Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



UFO 2006. - LINEUP

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
ireas
Offline
Avatar

Ukupno postova: 20
Lokacija: Stolica
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.06.2006. 13:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

allein je napisao/la: ›
ireas je napisao/la (Pogledaj post): › ...to je bas lijepo!!!!!
mene zanima jel ide tko iz Os na Deftones-e u Zg 27. ovog mjeseca?
jel ima kakav organizirani prijevoz ili kakav jeftiniji nacin dolaska do Zg-a?


Idem ja. Vlakom. Ne znam da li ima jeftinije. Ako netko ide autom u Zg taj dan, možda da se dogovorimo za zajedničku vožnju?
Znaš li ima li karata u Osijeku za kupiti?


jeftinije je autobusom, mislim ako si student... povratna karta 140kn Os-Zg!
Ako netko ide autom stvarno bi bilo jeftinije da tak podijelimo troskove!
Nisam nigdje vidjela u Os da se prodaju karte, ja sam ju kupila u Zg-u, sad je 160kn!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mihael
Offline
Ukupno postova: 4
Lokacija: Cepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.06.2006. 13:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

b0nez je napisao/la (Pogledaj post): › pa de oni su tako sranje stvarno, al ono!! bez uvrijede. Jedino je Dez ajd bio nest, al onaj "bubnjar" pa taj frajer ni bubnjeve nema, i onaj Michael je previsok lol..
ma smijesan bend!


Citat: › pa sam na onom zadnjem koncertu, i to zbog jadnog razglasa ne zbog njih, al po kvaliteti sviranja znas i sam da nisu celestialu ni do koljena..


Bash me zanimalo kakvi su komentari na UFO 2006 i vid vraga ljudi bash o mom bendu pricaju. Normalno je da svatko ima svoje misljenje i to podrzavam. Ako se nekome ne svidja nasa glazba to mi je ok, ali kad je razlog zasto je bend los moja visina onda stvarno. Po tvom misljenju bi bend bio bolji kad bi imao 110 kg na 175cm kao Vekac ili Boki? =)))

A ovo o kvaliteti sviranja je smijesno jer ako su Celestiali bili fuj zbog razglasa, a mi smo svirali na istom tom razglasu zbog cega smo onda mi fuj? Zbog razglasa? A kao drugo Celestiali postoje skoro duplo duze od nas i trebali bi biti duplo bolji ali na svakom koncertu na kojem sam ja bio su imali jednako ocajan zvuk.

Ja se slazem da je u Bastionu razglas bio lose naredjen, ali nadam se da ce na UFO-u biti super i da cemo se i mi i Celestiali zvuciti dobro i pokazati sta znamo. I pozivam sve koji su u blizini u cetvrtak u 19:00 neka navrate pa neka poslusaju kako zvucimo iz prve ruke.

Pozdrav,
Mihael

d'evil
http://www.devilband.com

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
allein
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1542
Lokacija: offline
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.06.2006. 14:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ireas je napisao/la (Pogledaj post): ›
jeftinije je autobusom, mislim ako si student... povratna karta 140kn Os-Zg!
Ako netko ide autom stvarno bi bilo jeftinije da tak podijelimo troskove!
Nisam nigdje vidjela u Os da se prodaju karte, ja sam ju kupila u Zg-u, sad je 160kn!


Nisam student. Nisam mlađi od 26. Više volim vlak Smile Usporedit ću cijene busa i vlaka, a također i vremena polazaka jednih i drugih pa ću vidit. Šteta za karte, morat ću organizirati svoje Zg sile...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.06.2006. 14:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...mislim da je najbolja varijanta nagibni vlak, nije nešto puno skuplji od običnog, mislim negdje oko 15tak kuna više, a putovanje traje mrvicu manje od tri sata...za razliku od ostalih kojih se voze i po 4-5 sati...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ireas
Offline
Avatar

Ukupno postova: 20
Lokacija: Stolica
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.06.2006. 14:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

prvo sto mi pada na pamet kad citam tvoj prijedlog o nagibnom jesu ljudi koji su putovali njime i nisu odusevljeni!
kako bih se morala vratit u Os odmah jutro poslije konca zamisli moje putovanje tim vlakom! Smile
lol
koliko ja znam taj nagibni ide iz ZG-a u 6 ujutro, a iz Os u 6 navecer!il tak nest...u svakom slucaju neke šestice su u pitanju...veoma prikladno

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
allein
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1542
Lokacija: offline
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.06.2006. 14:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ireas je napisao/la (Pogledaj post): › prvo sto mi pada na pamet kad citam tvoj prijedlog o nagibnom jesu ljudi koji su putovali njime i nisu odusevljeni!
kako bih se morala vratit u Os odmah jutro poslije konca zamisli moje putovanje tim vlakom! Smile
lol
koliko ja znam taj nagibni ide iz ZG-a u 6 ujutro, a iz Os u 6 navecer!il tak nest...u svakom slucaju neke šestice su u pitanju...veoma prikladno


Obratno: iz Os za Zg ide ujutro, a navečer u 1800 iz Zg za Osijek. Vozio sam se nekoliko puta, nije bilo nikakvih problema. Inače me zna hvatati mučnina na putovanjima autom i busom, a u nagibnim mi je bilo sve a-ok.
Debelo smo zaoftopičarili Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ireas
Offline
Avatar

Ukupno postova: 20
Lokacija: Stolica
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.06.2006. 17:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ups

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
b0nez
Offline
Avatar

Ukupno postova: 98
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.06.2006. 22:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E pa idemo ja i lega najvjerovatnije na Deftonse autom pa mozemo pofurat jos troje. Ono vidim da ste zainteresirani pa se mozemo dogovorit. Nije bas 100% al stvarno najvjerovatnije.

btw Michael, ono za visinu je bila zajebancija Very Happy Inace nisam mislio nist lose o bendu, dobri ste ti i Dez al stvarno mislim da bi ste si trebali pronac pravog bubnjara, nekazem da je ovaj lik los, al jednostavno to nije to!

Sry na OFFTOPICU!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mihael
Offline
Ukupno postova: 4
Lokacija: Cepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.06.2006. 23:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

b0nez je napisao/la (Pogledaj post): › btw Michael, ono za visinu je bila zajebancija Very Happy Inace nisam mislio nist lose o bendu, dobri ste ti i Dez al stvarno mislim da bi ste si trebali pronac pravog bubnjara, nekazem da je ovaj lik los, al jednostavno to nije to!

Sry na OFFTOPICU!


Ma nema problema. Svatko ima svoje misljenje. Meni je drago da je netko spomenio neke od ovih demo bendova koji ce nastupit na UFO-u a jer ljudi obicno spominju samo zvijezde.
A bubnjara smo trazili i nema ni jedan (a stvarno smo svugdje gledali)!

Pozdrav,
Mihael

d'evil
http://www.devilband.com

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
steam
Offline
Avatar

Ukupno postova: 811
Lokacija: Zagreb
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.06.2006. 0:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mihael je napisao/la (Pogledaj post): › A bubnjara smo trazili i nema ni jedan (a stvarno smo svugdje gledali)!


Jeste pogledali ispod kauča? Smile

_________________
--
Don't rub the lamp if you don't want the genie to come out.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
allein
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1542
Lokacija: offline
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.06.2006. 8:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

b0nez je napisao/la (Pogledaj post): › E pa idemo ja i lega najvjerovatnije na Deftonse autom pa mozemo pofurat jos troje. Ono vidim da ste zainteresirani pa se mozemo dogovorit. Nije bas 100% al stvarno najvjerovatnije.


Ako se dogovorite, javite nam (meni i iraes) pa da vidimo da li mozemo šta iskombinirati.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mihael
Offline
Ukupno postova: 4
Lokacija: Cepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.06.2006. 8:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

steam je napisao/la (Pogledaj post): ›
Mihael je napisao/la (Pogledaj post): › A bubnjara smo trazili i nema ni jedan (a stvarno smo svugdje gledali)!


Jeste pogledali ispod kauča? Smile


Bojim se gledati ispod kauca. Zadnji put kad sam tamo gledao, nesto je gledalo mene!!! Shocked

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Perjury
Offline
Ukupno postova: 13
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.06.2006. 12:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sta se svi radujete ovom UFO-u??? Pa bolje bi bilo da dodju Dara Bubamara i Ceca pa da vidiš žurke. Pevaj bre srpski da se ceo svet raduje!!!
SmileSmileSmile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.06.2006. 14:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...ne znam trebam li te shvatiti ozbiljno ili što ????...ovo nije ni za vic...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.06.2006. 14:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Perjury je napisao/la (Pogledaj post): › Sta se svi radujete ovom UFO-u??? Pa bolje bi bilo da dodju Dara Bubamara i Ceca pa da vidiš žurke. Pevaj bre srpski da se ceo svet raduje!!!
SmileSmileSmile

ne znam trebam li ovo shvatiti ozbiljno ili kao neku neuspjelu foru???...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: