Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Svakom je građaninu ukradeno 100.000 eura

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.07.2011. 16:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

francika je napisao/la (Pogledaj post): › Pa šta onda, to je samo za 5% ukupnog vanjskog duga za neradničko stanovništvo. Još nas par puta Srbi napadnu i u Hrvatskoj će biti 4 milijuna branitelja ili bolje rečeno regionalnih branitelja, jer ovi HDZ-ovci su postali isto za Slavoniju što su Srbi bili za Hrvatsku u domovinskom ratu. Mislim da je NDH prošlost, došlo je vrijeme i da Slavonija postane nezavisna republika.

Mislim da je vrijeme da počnemo graditi autoput Osijek - Donji Miholjac - Pečuh i Osijek - Vukovar - Novi Sad, kako bi nas Beograd i Budimpešta štitili od Zagreba.

I nek kaže onda netko da Osijek nije metropola, ali kad napravimo metro od Tvrđe do Amfiteatra ispod Drave nitko to neće više moći reći.

Evo dokaza da će nas uskoro biti 4.000.000 branitelja.
U Saborskom 97% muškaraca su branitelji.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Vilenjak
Offline
Ukupno postova: 442
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 16.07.2011. 18:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

 
stara vijest. nova je pak da djeca rvackih krajisnika, i to ona koja nisu pripadnici tzv. stranackih mladezi (dakle ne rade po zadatku), odredjuju tko je u ratu bio branitelj i tko je u Osijeku ostao zivjeti / raditi pod granatama '91./'92. dakle, po njima, tko tu uopce ima pravo o bilo cemu diskutirati / govoriti / glasovati. samo prati (i biljezi) sto se pise na ovom forumu.

premda, ni to nije novina, barem ne za one koji shvacaju sustinu totalitarizma, ratne temeljce monoetnickih nacionalnih ideologija i osnove palanacke filozofije. vec vidjeno na ovim prostorima nakon 1918-e, 1945-e, ...
 

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.07.2011. 19:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osijek i Hrvatska prije i nakon 90' nisu se ništa promijenili. Rat im je svima omogučio da unište dokaze što su radili prije '90 i da isto u još gorem obimu su mogli raditi i nakon '90 bez posljedica.
Promjena društvenog sustava služi isključivo za uništavanje dokaza, a ne razvoj ljudskosti kod homosapiensa.
Vuk dlaku mijenja, ali čud nikada, tako da će komunisti uvijek biti kapitalisti i obrnuto, a lopovi i ubice nikada neće za ništa odgovarati, osim u 1% slučajeva.

_________________
U svakom kukolju ima i žita.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
grrricko
Offline
Avatar

Ukupno postova: 20
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.07.2011. 21:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma koga je briga što je zaduženost tolika,politićare...sigurno ne....oni imaju drugih
briga...gdje zdrobit 20-30 000kn..mjesečno..
uz naravno,kartice..koje su unlimited....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.07.2011. 21:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kako bi oni meni mogli vratiti moju lovu? mislim tih 100 iljada ojra s početka teme

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.07.2011. 21:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PEGY je napisao/la (Pogledaj post): › kako bi oni meni mogli vratiti moju lovu? mislim tih 100 iljada ojra s početka teme

Tako da povedeš svu svoju rodbinu i da svakom od Vas vrate 100.000 eura.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: