Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Za 8.800 kuna otkupili falsificirane ulaznice

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65811
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.05.2011. 12:37 
Naslov:  Za 8.800 kuna otkupili falsificirane ulaznice
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prošla su već gotovo dva mjeseca od 26. ožujka, kada je u dvorani Gradski vrt trebao biti održan koncert Lepe Brene, a za njim se još uvijek vuku "repovi", ponajprije financijski. Zbog pojave krivotvorenih ulaznica, za taj na kraju otkazani koncert, dijelu kupaca službenih ulaznica novac još uvijek nije vraćen!

- Dala sam 160 kuna za ulaznicu i još prije mjesec dana otišla sam po povrat u sjedište udruge Student 3P Hrvatska, koja je bila glavni organizator. No, tamo su mi rekli da se moram strpjeti jer su novac greškom vratili ljudima koji su došli s falsifikatima pa sada nemaju dovoljno novca da ga vrate i nama! Ostavila sam im broj telefona, ali se ne javljaju, ogorčena je studentica.

Članovi Student 3P Hrvatska prvo su na sebe navukli bijes javnosti, ponajprije braniteljske populacije, zatim je koncert otkazan zbog slabe prodaje karata, a na kraju ih je "posjetila" inspekcija i zapečatila sjedište Udruge.

- Povrat novca za više od 2.000 ulaznica obavljali smo više od mjesec dana. Pritom smo vratili 300 tisuća kuna, a na kraju nam se pojavio manjak od 8.800 kuna, što je jednako iznosu za 55 ulaznica. Utvrdili smo da je upravo za toliko falsificiranih karata napravljen povrat novca, i to na prodajnim mjestima izvan Osijeka, gdje nisu provjeravali jesu li ulaznice prave ili ne, ističe predsjednik Udruge Boris Poklepović. Kaže kako je nemoguće utvrditi tko su ljudi koji su došli s krivotvorinama. U međuvremenu je otpečaćeno sjedište Udruge u Ulici Hrvatske Republike 43/I, koje im je gospodarska inspekcija zapečatila 1. travnja, zbog sumnje da se nelegalno bave turističkom djelatnošću.

- Inspekcija je bila kod nas punih pet dana i jedino što su našli, kao dokaz da se bavimo turističkom djelatnošću za koju nismo registrirani, jest činjenica da se na našoj web stranici, ispod turističkih aranžmana koje smo promovirali, nalazi kontakt-broj telefona Udruge! Za sada normalno radimo i čekamo hoće li biti izdan optužni prijedlog, kaže Poklepović, koji "tajming" dolaska inspekcije povezuju s koncertom Lepe Brene.

- Željeli smo organizirati humanitarni događaj za studentske stipendije. Prvo nas je uništila politika, a sada nas je još neka 'ljudska stoka' utjerala u 'minus' od 8.800 kuna, zaključuje ogorčeno.

Posuđuju novac od roditelja

Suorganizatori koncerta, menadžment Lepe Brene i tvrtka Kontinentalni turizam, smatraju kako su vratili svoj dio novca, pa su rješavanje ovoga problema prepustili – studentima.

- Tih 8.800 kuna nas nekolicina mora vratiti iz svog džepa. Zato ih pokušavamo namaknuti na različite načine – posudbom od roditelja, honorarnim poslovima... Do sada smo vratili gotovo 4.000 kuna, a uskoro ćemo i ostalo. Molimo kupce za strpljenje, nazvat ćemo ih čim budemo imali novce, kaže Poklepović.

Tekst: Tomislav Levak/Glas-Slavonije.hr

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 19.05.2011. 12:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Što ste očekivali ? Napraviti četničku čajanku usred grada i još da vas hvale?

Sam broj lažnih ulaznica pokazuje kakve likove privlače ovakve pevaljke.

Postoji jedna stara - kako si posijao...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zuvvu
Offline
Avatar

Ukupno postova: 212
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.05.2011. 13:21 
Naslov:  Re: Za 8.800 kuna otkupili falsificirane ulaznice
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kako sam glup!! osijek031.com smile sta se i ja toga nisam sjetio pa "vratio" 3-4 karte... Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.05.2011. 13:39 
Naslov:  Re: Za 8.800 kuna otkupili falsificirane ulaznice
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zuvvu je napisao/la (Pogledaj post): › kako sam glup!! osijek031.com smile sta se i ja toga nisam sjetio pa "vratio" 3-4 karte... Laughing

Haha, sad je i meni žao osijek031.com smile osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chosen
Offline
Avatar

Ukupno postova: 587
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 19.05.2011. 13:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ko vam kriv kad slušate lepu brenu ^^

_________________
  ▲
▲ ▲
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ivan_hoee
Offline
Ukupno postova: 13
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.05.2011. 14:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Angelium je napisao/la: ›
Što ste očekivali ? Napraviti četničku čajanku usred grada i još da vas hvale?

Sam broj lažnih ulaznica pokazuje kakve likove privlače ovakve pevaljke.

Postoji jedna stara - kako si posijao...


eeeee *. kao i pola naseg zatucanog naroda. ne znam kako sa tolikom mrznjom i odbojnoscu mozete spavati nocima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chosen
Offline
Avatar

Ukupno postova: 587
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 19.05.2011. 14:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ivan_hoee je napisao/la: ›
Angelium je napisao/la: ›
Što ste očekivali ? Napraviti četničku čajanku usred grada i još da vas hvale?

Sam broj lažnih ulaznica pokazuje kakve likove privlače ovakve pevaljke.

Postoji jedna stara - kako si posijao...


eeeee *. kao i pola naseg zatucanog naroda. ne znam kako sa tolikom mrznjom i odbojnoscu mozete spavati nocima.


isto tako kao što ti možeš mirno spavati nakon slušanja lepe brene...

_________________
  ▲
▲ ▲
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonka_21
Offline
Ukupno postova: 228
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.05.2011. 14:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Oni lapaju pare i bez koncerta, poznato je da varaju na putovanjima ali eto za koncerte im nije uspjelo..bas mi je zao Sad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.05.2011. 14:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kako itko za takav koncert može praviti ulaznice bez zaštite od falcificiranja...ili barem bez pečata udruge na poleđini...tako bi se zaštitili od toga...

ova cijela situacija meni, koji se inace bavim organizacijom koncerata pa znam kako se neke stvari rade, poprilicno smrdi...

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 19.05.2011. 14:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ivan_hoee je napisao/la (Pogledaj post): ›
Angelium je napisao/la: ›
Što ste očekivali ? Napraviti četničku čajanku usred grada i još da vas hvale?

Sam broj lažnih ulaznica pokazuje kakve likove privlače ovakve pevaljke.

Postoji jedna stara - kako si posijao...


eeeee *. kao i pola naseg zatucanog naroda. ne znam kako sa tolikom mrznjom i odbojnoscu mozete spavati nocima.


Ni meni nije jasno kako se možeš pogledati u ogledalo kada podržavaš četnike, al što ćeš, danas svatko ima pravo na svoje mišljenje pa nam zato i je tako divno u državi Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ivan_hoee
Offline
Ukupno postova: 13
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.05.2011. 15:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Angelium je napisao/la: ›
ivan_hoee je napisao/la (Pogledaj post): ›
Angelium je napisao/la: ›
Što ste očekivali ? Napraviti četničku čajanku usred grada i još da vas hvale?

Sam broj lažnih ulaznica pokazuje kakve likove privlače ovakve pevaljke.

Postoji jedna stara - kako si posijao...


eeeee *. kao i pola naseg zatucanog naroda. ne znam kako sa tolikom mrznjom i odbojnoscu mozete spavati nocima.


Ni meni nije jasno kako se možeš pogledati u ogledalo kada podržavaš četnike, al što ćeš, danas svatko ima pravo na svoje mišljenje pa nam zato i je tako divno u državi Very Happy


Nit slusam lepu brenu, nit podrzavam četnike, no opet nisam odgojen u duhu da mrzim sve sto nije hrvatsko (ili barem sve sto je srpsko), i ne volim generalizirati stvari, te mi je naprosto smiješno i apsurdno da ti i neki ljudi slicni tebi dijelite mišljenje da se slušanjem lepe ili neke slične veliča četništvo. vjerovao ili ne - ljudi to slušaju da bi se zabavili ili zbog nekih sebi poznatih razloga. ove parole sa četničkim čajankama su primitivne i isfurane.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
frosty
Offline
Ukupno postova: 158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.05.2011. 16:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

iz svih ovih vaših argumenata bi se moglo zaključit da su vam roditelji četnici i srbi,što automatski povlači da ste i vi,jer nepostoji osoba koja u bivsoj yugi nije slusala lepu brenu.Kada je ona žarila i palila scenom bila je megazvijezda balkana,pa i šire.Ako nevjerujete,pitajte si roditelje šta se slusalo ili neka nabroje 2-3 njene pijesme,iznenadit cete se.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 19.05.2011. 17:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

frosty je napisao/la (Pogledaj post): › iz svih ovih vaših argumenata bi se moglo zaključit da su vam roditelji četnici i srbi,što automatski povlači da ste i vi,jer nepostoji osoba koja u bivsoj yugi nije slusala lepu brenu.Kada je ona žarila i palila scenom bila je megazvijezda balkana,pa i šire.Ako nevjerujete,pitajte si roditelje šta se slusalo ili neka nabroje 2-3 njene pijesme,iznenadit cete se.


Ne znam za druge, al ja kad sam starog pitao meni je odgovorio sa : 4M

4M Very Happy

Laughing Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Uma
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4727
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 19.05.2011. 19:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Angelium je napisao/la: ›
Što ste očekivali ? Napraviti četničku čajanku usred grada i još da vas hvale?

Sam broj lažnih ulaznica pokazuje kakve likove privlače ovakve pevaljke.

Postoji jedna stara - kako si posijao...


upravo to.... Smile

_________________
Moj grade pored Drave...... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
silence
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1135
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.05.2011. 20:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Malo je čudno da je jedna muslimanka četnik. Ako i jeste ja nikad nisam zamisljala četnika kao lepu brenu. Ako je pjevala valjda nije nikog svojim pjevanjem ubila. Ako je ubila treba je optužiti i osuditi. Nemam potrebu ovdje potrvdjivati ili opovrgavati slušam li je ili ne, to je isključivo moja osobna stvar. I dosta mi je čudno da neko ovdje nekog napada zbog toga što sluša ovo ili ono.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: