Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



SRAMOTA: Bubalo zahvalio ratnom zlocincu, robovlasniku i podrzao osumnjicenika za ratni zlocin

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.06.2011. 16:18 
Naslov:  Re: SRAMOTA: Bubalo zahvalio ratnom zlocincu, robovlasniku i podrzao osumnjicenika za ratni zlocin
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
Je li vas sram sto Osijek ima takvog gradonacelnika?


Na vješanje s njim. Wink

Nije me sramota jer ne vidim nikoga tko bi bio bolji. Svi ostali nisu sposobni ni ovce čuvat, a ne gradsku blagajnu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.06.2011. 16:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Otkad je Bubi gradonačelnik? Dečko je vršitelj dužnosti, sluša starije i mora u duhu kolektivne svijesti pričati kako se od njega traži. Inače, džon u tur i tražimo drugu marionetu!

A ima i prigodna poslovica - čega se pametan stidi, time se budala ponosi.

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.06.2011. 22:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U životu činimo razne stvari. Dobre i loše. I za jedne i druge snosimo odgovornost.
Jedne ne bi trebale poništavati vrijednost i značenje drugih.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.06.2011. 22:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mrky007 je napisao/la: ›
Vas 10-20% ste manjina i nebitni ste Smile


Mene čudi što ja pred "manjinskim" dijelom ostatka urbane hrvatske moram braniti tezu da je Osijek i dalje pristojan grad, da nitko nikoga neće poslužiti kiselinom iz akumulatora umjesto mineralne ili učiti mrtvom plutanju dravom jer je srbin, ne voli Glavaša ili nešto treće...

Čudna su ovo vremena, ovih zadnjih 20 godina...

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.06.2011. 1:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Što se tiče teme, nikako ne podržavam pozdrave Glavašu, upućene na otkrivanju spomenika fići, čime je, nažalost, taj projekt i skup, poslužio u dnevnopolitičke svrhe osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Vilenjak
Offline
Ukupno postova: 442
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 29.06.2011. 6:14 
Naslov:  Re: SRAMOTA: Bubalo zahvalio ratnom zlocincu, robovlasniku i podrzao osumnjicenika za ratni zlocin
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › Je li vas sram sto Osijek ima takvog gradonacelnika?

U pretpolitičkom društvu kakvo je osječko, gdje se na vlast ne stiže najboljim razvojnim programom, već najizraženijim antagonizmom spram (nužno potrebitog) vanjskog neprijatelja (Jugoslavija, Srbi, Zagreb, Haški tribunal, EU, itd.), čovjek (homo sapiens) ne bi trebao imati većih problema distancirati se od kolektivnog identiteta personificiranog u zrikavom Kweši. To je ujedno i jedini način da se iz pretpolitičke etnije stigne u zajednicu mislećih jedinki / političko društvo. 1,2,3 Ja vs. Mi vježbenica trebala je ionako dosad biti ispunjena od korica do korica (Franjo Tuđman predstavnik države, Branimir Glavaš predstavnik regije, Anto Đapić predstavnik grada, et cetera). Ne vidjeti u što se Osijek s početka osamdesetih pretvorio / živjeti u iluziji da Bubalo nije dostojan reprezentant današnjih Osječana, bila bi ozbiljna (vlastita) pogreška i (vlastiti) neuspjeh. A vlastita pogreška i vlastiti neuspjeh su ono što, po samoj definiciji srama, za posljedicu imaju mučan ili neugodan osjećaj srama. Ergo, sramno bi bilo sramiti se Bubala.

...

Uostalom, čemu to konstantno svaljivanje krivice na političare / politikante HDZ-a, HDSSB-a, SDP-a, HNS-a, HSP-a, itd.? Kao da nije dovoljno pogledati portal Osijek031, odnosno njegovo uredništvo / moderaciju. Hajde, tko njima priječi da u vlastitom tekstu umjesto "pozdravio sve okupljene, Branimira Glavaša i generale", napišu "pozdravio sve okupljene, Branimira Glavaša (ratnog zločinca op.ur.) i generale (ratne zločince op.ur.)"? Tko njima priječi da konačno počnu moderirati / aktivno usmjeravati diskusije na ovom forumu? Tko njima priječi da konačno počnu uklanjati Za Dom Spremne glavašoide s njega? Tko njima dakle priječi da konačno iskažu kristalno jasan civilizacijski stav / urbano profiliraju portal? Pa nitko. Nitko osim vlastitih (ekonomskih) interesa. Ti vlastiti ekonomski interesi razlikuju se od vlastitih ekonomskih interesa jednog dipl.oec. Bubala konkretno u čemu? Pa ni u čemu.
 

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
studenac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 238
Lokacija: Slavonija
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.06.2011. 16:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pronoob je napisao/la (Pogledaj post): › mislim da je nebitno razglabati o tome kakav je glavaš... tko zna kako bi se ja ti ili stella ponašali za vrijeme rata... kontam da u tim situacijama nije bilo previše razmišljanja nego si radio što ti se kaže... mislim da nitko od ovih "naših" nije na svoju ruku radio sranja dok mu netko nije naredio... recimo ova naša vlada je šugava do jaja frende, mi imamo ratne zločince zato što ih mi tako prozivamo... da smo u americi zvali bi smo ih herojima Wink kao što oni svoje slave i drže ko kap vode na dlanu...opet ponavljam, teško je razlučiti što je ispravno a što ne dok ti iznad glave padaju bombe i svako malo gledaš di će prosvirat metak

što se tiče ovih zahvalnica, normalna stvar da branitelje treba nagraditi i sjetit ih se, ipak su ti ljudi zaslužni za ovo sve... a po jednoj osobi nemožeš suditi cijeli svijet, niti grad po gradonačelniku, niti crkvu po svećeniku ;=)

Bravo, lijepo komentirano !!! Vi... većina na ovom forumu da ste barem bili blizu rata (nedao bog) kao ti o kojima i po kojima "pljujete" ne biste NIKAD ovako BEZOBRAZNO komentirali. Da nije bilo njih i ostalih nas koji smo OBRANILI ovu lijepu našu vjerojatno bi sad na ovom forumu pisali "чирилицом" (ako znate šta ovdje piše). Prema tome nemojte ono o čemu neznate, ili barem pitajte nekog tko je bio na ratištu u zimi 91, pa čak i u gradu. Pa neka vam kažu kako je to bilo živjeti to vrijeme. A Leteci mungos, W.M. Felt i ostala ekipo koliko imate godina ???

_________________
Dok je ovaca bit će i šišanja. osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.07.2011. 4:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

studenac je napisao/la (Pogledaj post): › Bravo, lijepo komentirano !!! Vi... većina na ovom forumu da ste barem bili blizu rata (nedao bog) kao ti o kojima i po kojima "pljujete" ne biste NIKAD ovako BEZOBRAZNO komentirali. Da nije bilo njih i ostalih nas koji smo OBRANILI ovu lijepu našu vjerojatno bi sad na ovom forumu pisali "чирилицом" (ako znate šta ovdje piše). Prema tome nemojte ono o čemu neznate, ili barem pitajte nekog tko je bio na ratištu u zimi 91, pa čak i u gradu. Pa neka vam kažu kako je to bilo živjeti to vrijeme. A Leteci mungos, W.M. Felt i ostala ekipo koliko imate godina ???


Dakle, pod određenim je okolnostima sasvim prihvatljivo i u redu ubijati, masakrirati i mučiti? Sumnjam da se itko s trunkom zdravog razuma može voditi tom uvrnutom logikom.

Besramno klicanje kojekakvim monstrumima znak je apsolutnog izostanka ljudskosti. Može li čovjek uopće niže od toga pasti?

Eto, bilo bi baš zgodno vidjeti reakcije koječijih branitelja kada bi žena trenutno najpoznatijeg serijskog silovatelja u regiji i, vjerojatno, ubojice pred zatvor došla s transparentima i svojom stranom priče. Meni je, evo, bio dobar. U četvrtom me razredu branio od zločestog Damira koji me povlačio za kečke, spasio mi je život kada sam, blesava, prtljala oko električnih instalacija, donosio je plaću svaki mjesec, kosio travu, a i redovno me servisirao, jelte. Bilo mu je teško, teška su vremena. Ne može suditi nitko tko to nije proživio. Eh. Nije sad baš trebao silovati i daviti te cure, jel, ali vjerojatno su balavice na neki način i zaslužile.

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ian_McKaye
Offline
Ukupno postova: 96
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.07.2011. 12:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nije me sramota Bubala kao gradonačelnika, sramota me samog sebe i svih mojih sugrađana s ispravnim razmišljanjem koji svoje neslaganje ne izražavaju jasnije i glasnije! Sramota me manjka konkretnih djela tog dijela osječke populacije u koju i sam očito spadam.

"Prešutno podržavaju sve što ne odobravaju"!

_________________
we're not the first, I hope we're not the last...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toma_os
Offline
Ukupno postova: 99
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.07.2011. 14:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

studenac je napisao/la (Pogledaj post): › većina na ovom forumu da ste barem bili blizu rata (nedao bog) kao ti o kojima i po kojima "pljujete" ne biste NIKAD ovako BEZOBRAZNO komentirali. Da nije bilo njih i ostalih nas koji smo OBRANILI ovu lijepu našu vjerojatno bi sad na ovom forumu pisali "чирилицом" (ako znate šta ovdje piše). Prema tome nemojte ono o čemu neznate, ili barem pitajte nekog tko je bio na ratištu u zimi 91, pa čak i u gradu. Pa neka vam kažu kako je to bilo živjeti to vrijeme. A Leteci mungos, W.M. Felt i ostala ekipo koliko imate godina ???


Ako je netko branio grad, a poslije toga postao ratni profiter kao Kolobarić, nije li normalno upozoriti na ratno profiterstvo???
Stari Bubalo je skupa sa sinom ekspresno završio ekonomiju kako bi dobio veći čin, pretpostavljam kako su zajedno pripremali i polagali ispite.
Danas on ima mirovinu od dvije prosječne plače u RH i ja mislim kako je to čisto ratno profiterstvo, pri tome ni malo ne umanjujući njegove zasluge u ratu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Callistemon
Offline
Ukupno postova: 572
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.07.2011. 14:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

studenac je napisao/la (Pogledaj post): ›
pronoob je napisao/la (Pogledaj post): › mislim da je nebitno razglabati o tome kakav je glavaš... tko zna kako bi se ja ti ili stella ponašali za vrijeme rata... kontam da u tim situacijama nije bilo previše razmišljanja nego si radio što ti se kaže... mislim da nitko od ovih "naših" nije na svoju ruku radio sranja dok mu netko nije naredio... recimo ova naša vlada je šugava do jaja frende, mi imamo ratne zločince zato što ih mi tako prozivamo... da smo u americi zvali bi smo ih herojima Wink kao što oni svoje slave i drže ko kap vode na dlanu...opet ponavljam, teško je razlučiti što je ispravno a što ne dok ti iznad glave padaju bombe i svako malo gledaš di će prosvirat metak

što se tiče ovih zahvalnica, normalna stvar da branitelje treba nagraditi i sjetit ih se, ipak su ti ljudi zaslužni za ovo sve... a po jednoj osobi nemožeš suditi cijeli svijet, niti grad po gradonačelniku, niti crkvu po svećeniku ;=)

Bravo, lijepo komentirano !!! Vi... većina na ovom forumu da ste barem bili blizu rata (nedao bog) kao ti o kojima i po kojima "pljujete" ne biste NIKAD ovako BEZOBRAZNO komentirali. Da nije bilo njih i ostalih nas koji smo OBRANILI ovu lijepu našu vjerojatno bi sad na ovom forumu pisali "чирилицом" (ako znate šta ovdje piše). Prema tome nemojte ono o čemu neznate, ili barem pitajte nekog tko je bio na ratištu u zimi 91, pa čak i u gradu. Pa neka vam kažu kako je to bilo živjeti to vrijeme. A Leteci mungos, W.M. Felt i ostala ekipo koliko imate godina ???


bijah cijeli rat u Osijeku, radila cijelo vrijeme i rodila u Os bolnici u vrijeme jednog od vecih granatiranja grada - i sta? Ne slazem se sa politikom koju vode marionete na vlasti i ne odobravam niti podrzavam sto su od grada i regije napravili - koloniju gubavaca (izoliranu od svih) koji sami sa sobom ne znaju sto bi, kako bi niti kako da se izlijece.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Vilenjak
Offline
Ukupno postova: 442
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 06.07.2011. 14:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Callistemon je napisao/la (Pogledaj post): › bijah cijeli rat u Osijeku, radila cijelo vrijeme i rodila u Os bolnici u vrijeme jednog od vecih granatiranja grada - i sta?

i sad te proglase petokolonašicom / razdragano ti ponude glavašoidnu opciju -> napuštanja grada.


...


ako netko u ovih dvadeset godina nije skontao tko su istinski petokolonaši u Gradu na Dravi, fakat neće nikad. a ovo što pišu balavice i balonje na forumu 031 / način na koji opravdavaju zločine prema civilima / to puno više govori o njihovim roditeljima i školskom sustavu, nego o njima samima.


...


(još jednom) Boris Buden

Peščanik, 12.05.2006.
Skriveno: 

 "To sam ja doživio na hrvatskom primjeru. Nije riječ o zločincima koje treba ili ne treba isporučiti Hagu. U Hrvatskoj se pokazalo zapravo da nacija kao takva to ne želi, nacija kao takva vjeruje da ona može bez poblema živjeti sa vlastitim zločincima, da ti vlastiti zločini nisu za tu naciju nikakav problem. Dobro, ali onda je nacija problem, to je moj odgovor otprilike. Slično nešto je sa Srbima, vi možete živjeti sa Ratkom Mladićem, vi ne date Ratka Mladića, ali problem ste vi, nije Ratko Mladić. U normativnom smislu ta nacija gubi svoje opravdanje, jer me koči. I s kojim me pravom prisiljavati da ja živim u miroljubivoj koegzistenciji sa zločincima, tko ima to pravo, u ime čega? Onog trenutka kad ja kažem - nitko nema to pravo, ja dovodim u pitanje tu fantaziju od nacionalne samobitnosti, suverenosti i svega ostaloga. Ako nacija želi živjeti sa svojim zločincima, ja ne želim živjeti s nacijom i to je otprilike moj odgovor na to pitanje."
 


Peščanik, 22.12.2006.
Skriveno: 

 "Drugim riječima, Glavaš je samo ta - kako se to kaže srpski - žvaka zaljepljena ispod stola i svaki put kad primiš stol imaš tu sažvakanu pljuvačku svoje nacionalne prošlosti i ne možeš je se rješiti, ne možeš je se oprati i tako dalje. Hrvatska će morat na neki način to razrješiti, ali ne zato što bi političari to htjeli, ne zato što bi narod to htio, nego zato što neko izvana postavlja parametre koji se moraju poštivati, e da bi se rješili neki problemi. Da bi se recimo rješio problem nezaposlenosti, koji će se rješiti tako da ljudi mogu slobodno ići po Evropi tražiti posao, što je vjerojatno i srpski slučaj. Mislim, ako naciji nije stalo do pravde, čemu nacija. Tako da u tom slučaju Glavaš nema ničeg zanimljivog, ničeg novog, osim što taj tragikomični dramolet, koji se odvija po medijima, pokazuje koliko je ta vlast još uvjek slaba, koliko nema kritičke javnosti koja bi prevagnula. Svi znaju i svi vjeruju da je u stvari Glavaš krivac, da je on nalogodavac i niko ne vjeruje da je nekakva 19 ili 20-ogodišnja cura okolo naređivala smaknuća. Dakle, manje-više je svima to jasno, rječ je samo o tome da neki ne misle da je to zločin, ubijati ljude pod određenim okolnostima. Tako da prevelika opsesija, fokusiranje na taj problem ne vodi nikamo. Ja ne mogu utjecati na hrvatsku javnost - pokušao sam početkom devedesetih - niti ta javnost je tako strukturirana da nekakav utjecaj igra bitnu ulogu. Danas javnost više ne funkcionira onako kako je to Habermas sebi zamislio - kao mjesto na kome se odlučuje demokracija. To isto vrjedi za Srbe. Činjenica da ljude ne smeta da je Mladić na slobodi znači da srpstvo više nema smisla.

Nije riječ o tome da je Berlin zanimljiviji od Zagreba, riječ je o tome da to što radim, to što mislim, to što pišem, to što diskutiram s ljudima mogu puno bolje raditi u Berlinu nego u Zagrebu. Tamo je čovjek zaposjednut gomilom činjenica, tema, opsesija koje su potpuno irelevantne po mom sudu. Primjer je Glavaš. Ima li smisla nakon 15 godina ponovo ponavljati sve ono što sam 1993, 1994. napisao u knjizi, potrošiti cijeli život ponavljajući jedno te isto: da je ubojica loš, a da je pravda dobra, mislim, do kad se ta banalnost treba ponavljati. Očito to ne funkcionira, nacija nije tijesto koje bih ja više mijesio. Da mi netko da apsolutnu vlast nad tom nacijom, ne bih znao šta da napravim s tom vlašću."

 

 

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chager
Offline
Ukupno postova: 389
Lokacija: Prigradsko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.07.2011. 16:18 
Naslov:  Re: SRAMOTA: Bubalo zahvalio ratnom zlocincu, robovlasniku i podrzao osumnjicenika za ratni zlocin
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Baš!
Ovih dana traje upis u srednje škole. I tako dođe mama s djetetom na upis, nosi svjedožbu s dobrim vladanjem-rekli bi mi dobro dijete. Međutim, lik i likovi koji provjeravaju dokumente na prijemu, začuđeno upita: Dobro vladanje? Pa što vam je dijete nekog ubilo?
Od uvijek je ovaj narod bio smrdljiv iznutra, trljač rane solju, pravednik poslije linča i general poslije bitke. Tako se postavljaju i oni koji bi društvo trebali okretati u pravom smjeru, a kako neće oni kojima je jedini smjer - njihova vlastita korist.
Čudi me zaziranje od mladih i mišljenja koje iznose. Nismo svi imali prilike proći kumrovečke škole ni klanjati se vođi koji je dopuštao pluralizam i demokraciju, pa danas plačemo za tim vremenima, kad je bilo kruha i igara.
Sama misao, da su tada svi bili sretni, a danas nije nitko, je tako tanka, koliko i Kosorkino znanje engleskog - pa nek se ona proba provući na natječaju za posao u nekoj šugavoj privatnoj firmi bez znanja stranog jezika, i to aktivnog! Premijer ne treba znati strani jezik, samo mora biti...što?
Tako i Bubalo. Lik je pozitivan do bola. Možete mu zamijerati bilo što, to samo iz zavisti. Ne bih mu htio biti u koži, jer radi posao za koji je sposoban, a više mu u poslu smetaju "njegovi" nego tuđi. Protivnici na izborima mu bili Đapić i Borzan? Ona koja ga neki dan optužuje da joj krade članstvo? Smiješno, za poznavatelje žalosno.
Taj isti Bubalo je bio najbolje rješenje u tom trenutku, i danas je. Ono što radi na takvim skupovima je tako bezazleno (spomen generala), za razliku od mantri drugih političkih opcija i pojedinaca naraslih na grbači poreznih obveznika. Veći problem je utažiti glad glavaševih ljudi koji skroz nešto trebaju, a navikli su da su im sva vrata otvorena. Šefov utjecaj jako slabi, a do izlaska je daleko, treba dobiti još dvoje izbore do povratka, a do tada tko živ tko mrtav. Bubalo će opet biti gradonačelnik Osijeka, zato što je pravi za taj posao, a vi možete smišljati nekog lika koji bi ga mogao skinuti s te pozicije, samo nemojte Đapića izvlačiti iz salamure.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bastro
Offline
Ukupno postova: 154
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.07.2011. 16:34 
Naslov:  Re: SRAMOTA: Bubalo zahvalio ratnom zlocincu, robovlasniku i podrzao osumnjicenika za ratni zlocin
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nije Bubalo gradonačelnik, već Glavaš.

I da, sramota me je.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 06.07.2011. 17:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›


Je li vas sram sto Osijek ima takvog gradonacelnika?


je li tebe sram što si tako brzo zaboravio što se događalo na ovim prostorima prije samo 20 godina ?
je li tebe sram Hrvatskih političara koji kontinuirano omalovažavaju domovinski rat i žrtvu momaka koji su bili u ratu ?
je li tebe sram toga što si se ti solidarizirao s tim političarima i ostalim maloumnim građanima koji u domovinskom ratu ne vide više ništa već im je to samo farsa u hrvatskoj povijesti koja je prošla ?

A sad da ja tebi odgovorim...
da, sram me što je bubalo gradonačelink, sram me i Šišljagića, sram me i glavaša.. ali ne zbog njihovih izjava u vezi rata. Sram me što su lopovi, a građani su ih izabrali. No to je opet stvar njihove savjesti, al u svakom slučaju više me je sram takvih kao ti što ne cijene ni crno pod noktom ovu državu, al neka jebeš državu, cijeni bar ljude koji su dali život za ovu zemlju, a ne kontinurano bit govnar i srat po tome što je ova država unatoč svemu stvorena na časti i krvi mladih ljudi koji su za nju položili život !


P.S.
čisto da ne zaboraviš

http://www.youtube.com/watch?v=-5poSm7m7zk

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: