Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Orgon Power

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
maddox_rumble
Offline
Avatar

Ukupno postova: 848
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.06.2011. 11:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kao i kod svih alternativnih metoda i pseudoznastvenih stvarcica, covjek mora vjerovat u to, da bi to funkcioniralo

s obzirom da root ocigledno uvjeren u mogucnosti orgona, sasvim je oke i logicno zapravo, da njegov top radi

meni je ovo prilicno zanimljivo, i kako nisam skeptik po prirodi, morat cu se malo dublje uputit u tematiku, pa se prikljucit opet u raspravu Smile

_________________
There can be only one, and that one is me Wink
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
root
Offline
Avatar

Ukupno postova: 548
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.06.2011. 18:37 
Naslov:  Re: Orgon Power
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pročitaj ovo sve zadnje što sam stavio i ako ti to ne makne sumnju ja ne znam što bi to onda moglo učiniti ISTINA oslobađa.Ja sam vrlo ozbiljan kad govorim i pišem o chemtrail-ovima molim ljude samo da odvoje 250-300 kuna za manje orgonske uređaje ja ću im besplatno napraviti oni neka kupe sav materijal ja osobno nemam nikakve zarade u tome i ne želim to, nego želim svima nama da budemo zdravi i da gadovi ne mogu špricati iznad Osijeka.Ja zaista ne znam što se treba dogoditi da se ljudi aktiviraju.Daj ljudima ISTINU pred oči i neće vjerovati ,a daj im LAŽ prihvatit će odmah.Molim Vas probudite se ne morate vjerovati u učinkovitost orgonskog uređaja ali dajte da Vam napravim držite ga u dvorištu kruha i vode ne traži i nema nikakvih održavanja.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
root
Offline
Avatar

Ukupno postova: 548
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.07.2011. 22:44 
Naslov:  Re: Orgon Power
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[img] [/img]

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: