Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Psi na promenadi, Kopici i u parkovima!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
rodaroda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 177
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.10.2012. 17:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dani_os je napisao/la (Pogledaj post): ›
mzzi je napisao/la: ›
dani_os je napisao/la: ›
Taka i Xenna - vozim bicikli po promenadi, pas počne lajat i trčat za mnom, oče me ugrist za nogu.
jednom mi je uhvatrio trenerku.
šta ja trebam apravit u tome trenutku?


Ma naprosto je nemoguće da se to dogodilo jer su svi psi fini i kulturni, puno finiji od ljudi, to je sigurno bio neki čovjek ili dijete, samo ti se učinilo Very Happy


da vjerojatno to nisam dobro vidio, sigurno mi se učinilo Smile

nisam se dugo ovak nasmiojo, svaka čast mzzi, dužan sam ti večeru..

Ma šta večeru? Pseće kolačiće. Wink Very Happy

Mom se djetetu rotvajler bez povodca pored dječjeg igrališta kod Iktusa ispišao na na školski ruksak i užinu, a njegov preinteligentni gazda mi je u prolazu rekao "Šta se živcirate, pseća mokraća je sterilna."
Zanima me tko će kazniti takve bahate gadove i na koji način?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lijepiivo
Offline
Ukupno postova: 9
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.07.2014. 16:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Taka i Xenna je napisao/la: ›
http://www.osijek031.com/osijek.php?topic_id=33149


Tuzno je i nadasve sramotno da su psi i njihovi vlasnici postali ovako izopceni u nasem gradu !!!
Tretira nas se kao najgori olos i najvece smece ! A psi su puno puta bolje osobe nego neke ,,osobe˝.

Sto se tice kupljenja izmeta za nasim ljubimcima, to u potpunosti podrzavam.
Znaci, ja pokupim kakicu, ona je u vrecici i bacam ju u kantu za smece. Ali naravno Osijek je grad kakav je i u krugu od 500 metara nema kante za smece jer su nasi huligani sve unistili ! Sto sada? Naravno, baciti cu kakicu skupa sa vrecicom na pod Wink

MIslim da u gradu ima i vecih problema od izmeta nasih pasa ! Ulice i parkovi prepuni su narkomanskih igala i razbijenog stakla. Recimo, ja bih radije stala u pasju kakicu nego na zarazenu iglu ili se izrezala prljavim staklom !!


Taman i kada mi vlasnici pasa svoje pse budemo drzali na povodcima problem nece biti rijesen . Pogledajte oko sebe! Grad je pun lutalica jer nadlezna tijela ne obavljaju svoj posao! kome cete zvati policiju zbog njih? Na koga cete se derati na ulici da pokupi izmet za psom lutalicom?


U Osijeku zivi oko 120.000 stanovnika! Racunajte koliko onda ima pasa! A u ovolikom gradu nema niti jedno predvidjeno mjesto za pustanje pasa!

SVE DOK SE TO NE PROMIJENI, MOJI PSI CE BITI SAMNOM NA SVAKOJ JAVNOJ POVRSINI ! MOJI PSI SU MOJI NAJBOLJI PRIJATELJI I PUNOPRAVNI CLANOVI MOJE OBITELJI I OCEKUJEM DA IH SE TAKO TRETIRA!

Moj veliki pas koji moze predstavljati opasnost za nekoga uvijek ce imati brnjicu, ali mi ne pada na pamet drugom psu koji je velik ali je jos stene stavljati brnjicu i raditi traume !

Sto se tice kupanja na kupalistu kod kopike, mogu vam samo reci da mi se vise gadi kupati u blizini mnogih ljudi nego mojih pasa! Jer moji psi zive u stanu i njihova higijena je na vecoj razini od higijene nekih ljudi.

DOK SE U GRADU NE OTVORI KUPALISTE ZA PSE, MOJI PSI CE SE KUPATI SAMNOM NA GRADSKOM KUPALISTU JER PONAVLJAM : MOJI PSI SU MOJI NAJBOLJI PRIJATELJI I PUNOPRAVNI CLANOVI MOJE OBITELJI I OCEKUJEM DA IH SE TAKO TRETIRA!


Mislim da ti treba stručna pomoć, al po datumu, hm, valjda nije već kasno??

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: