu cijenu koju smo platili, ovo posuđe se pokazalo stvarno prva liga...nakon 3 mj korištenja...nema nikakvih znakova loše kvalitete izrade ili tome slicno....

što se tice slabog izbora u trgovinama, to je i meni prestavljalo voliki problem...al ipak smo uspjeli pronaci ono što smo tražili i to u Konikomu...

Metro ima veliki izbor...al je tu problem što se radi o Gastro ponudi...što znaci da je tu posuđe uglavnom za restorane, vecih dimenzija od onih što upotrebljavaš kod kuće ( a i cijene nisu baš tako povoljne)....

uglavnom moja preporuka i dalje stoji za ovo posuđe....nikad nije previše imati koju posudu viška.....

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: