Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Otkazi u Portanovi

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
slavonija
Offline
Ukupno postova: 315
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.04.2011. 11:58 
Naslov:  Re: Otkazi u Portanovi
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hmmm..ja sam bio u subotu posljepodne tamo i nisam imao gdje da parkiram...uunutra puno...ljudi kupuju sve u šesnajst!! Obzirom da putujem često u Slavonski Brod..moram napomenuti da je unutar Supernove u SB-u otvorena nova poslovnica Hervisa..prvih par dana su bili neki popusti na bicikle...navala je bila tolika da su na kasi morali reagirati zaštitari, koji nisu mogli zavesti reda(navodno su ih nemani otpilili) , nakon čega je pozvana policija!! Kao da gledaš ona otvorenja u Americi, kad izađe novi primjerak playstationa ili nekog mobitela, ljudi gaze jedni preko drugih ...toliko o krizi u Hrvata!!!
Kriza, kriza...ma nemate vi pojma šta je kriza...gledam gužvu ispred cinestara...hrpa dječurlije srlja unutra, hrpa ih jede ispred..kokice, mrkvice, pick.ce...pa ja nisam znao šta je kino..biciklom smo išli u kino i to ako ti roditelji daju novaca...biciklom ili pješice se išlo u naselje 5 km od kuće...danas automobil, autobus, kino karta, kokice, hamburger, cola...pa jedno dijete te izađe preko 200 kuna da pogleda film...pa za 200 kuna nekog danas ubijem Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: