Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Koliko je opasno spricanje komaraca?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
alexia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 237
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.06.2006. 8:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gazda777 je napisao/la: ›
ajmeee...


heee? osijek031.com smile Question


DanicaV je napisao/la: ›
samo neka me truju. ne mogu na miru nigdje kavu popiti u društvu a da ne budem meta za komarice, ostali mirno sjede čim sam u blizini.

@alexia, što teče tvojim venama?


joj Laughing nemam pojma, znam da me strašno slabo grizu i da sam jako sretna zbog toga... valjda će i tebe poštedit ove godine, barem malo... Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
alexia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 237
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.06.2006. 8:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

HitMe
--> ako ste bijesni zbog prašenja komaraca

CurveBall
--> ako sjedite doma i čekate da Oni Koji Praše Komarce završe svoj posao i da se taj prah slegne hehe

isprobajte Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
---
Offline
Ukupno postova: 2910
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.06.2006. 10:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pijem kavu, jebe mi se za komarce...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Lugar
Offline
Avatar

Ukupno postova: 607
Lokacija: Hladovina
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 06.06.2006. 18:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Treba tim jebenim komarcima dobro pokazat.
Mene moj otac ucio:"Samo u jaja, sine! Kicmu slomi budali!" (ako se ne varam, to ce biti problem).

Sto zapravo hocu reci: Treba im jebat mater i sve ih dobro zaprasit, pa da vidimo ko je jaci....

_________________
Kevin Costner nije nista posebno!
80% novca sam potrošio na žene i piće, ostalo sam spisko!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.07.2010. 15:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I tako... proslo par godina od ove teme... ljudi vape za trovanjem...

Ako nas i dalje tretiraju otrovom na bazi malathiona, nije zgorega znati i ovo:

http://en.wikipedia.org/wiki/Malathion
Carcinogenicity
Skriveno: 
Malathion is classified by US EPA as having “suggestive evidence of carcinogenicity but not sufficient to assess human carcinogenic potential.”[16] This rating implies that insufficient evidence is available to either rule out malathion as a carcinogen, or to state that it is a carcinogen.

No studies on carcinogenicity have been performed in humans; however, studies in rats and mice have yielded conflicting results. Liver tumours were found to be induced in rats, but only at excessive doses. On the other hand, malaoxon, a structurally related chemical, was found not to induce tumour formation in rats. A review of the classification of malathion as 'suggestive' was carried out in 2000, by the FIFRA Scientific Advisory Panel. The conclusion of this panel was that there was still insufficient evidence to either declare malathion as non-carcinogenic, or to declare it a carcinogen.


...a i kad ga razrijede... dobije se govno...
Skriveno: 
Malathion is also used in conjunction with diesel fuel to fog an area where there is an infestation of mosquitoes. By diluting the mixture, it becomes much weaker. It is possible to dilute the mixture to the point where mosquitoes are not killed, but become more resistant to the mixture, making it less effective in subsequent foggings.


Ako koriste pesticid baziran na permethrinu, onda valja znati sljedece:
Permethrin does not present any notable genotoxicity or immunotoxicity in humans and farm animals.

Permethrin is classified by the United States Environmental Protection Agency (EPA) a likely human carcinogen, based on reproducible studies in which mice fed permethrin developed liver and lung tumors.[8] Carcinogenic action in nasal mucosal cells for inhalation exposure is suspected due to observed genotoxicity in human tissue samples, and in rat livers the evidence of increased preneoplastic lesions lends concern over oral exposure.[9][10]

Recent studies (Bloomquist et al., 2002) [11] have linked permethrin exposure to Parkinson's disease, including very small (per kg.) exposures.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.06.2014. 1:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I tako, u dokumentu se spominje i kancerogenost, stitnjaca i tako to.


_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: