Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Pet Centar - Zlostavljač životinja!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.05.2011. 10:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

KittyCatIvy je napisao/la: ›
Jesi taj postotak sama izdračunala? xD

Od oka. Wink Ali činjenica je da je jaaako velik postotak ljudi koji jedu životinjsko meso.
KittyCatIvy je napisao/la: › Slobodno.. ja sam svoje već odavno nahranila.. Wink

Good fot them, hehe. Smile

I ugl, nemoj se ljutiti ako ti netko napiše svoje mišljenje. Svatko ima nešto što voli, ali meni te egzotične životinjice nekako nisu za kućne ljubimce. Prirodnije mi je imati mačku ili psa kao kućnog ljubimca... Very Happy

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
KittyCatIvy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 139
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.05.2011. 10:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U čemu je problem? I ja ga jedem. I hranim svoju mačku njime.. Nažalost nisam bolja od toga..

A zašto ti misliš da se ja ljutim? Very Happy Gledaj.. to što ja napišem mišljenje suprotno od tvoga nikako ne znači da se ljutim, to može samo značiti da se branim ili konkuriram ali u krajnjoj liniji iz svake kritike možeš više naučiti nego iz komplimenta. I tako ljudi najbolje i uče jedni od drugih. Inače bi svi bili ekstremi i držali se isključivo svoje strane i nikad ne promjenili mišljenje.

I ja se slažem donekle. Ali znaš u čemu je problem što je malo toga i u tome prirodno. Dali je prirodno da mačka živi na 9tom katu i jede tvornički obrađenu hranu? Ili je to samo ljudski, odnosno način na koji smo prilagodili svijet oko sebe vlastitim potrebama.. Mora postojati granica takvog postupanja, apsolutno.. Ali tko će ju odrediti? Ti? Ja? Ili svatko za sebe.. Smile

_________________
I am nobody special, and neither are you, we all just are and only for a brief instant.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.05.2011. 10:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svijet je onakav kakav smo sami stvorili/na kakav smo naučeni. Moje mace i ćuke žive u velikom dvorištu, tako da su dosta slobodni. Wink

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
KittyCatIvy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 139
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.05.2011. 11:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ali nisu svi te sreće, zar ne? Imala sam priliku vidjeti kako se neki ljudi odnose prema životinjama iz prve ruke, što kroz djelovanje udruge i što ja sama (i nisam svetica niti spasitelj) i vidjeti na svoje oči ženu koja baca kosti svojoj maci, smatra je prljavom i zaraznom, ali eto, slatka je ovako malo za pomaziti isključivo za po dvorištu, no kad je došla bolest i red na veterinara, dobila je jednosmjernu kartu za drugi dio grada. Jeli to ono na što smo naučeni i što je normalno jer ako odeš na selo (čast iznimkama) vidjet ćeš i previše toga. Ili je normalno ono kako ju ti držiš i kako je određeno u Zakonu o zaštiti životinja? Što je uopće normalno? Jer ono što je pravedno očito nije uvijek i ono što je normalno..

_________________
I am nobody special, and neither are you, we all just are and only for a brief instant.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nemosvjerovat
Offline
Ukupno postova: 161
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.05.2011. 11:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

KittyCatIvy je napisao/la (Pogledaj post): › De molim te. Ti nemaš pojma kako ja sebe doživljavam niti tko sam, ti mene naprosto želiš uvjeriti da sam ja loš čovjek.


Ne poznajem te niti mogu za nekog reći da je loš čovjek jer u akvariju drži guštera.
Ali mogu ti reći da NISI ljubitelj životinja iako se takvom smatraš i da NISI nikakav spasitelj iako se tako doživljavaš(ne pričaj da to nisi rekla, ta se teza provlači kroz svaki tvoj post).
Također, jesi licemjer i to je jedini razlog zašto tu pišem i u to te nemam što uvjeravati, to jednostavno jesi.

Cjela tvoja priča je zapravo teška komedija, kojoj samo fali izvrstan finiš u vidu mogućeg uskrsnuća guštera ili nedaj bože da te pojede godzilla dok čekaš bus.
Budi pozdravljena.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
KittyCatIvy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 139
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.05.2011. 11:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ti ne možeš reći da ja jesam ili nisam išta. Ti možeš samo reći što ti smatraš da ja jesam. I to si jasno rekao. Primljeno na znanje. Wink

_________________
I am nobody special, and neither are you, we all just are and only for a brief instant.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
beziljy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 367
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.05.2011. 13:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@Stella1989
...Ajd mi molim te reci dal je svinja stvorena da ju držiš kao kućnog ljubimca, ili da se od nje prerađuje meso za jelo?...


Glavom o zid što se svinje rađaju da ti nebi bila gladna?!?!

...mi koji jedemo meso domaćih životinja kako bismo mogli (normalno) funkcionirati. Meso domaćih životinja jede se od pamtivjeka...

Glavom o zid Možeš ti normalno funkcionirati i bez mesa. Istina meso se jede od pamtivjeka, al još i ranije od toga ljudi su prvo jeli biljke. Nebi bilo loše kad bi prvo malo proguglala problematiku prije nego ispališ ovakve "Shit of the week"


@nemosvjerovat
...O veganstvu najmanje želim raspravljati, tu je struka odavno rekla svoje,new age sranja...


može link na tu struku?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.05.2011. 13:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

beziljy je napisao/la: ›
@Stella1989
...Ajd mi molim te reci dal je svinja stvorena da ju držiš kao kućnog ljubimca, ili da se od nje prerađuje meso za jelo?...


Glavom o zid što se svinje rađaju da ti nebi bila gladna?!?!

...mi koji jedemo meso domaćih životinja kako bismo mogli (normalno) funkcionirati. Meso domaćih životinja jede se od pamtivjeka...

Glavom o zid Možeš ti normalno funkcionirati i bez mesa. Istina meso se jede od pamtivjeka, al još i ranije od toga ljudi su prvo jeli biljke. Nebi bilo loše kad bi prvo malo proguglala problematiku prije nego ispališ ovakve "Shit of the week"

Ne, sviđe se rađaju da žive u kući s ljudima. Rolling Eyes

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
beziljy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 367
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.05.2011. 13:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne kažem da se rađaju da žive u stanu, rađaju su s istim pravom na slobodu koju ti užvaš,
al sigurno se ne rađaju da bi ti napunila svoj stomak.

_________________
Ignorance is bliss!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
KittyCatIvy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 139
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.05.2011. 14:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nisam ni u ludilu mislila da će ova moja tema zapaliti takvu vatru i sad mi je žao radi toga. Što je najgore od svega, ja uopće nisam osobno uzela tu životinju. Ovo je sada kao moment iz sapunice, ali da prekinemo sve prepucavanje koje niti nema veze zapravo sa originalnom temom reći ću istinu.

Tu životinju je uzela meni jedna jako jako bliska osoba. Ja nisam sigurna da bi osobno to učinila, NE ZATO ŠTO SMATRAM DA JE TO KRIVO, jer stojim iza svega što sam rekla, već zato što to nikad nije bilo u mom interesu. No ja sam od prvog trena imala priliku gledati kako se brine za nju, i sama sam to činila i zavoljela ga, i kad je uginuo zabolilo me jednako kao da je moj i osjećala sam nepravdu kao da je moj i tako sam i pisala i otvorila ovu temu da upozorim ili vidim imali još ljudi sličnoga iskustva, činilo mi se kao nebitan podatak objašnjavati detalje.

I kad su uslijedili napadi na određenu problematiku opet nisam ništa rekla jer sam pustila da se određene osobe ispušu, kažu svoje mišljenje, a i nisam im htjela pružiti to zadovoljstvo, baš sam htjela vidjeti što će biti napisano. No sada se već pretvorilo u bezvezno prepucavanje i ako ikako može da pustimo temu da potone, ako netko nema što reći na nju konkretno, a o svim ostalim stvarima (tretiranje životinja općenito, vegansto i sl.) možemo pričati negdje drugdje. Hvala i pozzika.

_________________
I am nobody special, and neither are you, we all just are and only for a brief instant.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
castanea sativa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 165
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.05.2011. 14:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pravi animal lover neče držati životinje radi vlastitog gušta u svoja 4 zida jer je to presebićno.

Prema tome, pet centri su dileri smrti, a ljudi koji pothranjuju tu industriju suučesnici u zločinu nad životom. Sve ostalo su pizdarije.

p.s.
zoo ima opravdanje, ali to je neka drukčija tema......

_________________
volim da provociram bolide
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 01.06.2011. 0:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

brate serite o čem oćete AL MI NE DIRAJTE U ĆEVAPE osijek031.com smile osijek031.com smile

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: