Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



[Popis 2011.] Kutak za popisivače

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.04.2011. 10:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne samo da je procjena kućanstava izvedena nerealno u popisnim krugovima gdje su izgrađene nove zgrade, već i tamo gdje ih nema. evo ja sam na primjer dobio popisni krug u kojem su jedino i isključivo obiteljske kuće, pa ću umjesto procijenjenih 90 kućanstava biti sretan ako ih bude 75. ono što je zabrinjavajuće je ogroman broj samačkih kućanstava. negdje sam čuo podatak da u hrvatskoj živi u prosjeku 3,5 osobe u jednom kućanstvu. meni je taj prosjek ispod 3, a kod kolega je situacija još i gora.

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sleepwalker
Offline
Avatar

Ukupno postova: 350
Lokacija: A place between sleep and awake.
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.04.2011. 18:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ako mi netko od popisivača može odgovoriti, bila bih zahvalna.

Navodno su kod mene bili par puta, no tad nikoga nije bilo doma. Jučer smo dežurali čitav dan, no nitko nije došao.
Čak sam i vidjela osobu koja bi mogla biti popisivač, nosila je nekakvu torbicu, ali samo je prošla kraj kuće bez osvrtanja...a, bilo mi je glupo vikati kroz prozor: hej, jes' ti popisivač, 'ajd' 'vamo...mislila sam, naići će već kad bude stigla...
No, budući da nije, brinem se da nas nisu otpisali zato što nas isprva nisu zatekli doma, te da će mi sad prikeljiti kaznu.

Ono što me zanima jest, kakva vam je procedura za to kad ne nađete nekoga par puta doma, jel morate nekoga prethodno upozoriti prije nego mu date kaznu...ili kako to ide?

_________________
Colorless green ideas sleep furiously.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
root
Offline
Avatar

Ukupno postova: 548
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.04.2011. 22:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nemoj se samo sekirati za kaznu ionako je nečeš platiti kao ni ja i večina ljudi u rvackoj "opusti se i uživaj nemoj da ti popis stanovništva kvari doživljaj"

_________________
"U zemlji gdje bundeve cvjetaju ,pametni samo proces ometaju"

https://www.dropbox.com/referrals/NTYwNDgyMjk
http://www.linuxzasve.com/
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.04.2011. 7:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nemoraš se brinuti. U Hrvatskoj institucije ne rade svoj posao.

_________________
U svakom kukolju ima i žita.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali od čače
Offline
Ukupno postova: 413
Lokacija: selo veselo
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.04.2011. 8:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.04.2011. 9:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sleepwalker je napisao/la (Pogledaj post): › Ako mi netko od popisivača može odgovoriti, bila bih zahvalna.

Navodno su kod mene bili par puta, no tad nikoga nije bilo doma. Jučer smo dežurali čitav dan, no nitko nije došao.
Čak sam i vidjela osobu koja bi mogla biti popisivač, nosila je nekakvu torbicu, ali samo je prošla kraj kuće bez osvrtanja...a, bilo mi je glupo vikati kroz prozor: hej, jes' ti popisivač, 'ajd' 'vamo...mislila sam, naići će već kad bude stigla...
No, budući da nije, brinem se da nas nisu otpisali zato što nas isprva nisu zatekli doma, te da će mi sad prikeljiti kaznu.

Ono što me zanima jest, kakva vam je procedura za to kad ne nađete nekoga par puta doma, jel morate nekoga prethodno upozoriti prije nego mu date kaznu...ili kako to ide?
nema šanse da te samo tako zaobiđu. vjerojatno će probati još par puta zvoniti, a ako vas ni tada ne nađe ostavit će obavijest s ponovnim vremenom dolaska i/ili brojem telefona. popis traje još puna dva tjedna tako da nema razloga za brigu Smile

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sleepwalker
Offline
Avatar

Ukupno postova: 350
Lokacija: A place between sleep and awake.
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.04.2011. 13:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@Mlađo, hvala ti puno Smile



francika je napisao/la (Pogledaj post): › Nemoraš se brinuti. U Hrvatskoj institucije ne rade svoj posao.

Nemam namjeru upošljavati institucije, dapače, želim povećati postotak agnostika...samo ne mogu sjediti 24h doma.
A oni koji se isto nikako ne mogu naći s popisivačima, mogu otići i u najbliži centar:popis centara

_________________
Colorless green ideas sleep furiously.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: